IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Бъдещето ще го покаже ,Тръмп е извън системен играч....
    Всичко се очаква ,най много да върне емигрантите по свойте родни страни начело с мексканците....
    републиканците никога не са били сериозни врагове с Русия и нямат много интереси в Европа....за разлика с демократите ..
    С това не съм съгласен въобще!
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Монти, вярваш ли на тези неща?
      Бъдещето ще го покаже ,Тръмп е извън системен играч....
      Всичко се очаква ,най много да върне емигрантите по свойте родни страни начело с мексканците....
      републиканците никога не са били сериозни врагове с Русия и нямат много интереси в Европа....за разлика с демократите ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Измамнико, днес май заработи 20 рубли, браво!
        Което си е половин фафла по днешни цени..
        Но те другарите обичат кисело муеко, абе за един айран ще върже..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Тръмп: Може да призная Крим за част от Русия




          Доналд Тръмп заяви, че ако бъде избран за президент на САЩ може да признае Крим за част от Руската федерация и да свали санкциите към Москва.
          По време на пресконференция Тръмп заяви, че Путин "говори много лоши неща", но въпреки това би желал да подобри отношенията на САЩ и Русия. "Веднъж Путин даже употреби дума с Н.... Бях шокиран", каза милардерът. "Путин не изпитва никакво уважение към Хилари и Обама, но мисля, че мен ме уважава", отсече Тръмп.
          Сега САЩ има лоши отношения с Русия, аз искам да имаме добри, заяви Тръмп.
          На предположенията, че руски хакери са влезли в сървърите на демократите и са свалили кореспонденцията им, като целта на атаката е била руснаците да помогнат на Тръмп, кандидатът отвърна, че руснаците трябва да бъдат насърчени да продължат. "Русия, ако сте слушате, надявам се, че сте в състояние да намерите 30000 имейли, които са изчезнали", каза Тръмп по време на пресконференция във Флорида.
          .
          Ако дойде Тръмп на власт , кой ли ще плаща на гнидата ,дурачок и фараона.... а барби ,саркози и мари льо пен ще го оправят...
          Монти, вярваш ли на тези неща?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Тръмп: Може да призная Крим за част от Русия




            Доналд Тръмп заяви, че ако бъде избран за президент на САЩ може да признае Крим за част от Руската федерация и да свали санкциите към Москва.
            По време на пресконференция Тръмп заяви, че Путин "говори много лоши неща", но въпреки това би желал да подобри отношенията на САЩ и Русия. "Веднъж Путин даже употреби дума с Н.... Бях шокиран", каза милардерът. "Путин не изпитва никакво уважение към Хилари и Обама, но мисля, че мен ме уважава", отсече Тръмп.
            Сега САЩ има лоши отношения с Русия, аз искам да имаме добри, заяви Тръмп.
            На предположенията, че руски хакери са влезли в сървърите на демократите и са свалили кореспонденцията им, като целта на атаката е била руснаците да помогнат на Тръмп, кандидатът отвърна, че руснаците трябва да бъдат насърчени да продължат. "Русия, ако сте слушате, надявам се, че сте в състояние да намерите 30000 имейли, които са изчезнали", каза Тръмп по време на пресконференция във Флорида.
            .
            Ако дойде Тръмп на власт , кой ли ще плаща на гнидата ,дурачок и фараона.... а барби ,саркози и мари льо пен ще го оправят...

            Коментар


            • Руска медия съобщи, че днес централната банка на Русия е отнела лицензите за банкова дейност на още 2 банки в Русия. Според данни от същата медия, от началото на 1991г. до сега над 2400 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.

              http://www.banki.ru/news/lenta/?id=9107025
              http://www.banki.ru/news/lenta/?id=9107091
              http://www.banki.ru/banks/memory/
              Last edited by Ivan2015; 16.08.2016, 13:23.

              Коментар


              • Измамнико, днес май заработи 20 рубли, браво!
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                  Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж държавните фирми били по-ефективни от частните фирми. Държавните фирми не са по-ефективни от частните фирми. Да ви напомня, че теориите на Маркс са абсолютно несъстоятелни, а Маркс стана за смях с неговите теории.
                  Един мой познат казваше, че целта на ко мо не та та е да ви излъжат.
                  Станал бил за смях? И къде това? Покажи, искам и аз да се посмея. Ама така, мушни с пръст, речи "Е те тука те!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Разбира се, твоите чевени побратими - строители на социализЪма и капитализЪма
                    са по-достойни за "уважение"
                    "През далечната вече 1956 година във врачанското село Джурилово се ражда Георги Гергов, бъдещ бизнесмен и милионер, червен политик и светска личност в мащабите на постсоциалистическа България.
                    Георги Гергов започва работа в ТКЗС-то.
                    Работният младеж е оценен и само след година го правят бригадир, но това едва ли удовлетворява иначе амбициозният Георги. Той иска размах и по-голяма мащаб и едва на 19 години, през 1975 година, решава, че поле за изява ще му бъде един от големите свинекомплекси на соцдържавата ни от онова време – този в Маноле, Пловдивско. След 11 години, през 1986, вече е негов директор.
                    ...
                    Колкото и да е „обект от национално значение” свинекомплексът и неговия директор вероятно щяха да останат такива още дълги години, ако не бе дошъл 10 ноември и в държавата не бяха се разместили пластовете на властта. Още повече, че малко преди промяната през същата тази 1989 година избухва скандал в свинекомплекса и главен обвиняем е Гергов.
                    От комбината са изчезнали над 300 хиляди лева, а в размирните времена посредством препоръки от високо скандалът е потулен и директорът се измъква безнаказано. Ако не бе 10 номври, вероятно Гергов щеше да бъде отстранен и пратен в глуха линия, а ако покровителите му не се окажат достатъчно силни, можеше и да бъде и съден.
                    ...
                    Идва златното време за хората , които промяната е заварила на стратегически места и на които се дава възможност да приватизират /откраднат/ онова, което дотогава са управлявали като представители на държавата. И повечето от тях го правят, къде по-успешно , къде по-неуспешно. От тези именно среди излизат и над 80% от богатите днес българи. Като започнем от задграничните дружества, минем през заводите и комбинатите и завършим с ТКЗС-тата и свинекомплексите, всичко бе опоскано в създаденото безвластие и в годините на първоначално натрупване на капитали, както пишат класиците идеолози. ... "

