IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    35 въпроса за живота в соца, чиито отговори някои „забравиха"



    Защо да видиш мерцедес беше на късмет и защо прясното мляко все течеше
    35 въпроса за живота в соца, чиито отговори някои „забравиха"
    Взех да се чудя, защо като сме били първенци в света едва ли не по всичко, всички чакаха на мама и тате от село да напълнят багажника на каталясалия москвич с буркани? Защо ли в нашия плод-зеленчук постоянно имаше нектари някакви в бирени бутилки, но като пуснеха домати и пипер, ставаше опашка? Защо месото в месарницата беше винаги с кокал... Защо прясното мляко все течеше, а киселото беше с полуотворени капачки...

    Защо, когато лютеницата уж беше уникална, всички варяха лютеница есента... Защо в бирата плуваха парцали и всички гледаха бутилките, като ги купуваха... Защо в месарницата миришеше на мърша, а в плод-зеленчука на гнилоч... Защо капачките за буркани бяха по-ценни от валута наесен (Дори в зората на „демокрацията" БСП подкупваше пенсиите с капачки за буркани вместо с кебапчета, ако си спомняте.) Защо да видиш мерцедес беше на късмет, а АЗЛК (заводското наименование на москвича) се превеждаше на народен език Ах Защо Ли те Купих?

    Защо баба ми, работила цял живот в текстилна фабрика, получаваше почти до последно 65 лева пенсия, които не стигаха за нищото, което дори го нямаше по магазините? Защо 9/10 от къщите бяха неизмазани, а за паркет се чакаше повече отколкото за нова кола? Защо в панелките винаги имаше мухъл, дограмата духаше отвсякъде и имаше само 1 модел кухненски шкафове? Защо в магазините за обувки ставаше празник като пуснеха номерата 42 и 43, но за сметка на това беше пълно с номера 46 и нагоре? Защо дамските превръзки приличаха на детските памперси? Защо на социалистическата ни пералня Перла 05 постоянно й гореше моторът? Защо имаше режим на тока зимата и режим на водата лятото?

    Защо имаше обществени бани? Защо в неделя най-често срещаната гледка по улиците беше мъж, легнал под кола, с отворен преден капак? Защо автобусите бяха мръсни, течаха отвсякъде като валеше, а зимата беше по-студено от навън? Защо българските безалкохолни бяха супер, ама всички се редяха на опашка при циганите за сиропите? Защо училищната зъболекарка ми извади зъба, вместо да го лекува? Защо в детската градина си премазах пръста, а другарките ме наказаха и дори не ме пратиха на лекар? Защо ябълките в магазина все бяха малки и полуизгнили?

    Защо алкохолът беше супер, ама всички си варяха домашна ракия и вино? Защо почивните станции приличаха на казарми? Защо имаше въшки (и то масово)? Защо здравеопазването беше върхът, а масово имаше епидемии от шарка? Защо от дъвки „Идеал" и дъвчащи бонбони падаха пломбите?
    Защо времето при соца се изразяваше с лага „сушата, кишата и Гришата"?

    Защо нямаше престъпност, а се крадеше всичко и навсякъде? Защо барман беше уважавана професия, а инженер беше синоним на балък? Защо граничарите застрелваха тези, които бягаха, а не тези, които влизаха в държавата? Сигурно защото нямаше от вторите?! Защо в болниците беше абсолютна мизерия? Защо беше забранено да се внасят западни лекарства дори ако от това зависеше животът на човек? Защо много хора си заминаха заради сгрешени лекарски диагнози? Защо?

    П.П. Забележете, че дори не съм споменал бананите. Ама като се замисля, то и социалистическите банани май бяха по-хубави от сегашните...
    +1024

    Коментар



    • 35 въпроса за живота в соца, чиито отговори някои „забравиха"



      Защо да видиш мерцедес беше на късмет и защо прясното мляко все течеше
      35 въпроса за живота в соца, чиито отговори някои „забравиха"
      Взех да се чудя, защо като сме били първенци в света едва ли не по всичко, всички чакаха на мама и тате от село да напълнят багажника на каталясалия москвич с буркани? Защо ли в нашия плод-зеленчук постоянно имаше нектари някакви в бирени бутилки, но като пуснеха домати и пипер, ставаше опашка? Защо месото в месарницата беше винаги с кокал... Защо прясното мляко все течеше, а киселото беше с полуотворени капачки...

