IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Клел съм се в РБ, а не в патрията на дедо ти партизанина , от която ме е гнус.
    Той дедо му събаря часовниковата кула у дренуфо през 1944 г. - кула на 600 години им пречела на партизанчетата и я събарят.

    Ей, това е - акъл да искаш, даже го носят с кофи отстрани

    Е, питай го тоя умник какво може да им пречи един исторически паметник, че да го сринат? И сега вой - ама, то няма хора, няма болница, има една детска градина и едно училище.

    Браус! И кой им закри болницата? ( общиският сАветник тук )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      Лясковски я по добре ни светни ша се напукаш ли и тая вечер и да ни обясняваш къв си красавец и спортист , как правиш по 100 лицеви опора ни една ръка и бягаш по 42 километра за загрявка преди закуска

      Моеж да се биеш страшно , ма щот си се подписал в полицията не го правиш и се криеш из храстите ако някои ти се закани ....
      Мнем, имам да обслужвам около десетина полици тази седмица, да довърша една глава, която не успях да завърша и да вкарам някой ред там, да се подготви нещо да излезе за уикенд по едната платформа на книгата.

      И през това време да слушам глупости, че само некво село имало имот, кола и ходело на фитнес. Па, аз съм добър слушател. Какой рекорд?
      Last edited by marandi; 22.01.2016, 21:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        Да трябва да те е гнус от себе си ... учил за военен клел се в БКП и сега първи борец за демокрация....
        Клел съм се в РБ, а не в патрията на дедо ти партизанина , от която ме е гнус.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Най общо казано държавната политика е да закрива общинските болници и да поддържа Областните ...... общинските болници са недофинсирани и логично в някакъв момент приключват дейността си за съжаление.
          ...
          Бе, ти всички ли мислиш за канарчета?

          Нали си бил общински сАветник и сте приемали бюджет. Защо умишлено праснахте 10 милки дълг и завлякохте 'орицата дохтури и достаставчици?

          Кой ти приема бюджета, бре - Боко или ти? Защо само твоята болница фалирга, а една камара други общиснки болници виреят още?

          П.П. Ха, сега стой без болница на село, ама защо завлякохте и 'орицата с неплатени плащания? Те какво ти бяха виновни, бре?

          Коментар


          • Лясковски я по добре ни светни ша се напукаш ли и тая вечер и да ни обясняваш къв си красавец и спортист , как правиш по 100 лицеви опора ни една ръка и бягаш по 42 километра за загрявка преди закуска

            Моеж да се биеш страшно , ма щот си се подписал в полицията не го правиш и се криеш из храстите ако някои ти се закани ....
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Родното комунде никога не може да предположи, че има и честни 'орица. Я, го питай защо им фалирга болницата у дрянуфу като завлече доставчици, заплати персонал с няколко милки?

              Нали той е бил тогиз у Общ. съветник и рязко си купил 3 имота. Ха, сега без болница
              Най общо казано държавната политика е да закрива общинските болници и да поддържа Областните ...... общинските болници са недофинсирани и логично в някакъв момент приключват дейността си за съжаление.

              Относно финансовото ми състояние, разбирам злобата ти , ма за да я доразпаля обмислям да си купя пореден имот .....за разлика то тибя бачкам , правя пари и си ги харча с кеф.....ти можеш единствено да си изпиеш дежурнните 3 водки самотен пред монитора и да се правиш на велик ......
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Де да бях.. Не съм такъв.
                Противно ми е!
                Да трябва да те е гнус от себе си ... учил за военен клел се в БКП и сега първи борец за демокрация....
                Last edited by markoci; 22.01.2016, 20:59.
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Родното комунде никога не може да предположи, че има и честни 'орица. Я, го питай защо им фалирга болницата у дрянуфу като завлече доставчици, заплати персонал с няколко милки?

