IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Не се правете на луди бе, това с досиетата не е за разузнавачите, а за доносниците на ДС. .
    Какво значи доносници, какво значи разузнавачи

    същ.) клеветник, злословец, клюкар
    (същ.) предател, шпионин, доносчик
    (същ.) издайник
    (същ.) сплетник
    (същ.) подлец, мръсник, крадец
    (същ.) отстъпник, ренегат, стачкоизменник

    мн. разузнавачи, м. Лице, което професионално се занимава с разузнаване.
    прил. разузнавачески, разузнаваческа, разузнаваческо, мн. разузнавачески


    Тоест единия клевети, другия разузнава- смях в залата другари и госпожи.
    Ами ако няма търсене няма да има и предлагане.
    Ако имаме да кажем наш човек в турското правителство- за бг е разузнавач, за турците е доносник
    В резултат на оня списък бг изгуби страшно много позиции в тази сфера

    Коментар


    • На кратко за корупцията в политиката:

      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        И какво искаш да кажеш- че другите не са копи пейст ли. Иноватор- подражател- това говори ли ти нещо. Да подражатели сме били , но в даден момент е можело да станем в някаква област иноватори, кажи ми сега с тези пенсионери кой да стане иноватор, ами те хората пари за хляб нямат, ти говориш за други работи
        Браво, стигна до основния въпрос:
        "Защо 2 500 000 талантливи българи не пожелаха да робуват на една мафия
        и заминаха по света да стават иноватори?"
        http://judicialreports.bg/2015/12/%D...8%D0%BE%D0%BD/
        Last edited by barbaron; 16.01.2016, 19:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          И докъде стигна България с такова "разузнаване"?
          На икономиката и технологията не им е нужно разузнаване,
          а хора с икономическа и технологическа култура
          в държава с политическа култура.
          И какво искаш да кажеш- че другите не са копи пейст ли. Иноватор- подражател- това говори ли ти нещо. Да подражатели сме били , но в даден момент е можело да станем в някаква област иноватори, кажи ми сега с тези пенсионери кой да стане иноватор, ами те хората пари за хляб нямат, ти говориш за други работи

          А за иноваторите ще ти припомня Юл Браун- браунов газ-разбрах че китайците започват да произвеждат горелки сега, за компютрите кой им беше бащата/ за майка не питам/, и сега има един които направи ток от кълбовидна мълния, опита се да остане в Бг, но в крайна сметка сега е в китай
          Last edited by v_tin; 16.01.2016, 19:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Бреййййй, направо ме е страх да попитам къде си ги срещнал тези двамата- ами нали от около 87 си във франция, тези двамата идваха да ти се изповядат ли или и те търкаха пода на банката.
            Във всяка една държава такива хора като агентите са си легендирани по различни начини и колкото по малко знае обществото за тях толкова по добре за тези хора, но с отварянето на досиетата се целеше да се унищожи доколкото може разузнаването, сега с този перукар още повече. Нали ти е ясно че никой няма да дойде да работи повече за такова разузнаване. А днес то е все по нужно с оглед на икономиката и технологиите
            Не се правете на луди бе, това с досиетата не е за разузнавачите, а за доносниците на ДС.
            Обаче има нещо друго - всички разкрития по "оня списък", разкритията на разузнавачи бяха извършени от едни други агенти на ДС, някои едновременно агенти и на чужди държави.
            Ми я да видим дали ще се сетиш каква е била целта?

            Един такъв е ахмед доган. Този агент мистериозно премина след '90 година от привърженик за забрана на бсп(к) до техен коалиционен партньор

            Мислете преди да пишете каквото и да било, разберете най-после (ако имате с кво) че всичко което се случваше в България през '90-те беше ръководено от едни хора, пряко свързани с чужди държави.
            На такива им се казва национални предатели, без значение за кои чужди държави работят.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Искаха ме, но жената не ми позволи, пък и аз предпочитах независимостта пред шпионската романтика
              "И какво като е бил сътрудник на ДС" викаш? ...

              1990 един такъв ми каза:
              "Ние сме я правили тая държава, ние ще я унищожим!"
              Наистина, успяха да унищожат България!

