IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Няма нужда да търся автора. Сигурно е дебелия Сашо. Поредния побърканяк на тема антирусизъм.
    Баш той ...
    Last edited by X_Y; 25.01.2016, 21:53.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Интересно, че всички сте чели книгата ми безплатно и ме базикате?

      Аз не се базикам за тема Политика - спасих ви и то за кратко. Още мислите, че се базикам? Че може да няма тема Политика?

      Е, защо се смея с циврьовци, които говорят за неща, от които не разбират.

      Все едно някой мен да тръгне да ме учи как се прави текст, спокойно сега атакуваме по другите държави, а тук съм ви пуснал да лаете безплатно
      Драги, кого си спасил" В твое присъствие, всички са застрашени.
      Last edited by X_Y; 25.01.2016, 21:53.

      Коментар


      • Интересно, че всички сте чели книгата ми безплатно и ме базикате?

        Аз не се базикам за тема Политика - спасих ви и то за кратко. Още мислите, че се базикам? Че може да няма тема Политика?

        Е, защо се смея с циврьовци, които говорят за неща, от които не разбират.

        Все едно някой мен да тръгне да ме учи как се прави текст, спокойно сега атакуваме по другите държави, а тук съм ви пуснал да лаете безплатно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Няма нужда да търся автора. Сигурно е дебелия Сашо. Поредния побърканяк на тема антирусизъм.
          Едва ли е "поредния". По-скоро, "един от многото".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            "МИТКО, СТИГА С ТАЯ ПРОРУСКА ПРОПАГАНДА!
            Позволявам си така да се обърна към Димитър Цонев, защото се познаваме от години и защото го уважавам. Ценях и талантът на баща му. Светла му памет! Но БНТ е телевизия, която влиза във всеки български дом. И като бивш председател на Народното събрание ...."
            Няма нужда да търся автора. Сигурно е дебелия Сашо. Поредния побърканяк на тема антирусизъм.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Добре че си ти.Вече не ме е страх.Ако беше спасил и темата Русия...
              Най-вероятно не дядо Ной, ами бай Маранди е спасил света от потопа.

              Честно! Такъв самохвалко и лъжец не съм срещал през живота си. А съм виждал доста лъжци.
              Last edited by gigow; 25.01.2016, 21:35.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на електрически машини и електрооборудване е намаляло с 10,2 % спрямо ноември 2014г.?
                Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на електрически машини и електрооборудване е намаляло с 12,3 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?
                Данните са публикувани от Росстат.
                Росстат, вероятно, "измерва"производството производството си в пари, вместо в нетни единици.
                Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Неблагодарност е често срещана черта. Даже в момента не подозираш, защото се намесих да я има тази тема.

                Отдавна щеше да е закрита и ти къде щеше да изливаш комплексите си всеки божи ден?

                Гледам, че вече си с няколко ника и т.нар. банана не е банана, а е повод някой да влезе с нов никаж и да пофука колко е велик у плевенску.

                Бе, ти на 15 год. ли си? Направих, каквото зависеше от мИня - после сте чао всичките
                Леле, кой говори за "неблагодарност". Ако не беше той /онзи, същият/ вероятно, в темата щеше да се говори основно за политика, вместо персонални дърленици. Щеше да е къде по-пълноценна...
                ...Но, грижата е на модерацията. Щом не й пука за нивото на форума, да го държи този "приятел".

                Коментар


                • Аз искам да стана! АЗ. Ша си купа два-три смартфона и ша управлявам само с есемеси.

                  Ще гласувам за теб!Кандидатсвай!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Добре че си ти.Вече не ме е страх.Ако беше спасил и темата Русия...
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Добре че си ти.Вече не ме е страх.Ако беше спасил и темата Русия...
                      Не се подмазвай, че мен ме няма, защото и теб ще те няма, поради липса на тема.

                      Помогнах и се опитах да не се утрепете помежду си. Даже съжалявам, че го споменах - дерзайте!

                      П.П. Помнете хумора поне, защото
                      ще изчезне
                      Last edited by marandi; 25.01.2016, 21:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                        Преди малко гледах Боян Чуков при Митко Цонев.Той говори за съвмесни операции на Спецназ и специалните сили на САЩ Франция и Англия в Либия.Казва че Европа не е пуснала украински бежанци а пуска арабите.Това не става без политическо решение.А за Турция какво каза направо се уплаших.Турция здраво е настъпила мотиката.Говори се упорито за разперчетосване на Турция...Чуков каза още че ние българите трябва да си избием много неща от миналото в главите и да проумеем че днес живеем в коренно различна държава...Ба си мамата Туркия ке падне.
                        "МИТКО, СТИГА С ТАЯ ПРОРУСКА ПРОПАГАНДА!
                        Позволявам си така да се обърна към Димитър Цонев, защото се познаваме от години и защото го уважавам. Ценях и талантът на баща му. Светла му памет! Но БНТ е телевизия, която влиза във всеки български дом. И като бивш председател на Народното събрание не мога да бъда безразличен, какво вкарва като информация и пропаганда в този дом, националната телевизия. За мен става все по-очевидно, че ти Митко вкарваш все повече в този дом проруска пропаганда. Защо го правиш? Нямам отговор. Но го правиш.
                        Първо, непрестанно навирайки ни Кремълските "опорни точки" като важни за света. Второ, като непрестанно чрез подбора на събеседниците и задаваните им въпроси, практически водиш към внушения срещу Европейския съюз. Защо го правиш, Цонев? Ако ти и семейството ти, сте били по-добре, когато в България се чуваше само думата на Москва, то милиони българи страдаха по време на това съветско робство. И затова избраха свободният свят, европейската интеграция, скъсването с имперските мераци на Русия. Избрахме и НАТО. Ти също ползваш благата и свободите на този европейски съюз. На нашата свобода в този съюз. Какво целиш с рекламата на Русия, на комунистката Бокова от кабинета на Жан Виденов, довел България до национална катастрофа? Какво искаш да постигнеш? Популярност – имаш я. Пари, имоти - сигурно имаш.
                        Избий си от главата мисълта, че България може да се върне отново в орбитата на Русия.
                        Няма да позволим. Няма да позволим ние, хората, за които демокрацията и свободата са висши ценности.

