IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Историята на СССР и Русия през цената на нефта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам дали това е истина, ама ми хареса как ги нарежда човекът с милиардите .
    https://www.facebook.com/81994732808...2/?pnref=story

    Коментар


    • Путин притежава скрито съкровище от 183 милиарда евро, което го прави най-богатият човек на света, твърди британският таблоид „Sun“ на базата на неназовани източници.
      Според таблоида от острова, руският президент събрал почти три път повече пари от Бил Гейтс, официално най-богатият човек в света, чието богатство се оценява на 72 милиарда евро.

      http://www.infosi.bg/putin-po-bogat-...miliarda-evro/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Пешка нищо не е дялано в Китай, аз се опитвам да дялам разни неща там и вече съм наясно какво може фабриката.Могат да бълват милиони бройки, но една матрица няма къде да се направи..правят само с качество като за пластмасов долнопробен амбалаж.Това на всичко отгоре са хора неграмотни защото нямат писменост, но от инат стоят на йероглифи още. ККП вятър я вее на бял кон, тя държава не може да управлява.Много отдавна е трябвало да си направят членоразделна писменост, но яко са оттървали влака.
        Може и да си прав, но чувам че армията им е 25 милион-а!

        https://www.youtube.com/watch?v=TLRrI019Qq8

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Пешка нищо не е дялано в Китай, аз се опитвам да дялам разни неща там и вече съм наясно какво може фабриката.Могат да бълват милиони бройки, но една матрица няма къде да се направи..правят само с качество като за пластмасов долнопробен амбалаж.Това на всичко отгоре са хора неграмотни защото нямат писменост, но от инат стоят на йероглифи още. ККП вятър я вее на бял кон, тя държава не може да управлява.Много отдавна е трябвало да си направят членоразделна писменост, но яко са оттървали влака.
          Китай е оправдание.
          Всичко се прави на Запад.
          Останалото е изпълнение.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Пешка нищо не е дялано в Китай, аз се опитвам да дялам разни неща там и вече съм наясно какво може фабриката.Могат да бълват милиони бройки, но една матрица няма къде да се направи..правят само с качество като за пластмасов долнопробен амбалаж.Това на всичко отгоре са хора неграмотни защото нямат писменост, но от инат стоят на йероглифи още. ККП вятър я вее на бял кон, тя държава не може да управлява.Много отдавна е трябвало да си направят членоразделна писменост, но яко са оттървали влака.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
              Кравария не е моята мечта.Квито лотарии да птавят там не стъпвам дори на екскурзия.С олигофрени нямам нищо общо.
              Кравария с Руслямия не я срявнявай. Нещата са мноооооооооооооооооооооооооооого далече.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                'ми за Кравария правят лотария за зелена виза...
                'щото наплив голЕм!
                А за раша виза не ща!! НЕмам работа там!
                Кравария не е моята мечта.Квито лотарии да птавят там не стъпвам дори на екскурзия.С олигофрени нямам нищо общо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                  Казах остави Русия на мира.Пиши за Кравария.Кой къде отива да мие чинии и да кара камион си е негов личен проблем.В Русия отдавна не пускат българи требе виза
                  'ми за Кравария правят лотария за зелена виза...
                  'щото наплив голЕм!
                  А за раша виза не ща!! НЕмам работа там!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                    Колко от напусналите БГ (може би два милиона?) са в Русия??
                    Дали има 0.001% поне?
                    Казах остави Русия на мира.Пиши за Кравария.Кой къде отива да мие чинии и да кара камион си е негов личен проблем.В Русия отдавна не пускат българи требе виза

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                      Остави ти Русия на мира кажи нещо за Кравария
                      Колко от напусналите БГ (може би два милиона?) са в Русия??
                      Дали има 0.001% поне?
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Но не е в Русия.
                        Остави ти Русия на мира кажи нещо за Кравария не се бой нема да запрат кинтата.Какво произвежда Кравария?Освен износ на демокрация?Освен да краде убива изнасилва и граби?За Китай е ясно.В Китай са комунисти.Русия не се напъва да произвежда всичко.каквото им трябва си имат.Не са тръгнали да грабят другите народи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                          Ма сигурен ли си?Всичко е сделано в Китай.Мейд ин чайна.Понимаеш
                          Но не е в Русия.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Ползват краварски чипове и матрици за съжаление.
                            Ма сигурен ли си?Всичко е сделано в Китай.Мейд ин чайна.Понимаеш

                            Коментар


                            • nuclear power plant

                              Ползват краварски чипове и матрици за съжаление.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                                Не разбрах ти за Ел Джи Самсунг Ейч Ти Си Сони дали си чувал?Я кажи квой и туй чудо краварски телефон та да се посмеем
                                Виж в другата тема.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X