IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    аххххх..това лекция ли беше , щот до сега нищо вярно не видях в писаниците ти.

    в твоя измислен свят ти си последна истанция и говориш само истината , да те смъкна на земята в реалността не е така....

    п.п.
    Здравната осигуровка в САЩ си е застраховка всъщност и е към 500 долара на месец за прилично покритие на чиляк средно.

    50 милиона американеца не могат да си я позволят и стоят без мед.помощ или ползват помощи от държавата ако влизат в целевата група за подпомагане....
    ... e да ама американцити..
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Кола-бомба избухна близо до руското посолство в Кабул, има жертви.


      Незабавно да въведат танковете в Кабул! ..Вече станаха над 30 години, как не са ходили в отпуск там със служебните зазки.

      Коментар


      • Как да бъде спрян хаосаът в Близкия Изток

        - Как може сега всичко това да се върне?

        - Да се прекрати войната, да се прекрати борбата за така наречената демокрация, да се прекрати подхранването на терористическите организации. Да се обявят терористите извън закона и да бъдат ликвидирани като класа – физически. И във всяка страна да се установи такава власт, която може да управлява страната, като остави демокрацията на кмета на Кьолн и на мадам Меркел. Нека в Германия да си живеят по законите на демокрацията, ако оцелеят, а в Близкия Изток, дайте има възможност да управляват държавите така, както е възможно, а не така, както считат за необходимо на Запад.

        Днес и в украинската власт има достатъчно много хора, които с удоволствие биха демонстрирали как се режат глави. Последователите на бандеровските мръсници са същите терористи. Поляците са изброили във Волин (ист. -област в Източна Европа, заедно с Галиция, преминавала териториално от държава в държава, която от 1939 става част от Украйна – бел. пр.) 130 начина да бъдат убивани деца и жени от бандеровците. Просто така да убият им било недостатъчно. Те измисляли как да направят това по-интересно. И да заковеш с гвоздеи към масата главата на дете – моля. И после да издевателстваш и да слушаш как то плаче. Това са същите изроди.

        А принципите на бандеровското движение са основата на днешната украинска самоидентичност. Те по същия начин бесят и убиват, има много различни доказателства, видеа, снимки и други свидетелства, но Европа не вижда това.
        http://svetoven.pogled.info/news/708...a-evropeitsite

        А политиката на вонящите кравари да унищожат Европа и Русия си върви.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          точно така е.
          просто различни нива на комуникацията
          Въпроса ми беше към други мурзилки.
          Не се обиждай, тях ги познавам от много години.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Ама ние не се заяждаме.
            точно така е.
            просто различни нива на комуникацията
            препоръка е

            Коментар


            • Ама ние не се заяждаме.
              Last edited by X_Y; 20.01.2016, 16:18.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • В Крим зрее бунт, жителите на окупирана Ялта искат да се върнат в Украйна
                http://www.faktor.bg/novini/svjat/65...v-ukrayna.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Абе я някоя от мурзилките да каже как е фалит па руский?
                  Деноминация = поредното махане на няколко нули от валутата, белким я докарат 1 руплей = 1 гущерос. Големи комлекси ги тресат, ако руплей не е "скъпа" като гущерос.

                  После броиш до 15 години и опять същия номер на мурзилката - те затова никога не фалират, само махат нулички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    Аи сега Лясковски, кажи благодаря бате Ники че ми обясни .......друг път кат не знам пак ша попитам
                    Бе, аз съм ти бати с няколко месеца, ама Благодаря!

                    П.П. Третата осигурителна "колона" в БГ си е чисто доброволно осигуряване, с липса на застрахователен елемент, а втората УПФ като гледам Боко Тиквата се прицели да я "национализира". Що да не крадне едни 5% от баламите, дето до вчера им говореше колко е 'арно да си имат частни партиди.

                    При здравно-осигуряване има продукти, които са по хамериканския модел и покрити лимити, които са в пъти по-ниски за поддръжка от "солидарната" система. Обират ви и то яко, ама ти си "спеца" по темата и затова само слушам, бате Ники

                    Коментар


                    • Абе я някоя от мурзилките да каже как е фалит па руский?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5244227

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Както кажеш, така е, Морки
                          Аи сега Лясковски, кажи благодаря бате Ники че ми обясни .......друг път кат не знам пак ша попитам
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Ми моето сигурно е разбираемо , ма твоето безхаберие по темата е необяснимо щот нъл си застрахователен агент ...
                            Както кажеш, така е, Морки

                            П.П. И без това до вчера слушахме Шапок, според когото не се покривал риск при самоубийство, та още един лаик по темата, никога не е излишен.

