IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Ама ти не разбра ли, че си телефонен измамник, който клинчи 'орицата за кинти с некви фантасмагории за 100% по-евтини сметки и колко народ ми се е оплаквал от тИбя?

    И че мога да дойда след 5 мин. у вас и да ти разбия муцуната, ако още малко продължиш да ми се правиш на двИздъ?

    Ясно ли е? Не ме споменавай, бре хамстер, дет' не съм те виждал и ще си прави реклама на мой гръб!
    Заповядай у дома, Марандулий. 5 минути.Щял да ми "разбие муцуната".
    Къде си бе, "готин"? Досега са 7 минути. Колко още да те чакам?
    Last edited by Pyramid; 04.08.2015, 22:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
      ...............
      Шапок, не е Моркуфа ... стига се излага.

      Аз си ги кльопам и двамцата - даже Шапок ти е колега ( офицер )

      Само, че се е клел навремето в петолъчката, сърпа и чука, а не в БГ знаме на империята.

      Нормално, те всички бяха такива - тук ги водеха за пушечното месо на Монголия при атака срещу Турция, Гърция ...

      П.П. Само те не разбраха, че са били пушечно месо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Сетих се - щот' Русото е готино и с него лесно се шпреха.
        А бе дребен, ти що се величаеш кат "русото", а не като "къдравото". Че ти си повече дребен и къдрав, отколкото рус.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Няма да докажа нищо, ако взема да се надхвашам с теб, Марандулий. Пък и не горя от желание да си "мерим нивата". Превъзхождаш? Чудесно. Разрешавам ти и да подхвръкваш.
          Ама ти не разбра ли, че си телефонен измамник, който клинчи 'орицата за кинти с некви фантасмагории за 100% по-евтини сметки и колко народ ми се е оплаквал от тИбя?

          И че мога да дойда след 5 мин. у вас и да ти разбия муцуната, ако още малко продължиш да ми се правиш на двИздъ?

          Ясно ли е? Не ме споменавай, бре хамстер, дет' не съм те виждал и ще си прави реклама на мой гръб!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
            Ами не, не са.
            Моят е Мario Teran.

            мултиакаунтъра Марков- Гигов, виж там, не ми се ври из делата, а ?????

            Колко тъпо се издаде, питам ника Маркоци, а ми отговаря с Гигоу....
            Хахаааа, дрън-дрън.
            Питаш модератора, пък ти отговарям аз. По твойта логика аз съм модератор, ама не съм. Ако бях, ти нямаше да припариш до форума под никакъв никнейм, Марио-Хайрсъзов-Стаб...нещоси и т.н.
            А че това си ти, може да го види всеки, който ти отвори мненията. То затуй съм ти дал никовете с линкове към профила.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
              Валентинка, руски поклоннико в Германия?!?!?!?!?!?!?, виждам само дрънканици и кухи обвинения на ниво детска градина...Ти?!?!? Пари ще заложиш ли срещу твърдението си?????
              5 лева стигат ли за бас че ако питаш админа дали някой има много никове няма да получиш отговор
              А относно дрънканиците- аз ти казах админа те посъветва да спреш да пишеш от много никове,а и ти самия си казвал че хаирсъзов ти е единия ник, а този друг. какво има да спорим- когато този ник влезе в употреба, аз поисках да се забранят множеството никове защото се манипулира форума, ти подскочи и каза че сега е дермокрация и така е прието
              Какво има да коментираме повече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Маранди, кротувай и хортувай в старата история, щото в новата с тези си виждания най-много да минеш за перестройчик. Дори Хрушчов не е ръсил бисери за 35 млн. убити руснаци. А историята на СССР е толкова мътна, че дори кремльовските титани едва сега почна да им се изяснява, та се върнаха към сталинската политика. Неизбежно! Нека не елементаризираме историята на ХХ век с двама универсални злодеи - Хитлер и Сталин - перални за всички грехове на побърканото столетие.
                И защо се обръщаш към мИня, а не към малоумника, който си е сложил картинката на урод Сталин?

                Сетих се - щот' Русото е готино и с него лесно се шпреха.

                П.П. Ами, попрочети малко и ще ги докараш там някъде избитите рушнаци от Сталин - 35 милки. Кат' не ми вярваш вземи дай твоите източници и ще сравняваме.

                То понятие "рушнак" е въведено след 1917г. от товарищ Ленин, дотогава не е съществувало, но да кажем избива около 1 млн. Кримски българи. Пардон "депортирал" ги е, докато пукнат от глад и студ към Сибир.

                Не ги е избил кат' кучета

                Коментар


                • Няма да докажа нищо, ако взема да се надхвашам с теб, Марандулий. Пък и не горя от желание да си "мерим нивата". Превъзхождаш? Чудесно. Разрешавам ти и да подхвръкваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    А бе друго си е да си ръгнеш за аватар един изверг избил повече рушнаци, отколото Хитлер през ВСВайна .... и да дразниш 'орицата с него. Около 35 милки са убитите рушнаци от тоя на снимката ти.