              2000 един такъв ми каза:
              "Сега ще си докараме царчето!"
              Докараха го и успяха да смачкат окончателно хилавото дясно в България.
              Рядко чувам чак толкова странни изявления: "С помощта на царя смачкали дясното". ГЛУПОСТИ: В момента, България е много по-олигархична /респ. дясна, на големия бизнес и инвеститорите/ отколкото преди Симеонча. Само че, той беше изтънчен тарикат с/у грубия селтак ББ и НИКОГА не си позволи да се орезили с "Ала, Ваньо!", с "едни каки" и още ред скандали. Щото Дядо Мони е /някакъв но,/ цар, докато ББ е съвършеният, развихрил се Бай Ганьо Банкянски. Отделно, че до Мадрид май тичаха от СДС-то...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Бреййййй, направо ме е страх да попитам къде си ги срещнал тези двамата- ами нали от около 87 си във франция, тези двамата идваха да ти се изповядат ли или и те търкаха пода на банката.
                Във всяка една държава такива хора като агентите са си легендирани по различни начини и колкото по малко знае обществото за тях толкова по добре за тези хора, но с отварянето на досиетата се целеше да се унищожи доколкото може разузнаването, сега с този перукар още повече. Нали ти е ясно че никой няма да дойде да работи повече за такова разузнаване. А днес то е все по нужно с оглед на икономиката и технологиите
                И докъде стигна България с такова "разузнаване"?
                През 70-те копирахме хардуера и софтуера на IBM-360/370 и направихме ЕС-хххх.
                Копирахме и PDP - направихме СМ, и Apple, и IBM/PC - направихме Правец
                И къде е сега компютерната индустрия на България?
                На икономиката и технологията не им е нужно разузнаване,
                а хора с икономическа и технологическа култура
                в държава с политическа култура.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Искаха ме, но жената не ми позволи, пък и аз предпочитах независимостта пред шпионската романтика
                  "И какво като е бил сътрудник на ДС" викаш? ...

                  1990 един такъв ми каза:
                  "Ние сме я правили тая държава, ние ще я унищожим!"
                  Наистина, успяха да унищожат България!

                  2000 един такъв ми каза:
                  "Сега ще си докараме царчето!"
                  Докараха го и успяха да смачкат окончателно хилавото дясно в България.
                  Бреййййй, направо ме е страх да попитам къде си ги срещнал тези двамата- ами нали от около 87 си във франция, тези двамата идваха да ти се изповядат ли или и те търкаха пода на банката.
                  Във всяка една държава такива хора като агентите са си легендирани по различни начини и колкото по малко знае обществото за тях толкова по добре за тези хора, но с отварянето на досиетата се целеше да се унищожи доколкото може разузнаването, сега с този перукар още повече. Нали ти е ясно че никой няма да дойде да работи повече за такова разузнаване. А днес то е все по нужно с оглед на икономиката и технологиите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Войните между Франция и Англия са много по-вече.Изобщо в Европа кой с кого не се
                    е бил?
                    Понякога чета пиндо-гнидите, когато ги цитират. Не смятам да участвам в дискусия, с който и да е продажен НПО-шник, който има за цел да ми загуби времето.. Да, в момента се слага знак на равенство между Сталин и Хитлер. Опитват се да откраднат Великата победа на Русия, както и да се е казвала тя. Да откраднат Великата победа на съветския народ, която обединява постсъветското пространство.

                    Обаче има едно голямо НО!!!, и това е че Мюнхенския сговор е много по рано от Пакта Молотов-Рибентроп. Каква е разликата между Мюнхенския сговор и Пакта М-Р? Някой НПО-шник нема ли се изока? Защо Британската империя, с поданик всеки четвърти жител на планетата "кляка" пред Хитлер? Защо Хамерика, която има три пъти по-голям военно промишлен потенциал усърдно финансира и създава чудовище в Европа? Защо Франция отказва на СССР да изпълни договорните си ангажименти по защита на Чехия? Защо Полша отказва да даде коридор на СССР и се възползва да окупира спорна чешка провинция с Хитлер?...... Всичко това е преди Пакто М-Р. Можем да си говорим и за странната война между Германия и Англия.....