                            Виж, че съм ви оставил на воля да си ръсите разсъжденията за Лясковец, панелките и "безплатното" здравеопазване в манголия и БГ
                            Last edited by marandi; 20.01.2016, 15:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Ето още въпросчета
                              "Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски газ в Европа?!
                              Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски дизел в Европа?!
                              Някой русофил може ли да ми обясни защо „Лукойл Нефтохим” АД за последните 6 години е отчел приходи от над 40 МИЛИАРДА ЛЕВА, но няма година, в която да е отчел и стотинка печалба?!
                              ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ТОВА?!
                              Доволни ли сте, че нямат измервателни уреди?!
                              Доволни ли сте, че нямате алтернатива?!
                              Доволни ли сте, че родителите ви късат от залъка си, от лекарствата си, за да грухат ненаситните кремълски гуши?!
                              Доволни ли сте, че енергийната ни система е доведена до колапс?!
                              Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за скъпото парно на държавна администрация, болници, училища, заради най-скъпия руски газ?!
                              Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за най-скъпия руски дизел?!
                              Доволни ли сте, че от години се саботира родното производство на газ?!
                              Доволни ли сте, че цели отрасли на химическата ни индустрия фалираха, защото в себестойността на продукцията им 60% се формира от скъпия руски газ?!
                              Доволни ли сте, че политиците ни, оплетени в корупционните схеми на руския енергиен империализъм, продават Родината и бъдещето на децата ви?!...
                              Някой русофил може ли да ми обясни защо през последните години над 10 000 000 руснаци избягаха от Россия?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо всички руски политици, олигарси и чиновници изпращат децата си на Запад?
                              Защо според техния Росстат още 57 % от хората с висше образование биха избягали веднага, ако могат?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е на първо място в света по употреба на хероин и употребява 21% от цялото световно производство?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо средната консумация на спирт в Россия е 18 литра на глава от населението?!.
                              Знае ли русофилът, че според експерти на СЗО при консумация от над 8 литра на човек се касае за деградация на населението?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия отделя 25% от бюджета си за въоръжение, докато всички останали държави отделят не повече от 3-4%?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо не ползва нищо руско - нито кола, нито телефон, нито компютър, нито лекарство, нито дрехи, нито храна, нито лекарства?!
                              Защо?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия произвежда само 2% от световния БВП , а владее 16.7% от общата територия?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо 95% от брутния продукт на Россия е от добив на суровини и по този показател е зад повечето държави от третия свят?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо в Россия има най-много убийства на глава от населението и най-много полицаи на глава от населението?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо за последните 20 години от картата на Росиия са заличени над 13000 села и 215 града?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо на 100 новоредени в Россия се падат 100 аборта?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е единствената държва в света, в която официалната работна заплата е по-ниска от официалния жизнен минимум, който в момента е около 200 лв. или 8200 рубли.
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо руските милиардери плащат най-ниски данъци - 13%. (Във Франция и Швеция – 57%, Дания – 61%, Италия – 66%)
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо 1% от населението владее почти 100% от природните богатства в Россия?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия дава природните си залежи на концесия на западни фирми като ШЕЛ, Бритиш Петролиум, Шеврон -Тексако, Тотал?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия взе целия златен резерв на България?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо се наложи тристахиляден окупационен корпус на Червената армия, чиято издръжка бе по-голяма от бюджета на България, да окупира България от 1944 г. до 1947 г.?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия сътвори т.нар. „македонска” нация и я наложи с насилия, репресии и убийства над стотици хиляди българи и защо Россия днес е единствената държава, която признава и подкрепя официално антибългарската организация ОМО Илинден?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е против Съединението на България?!
                              Защо напада България през 1916 г.?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна с 10 милиарда долара дълг, съизмерим по покупателна способност точно с днешния ни външен дълг, който не сме спрели да обслужваме от тогава?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна като най-бедната държава в Европа, с най-малки пенсии и заплати, с неефективна и неработеща икономика, изцяло по руски образец, с руски машини и съоръжения?!
                              Някой русофил ще ми посочи ли поне едно десетилетие в историята на Россия, в която тя да не е нападала, газила и мачкала някой народ или държава?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо за роснака всички, които искат свобода и независимост се превръщат във врагове?!
                              Някой русофил може ли да ми посочи един народ или държава в съседство на Россия, които да не са били нападани?!
                              Някой русофил може ли да ми посочи поне една държава, в която да е стъпил руският ботуш и да не са последвали насилия, терор, корупция, престъпност и бедност?!
                              Някой русофил може ли да ми обясни защо най-много роснаци са избити от самите роснаци и какво да очакваме от тях по отношение на други народи?!
                              Някой русофил може ли да ми обясни защо роснака не е убил дори един американец, но е избил хиляди и хиляди поляци, чехи, украинци, литовци, естонци, българи, унгарци латвийци, финландци, грузинци...?!
                              Някой русофил ще ми каже ли от колко столетия Россия яде украинското жито?!
                              Някой русофил ще ми обясни ли защо роснаците с такава жестокост и свирепост избиват един народ, за който довчера твърдяха, че му е братски?!"
                              http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-...a-rusofil.html
                              Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на проводници от желязо или от нелегирана стомана е намаляло с 16,6 % спрямо ноември 2014г.?
                              Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на проводници от желязо или от нелегирана стомана е намаляло с 10 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?
                              Данните са публикувани от Росстат.

                              В момента руската рубла се търгува по курс 80,967 руски рубли за 1 щатски долар.

                              Коментар


                              • Да поздравим новият представляващ ВСС (висш свински съвет) с песента "Пратих 100 есемеса, кажи къде са"
                                При такова нагло и явно активизиране на мутромилиционерите, явно работата е напечена.

                                Коментар

                                Working...
                                X