IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    С един познат доктор си говорим преди предните избори ....аз викам Боко не вярвам да спечели пак.

    Пък той ми вика: Българския народ има някаква странна форма на мазохизъм и като гледам върви пак да го изберат .....и излезе прав.

    Та като гледам останалите партии и кандидати в какъв нокдаун са , като нищо пак Боко ще спечели ....
    Че той не спечели. Трябват му още две партии че да управлява. 2014 герб спечели по-малко гласове отколкото през 2013. Просто БСП се провалиха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      Не бе фросто момче то Лясковец, не са ни освободили Руснаците а Американците във Американо -Турската освободителна за нас война....това са фактите установени идоказани от един лясковски чирпак ....
      Можеше просто да видиш, ако искаш, че БГ има извоювана църковна независимост за всички теритоии на Сан-Стефано още през 1870 година, далеч преди Априлското въстание ( води се Автономия, но ти не млъкна тук да дуднеш, че НЕ можело без Автономия да се иска НЕЗАВИСИМОСТ ). Сещаш ли се, че го местя в другия крачол от такива моруци кат' тебека?

      Но това противоречи на абдалската ти теза за "братушките" асвабодители и затова лаеш глупости.
      --------------------------

      Ку има нещо свястно да кажеш - кажи. Няма да казвам на всеки твой пост, че дуднеш глупости и го правя. Виж, че рядко те коментирам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        С един познат доктор си говорим преди предните избори ....аз викам Боко не вярвам да спечели пак.

        Пък той ми вика: Българския народ има някаква странна форма на мазохизъм и като гледам върви пак да го изберат .....и излезе прав.

        Та кат огледам останалите в къв нокдаун са , като нищо пак Боко ще спечели ....
        Българина обича да го ши*ат отзад мутри и политици ,а той да си трае и да е с наведена глава. Той е верен на поговорката преклонена главица сабя не я сече, а гордите народи са на принципа високо вдигната глава сабя не я достига.

        Коментар


        • Бойко 2009



          2011



          2013


          2015

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Нямам идея за кого ще гласува София, но съм почти на 100% че никой от приятелите ми няма да гласува за Бойко.
            С един познат доктор си говорим преди предните избори ....аз викам Боко не вярвам да спечели пак.

            Пък той ми вика: Българския народ има някаква странна форма на мазохизъм и като гледам върви пак да го изберат .....и излезе прав.

            Та като гледам останалите партии и кандидати в какъв нокдаун са , като нищо пак Боко ще спечели ....
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Равновеснов, всеки който е подценил Бойко и умението му да се измъква е сбъркал.
              Бойко докара БСП до кота нула. Десните са олицетворение на смехорията, ДПС дърпа назад, а другите партии се колебаят около четирите процента. Така че Бойко ако поиска да стане президент, няма кой да го спре.

              Я ми отговори на един въпрос. За кого ще гласува София? А?
              Ти да не мислиш,че нещо зависи от нашето гласуване??? . Изборите са фалшифицирани както в Киргистан и всякакв друг стан. Кой гласува за тая лелка Фандъкова и тя пак е на власт? Бойко и кликата му могат да бъдат свалени от господарите му и от нас, ако им покажем ,че не го искаме Но със симпатични протести, не се прави .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                През 1870 година БГ патриаршия извоюва Автономия на БГ Империя от Османците ( въпреки, че фростото момче от Дрянуфу ще твърди друго ). Тоест то твърди, че Манголия ни била асвабодила 9 години по-късно. Сори, ама фактологията е друга!
                Фростото момче от Лясковец пак се е объркало:
                Не бе , не са ни освободили Руснаците а Американците във Американо -Турската освободителна за нас война....това са фактите установени от "видния" Лясковски историк
                Last edited by markoci; 15.01.2016, 23:58.
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар




                • Харизма

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Тия монголци дето им викаш имаха с Турция 50 милиярда долара стокообмен.С
                    Германия 80 милиярда ,ние къде сме тигре наш?
                    Учудвам се, че си толкова нагъл?

                    Къде е Македония? Къде са Зап. покрайнини, къде е Беломорска Тракия, къде е Бесарабия, къде е Волга България ( + Чувашия и Башкирия ).