      Защо, когато лютеницата уж беше уникална, всички варяха лютеница есента... Защо в бирата плуваха парцали и всички гледаха бутилките, като ги купуваха... Защо в месарницата миришеше на мърша, а в плод-зеленчука на гнилоч... Защо капачките за буркани бяха по-ценни от валута наесен (Дори в зората на „демокрацията" БСП подкупваше пенсиите с капачки за буркани вместо с кебапчета, ако си спомняте.) Защо да видиш мерцедес беше на късмет, а АЗЛК (заводското наименование на москвича) се превеждаше на народен език Ах Защо Ли те Купих?

      Защо баба ми, работила цял живот в текстилна фабрика, получаваше почти до последно 65 лева пенсия, които не стигаха за нищото, което дори го нямаше по магазините? Защо 9/10 от къщите бяха неизмазани, а за паркет се чакаше повече отколкото за нова кола? Защо в панелките винаги имаше мухъл, дограмата духаше отвсякъде и имаше само 1 модел кухненски шкафове? Защо в магазините за обувки ставаше празник като пуснеха номерата 42 и 43, но за сметка на това беше пълно с номера 46 и нагоре? Защо дамските превръзки приличаха на детските памперси? Защо на социалистическата ни пералня Перла 05 постоянно й гореше моторът? Защо имаше режим на тока зимата и режим на водата лятото?

      Защо имаше обществени бани? Защо в неделя най-често срещаната гледка по улиците беше мъж, легнал под кола, с отворен преден капак? Защо автобусите бяха мръсни, течаха отвсякъде като валеше, а зимата беше по-студено от навън? Защо българските безалкохолни бяха супер, ама всички се редяха на опашка при циганите за сиропите? Защо училищната зъболекарка ми извади зъба, вместо да го лекува? Защо в детската градина си премазах пръста, а другарките ме наказаха и дори не ме пратиха на лекар? Защо ябълките в магазина все бяха малки и полуизгнили?

      Защо алкохолът беше супер, ама всички си варяха домашна ракия и вино? Защо почивните станции приличаха на казарми? Защо имаше въшки (и то масово)? Защо здравеопазването беше върхът, а масово имаше епидемии от шарка? Защо от дъвки „Идеал" и дъвчащи бонбони падаха пломбите?
      Защо времето при соца се изразяваше с лага „сушата, кишата и Гришата"?

      Защо нямаше престъпност, а се крадеше всичко и навсякъде? Защо барман беше уважавана професия, а инженер беше синоним на балък? Защо граничарите застрелваха тези, които бягаха, а не тези, които влизаха в държавата? Сигурно защото нямаше от вторите?! Защо в болниците беше абсолютна мизерия? Защо беше забранено да се внасят западни лекарства дори ако от това зависеше животът на човек? Защо много хора си заминаха заради сгрешени лекарски диагнози? Защо?

      П.П. Забележете, че дори не съм споменал бананите. Ама като се замисля, то и социалистическите банани май бяха по-хубави от сегашните...
      The strongest stand last.

      Коментар


      • https://lh3.googleusercontent.com/Hq...024-h768-rw-no
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          За новогодние каникулы в перинатальном центре Орла умерли семь новорожденных, а 18 января скончался восьмой ребенок. Возбуждено уголовное дело по статье «халатность». С учетом лидерства региона по младенческой смертности, не исключено, что это могут быть последствия «оптимизаций» в сфере здравоохранения, когда закрытие ФАПов, женских консультаций, кабинетов гинекологов и районных роддомов приводит к сокращению врачебной помощи.
          http://www.rosbalt.ru/federal/2016/01/21/1482151.html
          ------------------------------------------------------------------------------
          П.П. Ванка, обясни защо се увеличава смъртността при родилките и децата?
          Защото бебетата не искат да живеят в Русия :-)

          Коментар


          • За новогодние каникулы в перинатальном центре Орла умерли семь новорожденных, а 18 января скончался восьмой ребенок. Возбуждено уголовное дело по статье «халатность». С учетом лидерства региона по младенческой смертности, не исключено, что это могут быть последствия «оптимизаций» в сфере здравоохранения, когда закрытие ФАПов, женских консультаций, кабинетов гинекологов и районных роддомов приводит к сокращению врачебной помощи.

            http://www.rosbalt.ru/federal/2016/01/21/1482151.html
            ------------------------------------------------------------------------------

