IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    С индийците внимавай един милион са ни достатъчни.Нов внос не ни трябва
    Че ние нали си имаме горе долу толкова?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Млъкни малко, щото ей сега ще ти изкарам 400 милки индийци, които тоже се имат за булгарос, ама мълчите кат' пукали тук за тия неща
      С индийците внимавай един милион са ни достатъчни.Нов внос не ни трябва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        НЯКОЛКО???

        КОЛКО НЯКОЛКО СА руските емигранти??
        На въпроса отговор ще получа ли"Или от Козяк са ти заръчали да не отговаряш?Кат идеш на оперативка им кажи че всички американци и мераклии за там взети заедно нямат дори и един процент от умствените възможности на всеки един българин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Ако беше замижал още няколко секунди можеше и 100 милиона да ги изкараш
          Млъкни малко, щото ей сега ще ти изкарам 400 милки индийци, които тоже се имат за булгарос, ама мълчите кат' пукали тук за тия неща

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            а по-късно и "Вярно с оригинала" по ТВ7. Малко се чудех що спря "Вярно с оригинала", а пък то било щото Пеевски купи ТВ7. А пък #КОЙ явно не може да търпи независима журналистика.
            Ахахахахахах, голям виц!!!!!!!!!!!!

            Че той #КОЙ е главния рупор на путинославна пропаганда у нас бре!!!!!! Основните оръжия на хибридната война у нас са кафявите медии на Пееф и кръга А-Спекто (н.д. Русофили)...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Е някоколко няколко, колко са едни 10-15 милиона трайно живееши зарубежом (говорим за Белия свят, а не за широките евразийски постсъветски пространства)... Цяла сутрин говорим за "руските немци", които са 2-3 милиона (а според данните изнасяни в тиражираните напоследък фейково-хибридни "новини", цитират 7 милиона)
              Ако беше замижал още няколко секунди можеше и 100 милиона да ги изкараш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Честита "Деконструкция", вече маскирана като 12+3... верните слухатели са вече пред радиоапаратите, виждам...

                И да, това не може да е БНР! Отказвам с моите данъци да плащам за путинска пропаганда!!!!
                Ми не плащай.Не вярвам България да фалира от твоите мижави двайсе лева за година ако изобщо и толкова плащаш.Кат идеш в магазина кажи и ДДС да не ти начисляват щото мразиш Путин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Естествено! Аз слушам само БНР, "Радио1 рок" и собствената си съвест. Нищо друго. И естествено Волгин ми е любимец още от времето, когато водеше "Без контрол" по БНР, а по-късно и "Вярно с оригинала" по ТВ7. Малко се чудех що спря "Вярно с оригинала", а пък то било щото Пеевски купи ТВ7. А пък #КОЙ явно не може да търпи независима журналистика.
                  Аз рядко съм попадал на Волгин да не кажа почти никога.Слушам Радио 1.Но сега ще го слушам.Би ли дал информация кога му е предаването?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Естествено! Аз слушам само БНР, "Радио1 рок" и собствената си съвест. Нищо друго. И естествено Волгин ми е любимец още от времето, когато водеше "Без контрол" по БНР, а по-късно и "Вярно с оригинала" по ТВ7. Малко се чудех що спря "Вярно с оригинала", а пък то било щото Пеевски купи ТВ7. А пък #КОЙ явно не може да търпи независима журналистика.
                    Ми типична пенция ( тип юзер ), ама с прИтенции ... и да е без кинти, ако може.

                    Що не си направи няколко радиа, шумолящи вестници и онлайн издания и ги юркаш само по тИлифоня: Ей, ти намали ми малко децибелите, че лафя с любовницата. Ей, ти смени ми картината и дай нещо с рапанчета

                    П.П. Калпав му е продукт на тоя, бре. Ама, когато едно куче се научи да яде л*на, иди му обясни после, че пържолките и те не са лоши.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Честита "Деконструкция", вече маскирана като 12+3... верните слухатели са вече пред радиоапаратите, виждам...
                      Естествено! Аз слушам само БНР, "Радио1 рок" и собствената си съвест. Нищо друго. И естествено Волгин ми е любимец още от времето, когато водеше "Без контрол" по БНР, а по-късно и "Вярно с оригинала" по ТВ7. Малко се чудех що спря "Вярно с оригинала", а пък то било щото Пеевски купи ТВ7. А пък #КОЙ явно не може да търпи независима журналистика.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        А бе кой е тоя аналнозависим политик от деформаторите, за който говореше един комунист преди малко по БНР?

                        Щял да прави "нов" десен проект?!?!?!
                        И той ли ще бъде аналнозависим?
                        Честита "Деконструкция", вече маскирана като 12+3... верните слухатели са вече пред радиоапаратите, виждам...

                        И да, това не може да е БНР! Отказвам с моите данъци да плащам за путинска пропаганда!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Е някоколко няколко, колко са едни 10-15 милиона трайно живееши зарубежом (говорим за Белия свят, а не за широките евразийски постсъветски пространства)... Цяла сутрин говорим за "руските немци", които са 2-3 милиона (а според данните изнасяни в тиражираните напоследък фейково-хибридни "новини", цитират 7 милиона)
                          Важното е, че сме ги дресирали да шпрехат само на развален български и друг език не могат да научат.

                          В близко бъдеще времената ще стават по-трудни, 'орицата панически ще започнат да търсят обяснение "Защо се случва и в какво са сгрешили?". Ще хукнат да дирят корените си. И хоп-хоп, че се нанижат на един БГ Имперски, който винаги е нон-стоп в ерекция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Продажниците в тоя форум са ясни.Руснаците не са се затичали в чужбина.Няколкто човека не са руснаците.Аз обаче пак питам къв го дирят Рено Шел Бритиш петролеум Ексън мобайл в Русия?Ще получа ли отговор?
                            НЯКОЛКО???

                            КОЛКО НЯКОЛКО СА руските емигранти??
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • А бе кой е тоя аналнозависим политик от деформаторите, за който говореше един комунист преди малко по БНР?

                              Щял да прави "нов" десен проект?!?!?!
                              И той ли ще бъде аналнозависим?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Продажниците в тоя форум са ясни.Руснаците не са се затичали в чужбина.Няколкто човека не са руснаците.Аз обаче пак питам къв го дирят Рено Шел Бритиш петролеум Ексън мобайл в Русия?Ще получа ли отговор?
                                Е някоколко няколко, колко са едни 10-15 милиона трайно живееши зарубежом (говорим за Белия свят, а не за широките евразийски постсъветски пространства)... Цяла сутрин говорим за "руските немци", които са 2-3 милиона (а според данните изнасяни в тиражираните напоследък фейково-хибридни "новини", цитират 7 милиона)

                                Коментар

                                Working...
                                X