                    Къде са бе? Къде са!? Кой си ги приписва за други?
                    Last edited by X_Y; 15.01.2016, 23:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Равновеснов, всеки който е подценил Бойко и умението му да се измъква е сбъркал.
                      Бойко докара БСП до кота нула. Десните са олицетворение на смехорията, ДПС дърпа назад, а другите партии се колебаят около четирите процента. Така че Бойко ако поиска да стане президент, няма кой да го спре.

                      Я ми отговори на един въпрос. За кого ще гласува София? А?
                      Нямам идея за кого ще гласува София, но съм почти на 100% че никой от приятелите ми няма да гласува за Бойко.

                      И още нещо да кажа за Бойко. То е малко странно, но мисля че всъщност обяснява как този човек си губи харизмата с бясна скорост.

                      Бойко вече е дебел и стар. Всяка харизма се основава на някакво желание на дадена група от хора да прилича, да се идентифицира дори с харизматичния лидер. Дебел и стар лидер няма как да има харизма. Може да има мъдрост - но при Бойко за това не може да се говори. Дебел и стар човек може да вдъхва доверие, сигурност, спокойствие. Бойко с кое точно от това може да бъде асоцииран.

                      Ще се дуе още известно време по телевизора и след това ще стане като Жорж Ганчев. Ще се появява от време на време по телевизията да ръси шеги.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Не четеш внимателно - съдебна система ще се прескочи и в момента няма още 1-2 години минали от прогноза.

                        Задръж малко и си купи пуканки

                        П.П. Няма за какво да ви лъжа, но повече прогнози няма да има. Отвратително племе сте станали и само плюете по тия, които искат да ви измъкнат.

                        Окей! Успех!
                        ...И как, да попитам, ни "измъкват"?
                        Last edited by X_Y; 15.01.2016, 23:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          През 1870 година БГ патриаршия извоюва Автономия на БГ Империя от Османците ( въпреки, че фростото момче от Дрянуфу ще твърди друго ). Тоест то твърди, че Манголия ни била асвабодила 9 години по-късно. Сори, ама фактологията е друга!

                          Малко преди това и оттам насетне Манголия винаги разлежда територията ни като излаз през Босфор и никога, че тук живеят основателите на Европа като Цивилизация.

                          П.П. Не виждам разлика между пещерняците от блатата на масква и афганистанските талибани, които пуцат с базука по културни ценности на Човечеството? Ти виждаш ли разлика?
                          Тия монголци дето им викаш имаха с Турция 50 милиярда долара стокообмен.С
                          Германия 80 милиярда ,ние къде сме тигре наш?

                          Коментар


                          • Конспирология? Зад прикзките не се ли крие нежелание да се проумеят къде по-прости и реални неща?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Тук не съм съгласен. Както виждаме българина не е като сириеца или арабите -джихадист. Той е по скоро страхливец и това се видя от множеството подпалвания и самоубииства
                              .
                              Ние не сме Колумбия или Венецуела. Показните убииства няма кой да ги върши, тъй като наркотрафикантите и без това и сега държат полицята и службите и прекарват дрога като за световно, а не виждам кои друг би ги извършил.

                              Определено никои няма да бъде пратен никаде. Видяхме как Христо Бисеров и останалите се измъкнаха чисти, просто съда е на комунистите и дс ченгетата, а политиците са техни хора, да не забравяме , че половината от политиците ни са потомци на дс ченгета и секретари на БКП
                              Не четеш внимателно - съдебна система ще се прескочи и в момента няма още 1-2 години минали от прогноза.

                              Задръж малко и си купи пуканки

                              П.П. Няма за какво да ви лъжа, но повече прогнози няма да има. Отвратително племе сте станали и само плюете по тия, които искат да ви измъкнат.

                              Окей! Успех!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Няма начин да стане президент



                                И това проучване от преди последните скандали. Реално одобрението му е само два пъти по голямо от това на Михаил Миков, Радан Кънев, Кунева, или Валери Симеонов.

                                Това ще е последната главна роля за Бойко. И като гледам все повече я превръща от епична сага в пародия на епична сага, наситена със сериозни елементи на ориенталска сапунка

                                Равновеснов, всеки който е подценил Бойко и умението му да се измъква е сбъркал.
                                Бойко докара БСП до кота нула. Десните са олицетворение на смехорията, ДПС дърпа назад, а другите партии се колебаят около четирите процента. Така че Бойко ако поиска да стане президент, няма кой да го спре.

                                Я ми отговори на един въпрос. За кого ще гласува София? А?
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X