IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Ами натрупа 30 милиярда дълг с лихвите,кой ще го търпи да натрупа още 20?
    За този проблем бях предупредил, още преди ТИМ да купят Инвестор и после Блог.бг спря да ме интересува.

    Накратко бях описал преди 3-4 години, че едно от перата за растеж на БГ икономика ще бъде външния дълг ( след провала на оня гамен БаМмкофф с вътрешния и забавеното ДДС ).

    Та, от 18% ще ползват опцията за 60%, която се позволява и наблюдаваме точно това. Тиквата задлъжнява държавата като разпран, защото когато ще се връщат тия кинти, той мисли да е на някой остров.

    Ами, няма да бъде - ще го думнат. БГ Империя забавя, но не прощава на никой предател.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Ами натрупа 30 милиярда дълг с лихвите,кой ще го търпи да натрупа още 20?
      Я стига бе! Какви са тези вражески приказки.
      Обича си го нашия Бате Бойко народа!
      Бойко, Слънце наше! Не ни изоставяй!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Да се върнем към политиката. Как мислите, ще се отразял ли руските санкции с/у Турция на турската икономическа активност у нас?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Все повече ми изглежда че това ще е последния мандат на Бойко като премиер и на ГЕРБ като управляваща партия. И едва ли ще го изкарат до края.
          За първото вероятно си прав. Боко ще стане президент, та ще го гледаме още 11 години горе на политическия небосклон.
          Слънцето наше ненагледно! Бащицата наш!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Като нищо ЕС ще спре парите за България. Или поне тези пари от които може да се краде. Хранилката ще пресъхне, народа масово се обръща срещу управлението. Вече е трудно да се намери искрена защита на Бойко и на ГЕРБ където и да било. Все повече нещата заприличват на Орешарски и БСП.
            Ами натрупа 30 милиярда дълг с лихвите,кой ще го търпи да натрупа още 20?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Когато САЩ печатат долари те стимулират икономиката. Когато Русия печата рубли има хиперинфлация. Както виждаш Бразилия и Русия са в състояние на стагфлация и без да печатат хартийки.
              .

              П.П. Накратко щатски долар заема около 70% пазарен дял при валутната търговия, докато Манголия онли 0.20% от световния маркет.

              Липсват ми такива качествени мнение.


              Ами, не стават - от над 100 години ги мъчат, ама все греда ( 1$ = 1$, а рупла мина 1 трлн. обезценка спрямо него ). Никой не говори за това?
              Last edited by X_Y; 15.01.2016, 22:49.

              Коментар


              • Като нищо ЕС ще спре парите за България. Или поне тези пари от които може да се краде. Хранилката ще пресъхне, народа масово се обръща срещу управлението. Вече е трудно да се намери искрена защита на Бойко и на ГЕРБ където и да било. Все повече нещата заприличват на Орешарски и БСП.

                Коментар


                • Все повече ми изглежда че това ще е последния мандат на Бойко като премиер и на ГЕРБ като управляваща партия. И едва ли ще го изкарат до края.

                  Коментар


                  • Радан Кънев взе да си гугука много интересно с Лютви Местан.Между тия двамата
                    да не са пламнали някакви чувства,че искат да се вземат партийно?Как я виждате
                    тая либоф на политическият ни небосклон?
                    Last edited by Grosss; 15.01.2016, 22:42.

                    Коментар


                    • А това как ще обясните, драги американски ... такова?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Ето малко да те ограмотя, не че ще помогне, но да знаеш сетълмента с долари в края на даня се извършван от САЩ. Например всеки долар който си купил от банка, се знае къде е отишел от тази банка. Значи също, че ако банката има $1000 не може да ти продаде $1001. Толкова и жужу може да напечата долари.
                        Толкова за бръщолевенията ти. Баси като те слушам, направо се изумявам как още не си в панделата
                        А аз, като слушам теб, сам се чудя, как ти не си ме вкарал. Тъй де: Виж, Жужо не печата. А може. Следва само на няколкостотин места по света да се появят фалшиви американски долари в количества. Все пак, "купуване" на долари има, когато "купуваш". А, ако НЕ купуваш? Сетълмент в долари има на американска територия...и почти навсякъде по света. Често, без да се купуват. Банката продава валута, която не се намира по сметки или кеш у купувача. Ако обаче той има такава, какво прави? Отваря трезора и брои пачки, поне аз така мисля. Нещо против?
                        Last edited by X_Y; 15.01.2016, 22:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Иване при мен краставицата лятото е около 1,50евро/кг, сега е около 78цента бройката, и дори не е права, а леко закривена. Така че това не е показател, а да домата е около 3 евро/кг
                          Иван, спести един манголски анализ, че вече няма да ядат огурцъй на по-ниски цени от 400-460 руплей = 6-10 левас/кг.

                          Намери си анализа сам, писан е от манголци, а не от Иван! Понял?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            1$ въпреки 130 годишната си обезценка, пак е 1$ в наши дни.
                            Е, те това ме изкефи!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Констатирам, бре модка - не обиждам и привеждам аргументи колко нулички са литнали за един и същи период между две валути. Ами, доста са - близо трилион обезценка.

                              Казах, че няма да се наприказвам на място, където главно действащо лице започва да се прави "съдията".

                              И без това седмица не писах, но приходите ви от реклама не се вдигат, а падат. Замисли се защо?

                              П.П. Сега ме изкарай, че съм от Лясковец и живея в панелка, за да е пълна бутафорията на сайта ви

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Я макс да даде линк към някоя руска песен в ютуб,
                                Замествам го с най-голям кеф. Слушкай и пълней.

                                Коментар

                                Working...
                                X