IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
    Това последното, да се разделят активите от дейността в различни дружества е повече от задължително!
    Толкова народ около мен и аз включително го правя.
    Даже колите са ми отделени и плащам наем за тях от развиващата дейност фирма.

    Та тия лъвове горе ли няма да го направят?
    Научи ме един сърбин преди години, сградата му за бизнес, на една фирма, колите, на друга фирма, производството на трета фирма, самият той не е собственик, има си тръст за това. И пейш ли си Пенке ле!

    Данъци плащат най-малките, за съжаление разбира се!
    Е така е , ма Барбито и Лясковския нама да вдянат колкото и да им обясняваш .....човек не е длъжен да си води нещата по най-изгодния за Мин. на финансите начин и да плаща максимални данъци. След като има законни механизми за намаляването ан данъчната тежест ....
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Що бе, аз много се радвам на успели българи, където и да са.
      Амиии , по скоро ша дюкаш отстрани и ша се чудиш що ти нищо не изкарваш ....
      Last edited by markoci; 18.01.2016, 19:56.
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Недей па ти с такива въпроси, защото момчето си мисли, че това е "пътят" = преразпределяне на чужди партиди ( грабеж ) и бетониране през съд и конституция на монополни структури.
        -------------------------

        П.П. Колкото и да се пъне момчето от дрянуфу никога няма да разбере защо ти и жена ти получавате във Франция 8 хил. ойрос пенции/месец = 16 хил. левас, а сте обикновени граждани и никой не е изпадал в безсъници, за да се чуди каква галимация да измисли, за да ви ги осигури. Просто толкова се полагат за всеки, който е работил честно.

        Тук момчето ще започне да дудне, че това нещо е невъзможно в БГ и не разбира, че причината да е невъзможно е една северна пещерна държава, която няма как да позволи там да получават 100 гущерос пенции, а тук да бъдат повече
        Ми пак си с грешка Лясковски , ти се дивиш на такива пари , аз си ги изкарвам.
        Така че обърши плюнките от монитора, запретваи ръкави и почваи да бачкаш нещо истинско, с тролене из нета и писане на нищо не струващи книжлета няма да стане .......ша се пулиш тук че някои изкарал пари пък ти не можеш .....
        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          17 години амортизация ... тия ги разправяй на будалите - българи, жертви на българо/руското законодателство.
          Сега разбирам откъде извира наглостта ти - по цял ден манипулираш финансовите отчети на фирмите, така че да са по 20 години без печалба и да не плащат данъци.
          Както винаги нищо не си разбрал .....къде видя 17 години да съм писал или това звездите ти го говорят ?
          Модернизацията я завършиха преди 2-3 години макс , като гледам заема за нея дето е 3 милиарда наистина ще иде много години но точно със 17 не мога да се ангажирам ....

          И един основен постамент в англосансанксонското право е че:

          "Всеки е в пълното си право да урежда своите финансови дела така, че да плаща колкото се може по-малко данъци; никой не е длъжен да планира печалбите и загубите си по най-удачния за Министерството на финансите начин; плащането на по-високи данъци не е въпрос на патриотичен дълг..."
          Резолюция на Върховния съд на САЩ върху решението на Федералния съд в Хенд по делото Хенъеринг - Грегъри от 1934г.
          Last edited by markoci; 18.01.2016, 19:53.
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Няма ли Атанасовци тук?
            Да почерпи за името!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Ко...???
              Неее..!!!
              Кандитко, ми нали черният ванко продаде Нефтохима на руснаците, бре....
              Коне, магар'ьта, все тая... другата нова опорка, Лукойл бил на "Ротшилдови", квото и да значи това... ама сега последно, заради "инвестициите", "дълговете" или "ротшилдовите"... щото всичките опорки са ви тотално шити, а в комбинация направо миришат...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Абе, ти вярно ли мислиш така? За всичко ни виновни рашъните? Други разправят евреите, трети-янките...Как па веднъж не си призна, че да сме добре или зле зависи първо, основно и на-вече от нас и нашКИ ЕДИН ДЕН правим, а не от мандат на мандат? Много си се объркал.
                https://www.youtube.com/watch?v=ZRokzwAuUwQ

                Слушай Антон Дончев, остави го кол-е-гата, той е с дистанционоо управление.

                Точно Антон Дончев говори за мандантното мислене.

                То изобщо "Америка за България" прави всичко възможно да убие мисленето у нас!
                Дошли да помагат, мизерниците, дошли да крадат, ............!

                Да оставим, кои са руснаците, кои са петата им колона, кой ги превърна в суровинен придадък, ..... обаче, аз на английски не мога да намеря едно свястно изказване с мисъл и тежест, докато на руски, и едните и другите, евала, толкова са силни, също и немски записи има много точни.
                Френски не разбирам, така че за там не мога да кажа.