                        И Европа е символ на тези ценности. Хората, за които никога Русия не е била нито символ, нито носител на тези ценности. И добро от нея не сме видели. Направи си справка с българските националреволюционери. Направи си справка с умните хора на България – и преди и след 9 септември 1944 г. И преди и след 1990 година.
                        Драги Митко, недей. Няма смисъл. Кратък е животът."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Неблагодарност е често срещана черта. Даже в момента не подозираш, защото се намесих да я има тази тема.

                          Отдавна щеше да е закрита и ти къде щеше да изливаш комплексите си всеки божи ден?

                          Гледам, че вече си с няколко ника и т.нар. банана не е банана, а е повод някой да влезе с нов никаж и да пофука колко е велик у плевенску.

                          Бе, ти на 15 год. ли си? Направих, каквото зависеше от мИня - после сте чао всичките
                          Добре че си ти.Вече не ме е страх.Ако беше спасил и темата Русия...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Тоя само кат го съзра и превъртам , агенти сега се праят на демократи. Тя и демокрлацията затова такава тук ......шот всичките видни демократи са тоталитаристи - талибани по душа...
                            Гат' си прафф - прафф си!

                            Виж, че не ти се меся в полит-метаморфоза при тИбя.

                            П.П. Представи си сега как ще се опитам да наложа продукт за цял свят и да няма име на партия в него

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              А бе сложи автора бе! Иво Инджев! Агент "Ивайло", който сега гледа да изкупи вината си че е служил на Държавна сигурност.

                              Никога не си правя труд да чета тоя !
                              Тоя само кат го съзра и превъртам , агенти сега се праят на демократи. Тя и демокрлацията затова такава тук ......шот всичките видни демократи са тоталитаристи - талибани по душа...
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Руската държава е отговорна за убийството на Литвиненко, Путин го е одобрил

                                "Операцията на руската Федерална служба за сигурност (ФСС, новото име на КГБ) вероятно е била одобрена от Патрушев (бившия шев на ФСС Николай Патрушев), както и от президента Путин", посочи съдия Робърт Оуен в заключенията си.
                                "Доказателствата, които представям, ясно установяват отговорността на руската държава за смъртта на Литвиненко", допълва съдията.
                                Четиридесет и три годишният Литвиненко почина от отравяне с радиоактивен полоний в края на ноември 2006 г., три седмици след среща на чай в лондонския хотел "Милениум" с двама бивши руски агенти - Андрей Луговой, който днес е депутат от националистическа партия, и бизнесмена Дмитрий Ковтун.
                                "Сигурен съм, че Луговой и Ковтун са сложили полоний-210 в чая на 1 ноември 2006 г. Сигурен съм, че са го направили с намерение за отровят Литвиненко", пише Оуен.
                                Според него смъртоносната доза от 1 ноември е била предшествана от първа, по-слаба доза, дадена на Литвиненко на 16 октомври.
                                По-късно в четвъртък британската полиция поиска Русия да екстрадира Андрей Луговой и Дмитрий Ковтун.
                                Срещу двамата има действащи заповеди за задържане заради това убийство. Нашата цел е да изправим тези две лица пред съда, заяви Скотланд ярд в комюнике.

                                Британският премиер Дейвид Камерън смята за изключително тревожни заключенията от разследването, заяви негов говорител, цитиран от Ройтерс.
                                "Това, че убийството е било наредено на най-високо равнище в Русия, е изключително обезпокоително. Никоя страна, да не говорим постоянна членка на Съвета за сигурност на ООН, не може да действа по този начин", подчерта той

                                http://www.mediapool.bg/ruskata-darz...ews244508.html

                                ПЪЛНИЯ ДОКЛАД 329 СТРАНИЦИ НА СЪДИЯТА по случая Литвиненко:
                                http://www.nytimes.com/interactive/2...ry-report.html
                                Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на електрически машини и електрооборудване е намаляло с 10,2 % спрямо ноември 2014г.?
                                Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на електрически машини и електрооборудване е намаляло с 12,3 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?
                                Данните са публикувани от Росстат.
                                Last edited by Ivan2015; 25.01.2016, 20:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X