IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Не че нещо да се заяждам, но през последните 25 години космоса за рях се изчерпва с мкс, на стотина километра над земята. Почти всички открития и новини които четеш са от друго място...
    Вярно , но това са им възможностите засега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Като за наемател на касмадрум се държиш малко нагличко сякаш? Щот' и мурзилките не си го пазваляват, иначе шут и да ходят космастват къдет' искат.

      Офф .. те па нямат касмадрум - все някога щял да се пастрои, ама няма да е сегодня
      Казахстан няма асолютно никакъв интерес да спре да отдава съоръженията в Байконур на Русия , защото тя е единственият възможен наемател. Не е логично , нали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
        Космодрумът в Байконур е от съветско време , те са си го строили , а пък сега е нормално да плащат наем за ползуването му тъй като е собственост на друга държава.
        За космоса не само мечтаят но и най често са там. Да бъдем все пак реалисти .
        Не че нещо да се заяждам, но през последните 25 години космоса за рях се изчерпва с мкс, на стотина километра над земята. Почти всички открития и новини които четеш са от друго място...
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Тоя, в игнор-листата ми - пак го виждам...


          Значи - и Гърция - нещастна, па и Русия, па и Зимбабве...


          В Гърция бях преди седмица. Видях колко са нещастни... /снимки ли?..., а - не, много са нещастни и сдухани..., а гъркините - гроззззни, не ви е работа.../

          Пак ще отида тия дни. А дано са станалЕ още по-нещастни! Да хвана и аз плюенето, като типичен българин...

          В Русия - за сега не ми се ходи, но може да помисля и в тая посока. Ше пратим там /на ТЕХНИ РАЗНОСКИ/ най-активните плюещи тук срещу Рашата, за да ВЗАИМСТВАТ ОПИТ от НЕЗАВИСИМИТЕ руски медии, та - като се завърнат тук - белким и таА /НАША/ страна - да оправЯТ откъм медии..., а стига сме "оправяли" само руснаците...


          п.п. Ще се опитам да открехна хората, които знаят, че не ас компетентни навсякъде /и могат да си го признаят, разбира се/: РЕСУРСИТЕ са важни в тоя /ДНЕШЕН/ живот. Оставам с впечатление, че в Русия са жив зян откъм ресурс...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Еййй, време беше...
            А па като откажем, направо ще затворят космическата си програма, наглите мурзилки !!!
            .................................................. .....
            Май е време, да потърсиш помощ...
            Като за наемател на касмадрум се държиш малко нагличко сякаш? Щот' и мурзилките не си го пазваляват, иначе шут и да ходят космастват къдет' искат.

            Офф .. те па нямат касмадрум - все някога щял да се пастрои, ама няма да е сегодня

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ще летят, ако им продадем храна, щот' и най-открехнатите мурзиля все 'апват от време на време, нищо че каждъй комуне е от джилязо.

              Сещаш ли се кой им произвежда храницата за космаса? Правилно - БГ емпайър
              То това "БГ Емпайър", къде с него, там и без. Те, определено, МОГАТ без него. Ама то без нях - едва ли. Велики заключения правиш, "градски".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Ще летят, ако им продадем храна, щот' и най-открехнатите мурзиля все 'апват от време на време, нищо че каждъй комуне е от джилязо.

                Сещаш ли се кой им произвежда храницата за космаса? Правилно - БГ емпайър
                Еййй, време беше...
                А па като откажем, направо ще затворят космическата си програма, наглите мурзилки !!!
                .................................................. .....
                Май е време, да потърсиш помощ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                  От 2008-ма досега капитализацията на Гъзпром е паднала от $360 милиарда на $55 милиарда, с някакви си 85%

                  http://www.bloombergview.com/article...-on-hard-times

                  Перспективите му и сега без Турски поток са още по-мрачни, а пък с него направо ще фалира.
                  Разбира се, че ще фалира. Нямай капка съмнение в това .
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    За разлика от други, развити "държави" не мечтаят, А ЛЕТЯТ в космоса ...
                    И Космодрум ще има.
                    Когат - тогава. Ще ИМА.
                    Само се успокой...
                    Ще летят, ако им продадем храна, щот' и най-открехнатите мурзиля все 'апват от време на време, нищо че каждъй комуне е от джилязо.

