IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
    Здравейте. Доколкото знам Монголия изнася въглища , за нефт ...не знам , нещо ново ?
    Ти си нов. Този трол нарича "Монголия" Руската федерация. Така че когато тролик Маранди говори за "Монголия", разбирай Русия.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Спукана гума

      Коментар


      • 2009 Elena Vaenga - Tel tu étais - Е. ваенга Каким ты был - GB & FR subtitle
        https://www.youtube.com/watch?v=-bBdFcdPJiQ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
          Здравейте. Доколкото знам Монголия изнася въглища , за нефт ...не знам , нещо ново ?
          Аз мисля че въпроса не е към вас.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Спора взе да омръзва леко , още повече че тои беше за нещо друго а го развихме в посока международна търговия, Особено е досадно да се спори с неподготвени по темата като ОМГ и Марандитко, между другото констатирах че Факи и Ванката имат някаква представа от тази материя поради което не смъкнахме спора на най-ниското възможно ниво и някои вероятно ако е искал да чете е прочел нещо интересно.
            Сега слизам да изям един Лефер на скара с печени зеленчуци...лека вечер момци
            Вземи си и чашата с Путин на вечеря, да те видят останалите, какъв си българин такъв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Некоя телефонна измама ли ще врътнеш?
              Цъ. Одих да вечерям.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Ау, ти си спорил с мИня за международна търговия, докато си грундирах тавана. Не знаех, тенкю съм

                Прати един лефер насам - ще мина и без зеленчуците. За домашно виж колко са приходите от износ на петролец на Монголия ( в гущерос )
                Здравейте. Доколкото знам Монголия изнася въглища , за нефт ...не знам , нещо ново ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Спора взе да омръзва леко , още повече че тои беше за нещо друго а го развихме в посока международна търговия, Особено е досадно да се спори с неподготвени по темата като ОМГ и Марандитко.

                  Сега слизам да изям един Лефер на скара с печени зеленчуци...лека вечер момци
                  Ау, ти си спорил с мИня за международна търговия, докато си грундирах тавана. Не знаех, тенкю съм

                  Прати един лефер насам - ще мина и без зеленчуците. За домашно виж колко са приходите от износ на петролец на Монголия ( в гущерос )

                  Коментар


                  • omfg
                    В аэропорту Милана во время взлета у российского самолета сдулись колеса шасси
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      В рамките на ЕС може да е така но с другите не е :стига само писа:
                      [url]https://www.google.bg/url?]
                      Забранено и е

                      Коментар


                      • [QUOTE=OMG;1059853031
                        Повтарящите се комплицирани инциденти с рашистки самальоти 10 броя за около месец, се квалифицират като сериозни проблеми и трябва да предизвикат някакви Change процеси за разрешаване на кризата във ВВС на руслямистан. Което е кауза пердута, предвид старата техника, липсата на квалифицирани пилоти и потенциала им да лочат антифриз в стресови и безстресови ситуации.[/QUOTE]

                        Абе обещах на х-у нещо, та инцидентите със самолети са 10 от началото на годината, ти как броиш за 1 месец 10 ще кажеш ли- например 10 линка от този месец е добре като за начало

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Айде нАни и от мен, до после ви.
                          Некоя телефонна измама ли ще врътнеш?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Айде нАни и от мен, до после ви.

                            Коментар


                            • АТР цъфна в дискусията много след сертификата за произход, издаван от ... митницата

                              Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              Абе факи , ти продаваш нещо за износ , твое задължение е да изготвиш износната документация , след като изнасяш миваш през митница, правиш износна декларация , заверяваш АТР и други документи или сертификати за произход които са нужни да се приложат митническите спогодби........ EXW и т.н. режими касаят как се организират и поемат разходите по транспорта , претоварването и застраховката на стоката да не стане нещо по време на транспорта.
                              Last edited by OMG; 01.08.2015, 20:01.
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Спора взе да омръзва леко ,
                                Аха, върнàл си се ут плашчето

                                Айде лека, и да внимаваш да не ти заседне некоя рибешка кост в кривото гърло...
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X