                    Лафчето, ама той е грузинец - не фърфи - да не си събираш зъбките сомдей. Докат' се обясниш, че той не е маскавчанин, а грузинец и току виж те приели в Пирогов.

                    Казах, ти че никой не си позволява да си сложи аватар Хитлер, понеже ще дразни околните, а БГ империя е възпитана.

                    П.П. В същото време се правиш на голем русофил, качвайки снимка на урод, дет' ги избивал за закуска с стотици хилки и лафчето: Есть чоловек - есть проблем.
                    Маранди, кротувай и хортувай в старата история, щото в новата с тези си виждания най-много да минеш за перестройчик. Дори Хрушчов не е ръсил бисери за 35 млн. убити руснаци. А историята на СССР е толкова мътна, че дори кремльовските титани едва сега почна да им се изяснява, та се върнаха към сталинската политика. Неизбежно! Нека не елементаризираме историята на ХХ век с двама универсални злодеи - Хитлер и Сталин - перални за всички грехове на побърканото столетие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Ами щом ме питаш.... прав си многониковий, за горните никове си прав. Не са твои, те са на SoKoLoV.

                      Ама тези долните са си твои. НАЛИ?
                      Ами не, не са.
                      Моят е Мario Teran.

                      мултиакаунтъра Марков- Гигов, виж там, не ми се ври из делата, а ?????

                      Колко тъпо се издаде, питам ника Маркоци, а ми отговаря с Гигоу....
                      Last edited by Mario Teran; 04.08.2015, 21:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        НИТО ЕДИН НЕ Е МОЙ, ЕДИН БАС ЗА 1000 ЛЕВА С НОТАРИУС?????
                        СоКоЛоВ"
                        СоколовВвВ
                        СоКоЛоВвВвВ
                        Scrooge McDuck
                        Соколски
                        scrooge mcduck*
                        SoKoLoVv
                        Илюстратор
                        FlashTrade
                        Дръзновенн
                        g502203@trbvm.com
                        StraightForward
                        ProtoBulgarr
                        ПротоБългари
                        newrussia
                        Крим Ваш
                        Bulgarr
                        Българей
                        МОЖЕШ ДА ПОПИТАШ АДМИНА!
                        Ами щом ме питаш.... прав си многониковий, за горните никове си прав. Не са твои, те са на SoKoLoV.

                        Ама тези долните са си твои. НАЛИ?
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                          Нашата, българската музика не е за всеки, знаем.

                          Руфинка Болна Легнала


                          Поздрави !
                          Благодаря!
                          Нашата българска музика си е за нас, българитеV

                          Слушайте си там Любе, патриоти на СССРто...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Кат ти гледам големия шрифт баш на сокола мирише
                            САМО СОКОЛА ЛИ ИМА БУТОН Caps Lock?

                            Бас ще хващаш ли или само си чешеш лъжливия мултиакаунтен език...?

                            Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
                            Абе ти що не се пуснеш в политиката ? Губиш си времето тука. Без майтап , като гледам кратуните в българския политически "елит" се чудя да се смея ли или да плача.
                            Време е според мене по млади и по щурави да я хванат тая държава докат все още не е загробена съвсем !
                            сакън белотче, недей, че ще ходиш по съботници..
                            vtin
                            Админа само това чака, и да знаеш как пък ще ти отговори, направо ще вземеш /който пита разбира се/ не тслата дръжката
                            Валентинка, руски поклоннико в Германия?!?!?!?!?!?!?, виждам само дрънканици и кухи обвинения на ниво детска градина...Ти?!?!? Пари ще заложиш ли срещу твърдението си?????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Маранделий, как не разбра, че едновременно и паралелно съществуват повече от една реалности за повече от една нации, не по-малко достойни за уважение?
                              Градский,

                              под нивото си ми, за да коментираме вместе създаването на урод Манголия. Със сигурност никога не си чувал за Империя Велика Тартария, която поема удар на монголите, докато деревне ( село ) Масква е онли 4-5 хилки души, заобиколено с гори и чоплят семки, докато другите се млатят ( Монголска и Тартарска империя ).

                              Предводител на Тартарска империя е Волжска България, която нанася единственото поражение на Чингиз хан, докато е жив.

                              Пръсваме ги от бой при Овчата битка, докато твоите мишки се крият в гората и още не знаят "православни" ли са, мюслита ли са, славяни ли са и так далее

                              Гледам, че и в наши дни още не знаят какви са

                              Коментар


                              • Сега, Иванчо, това са криви работи и навсякъде, за жалост, се случват. Излез от филма, в който си се вкарал и се научи да се радваш на живота такъв, какъвто е-с или без руска, американска или каквато и да е сянка или опека зад гърба си. Успокой се, де. Може да речеш, че съм "мурзилка" но, всеки успех и на американците, по човешки, ме радва и им се възхищавам за много, много истински достижения. И не търся кого за какво да загриза. Сипвам така, ако някой гризе моите пристрастия но, да злобея...Злорадството е територия на ущърбните, драги. СПОКО.
                                Last edited by Pyramid; 04.08.2015, 21:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X