            П.П. Ванка, обясни защо се увеличава смъртността при родилките и децата?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Ето още въпросчета
              "Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски газ в Европа?!
              Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски дизел в Европа?!
              Някой русофил може ли да ми обясни защо „Лукойл Нефтохим” АД за последните 6 години е отчел приходи от над 40 МИЛИАРДА ЛЕВА, но няма година, в която да е отчел и стотинка печалба?!
              ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ТОВА?!
              Доволни ли сте, че нямат измервателни уреди?!
              Доволни ли сте, че нямате алтернатива?!
              Доволни ли сте, че родителите ви късат от залъка си, от лекарствата си, за да грухат ненаситните кремълски гуши?!
              Доволни ли сте, че енергийната ни система е доведена до колапс?!
              Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за скъпото парно на държавна администрация, болници, училища, заради най-скъпия руски газ?!
              Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за най-скъпия руски дизел?!
              Доволни ли сте, че от години се саботира родното производство на газ?!
              Доволни ли сте, че цели отрасли на химическата ни индустрия фалираха, защото в себестойността на продукцията им 60% се формира от скъпия руски газ?!
              Доволни ли сте, че политиците ни, оплетени в корупционните схеми на руския енергиен империализъм, продават Родината и бъдещето на децата ви?!...
              Някой русофил може ли да ми обясни защо през последните години над 10 000 000 руснаци избягаха от Россия?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо всички руски политици, олигарси и чиновници изпращат децата си на Запад?
              Защо според техния Росстат още 57 % от хората с висше образование биха избягали веднага, ако могат?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е на първо място в света по употреба на хероин и употребява 21% от цялото световно производство?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо средната консумация на спирт в Россия е 18 литра на глава от населението?!.
              Знае ли русофилът, че според експерти на СЗО при консумация от над 8 литра на човек се касае за деградация на населението?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия отделя 25% от бюджета си за въоръжение, докато всички останали държави отделят не повече от 3-4%?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо не ползва нищо руско - нито кола, нито телефон, нито компютър, нито лекарство, нито дрехи, нито храна, нито лекарства?!
              Защо?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия произвежда само 2% от световния БВП , а владее 16.7% от общата територия?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо 95% от брутния продукт на Россия е от добив на суровини и по този показател е зад повечето държави от третия свят?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо в Россия има най-много убийства на глава от населението и най-много полицаи на глава от населението?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо за последните 20 години от картата на Росиия са заличени над 13000 села и 215 града?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо на 100 новоредени в Россия се падат 100 аборта?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е единствената държва в света, в която официалната работна заплата е по-ниска от официалния жизнен минимум, който в момента е около 200 лв. или 8200 рубли.
              Някой русофил ще ми обясни ли защо руските милиардери плащат най-ниски данъци - 13%. (Във Франция и Швеция – 57%, Дания – 61%, Италия – 66%)
              Някой русофил ще ми обясни ли защо 1% от населението владее почти 100% от природните богатства в Россия?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия дава природните си залежи на концесия на западни фирми като ШЕЛ, Бритиш Петролиум, Шеврон -Тексако, Тотал?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия взе целия златен резерв на България?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо се наложи тристахиляден окупационен корпус на Червената армия, чиято издръжка бе по-голяма от бюджета на България, да окупира България от 1944 г. до 1947 г.?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия сътвори т.нар. „македонска” нация и я наложи с насилия, репресии и убийства над стотици хиляди българи и защо Россия днес е единствената държава, която признава и подкрепя официално антибългарската организация ОМО Илинден?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е против Съединението на България?!
              Защо напада България през 1916 г.?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна с 10 милиарда долара дълг, съизмерим по покупателна способност точно с днешния ни външен дълг, който не сме спрели да обслужваме от тогава?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна като най-бедната държава в Европа, с най-малки пенсии и заплати, с неефективна и неработеща икономика, изцяло по руски образец, с руски машини и съоръжения?!
              Някой русофил ще ми посочи ли поне едно десетилетие в историята на Россия, в която тя да не е нападала, газила и мачкала някой народ или държава?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо за роснака всички, които искат свобода и независимост се превръщат във врагове?!
              Някой русофил може ли да ми посочи един народ или държава в съседство на Россия, които да не са били нападани?!
              Някой русофил може ли да ми посочи поне една държава, в която да е стъпил руският ботуш и да не са последвали насилия, терор, корупция, престъпност и бедност?!
              Някой русофил може ли да ми обясни защо най-много роснаци са избити от самите роснаци и какво да очакваме от тях по отношение на други народи?!
              Някой русофил може ли да ми обясни защо роснака не е убил дори един американец, но е избил хиляди и хиляди поляци, чехи, украинци, литовци, естонци, българи, унгарци латвийци, финландци, грузинци...?!
              Някой русофил ще ми каже ли от колко столетия Россия яде украинското жито?!
              Някой русофил ще ми обясни ли защо роснаците с такава жестокост и свирепост избиват един народ, за който довчера твърдяха, че му е братски?!"
              http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-...a-rusofil.html
              Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на месни консерви е намаляло с 7,6 % спрямо ноември 2014г.?
              Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на месни консерви е намаляло с 12,3 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?
              Данните са публикувани от Росстат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko
                Става въпрос за един от най ерудираните участници в инвестор бг ,става дума за ФОРЕКС МАСТЪРС .Давай да приключваме ,че утре път ме чака .Утре идваш ли на паркинга на община Лясковец в 13.30 часа на 22.01.2016 .Деклалирам ,че преди да ти подам ...ръка ,ще ти подам 100 левас за неудобството .Може и просто да кажеш : леле....СТРАХ , леле ....СТРАХ !!

