IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не, аман от малоумници. Честно.
    Ама да дават с исковете, ще бъде забавно. И Марандися НЕ прави изключение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Aми интересно беше.
      Кой друг може обаче да ни светне за измамите по-добре от теб,
      Е, то ти и другото момче, на което изнесе личното съобщение имате право да праснете един колективен иск/или поотделно за неимуществени загуби в скромен размер 5 хил. лева, защото ви е злоупотребил с доверието.

      После Инвестор могат да го праснат с иск за 100 хил. лева, че използва платформата за непочтени цели, неспазване на общите условия и уронване престижа на платформата им и потребителите им.

      П.П. Аз тоя суяк ще го подмина, дет' ми се мазни тук от 10 дена да ми се прави на пчеларка

      Е, затова в проект никъде не пиша откъде съм, щото ме е срам от такива! Никой не го е питал за нищо, а па то "звъни"
      Last edited by marandi; 11.08.2015, 17:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Ето, кой с какъв аршин мери останалите. Рекох да ви светна как стават нещата още от преди един век по света, ама щом това ви идва в повече...
        Aми интересно беше.
        Кой друг може обаче да ни светне за измамите по-добре от теб,
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Не знам дали забелязвате, но 2-3 страници си говорите само маранди груп, нещо да не ви е хванало слънцето
          Да и аз го констатирах, явно всички нормални форумци ги бяха оставили на воля да си покажат магариите до насита.....
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение


            Ами виж какви линкчета пуска, чете си човека за Остап Бендер, учи се от най-добрите.
            Ето, кой с какъв аршин мери останалите. Рекох да ви светна как стават нещата още от преди един век по света, ама щом това ви идва в повече...
            Прочее, Марандулий, чичкото с БАН-овете "за публикация на лична кореспонденция" би трябвало да знае че, какво да и какво да не публикува от своята кореспонденция, решава лично всеки форумец. Или, каквото на Марадисимо е изгодно, трябва да стане практика, каквото не-да не е? Я ми обясни ти, сине майчин, какво означава това:
            Иначе виеше тук като гладен койот с години докато му съберем 50 хилки да си стартира умрелия проект и да получи инвестиране и като всеки селянин видял 5 хилки на живо, не спира да обижда участниците на инвестор, които му събираха средствата и троли и спами като откачен
            , а? Ти пък какви 50 хилки и за кой проект си ми събрал? И що те е страх от прокуратурата, тогава, та се въртиш и не ме дадеш на нея? Давай, де! Хайде, иди и възбуди среду мен дело, щото видиш ли, калтинските мургавелковци били еди-какви си. И после да забавляваме цялата публика тук, как не можеш да намериш 20 К за обезщетение и разноски по делото. Давай, убавец, да те види баба Пръдла.
            На stabwound няма да му отнемам годините в училище, и да му "синтезирам". Да се учи, да чете. Тва, че имал алергии или др. психосоматични завихряния, не ме вълнува. Статийката е интересна от гледна точка на изкуство, руско-еврейско-украинско комбинаторстване и израстване, на което някои тук - дали щото са извън Русия или не, не знам - непостижимо. Та, ТОВА беше по темата "Русия".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
              Ай честито на всички НПО балалайки , някъде към
              http://banks.dir.bg/2015/08/11/news19751728.html
              И за какво това вдигане на заплатата с около 350%??? И още нещо което са пропуснали- здравеопазването и образованието- 89г безплатно, сега хем платено хем некачествено

              Коментар


              • Не знам дали забелязвате, но 2-3 страници си говорите само маранди груп, нещо да не ви е хванало слънцето

                Коментар


                • Ай честито на всички НПО балалайки , някъде към началото на 2015 покупателната способност на средния българин е стигнала покупателната способност на средния българин от 1989 година. Пенсионерите ще почакат още 2-3 годинки за подобна радост.

                  Ай честито да ни е 25 години тъпкане в нищото ....

                  Покупателната способност надмина тази от 1989 г.
                  Георги Брандийски - 11 август 2015, 09:44

                  Покупателната способност на българина се изравни и дори надмина тази от 1989 година, ако за измерител се ползва средната работна заплата.