                    Там са изтипосани и други твои чевени побратими -
                    Строители на капитализма: Христо Атанасов Ковачки – кюмюреният крал
                    Строители на капитализма: Николай Банев - комсомолецът приватизатор
                    Строители… - Иво Прокопиев – II част
                    Строители на капитализма: Иво Прокопиев – класика в жанра олигархия - I част
                    Строители на капитализма: Спас Русев – от с. Гълъбник до Лондон
                    Строители на капитализма: Румен Овчаров – масонът и енергетиката
                    Строители на капитализма: Стефан Софиянски и златната (синя) кокошка
                    Строители на капитализма: Цветелинбанк - II-а част
                    Строители на капитализма: Цветелина Бориславова – I-а част

                    http://frognews.bg/news_59571/Stroit...avkata_do_TSUM
                    Балбалоне, толкоз много простотия и дивотия за да изпишеш, би трябвалоо нещо да поназнайваш, нали така? Затова, ще доставиш велик кеф на публиката тук и доказателствен материал за прокуратурата в дело с/у теб в качеството ти на ответник, ако вземеш да "ми разнищиш връзките" и докажеш, че:
                    1.Аз познавам тези хора /и те мен/ лично, в качеството всеки какъвто е.
                    2.Че сме "побратими". Тоест, искат се ЕГН-та, СРС-та и т.н.ама може и снимки да изкараш, на някоя яхта да "ме качиш" и т.н.
                    3.Поне едно доказателство, че съм "бил на стратегическо място" и т.н., все "дреболии".
                    Докажеш ли- чудесно, ще си затрая.
                    Не успееш ли /т.е., дъниш се изцяло/ - плащаш ми по IBAN /ще го пусна даже тук, като му дойде времето и ще декларирам в годишната си данъчна декларация постъпленията, като сам ще си внеса ДОД/ само 20К за морални щети, набедяване и клевета.
                    Аз съм готов.
                    Аз на теб, /-"спинним мозгом чувствую, БЛОНДИНКА!" / ще ти върна и квитанция и обратна разписка и ще ти споделя още някои дребни тайни за себе си и дори може да те спомена в завещанието си някой ден.
                    - Например, ще ти завещая джапанките си.
                    Да видиш, че не съм лош.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение




                      Не,разридал се е, след като му докладвали, че 7 милиарда жители на Земята
                      се смеят неудържимо, виждайки новата униформа
                      на Руските олимпийци

                      отбор пингвини ...

                      Ето нещо истинско, което ще се състезава в Рио
                      http://www.thelocal.de/20160726/berl...t-the-olympics
                      Yeah

                      Коментар




                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Путин: Политическата кампания срещу руския спорт мина границите на здравия разум
                        Жожето не беше ли доволно от решението на МОК, какво се е променило от вчера, че се е разридало, горкото ...
                        Освен малко късно да го е осенило прозрението, че в повечето спортове не е останал руски атлет, незасегнат от гасударственото дрогиране ...
                        Не,разридал се е, след като му докладвали, че 7 милиарда жители на Земята
                        се смеят неудържимо, виждайки новата униформа
                        на Руските олимпийци

                        Коментар


                        • На 26 юли 2016г. руски медии публикуваха статии, в които пише, че в Русия е бил убит заместник-началника по икономическите въпроси на регионалното управление на руската Федерална служба за сигурност за Ставрополски край С.В.Бондаренко.
                          Ставрополски край е в Русия.

                          http://echo.msk.ru/news/1808886-echo.html
                          Last edited by Ivan2015; 28.07.2016, 00:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            ЕРП-тата е друг хубав пример...

                            България е на смъртен одер, това е края! Русия е единствената надежда, за запазване на идентичността... Народа ни принадлежи на православната цивилизация
                            Народа ти - путинославния - може и да принадлежи на оксиморона "православна цивилизация", обаче България от създаването си се стреми да е част от Европа, не да е васал на ориенталски сатрапи.

                            Чемадан, вакзал, Масква!
                            "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                            Коментар


                            • Путин: Политическата кампания срещу руския спорт мина границите на здравия разум

                              Жожето не беше ли доволно от решението на МОК, какво се е променило от вчера, че се е разридало, горкото ...

                              Освен малко късно да го е осенило прозрението, че в повечето спортове не е останал руски атлет, незасегнат от гасударственото дрогиране ...
                              Yeah

                              Коментар


                              • Руска медия публикува данни според които, през юни 2016г. в Русия производството на кокс и нефтопродукти е намаляло с 1,8 % спрямо юни 2015г., а през първото полугодие на 2016г. в Русия производството на кокс и нефтопродукти е намаляло с 4,3 % спрямо първото полугодие на 2015г.

                                Коментар

                                Working...
                                X