                  Нали той е бил тогиз у Общ. съветник и рязко си купил 3 имота. Ха, сега без болница
                  ----------------------------------------------

                  П.П. Ето, за техниката, че не лъжа:

                  Российские ритейлеры предсказывают резкое сокращение ассортимента техники

                  рупные российские ритейлеры прогнозируют резкое сокращение ассортимента компьютерной и бытовой техники в магазинах к весне из-за колебания курса валют.

                  http://www.rosbalt.ru/business/2016/01/22/1482549.html
                  ----------------------------------------------

                  Не ми се търси точният материал, че всичко това е на кредит, а те поради ниска платежоспособност, онли 15% в момента от население може да дърпа кредит. Другите са на стачки за валутните ипотеки

                  Пълно е с такива. Гнус ме е.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                    Ми нали това ти говоря сума ти време едно сме с тях.Е някой ден може да дойдат и ръка да целунат.Ние сме ги направили хора.Дали сме им вяра и букви..И не знам нашите убитници защо ясно не го заявят.Аз дълбоко се съмнявам че света знае това време е да научи
                    Моито мнение е ,че ние трябва да отидем при тях и да се опитаме да си върнем
                    изгубените пазари.Турците станаха голяма и силна икономика благодарение на
                    стокообмена с Русия последните 15г ,нищо че са в НАТО ,нищо че са първи
                    дружки с каубоите.Представи си един стокообмен за 50 милярда евро,та българската
                    икономика ще генерира по 10% ръст годишно.Да видим сега турската икономика колко
                    ще се свие следствие загуба на руските пазари и ще се разбере,че само с лозунги
                    и простотии не става.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Не ги плюя, просто трябва да си сменят табелата на БГ, както си е било винаги. Не мо'е по цял да лъжат и мажат за некфи россиани, които Ленин въвел като понятия.

                      Нема такава държава, но знаеш как е: младият отива при старият и му целува ръка, за да благодари, че го има
                      Ми нали това ти говоря сума ти време едно сме с тях.Е някой ден може да дойдат и ръка да целунат.Ние сме ги направили хора.Дали сме им вяра и букви..И не знам нашите убитници защо ясно не го заявят.Аз дълбоко се съмнявам че света знае това време е да научи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Де да бях.. Не съм такъв.
                        Противно ми е!
                        Родното комунде никога не може да предположи, че има и честни 'орица. Я, го питай защо им фалирга болницата у дрянуфу като завлече доставчици, заплати персонал с няколко милки?

                        Нали той е бил тогиз у Общ. съветник и рязко си купил 3 имота. Ха, сега без болница
                        ----------------------------------------------

                        П.П. Ето, за техниката, че не лъжа:

                        Российские ритейлеры предсказывают резкое сокращение ассортимента техники

                        рупные российские ритейлеры прогнозируют резкое сокращение ассортимента компьютерной и бытовой техники в магазинах к весне из-за колебания курса валют.

                        http://www.rosbalt.ru/business/2016/01/22/1482549.html
                        ----------------------------------------------

                        Не ми се търси точният материал, че всичко това е на кредит, а те поради ниска платежоспособност, онли 15% в момента от население може да дърпа кредит. Другите са на стачки за валутните ипотеки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Смешко, защо не докажеш скапаните си твърдения? Едното, че другото, че третото? Защо не ти вярвам ли?
                          1.Рубла не съм виждал от лето 1993-то, някъде 15-ти Юни, когато за последен път бях там. 2.не знам коя ти е фирмата, а оттам, твърдението за "водеща" не може да бъде проверено, което намирисва на замитане на следи. типично, по 'айдушки.
                          3.А това, за "отмък"-ът най-любопитно ми е, на какво се държи. Плямпаш. Едно доказателство няма ли да приведеш? Или като "разследващ", или като ...съучастник? Много си ми любопитен. За последното няма да се хващам. Ти тези докажи за начало.
                          P.S.
                          Ако изобщо имаш фирма и, ако изобщо прави каквото и да е.
                          Не аз имам славата на ментарджия тук, нале?
                          Изцяло твоя е!

                          Не мисля, да се отчитам на никого за фирмите.
                          Не ти е работа.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Да де ти от Рашата си вземал , пък сега само те са ти в устата кат оня ДДС сътрудник Инджев
                            Де да бях.. Не съм такъв.
                            Противно ми е!
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              Пазарна икономика бе лясковски, икомомически цикъл, балони, спекулации......нищо ново под слънцето
                              Ами, тук само при Виденуф го имаше това, бре. 'орицата да теглят спестофките, белким си купят един хладилник, а по-заможните "инвестираха" в коли втора лайсна.

                              Обади се на жожо и му кажи, че нещата не са добре. Стига си сърбал само кафета с него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Морки, раздуй защо в манголия има масова истерия за покупки на битова техника, както през 1998 год., но този път не се дължи на спестявания, а на кредити?

                                Дали има доверие населението в собствената си валута, щом смело дърпат борчове за гадни западни баклучки? Ърмм ...?
                                Пазарна икономика бе лясковски, икомомически цикъл, балони, спекулации......нищо ново под слънцето
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X