                Та остави го тоя с дистанционното, не си губи времето, има толкова добри записи в ю-туб, аз като работя, пускам нещо да върви и попадам на страхотни неща, без да ги търся. Хем си върша работата, хем се ограмотявам едновременно.
                Last edited by Сините камъни; 18.01.2016, 19:36.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Барби, случайно да помниш колко бяха дълговете на Нефтохим, когато го продадоха на руснаците....?
                  Сигурно колкото на Балкан,който го продадоха на израелците!!!А бе,имаше ли нещо читаво тогава за продаване,след като Жан Виденов ги оздрави!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение

                    Това не е руска измислица а нормална бизнес практика. Работя с няколко дъщерни на чужди компании в БГ това е практиката ......другия вариант е да разделиш активите от дейността в различни дружества .....
                    Това последното, да се разделят активите от дейността в различни дружества е повече от задължително!
                    Толкова народ около мен и аз включително го правя.
                    Даже колите са ми отделени и плащам наем за тях от развиващата дейност фирма.

                    Та тия лъвове горе ли няма да го направят?
                    Научи ме един сърбин преди години, сградата му за бизнес, на една фирма, колите, на друга фирма, производството на трета фирма, самият той не е собственик, има си тръст за това. И пейш ли си Пенке ле!

                    Данъци плащат най-малките, за съжаление разбира се!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение

                      Нека никой никога да не гласува за БСП.
                      Колко пъти те молим, да кажеш, за кого да гласуваме?
                      Аз не гласувам, преди винаги за малки партии, ей така, да не е без нищо, сега не гласувам!
                      Те те за това искат да вкарат електронното гласуване, щото минимумът е застрашително минимален на гласоподавателите!

                      Така, че най-добре казвай, "Не гласувайте"!, а не избирателно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Абе, ти вярно ли мислиш така? За всичко ни виновни рашъните? Други разправят евреите, трети-янките...Как па веднъж не си призна, че да сме добре или зле зависи първо, основно и на-вече от нас и нашКИ ЕДИН ДЕН правим, а не от мандат на мандат? Много си се объркал.
                        Що бе, аз много се радвам на успели българи, където и да са.

                        Ти кат' безработник, поне да беше се хванал да бачкаш, а не да дрънкаш глупости, че няма да има кой да ти плаща пенцията като военен. Ти ли си ме пазил, че да ти плащам, бре? - хаха

                        П.П. Ами, нормално е да няма кой да ти я плаща - нали не спирате да гоните българите с абсурдните си цени ( енергийна бедност ), които ви налага една северна пещерна държава.

                        Бягайте 'орица! Само това е начинът тия кърлежи да пукнат. Липсата на "абонати"

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=upN6R6KlK5w


                          Диагноза с Антон Тодоров-Лукойл е на Ротшилдови_2011-10-17

                          .............. Да оставим,. че А.Тодоров не ми е любимец, понякога му се чудя на анализите, щото понякога са диаметрално противоположни.
                          Но, както и да е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Десебарчето с блестящия от нещо поглед министър Москов, дето е на власт, когато неговата партия е в опозиция ( а бе в тая шизофрения и психиатърът д-р Михайлов не може да се оправи), та тоя д-р Москов е на път към затвора. Или най-малкото му се клатят много силно краката.
                            Лошото е, че намериха ваксините, но още не са ги изследвали.
                            Кой ще ги изследва и какво ще се установи?

                            А Москов е на равно с най-отвратителните ми политици, като Станишев, Костов, ББ и сие...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Тази опорка ви е нова... обаче пак не върви...
                              Ко...???
                              Неее..!!!
                              Кандитко, ми нали черният ванко продаде Нефтохима на руснаците, бре....

                              Коментар


                              • Десебарчето с блестящия от нещо поглед министър Москов, дето е на власт, когато неговата партия е в опозиция ( а бе в тая шизофрения и психиатърът д-р Михайлов не може да се оправи), та тоя д-р Москов е на път към затвора. Или най-малкото му се клатят много силно краката.

                                Агенти на ДАНС намериха ваксините с живак в склад на Здравното министерство

                                "Москов остави държавата без ваксини. Той извърши нещо средно между глупост и престъпна небрежност. Когато се въведе 6-компонентната ваксина, беше ясно, че няма производител, който да я прави. Москов не влезе в преговори с двамата производители, които искаха заявката за 18 месеца напред. Той си мислеше, че те са като доматите на пазара и може по всяко време да си купи от тях. Вместо да направи заявка, той обяви търг, на който двете фирми не се явиха." Това обясни пред Фрог бившият подуправител на НЗОК д-р Димитър Петров.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X