IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Я ме светни от къде точно съдиш че при международната търговия стоките се плащат авансово , щото от опит ша ти кажа че има разсрочено плащане стигащо и до 90 дни...
    Аз не казвам, че в международната търговия стоките се плащат авансово. Само смятам, че руслямистан е вече встрани от обичайната международна търговия и няма глупави износители, които да търгуват с рашистанци без авансово плащане или с акредитиви без подходящи обезпечителни условия.
    Yeah

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Я ме светни от къде точно съдиш че при международната търговия стоките се плащат авансово , щото от опит ша ти кажа че има разсрочено плащане стигащо и до 90 дни...
      Защо смяташ, че не се плащат предварително
      #dagoduhatbednite

      Коментар


      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
        ......
        Жужето се разпоредило да бъдат изгаряни на границата ембарговите хранителни продукти, закупени от руските вносители. Така хем стоките ще са платени, .................
        Я ме светни от къде точно съдиш че при международната търговия стоките се плащат авансово , щото от опит ша ти кажа че има разсрочено плащане стигащо и до 90 дни...
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
          Хахаха, не споря, че полетът е изпитателен, оставаше и пътници да накачурят рашистите

          Което не би ме изненадало, защото:

          Жужето се разпоредило да бъдат изгаряни на границата ембарговите хранителни продукти, закупени от руските вносители. Така хем стоките ще са платени, хем няма да достигнат до руслямци. Омразата към руските граждани е отличителна характеристика на путинския режим.
          Това не е омраза, просто следва закона- нещо което е незаконно се изземва и се унищожава. Какво е незаконното и омразното.

          Коментар


          • Не разбирам как докарахте думата НПО да е синоним на нещо лошо...
            #dagoduhatbednite

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              Хахаха, не споря, че полетът е изпитателен, ватник, оставаше и пътници да накачурят рашистите

              Което не би ме изненадало, защото:

              Жужето се разпоредило да бъдат изгаряни на границата ембарговите хранителни продукти, закупени от руските вносители. Така хем стоките ще са платени, хем няма да достигнат до руслямци. Омразата към руските граждани е отличителна характеристика на путинския режим.

              Гледам, че си запозната с инцидента, та, ако може да посочиш типа на екраноплана, както и какво точно е изпълнявал?

              Last edited by X_Y; 01.08.2015, 13:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Приеми го както искаш, впрочем пишеше че е пострадал само екипажа - тоест не е имало пътници-нещо да ти идва наум / едва ли/
                Хахаха, не споря, че полетът е изпитателен, оставаше и пътници да накачурят рашистите

                Което не би ме изненадало, защото:

                Жужето се разпоредило да бъдат изгаряни на границата ембарговите хранителни продукти, закупени от руските вносители. Така хем стоките ще са платени, хем няма да достигнат до руслямци. Омразата към руските граждани е отличителна характеристика на путинския режим.
                Last edited by X_Y; 01.08.2015, 13:29.
                Yeah

                Коментар


                • Русия е бедна, вие сте бедни - затова се обичате
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                    Голям праз! Паднал е преди два дни
                    В най-лошия случай, вече е било обсъдено тук
                    Приеми го както искаш, впрочем пишеше че е пострадал само екипажа - тоест не е имало пътници-нещо да ти идва наум / едва ли/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      Голям праз! Паднал е преди два дни
                      В най-лошия случай, вече е било обсъдено тук
                      Разбира се, кво разправяш!


                      И понеже е станало дума и за зЕрното тая година по РФ, ето една новина в тая посока...

                      "На Кубани собрали рекордные 9,8 миллиона тонн зерна"

                      http://www.rg.ru/2015/07/31/reg-ufo/rekord.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                        Ъъъ, а дали някъде прочете, че инцидентът е от преди два дни?
                        Голям праз! Паднал е преди два дни
                        В най-лошия случай, вече е било обсъдено тук
                        Yeah

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                          Ти чети, ватин.
                          Изпитанията могат да са технически и контролни. Правят се и след техническо обслужване. Аз никъде не прочетох, че самолетът е изпитателен образец, както се опитваш да убеждаваш с кухата си кратуна.
                          Ъъъ, а дали някъде прочете, че инцидентът е от преди два дни?

                          Коментар


                          • Не сте ли на Бузлуджа? Поне днес мислех, че ще разпусна без БГ матрьошки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              В России, при испытании, упал очередной самолет- изпитания , какво значи, не се изпитва нормален самолет който е в експлоатация, изпитанията са за нови образци

                              Имам чувството че сте наистина като кучето на павлов- русия - бау бау бау. ес, янки- мърр, мърр
                              Ти чети, ватин.
                              Изпитанията могат да са технически и контролни. Правят се и след техническо обслужване. Аз никъде не прочетох, че самолетът е изпитателен образец, както се опитваш да убеждаваш
                              Last edited by X_Y; 01.08.2015, 13:28.
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                В России, при испытании, упал очередной самолет- изпитания , какво значи, не се изпитва нормален самолет който е в експлоатация, изпитанията са за нови образци

                                Имам чувството че сте наистина като кучето на павлов- русия - бау бау бау. ес, янки- мърр, мърр

                                Недей с тоя тон.
                                Last edited by X_Y; 01.08.2015, 12:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X