                  Според института това се е случило в края на миналата година и дори покупателната способност сега е с 2% по-висока.

                  В момента средната заплата е 882 лв., а през 1989 година е била 274 лева.

                  Изследването измерва количеството стоки и услуги, които може да се купят с дохода. Покупателната стойност на средната пенсия обаче е с 10 на сто по-малка в сравнение с 1989 г.

                  http://banks.dir.bg/2015/08/11/news19751728.html
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    А бе, БГ матрьошките и простетс, след като няма какво да кажете по темата, понеже всичките ви наизустени глупости от "централата" отиват в кофата, само на лична основа ли можете да храчите?

                    Моля модераторите да си свършат работата, понеже оня клоун със съдебните искове, току що пусна лична кореспонденция публично, което говори добре за неговия "професионализъм" да пази лична информация.

                    Иначе виеше тук като гладен койот с години докато му съберем 50 хилки да си стартира умрелия проект и да получи инвестиране и като всеки селянин видял 5 хилки на живо, не спира да обижда участниците на инвестор, които му събираха средствата и троли и спами като откачен

                    П.П. Добрият вариант е банн, за да има време да помисли къде сбърка с внезапното си включване ( агресивно ) в тази тема


                    Ами виж какви линкчета пуска, чете си човека за Остап Бендер, учи се от най-добрите.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Шпионинът неудачник Владимир Путин


                      http://www.faktor.bg/hlyab-i-pasti/5...mir-putin.html

                      „Почакайте, всъщност той не е един от нас”, заяви бивш офицер на КГБ , докато говорех за „хибридната война” на Путин в Украйна.

                      Моят коментар беше за това, че конфликтът, несъмнено, е работа на човек, възпитан от съветските разузнавателни служби, експерт по секретни операции, който не се страхува да използва лъжата в качеството и на стратегия.

                      Признавам, репликата на бившия съветски разузнавач ме обърка, но друг ветеран на съветското разузнаване, който също присъстваше на разговора ни, кимна с глава, потвърждавайки думите на своя „другар”.

                      Този разговор ме накара да се върна към темата за миналото на Путин няколко месеца по-късно, когато се срещнах със служители на американското и европейското разузнаване, които специално са изучавали 17-годишната кариера на руския президент в КГБ.

                      Те също нарекоха Путин „шпионин-неудачник”, изтикан от КГБ, след рухването на съветската система, а връзките му в политическите кръгове внезапно откриват пред него път към властта.

                      „В рамките на тази система той е бил смятан за авантюрист, който зле е разбирал последствията от загубата. А КГБ по това време е обичало риска”, каза ми един от тях.

                      Такава характеристика на Путин, а не етикета на

                      „майстор на разузнаването”,

                      значително по-добре обяснява неговите действия на поста глава на Кремъл.

                      Сега Путин открито демонстрира неуважение към мнението на руското общество и лекомислено равнодушие към пагубните за руската икономика санкции и международното осъждане на неговите действия в Украйна. С такова поведение обикновено е характерно за подпийналите любители на хазартните игри.

                      Когато поисках подробно да ми разкажат за периода на службата на Путин в КГБ, научих, че през 1985 година той е3 заемал доста посредствена длъжност в Дрезден, а не в столицата на Източна Германия, а след това го изпращат не в Москва, а в Ленинград на длъжност в структурата на контраразузнаването.

                      „Това е бил недвусмислен сигнал за него, че трябва да си търси нова кариера”, казва един от служителите на разузнаването, с които успях да разговарям, и всички те настояваха да запазя в тайна имената им и подробностите от нашите разговори.

                      От този момент възходът на Путин-отначало с помощта на кмета на Ленинград Анатолий Собчак, а по-късно с помощта на президента Борис Елцин —това вече е друга история. През цялото време той демонстрира хитрост, високо ниво на тактически умения и понякога и политическа прозорливост (например след атентатите от 11 септември в САЩ).

                      Но също така демонстрира плашеща готовност да рискува всичко, дори когато плановете му предварително са обречени на неуспех.