                    Сещаш ли се кой им произвежда храницата за космаса? Правилно - БГ емпайър

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      От 2008-ма досега капитализацията на Гъзпром е паднала от $360 милиарда на $55 милиарда, с някакви си 85%

                      http://www.bloombergview.com/article...-on-hard-times

                      Перспективите му и сега без Турски поток са още по-мрачни, а пък с него направо ще фалира.

                      Въпроса, който поражда горната статия обаче е колко пари е профукала България със секретни договори от тези $1.9 милиарда за които се споменава. Един терминал за втечнен каз струва само $0.6 милиарда и щеше да ни свърши много по-добра работа
                      Вярно. Аз откога им думам да намерят и доставят по-йофтин от руския газ и ще купувам.
                      Да, ама...
                      Прочее, тази оценка, "капитализацията", е по-скоро, пазарна а, значи, ИРАЦИОНАЛНА и, най-вероятно, рядко корелира с фактическата стойност на компаниите на борсата. Любопитно, каква би била на зима и при $400/[1K m3]
                      Last edited by Pyramid; 04.08.2015, 15:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Нема по-алчно жужи в чилячешката хистори. Пак откри чалъм да крадне блядовете с фантастики и първи "копки".

                        П.П. Те касмадрум под наем ползват, ама иначе за космоса мИчтаят

                        Договор за наем с Байконур е до 2050г ( за пратакола )
                        За разлика от други, развити "държави" не мечтаят, А ЛЕТЯТ в космоса ...
                        И Космодрум ще има.
                        Когат - тогава. Ще ИМА.
                        Само се успокой...
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                          Сигурно онези ракети с ластика, който стреля на 5 метра, са към тях.
                          По някаква странна логика, обаче, ШАШ се стряскат именно от руските, дето уж били скапани...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Нема по-алчно жужи в чилячешката хистори. Пак откри чалъм да крадне блядовете с фантастики и първи "копки".

                            П.П. Те касмадрум под наем ползват, ама иначе за космоса мИчтаят

                            Договор за наем с Байконур е до 2050г ( за пратакола )
                            Космодрумът в Байконур е от съветско време , те са си го строили , а пък сега е нормално да плащат наем за ползуването му тъй като е собственост на друга държава.
                            За космоса не само мечтаят но и най често са там. Да бъдем все пак реалисти .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              За зла участ на НПО балалайките след като Русия обеща да даде отстъпка на Турция в цената на газа , проекта пак е на дневен ред.
                              От 2008-ма досега капитализацията на Гъзпром е паднала от $360 милиарда на $55 милиарда, с някакви си 85%

                              http://www.bloombergview.com/article...-on-hard-times

                              Перспективите му и сега без Турски поток са още по-мрачни, а пък с него направо ще фалира.

                              Въпроса, който поражда горната статия обаче е колко пари е профукала България със секретни договори от тези $1.9 милиарда за които се споменава. Един терминал за втечнен каз струва само $0.6 милиарда и щеше да ни свърши много по-добра работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Нема по-алчно жужи в чилячешката хистори. Пак откри чалъм да крадне блядовете с фантастики и първи "копки".

                                П.П. Те касмадрум под наем ползват, ама иначе за космоса мИчтаят

                                Договор за наем с Байконур е до 2050г ( за пратакола )
                                Погледнах ти профила:
                                -Почти три години по-малко от мен, откак си регистриран и...
                                ...и, почти три пъти колкото моите мнения, а аз не съм точно от мълчаливите и стеснителните.

                                Изобщо, кога спиш, кога ядеш, кога пиеш, кога ебеш!?! Започва да се потвърждава поредният критерий за трол: КОЛИЧЕСТВОТО.

                                Коментар

                                Working...
                                X