                П.П. Да цървул ,аз излизам пред цяла България ,с колата си ,номера си ,времето ,когато ще бъда на СРЕЩАТА !!Схващаш ли Муньо,че всеки Лясковски идиот ,може да каже :аз бях там ,ПЪК чичко -паричко го нямаше ! Няма да има такъв идиот ,просто аз ще бъда там ,ще те чакам ,а дори и селските идиоти не обичат да лъжат !
                Брато, чудя се дали ще изтрая до 5ч да гледам Гъргор срещу Федо. Как да ти обясня, че спукваш от смях?

                Седи мирен да минат нещата сега и ще ти се обядя после, ама сега не е удобно - чаткаш ли? ( щото не си Гъргор, нито Федо, че да ми предлагаш да те гледам и то в некфо село )

                Пиши ми лични откъде и ще ти дойда - ама, баш сега да ме занимаваш с глупости ..?

                Коментар


                • Путин виноват

                  Я едно веселичко стихотворение, че тролът как се е развихрил....
                  За окошком дождь и град.
                  Это Путин виноват!

                  Кошка бросила котят
                  – ЭтоПутин виноват,

                  Зайку бросила хозяйка –
                  Кто виновен, угадай-ка!

                  Вот кончается доска
                  У несчастного бычка,
                  Наша Таня громко плачет –
                  Рядом Путин, не иначе!

                  Свет погас, упал забор,
                  У авто заглох мотор,
                  Зуб здоровый удалили
                  Иль залез в квартиру вор,
                  Не понравилось кино,
                  Наступили вы в говно…
                  У любого катаклизма
                  Объяснение одно…
                  Знает каждый демократ –
                  Это Путин виноват!

                  Кто вчера в моём подъезде
                  Лифт зассал до потолка?
                  Мне, товарищи, поверьте-
                  Это Путина рука!

                  Я поймал по пьяни «белку»
                  – Это Путина проделки!

                  Куча под столом говна.
                  Это Путина вина!

                  Засорился унитаз
                  – Это Путина приказ,

                  Накидал туда бычков,
                  Воду слил – и был таков!
                  По ночам бельё ворует,
                  Стёкла в нашем доме бьёт.
                  Пьяным во дворе танцует.
                  Это Путин – обормот!

                  Нет спасенья от злодея!
                  Матом пишет на стенах,
                  Изломал кусты в аллее.
                  Это Путин – ох и ах!

                  Либерала дождик мочит
                  – Путин весело хохочет.
                  Затопило вашу дачу?
                  – Это Путин, не иначе!

                  Вас гроза в пути застала?
                  – То рука Кремля достала.

                  Холод, ветер, снегопад
                  – Снова Путин виноват.

                  Сносит крышу ураганом?
                  – Это Путин мстит баранам.

                  Шторм, цунами, наводнение?
                  – Это Путин, без сомнения!

                  Ливень, оползень, циклон
                  – Виноват конечно он.

                  Сель, лавина, камнепад?
                  – Ясно: Путин виноват!

