IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    НиколА СаркозИ:
    "Франция е във война, трябва да действаме безкомпромисно и незабавно !
    Трябва най-накрая да разберем, че трябва да променим начина и стратегията на нашия отговор и действия.
    Врагът не се спира пред нищо. За него няма нито граници, нито морал. Трябва да бъдем безскрупулни. Никакви правни и други причини не трябва да служат като претекст за ограничаване на действията ни."
    Сарко призова правителството да приложи всички наши (на Les Republicains) предложения, които сме направили преди месеци, и това да стане незабавно.


    И какво отговаря ФрансоА ОлАнд, приятел на Станишев?
    Франсоа Оланд отхвърли призивите на дясната и крайнодясната опозиция да втвърди законите за борба с тероризма след атентата в църквата. Оланд заяви, че гласуваните миналата година закони дават достатъчно възможности за действие.
    "Ограничаването на свободите ни няма да донесе ефикасност в борбата с тероризма", заяви президентът.

    На 23 април и 7 май 2017 ще изритаме и френския съсел.
    Оланд такъв, СаркО друг...А някой да се замисли, че терорът е отговор на нещо? Че, "громейки" последиците и разчиствайки място за нови жертви, ако не се отстранят предпоставките, докато има живи хора от притиснати, унижени, прегазени нации, с разрушени и ограбени икономики и т.н. ФИЗИЧЕСКИ няма начин да бъдат избегнати нови прояви? Може да опонираш но, нима ПЪРВО не им скапаха държавите, "носейки им демокрация"? Нима не им избиха лидерите, при които, дори и бавно, жизненото им равнище не се повишаваше? Не.
    ВСИЧКО ТОВА ПРЕДШЕСТВАШЕ днешните прояви и доведе то масовата радикализация с тази разлика, че простотията на еврогейството допусна още и масово да се инфилтрират вече при нас, вътре, в сърцето на Европа.
    Съжалявам, ако не разбирате простичките неща.
    Защото, за наистина сложните, капацитет откъде?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron
      [FONT="Arial Black"]...
      Това, да не е същия НиколА, дет започна унищожението на Сирия ( съответно отвори границата през средиземно муре.. )?
      И тоа ЛИЦЕМЕР има нахалството да дава акъл...
      БА СИ наглеца ...
      Крадеца КРЕЩИ - дръще крадеца ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • ето такъв премиер е необходим на България, а не като сегашните престъпни путки:

        "За нас имиграцията не е решение, а проблем, за нас това е отрова и ние не искаме да поглъщаме тази отрова", заяви Орбан на среща с австрийския канцлер социалдемократ Кристиан Керн. "Няма нужда от обща европейска политика на миграцията. Който иска мигранти, да взима, но не ни ги налагайте", каза той.

        Коментар


        • Руска медия съобщи, че днес централната банка на Русия е отнела лиценза за банкова дейност на още една банка в Русия. Според данни от същата медия от началото на 1991г. до сега над 2400 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.

          http://www.banki.ru/news/lenta/?id=9104549
          http://www.banki.ru/banks/memory/
          Last edited by Ivan2015; 16.08.2016, 13:24.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
            Не влизам често в този форум по понятни причини - смятам, че съм достатъчно прост и не искам да изпростявам повече, четейки необосновани русофобски постове тук.
            Все пак преди година, че и повече, постоянно се пишеше, че Русия е фалирала.
            Как е към днешна дата, че не намирам потвърждаваща информация?
            Чиче,
            само следи на полюциите на Ваньо-петнайста и ще разбереш, колко си далеч от светлината и истината ...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
              Забелязахте ли, че ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж има над 3 пъти разлика в цените между стар изтребител Ф-16 и нов изтребител МиГ-35? Това изобщо не е вярно, а ко мо не та та се опитаха да ви заблудят.
              Един мой познат казваше, че целта на ко мо не та та е да ви излъжат.
              Иванеее, ИвАне...
              Миг 35, още НЕ Е приет на въоръжение в изостанала Русия.
              Еле па да го сложат за продан.
              Last edited by X_Y; 27.07.2016, 11:32.
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
                Не влизам често в този форум по понятни причини - смятам, че съм достатъчно прост и не искам да изпростявам повече, четейки необосновани русофобски постове тук.
                Все пак преди година, че и повече, постоянно се пишеше, че Русия е фалирала.
                Как е към днешна дата, че не намирам потвърждаваща информация?
                Влизай, чети, то няма накъде повече,
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
                  Не влизам често в този форум по понятни причини - смятам, че съм достатъчно прост и не искам да изпростявам повече, четейки необосновани русофобски постове тук.
                  Все пак преди година, че и повече, постоянно се пишеше, че Русия е фалирала.
                  Как е към днешна дата, че не намирам потвърждаваща информация?
                  Чичка ,за нас е щастие че ти не влизаш в този форум.

                  Аляска,аляска,аляска - туй марка водка ли беше
                  Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                  Коментар


                  • Руска медия публикува данни на Росстат, според които през юни 2016г. производството на мазут в Русия (в данните за 2015г. и 2016г. не е включено производството на флотски мазут) е намаляло с 18,6 % спрямо юни 2015г., а през първото полугодие на 2016г. производството на мазут в Русия (в данните за 2015г. и 2016г. не е включено производството на флотски мазут) е намаляло с 24 % спрямо първото полугодие на 2015г.
                    Изобщо не се учудвам от тези данни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Мисля, че днес Германия намери следващия си канцлер ....

                      http://dnes.dir.bg/news/Germania-nap...d-hss-23457076
                      А ако някой натири рефюджийзите уелкъм обратно, ще откара 4 мандата.

                      Коментар


                      • Руска медия публикува статия, в която пише, че днес в селище в Псковска област, която е в Русия, са открити труповете на четирима мъже с прорезни рани на шията (с прерязани гърла). Според написаното в статията, има основания да се предполага, че тези четирима мъже са били убити от един човек, тъй като раните им са идентични.

                        http://www.rosbalt.ru/russia/2016/07/26/1535443.html

                        Да ви напомня, че в наши дни броят на умишлените убийства в Русия, смятан на 100 000 души от населението, е около 10 пъти по-голям от броя на умишлените убийства в Германия, смятан на 100 000 души от населението.

                        Коментар


                        • Мисля, че днес Германия намери следващия си канцлер ....

                          http://dnes.dir.bg/news/Germania-nap...d-hss-23457076
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар



                          • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
                            Не влизам често в този форум по понятни причини - смятам, че съм достатъчно прост и не искам да изпростявам повече, четейки необосновани русофобски постове тук.
                            Все пак преди година, че и повече, постоянно се пишеше, че Русия е фалирала.
                            Как е към днешна дата, че не намирам потвърждаваща информация?
                            Сега цъфти, скоро ще върже

                            Коментар


                            • Русия фалира

                              Не влизам често в този форум по понятни причини - смятам, че съм достатъчно прост и не искам да изпростявам повече, четейки необосновани русофобски постове тук.
                              Все пак преди година, че и повече, постоянно се пишеше, че Русия е фалирала.
                              Как е към днешна дата, че не намирам потвърждаваща информация?

                              Коментар


                              • Днес руска медия публикува статия, в която пише, че през юни 2016г. руските авиокомпании са превозили с 11,3 % по-малко пътници в сравнение с юни 2015г., а през първото полугодие на 2016г. руските авиокомпании са превозили с 7,6 % по-малко пътници в сравнение с първото полугодие на 2015г.
                                Изобщо не се учудвам от тези данни.
                                Last edited by Ivan2015; 26.07.2016, 19:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X