                      Международният валутен фонд предупреди, че през тази година руската икономика ще се съкрати с 3,4%, ако не бъдат свалени санкциите. А аналитичният център Pew съобщи, че в момента към Русия се отнасят недоброжелателно в по-голямата част от страните по света.

                      Разликата в рейтингите на САЩ и Русия достига до 43 процента (69% от европейците се отнасят доброжелателно към САЩ, а само 26% към Русия) и 42 процента в Африка (там съотношението е 79% към 37%).
                      Режимът на Путин е достигнал тази точка, която авторът на Moscow Times Владимир Фролов нарече „а нам все равно” (все ни е едно, не ни пука).

                      В поредицата отровени демонстрации изпъкват сватбата за милиони ва прес-секретаря на Путин в Сочи, а също така, по думите на Фролов, „Съмнителното в юридическо отношение решение да се премести с три месеца датата на провеждане на парламентарни избори през 2016 година, което не дава никакви предимства на Кремъл, но издава вътрешното усещане за незащитеност и слабост. Стремежът на президента към прекалено високите рейтинги се превръща в източник на политическа нестабилност”.

                      Нещо повече, публичното унищожаване на европейски продукти, влезли в Русия, независимо от ембаргото, въведено в отговор на западните санкции, „оскърбява православните ценности и чувствата на народа, преживял глад, война и съветски дефицит”, смята Фролов.

                      Почти всички тези дълбоки рани, който Русия получи при Путин, бяха нанесени от самия режим.

                      Има маса причини, заради които САЩ демонстрира сдържаност по въпроса за украинската криза. Но не трябва да се очаква, че Путин ще им отговори със същата сдържаност.

                      Именно от действията на Путин ще зависи колко дълбоко и бързо ще потъва Русия в международната изолация и икономическия упадък.

                      Западът трябва да заеме позицията на „бдително очакване” и да бъде готов за нови авантюри на Путин, способни да провокират нови кризи.

                      Това са изводите от моето скромно изследване: очевидно, Путин съвсем не е толкова умен, колкото предполагах и както той самият си мисли.





                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Стига си се самооблъчвал, прочети нещо интересно тук.
                        Най-после си дойдохме на приказката за кенеф-компанията и нейния предводител- В тая тема има бая кандидат-членове на КК (кенеф-компания).
                        Last edited by Trakatrak'; 11.08.2015, 14:37.

                        Коментар


                        • А бе, БГ матрьошките и простетс, след като няма какво да кажете по темата, понеже всичките ви наизустени глупости от "централата" отиват в кофата, само на лична основа ли можете да храчите?

                          Моля модераторите да си свършат работата, понеже оня клоун със съдебните искове, току що пусна лична кореспонденция публично, което говори добре за неговия "професионализъм" да пази лична информация.

                          Иначе виеше тук като гладен койот с години докато му съберем 50 хилки да си стартира умрелия проект и да получи инвестиране и като всеки селянин видял 5 хилки на живо, не спира да обижда участниците на инвестор, които му събираха средствата и троли и спами като откачен

                          П.П. Добрият вариант е банн, за да има време да помисли къде сбърка с внезапното си включване ( агресивно ) в тази тема

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Никой не ме е "изпържил", пък и не разбирам от изкуство/фалшификати. Ако някой е "спец" тук и предава по индукция функциите на тлф.измамници, това е Импотех. Ама аз му обясних на онзи, какво да го прави.
                            Айде до скоро, имам работа в града.
                            Хааааа, сега човекът с картината ще посети Импхо-то с картина в ръка и ще поиска да му я оцени, доколкото он се прави на голем изкуствовед с тоя си автограф. Гюпче, идват да видат рушко ли е това произведение или рашко, както би се изразил Ма...ди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Стига си се самооблъчвал, прочети нещо интересно тук.
                              Опитах, но предпочитам, ти да ми го синтезираш. Толкова много руска реч на едно място не ми понася.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                                С което пак се връщаме на следното:

                                Защото в МадъррррррРаша на власт е клика от КГБ, точно както по техен модел е и тук властта в България - клика на ДС.

                                Колкото и пазарни взаимовръзки да правиш, в основата е кликата на КГБ-ДС.
                                Стига си се самооблъчвал, прочети нещо интересно тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X