                  Смерч, тайфун, землетрясение
                  – Нет от Путина спасения!

                  В темя клюнула ворона?
                  – Это -юный друг ОМОНа.

                  Пчелы, осы жалят вас?
                  – Это путинский СпецНаз.

                  Видишь этого шмеля?
                  – Он на службе у Кремля!

                  Если верите в такое
                  – Это просто паранойя!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Стабилна та са остабилила.

                    Колкото полицията на семплата социоложка знае какво да прави, толкова е и стабилността на държавата управлявана от Банкянската Тиква.

                    Още един пример за "стабилната" държава на Тиквата.

                    Как да не се изакаш на такава стабилност?
                    21.06.2013 13:51 - Прогноза за България ( 2013 - 2020 г. )
                    Автор: marandi Категория: Бизнес
                    Прочетен: 7109 Коментари: 0 Гласове: 3

                    Последна промяна: 21.06.2013 14:16

                    Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                    Забележка: Един хипотетичен сценарий:
                    -----------------------------------------------------------------------------------------------
                    - в късната есен на 2013 г. ( ноември - декември ) ще започнат масови протести, които не сте виждали досега в цялата страна;
                    - ще се предизвикат предсрочни избори;
                    - ще започне масово изтегляне на капитали от икономиката и тя ще се декапитализира между 15-20% като БВП; ;
                    - зимата ще избухне гражданска война, която продължи месеци/години;
                    - социалните функции ще изчезнат съвсем, доколкото ги е “имало” досега ( държавни пенсии няма да има );
                    - администрацията ( чиновниците ) ще останат без заплати поради спрени евро-средства и ще отидат на улицата и те;
                    - лятото на 2014г. ще падне борда;
                    - следващите 3 години България ще е зачеркната от инвеститорската карта;
                    - ще започнат показни убийства на политици навсякъде;
                    - част от политиците ще избягат в чужбина;
                    - тия, които оживеят и останат тук ще бъдат осъдени и пратени по затворите;
                    - населението до 2020г. ще стане 5.5 мил. и то застаряващо;
                    - само за 5 години ще измрат 1 милион души и още 500-800 хил. ще емигрират в чужбина;
                    - Варна, Бургас, Видин, Добрич, Родопите и Благоевград ще поискат автономия;
                    - до 1-2 години ще се появи недостиг на работна ръка в туризма и селското стопанство, а след 3-5 години във всички области, но няма да има откъде да си “внесете” - понеже "предвидливо" са ви я избили вече;
                    - след 5-10 години българите, които живеят в чужбина, ще бъдат повече от, живеещите в родината си;
                    - няма да има военна диктатура.
                    -------------------------------------------------------------------------------------------------

                    Все още има няколко месеца на разположение да не се позволи това да се случи. Съжалявам за негативизма, но отказа от реформи във всички сфери води до това, че за край на кризата не може да се говори и тя продължава да ескалира. Не сте в рецесия, а в системна депресия по всички области от 5-6 години, в които всички сфери са де факто във фалит, поради отказ и яростна съпротива за реформи от всички по веригата.

                    Имате още няколко месеца – 3 или 5 в най-добрия случай.
                    --------------------------------------------------------------------------------------------------
                    Успех!

                    Бог да пази България!
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------

                    P.S. Нали се смя, бре Шапок, когато го написах? Падна да се хилиш и сега си първа ревла.

                    Уай? Почему? ( още нищо не си видял, седи гледай какво ще става с населението, което чакаш да ти плати пенцията )

                    Коментар


                    • Стабилната България

                      Стабилна та са остабилила.

                      Простреляха врачански бизнесмен

                      Бизнесменът от Враца Красимир Николов е бил прострелян тази вечер, съобщи местният сайт http://tribali.info/. 50-годишният бизнесмен паркирал джипа си пред дома си, когато бил прострелян с 6 куршума. Всичките изстрели са попаднали в тялото му.
                      Попаденията са в краката му, в ръката и корема и затова състоянието му е изключително тежко. В Спешния център във Враца стабилизирали ранения мъж и незабавно го транспортирали към столицата.
                      ....................................
                      По ирония на съдбата днес във Враца се проведе мащабна полицейска операция срещу престъпността, в която участваха 14 екипа на полицията и жандармерията.
                      Колкото полицията на семплата социоложка знае какво да прави, толкова е и стабилността на държавата управлявана от Банкянската Тиква.

