IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
    Как се казва книгата му ? Бих желал и аз да видя за какво става въпрос, доста коментари имаше тая вечер.
    "Кфо е гоцко да живееш в западна Европа и да обичаш Русия, или историята на един лицемер". Описва един друг колега от форума
    #dagoduhatbednite

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Последното е че е писател. Маранди като се прибера в Бг ще си купя 2 екземпляра от книгата ти и единия ще го изпратя на Божидар Димитров с молба да каже каква е истината в твоята книга
      Откога пък Кърджали не е в БГ ... или Герман
      Yeah

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Последното е че е писател. Маранди като се прибера в Бг ще си купя 2 екземпляра от книгата ти и единия ще го изпратя на Божидар Димитров с молба да каже каква е истината в твоята книга
        Как се казва книгата му ? Бих желал и аз да видя за какво става въпрос, доста коментари имаше тая вечер.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Последното е че е писател. Маранди като се прибера в Бг ще си купя 2 екземпляра от книгата ти и единия ще го изпратя на Божидар Димитров с молба да каже каква е истината в твоята книга
          Божо е по улав и от некой форумни херои

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            кога стана циганин, кога ти поцрне г@зо
            А бе той беше пускал някакви линкове че е в северната част на НРВ, там са малко като в софия- работа има ама нископлатена, та........
            А бе няма смисъл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
              С какво всъщност се занимава колегата Маранди ?
              Последното е че е писател. Маранди като се прибера в Бг ще си купя 2 екземпляра от книгата ти и единия ще го изпратя на Божидар Димитров с молба да каже каква е истината в твоята книга

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                кога стана циганин, кога ти поцрне г@зо
                Ти сега какво искаш да кажеш? Че трябва да ми пука за low-life угарките? За долната, тъпа измет? Те сега
                #dagoduhatbednite

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                  хахахах не издържам.
                  http://kriminalnidosieta.com/novini/...ounter-strike/

                  Руските съмрдоляци съвсем изперкаха
                  Затова им трябват книги на хлапетата
                  Yeah

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Чела си книгата? Тенкю!

                    П.П. Казвайте ми, когато я купувате, понеже имам съмнения, че статистиката за продажби не се отчита коректно.

                    В продължението вероятно въобще ще ги няма. Две изречения им стигат
                    Че как, още преди два месеца, скоро след излизането я взех. Беше удоволствие да я прочета, но мъдростта, добрината, прошката и куража в последните глави ме отвяха. Да е лека и пак така далновидна работата ти и занапред!
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Много добре си разбрал. 30 милиона да спят където им е кеф. Нискоинтелигентните н'гим е там мястото - да мръзнат като кучата. И да умират като помиари - много ме е еня. Важното е нали... аз да съм добре, пък и 100 милиона да са на купони - дреме ми на крайслера
                      кога стана циганин, кога ти поцрне г@зо

                      Коментар


                      • хахахах не издържам.
                        http://kriminalnidosieta.com/novini/...ounter-strike/

                        Руските съмрдоляци съвсем изперкаха

                        Абе между другото кфо става с форекса - да не е той, тоя умрелия на Бузлиджа?
                        #dagoduhatbednite

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          W grupi`kata na маранди хората се радват на танковете на янките, на тецовете марица 1-3, на соломон паси и даниел/а/ митов/а/- въобще на хамериканската демокрация, на това че 30млн спят под мостовете, че 50 млн са на купони. Така че това е групата на маранди, разбирай го както искаш
                          А и много важно- всички са анонимни- единия е адвокат, но когато и да го попиташ нещо по юридически въпроси не отговаря, друг- бизнесмен, в каква област няма информация, другия се хвали че е в шаш, като го питам за цената на някоя Бг стока в шаш не отговаря, за цената на газта също не отговаря- това е анонимници- хора без лица
                          Много добре си разбрал. 30 милиона да спят където им е кеф. Нискоинтелигентните н'гим е там мястото - да мръзнат като кучата. И да умират като помиари - много ме е еня. Важното е нали... аз да съм добре, пък и 100 милиона да са на купони - дреме ми на крайслера
                          #dagoduhatbednite

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
                            Е , какво, това виртуална реалност с терапевтична цел ли е ?
                            Остави го Витко. Той е от най-странните птици. Мрази риба, ама всяка вечер вечеря риба с лимонче
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              W grupi`kata na маранди хората се радват на танковете на янките, на тецовете марица 1-3, на соломон паси и даниел/а/ митов/а/- въобще на хамериканската демокрация, на това че 30млн спят под мостовете, че 50 млн са на купони. Така че това е групата на маранди, разбирай го както искаш
                              А и много важно- всички са анонимни- единия е адвокат, но когато и да го попиташ нещо по юридически въпроси не отговаря, друг- бизнесмен, в каква област няма информация, другия се хвали че е в шаш, като го питам за цената на някоя Бг стока в шаш не отговаря, за цената на газта също не отговаря- това е анонимници- хора без лица
                              Е , какво, това виртуална реалност с терапевтична цел ли е ?
                              Last edited by белот; 02.08.2015, 00:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                                Маранди, ще може ли да ги прочистиш по-основно зелените във втората част

                                Чела си книгата? Тенкю!

                                П.П. Казвайте ми, когато я купувате, понеже имам съмнения, че статистиката за продажби не се отчита коректно.

                                В продължението вероятно въобще ще ги няма. Две изречения им стигат

                                Коментар

                                Working...
                                X