IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
    Ако обичате, водете личните разговори на ЛС, в "30+" или друга тема за свободното време.
    ЧОВЕЧЕ, тук е готино защото за първи път напипваме есенцията на темата. Човешкия елемент......

    Дълго си чудех дали да го кажа, И ще го кажа. Русия и САЩ пипат заедно. Поне от това, което виждам в собствения си бизнес.

    А Вие / Ние си чешем езика (пръстите) и пърдим срещу вятъра.

    И всеки път, когато се сетя за това, се сещам за това....

    https://www.youtube.com/watch?v=IaV8vlmu5P0

    Коментар


    • Обзор новых производств: июль 2015 г.

      Коментар


      • Ако обичате, водете личните разговори на ЛС, в "30+" или друга тема за свободното време.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Скъпо е (8.80 за литър), да. (За нашата черга, или поне за мен)
          Ама се пак е летище, налЕ
          Като за веднъж - дваж става...
          6,70 е в парка до канала. В Мюнхен ходя само да се напоркаме с апапите. И си е ебало майката..... Щото има всякакви етноси дето си бичат културата и освен музика си опъват килимчета и т.н....

          Ама последния път им скрихме шапката. Швабите дори не са подозирали, че в България правим и друга музика освен чалага.

          В тоя ред на мисли...

          https://www.youtube.com/watch?v=eWZad0hP64M

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
            Литър бира за 6 евро. Какво му трябва на човека.....

            А последния път набихме Хиподил на една от капелите и швабите полудяха. В добрия смисъл на думата. Не ги гледайте, че са такива заспали сливи. Уж....Пънка нема умре!
            Скъпо е (8.80 за литър), да. (За нашата черга, или поне за мен)
            Ама се пак е летище, налЕ
            Като за веднъж - дваж става...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Байдауей (както казват империалистите), вчера, пътувах и заранта, малко преди десет се оказах в Мюнхен...
              ВЕДНАГА присендах, там, на едно местО, и заръчах хладна литрОвица HB , със съответния вурст афкорс Има там, едни бели, плуват във вода, в гърненце ги дават. МНОО болни изглеждат, ама са добри с горчица ).
              Продавачката ме изгледа въпросително (народа натискаше на кафе, мляко с коросани и прочее кифла) и два пъти уточняваше, че това, дет го искам е литър.
              Утвърдително й кимах и с ОГРОМНО ЗАДОВОЛСТВО ОТПИХ, кат си оставих ГОЛЕМИ БЕЛИ МУСТАЦИ ...
              Литър бира за 6 евро. Какво му трябва на човека.....

              А последния път набихме Хиподил на една от капелите и швабите полудяха. В добрия смисъл на думата. Не ги гледайте, че са такива заспали сливи. Уж....Пънка нема умре!

              Коментар


              • 58% от руснаците: Изцяло да се спре интернет при риск от масови протести

                http://news.ibox.bg/news/id_307541673

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Байдауей (както казват империалистите), вчера, пътувах и заранта, малко преди десет се оказах в Мюнхен...
                  ВЕДНАГА присендах, там, на едно местО, и заръчах хладна литрОвица HB , със съответния вурст афкорс Има там, едни бели, плуват във вода, в гърненце ги дават. МНОО болни изглеждат, ама са добри с горчица ).
                  Продавачката ме изгледа въпросително (народа натискаше на кафе, мляко с коросани и прочее кифла) и два пъти уточняваше, че това, дет го искам е литър.
                  Утвърдително й кимах и с ОГРОМНО ЗАДОВОЛСТВО ОТПИХ, кат си оставих ГОЛЕМИ БЕЛИ МУСТАЦИ ...
                  хА познай от няколко пъти, оти не си падам по вурстовете им.
                  Last edited by Pyramid; 03.08.2015, 10:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение


                    К'во да не обиждам бе, уважаеми мудератори?

                    Самия форум вече е обида за повечето стари форумци. Останаха само някакви неадекватни тролове на заплата, а подозирам, че вече сами си правят опозиция за да върви диалога.

                    Още едно преебано място за водене на конструктивен диалог. Жалко. И майната Ви!
                    Ако аз им го бях казал, дали щяха да ме послушат?
                    Щото те провеждат политика. Затова, се присъединявам изцяло.

                    За изкуството / вижуъл бизнеса:
                    Кви са тези комикс рисунки - много некадърни нещо Ей и анимационни филми така и не са научиха да правят в Русия. Една рисунка като хората не могат да направят та се излагат пред света с грозотии
                    - Какво, някакви измислени "капитан хАмерика" ли да рисуват и те? Ненормалниците са достатъчни, за да се вре още някой в редиците им. Всъщност, какво ти "достатъчни", и така са безчислени. Оттам насетне, защо му е на още някой да им копира похватите, за да ти се харесат, понеже били продавани зад океана? Все се сещам за сръбското "Колумбе, йебем ти откритие!"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                      Здрав бъди и ти приятелю !

                      Графика ми е такъв, че реално се явявам свободен човек и дните не са ми от значение.

                      Това трябва да бъде и целта не всяка една дишаща единица!
                      Байдауей (както казват империалистите), вчера, пътувах и заранта, малко преди десет се оказах в Мюнхен...
                      ВЕДНАГА присендах, там, на едно местО, и заръчах хладна литрОвица HB , със съответния вурст афкорс Има там, едни бели, плуват във вода, в гърненце ги дават. МНОО болни изглеждат, ама са добри с горчица ).
                      Продавачката ме изгледа въпросително (народа натискаше на кафе, мляко с коросани и прочее кифла) и два пъти уточняваше, че това, дет го искам е литър.
                      Утвърдително й кимах и с ОГРОМНО ЗАДОВОЛСТВО ОТПИХ, кат си оставих ГОЛЕМИ БЕЛИ МУСТАЦИ ...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Пирамида, дай интервюте с Герман Греф в което твърди че Крим е украински,
                        ти май си по-напред с разните там материали. Що ти не го дадеш? Аз не съм го чел.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Бира, в деветиполвина, панеделник заранта.. ???
                          Моооже...

                          Здрав бъди и ти !
                          Здрав бъди и ти приятелю !

                          Графика ми е такъв, че реално се явявам свободен човек и дните не са ми от значение.

                          Това трябва да бъде и целта не всяка една дишаща единица!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                            Коле !

                            Отварям една бира за твое здраве и за всички неизкушени от политико-лайняно-из-по-на-сраните диалози.

                            Гледай как се раздвижва форума на три бири, козе и две хавански....

                            https://www.youtube.com/watch?v=dSHBI6azrbM
                            Бира, в деветиполвина, панеделник заранта.. ???
                            Моооже...

                            Здрав бъди и ти !
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              +1
                              Коле !

                              Отварям една бира за твое здраве и за всички неизкушени от политико-лайняно-из-по-на-сраните диалози.

                              Гледай как се раздвижва форума на три бири, козе и две хавански....

                              https://www.youtube.com/watch?v=dSHBI6azrbM

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение


                                К'во да не обиждам бе, уважаеми мудератори?

                                Самия форум вече е обида за повечето стари форумци. Останаха само някакви неадекватни тролове на заплата, а подозирам, че вече сами си правят опозиция за да върви диалога.

                                Още едно преебано място за водене на конструктивен диалог. Жалко. И майната Ви!
                                +1
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X