                      Още един пример за "стабилната" държава на Тиквата.

                      Въоръжен грабеж в "Гео Милев" в София
                      Въоръжен грабеж е извършен тази вечер в столичния квартал "Гео Милев". Въоръжен и маскиран мъж е нахлул в магазин за хранителни стоки, заплашил е служителката в магазина и е отмъкнал неустановена за момента сума пари.
                      От МВР казаха съобщиха, че сигналът за грабежа е подаден към 19 часа тази вечер. Мъжът е бил маскиран и в момента са предприети действия за негвото издирване. По време на обира в търговския обект е имало клинети. За щастие няма пострадали хора.
                      Как да не се изакаш на такава стабилност?
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko
                        п.п. Така ,че този път без уважение : Ти много лаеш ,много обиждаш!Последният път когато те четох сериозно ,на фона на унищожителната критика от ФОРЕКС ,към тИбя ,ти отговори безсилно ,чрез гнусни содомиски определения към Форекс,просто отвратителни !Моди обаче блокира отговора на Форекс ,а тИбя остави пиянски да брътвиш !
                        п.п.Тъпият моди ,който е на заплата направи форума СКУЧЕН ,НЕПРОФЕСИОНАЛЕН ,ТЪП ! Дори и сега Моди ти дава трибуна ,при положение ,че и на глупаците е ясно ,че си пиян на дЪрво !
                        В това черничкото е хубаво да се пуска линк, когато твърдиш нещо.

                        Няма да ви пиша във форекс темата, колкото и да се пънеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid
                          Виж, ти не знаеш кой ще дойде: Бойният Марандул, "мистичният" Импотех или лаладжи-Многолики. И ако не се бойно-самбясва някой, ще е онзи, в циято кожа се е довлякъл въпросният репей. НМС /Не Му Стиска/
                          Виж там наглеждай си акаунта в рубли и не предъвквай напразно божии имена.!.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                            „Ако в ЕС кажеш какво мислиш, те обявят за радикал и екстремист”, допълни Сиярто. Според него властите в Брюксел проявяват лицемерие и недалновидност по икономически и енергийни въпроси, както и относно миграционната криза.

                            „Няма нужда да се правим сами на глупаци, като настояваме, че квотното разпределение ще работи. В интерес на страните от ЕС е да се възстанови възможно най-бързо партньорството с Русия”, подчерта той.
                            Ти ходил в Унгария скоро, щото аз съм ходил и мога да ти дам справка за 15 години назад, когато се захапахме с некфо деди, което ме кара да плащам на Площад на героите им и аз го питам - кой ви "премести" тук, бре плужек?

                            От Украйна да те преместят в днешна Будапеща - хаа ... ( що за льохман си бил )? Аа ... и то БГ Империя те мести - досега беше тук - сега, сине отиваш у лево ...

                            Коментар


                            • Кризата породи нова тенденция в интимната сфера
                              В Русия предлагат секс услуги срещу храна

                              Мила КУДРИНА, МОСКВА - четвъртък, 21-01-2016 - 12:16

                              Оригинална кризисна тенденция се роди в сферата на интимните услуги в Русия, пише „Байкал Дейли“. Новаторството тръгва от Бурятия, където сексуалните утехи се предлагат срещу топла супа, поправяне на пералня машина, разхождане на кучето и дори пазаруване. Нещо повече – „платени“ ласки чрез интернет вече предлагат не само професионалните жрици на любовта. На интимни услуги са готови и обикновени девойки и жени, решили да икономисат някоя рубла и да съчетаят полезното с приятното. „Необходима ти е някаква вещ или услуга, но не искаш да харчиш пари за нея? Получаваш я срещу секс“, обясняват запознати с новите тенденции. В руските социални мрежи може да се срещнат предложения и от предлагащите интимни ласки, и от потенциалните им клиенти. Често девойки искат да имат скъп смартфон или украшение, но нямат необходимите средства. Младежите пък от своя страна могат да си позволят тези покупки, но няма от кого да получат сексуални утехи. „Така се получава взаимноизгодно сътрудничество“, коментират зевзеци. Експерти пък са категорични, че новата практика в сферата на интимните услуги не противоречи на закона, тъй като става дума за своего рода бартер по взаимно съгласие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                - Само да се не изтрепете двамцата, ей!
                                Отиде огледалото!

                                Коментар

                                Working...
                                X