                    Не е ли Хитлер създаден с пиндо финансовия биберон? Не е ли Мюнхенския сговор предоставяне на европейски промишлени ресурси на Адолф Алойзич за нападение на Изток? Чехия има промишлен потенциал равен на Африканския континент, около половината от немските танкове са произведени в Чехия, Словакия е прегърнала фашистката идея и участва на фронта, както и Хърватска, Унгария, Финландия, Франция, Италия, Дания. Европейския съюз под шапката на АдолфАлойзич воюва с СССР

                    Кой хвали Запада? -Горбачов. Кой демонизира Запада?-Сталин. Да си говорим за ВОСР с някой, който не знае кой е Ленин, Троцки, Бухарин. Глобализма и Комунистическия интернационал, ционизма и комунистическото движение.... Сталин грузинчето-семинаристче, дето излъга пиндо и немските служби, дето спаси Русия от разграбване и колонизиране, дето от една селска държава, победена в ПСВ, раздирана от граждански войни, пое управлението през 20-те години и остави Велика империя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      През ВСВ Рашата , както и Немачко са имали сериозни причини да започнат война...
                      Кажи, ...амнико, какви причини са имали за да започнат война?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Экономист: Если обыватель считает, что проблемы России связаны с Обамой, то ему нужно к психологу

                        http://www.rosbalt.ru/business/2016/01/15/1480299.html
                        -------------------------------------

                        Превод: Ако човек от улицата си мисли, че проблемите на Русия са свързани с Обама, то на него му е нужен психиатър.

                        П.П. Това във връзка с поредните неадекватни твърдения на колеги, че 2-те Световни ( нямаме други световни до този момент ) били възникнали от Англия, Франция или УСА.

                        Показва тотална неграмотност като тази в Русия, където 86% от населението е зомбирано, че Обама бил виновен за днешната им мизерия, а не едно жоженце с ботокс.

                        Та, и при двете световни войни основни виновници са Германия и Русия. Всичко останало е за психиатрия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          И какво като е бил сътрудник на ДС, просто погледни половината филми са за такива агенти. Най вероятно и ти си бил, ама не си го признаваш пред нас, иначе няма как да станеш всички работи които беше изброил преди време
                          Искаха ме, но жената не ми позволи, пък и аз предпочитах независимостта пред шпионската романтика
                          "И какво като е бил сътрудник на ДС" викаш? ...

                          1990 един такъв ми каза:
                          "Ние сме я правили тая държава, ние ще я унищожим!"
                          Наистина, успяха да унищожат България!

                          2000 един такъв ми каза:
                          "Сега ще си докараме царчето!"
                          Докараха го и успяха да смачкат окончателно хилавото дясно в България.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Пред кого и за какво да се натягам?

                            Статистиката е безпристрастна, че 2-те световни войни, които избухват са точно заради тия две дружки.

                            Който не си познава историята, после я повтаря!
                            През ВСВ Рашата , както и Немачко са имали сериозни причини да започнат война. В момента, нямат.А и чудесно си дават сметка че, избухне ли, и за едните, и за другите, положителен резултат може да има от сражение или кампания но, от цялата война, ще изгубят. Само чичата Сам ръчка тук и там, щото се мисли за Богом помазан, ама дали е помазан или подмазан, май сам не е наясно. Статистиката е чудесно нещо, стига да може, освен да гледа човек в нея, и да си прави адекватни изводи. Оказва се трудно, не всеки се справя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Пред кого и за какво да се натягам?

                              Статистиката е безпристрастна, че 2-те световни войни, които избухват са точно заради тия две дружки.

                              Който не си познава историята, после я повтаря!
                              Войните между Франция и Англия са много по-вече.Изобщо в Европа кой с кого не се
                              е бил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Стига се натяга чак толкова,няма смисъл.Гледам и Германия нещо взе да ви
                                пречи.
                                Германия ни пречи да, защото отново с имперските си амбиции ни води към гибел и това за трети път в рамките на 100 години. Няма по некадърна страна от тях и другите великани французите. Заради имперските си амбиции ще затрият най-развитят континент с хилядолетна история и ще ни напълнят с араби и аборигени. Отделно Германия води собственят си народ и останалите европейски народи към ценности които не са ни присъщи.

                                Имам приятел който беше определено МЪЖ тук, но от 2-3 години откакто живее там, не смее да влезе в конфликт. Какво ли остава за германските мъже които не са обратни .......

                                Коментар

                                Working...
                                X