IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Русия започва унищожаване на тонове храни от западни държави

    http://news.ibox.bg/news/id_27748229

    Източник от агенцията предупреди, че официални представители, които възнамеряват да „унищожат" контрабандната стока чрез изяждането й, ще бъдат изправени пред съда, отбелязва вестник „Известия".

    Действията на Москва са критикувани, тъй като конфискуваната храна може да бъде доставена на гладуващите руснаци.

    В четвъртък сутринта повече от 258 хиляди руснаци участваха в онлайн петиция на сайта Change.org, който призовава храната да бъде предоставена на нуждаещите се.

    Комунистическият лидер Генадий Зюганов изтъкна, че мярката е „крайна" и предложи изпращане на храната в домове за сираци и за сепаратистите в Източна Украйна.
    ---------------------------------------------

    П.П. Точно така, Вовка! Не сдавайся и остави мурзилята гладни по стар рушки обичай. Имаш подкрепата на БГ матрьошките. Венсеремос!

    Без писмено разрешение, е забранено да се яде! - Вова
    Last edited by marandi; 06.08.2015, 18:21.

    Коментар


    • ЗАСЛУГИ НА ПУТИН

      Страхът от Русия тласка съседите й към НАТО


      http://www.focus-news.net/analysis/2...-kam-nato.html



      Почти никой по света не харесва Русия и Путин, сочи проучване

      http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/08/...i_putin_sochi/


      Руската рубла повежда поевтиняващите валути на развиващите се пазари
      Руските пари губят от стойността си в осем от последните девет търговски сесии


      http://www.investor.bg/novini/130/a/...pazari-200088/

      Last edited by Стамболов; 06.08.2015, 18:10.

      Коментар


      • Верно съм бил пророк значи да се плющя

        П.П. Анализ е непълен, но правилно отбелязва, че сега икон. криза ще премине във финансова.

        Няма да гърмят само монетарно ( баМките ), но и фиска - ще фалират цели губернии. И догодина вече всичко ще прелее в имотна криза и срив на маркет.

        Другия месец ще започнат проблеми с излащането на пенциите по моите сметки - ще започнат да ги бавят

        Търкайте оръдието на Аврора за салют в актомври.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Само не ми казвай, че ще е октомври
          Аа, не знам,

          "Экономика России переживает вторую за последние 6 лет рецессию, не оставляя Кремлю иного выбора, кроме как урезать бюджет на 10% (за исключением расходов на оборону). Напряженность в отношениях с Западом привела к падению прямых иностранных инвестиций на 50% в течение прошлого года. Отток капитала из России также повторяет прошлогодний сценарий, когда страна недополучила $151 млрд"
          ...
          В то же время, как говорится в отчете, сотни российских банков по всей стране находятся на грани коллапса. Из 83 региональных органов государственной власти, 63 — на пороге банкротства или дефолта ввиду долгов...


          А има и още, задава се
          быстрый распад России из-за сложно экономической ситуации в стране.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Между другото, по данни на частна разузнавателна агенция, Путин го грозят масови народни бунтове.
            Само не ми казвай, че ще е октомври

            Коментар


            • Между другото, по данни на частна разузнавателна агенция, Путин го грозят масови народни бунтове.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                А това пък никога не сам го твърдял ..... както винаги ти си измисляш че някои твърди нещо и почваш да доказваш че не е така.

                Това което съм казал преди месец два че към оня момент рублата е била най-добре представящата се валута за 2015 .......

                както и да е , мисля да излазям в градината да пия една биричка вместо да прекарам късния следобед олигофренираики с теб ....
                Е, ти щом от месец/два правиш генерални заключения за една икономика, значи си шест плюс

                В свищоф ли ви учеха така?

                Ето, днес може да направиш пак изказване как се представя руплата, ама ти мълчиш и се правиш на кьорав

                Коментар


                • Маркоци, разлепи ли плакатите из Дряново "Здраствайте мурзилки!"
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Убау, бре - сега що не коментираш по 5 на ден как се представя руплей, понеже тогава го пишеше по толкоз пъти на ден?
                    Аиде намери къде съм писал по пет пъти на ден че рублата поскъпва .....моем и бас да хванем.....ти порови да докажеш поредното си скодоумно твърдение , като се върна ще видя......ма 5 пъти на ден няма да намериш.....
                    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                      Ма това важи и за настоящия момент бе....след месец ако сега поевтинее бая ще връща и кво от това ....ти можеш да обявиш някаква дата за базисна , друг не мое според теб...
                      Убау, бре - сега що не коментираш по 5 на ден как се представя руплей, понеже тогава го пишеше по толкоз пъти на ден?

                      Предполагам, щот' кофти нюз не се плащат, а трябва да са само позитивни и да съдържат думичките най-най-най- ...

                      П.П. Бият ли ви с тояги на голо, ако случайно кажете някой път, че е най-кофти, вместо най-добре?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ама, ти на +70 обезценка за една година викаш, че руплата е спукала от бой гущера.

                        Нещо не различаваш плюс от минус сякаш?
                        А това пък никога не сам го твърдял ..... както винаги ти си измисляш че някои твърди нещо и почваш да доказваш че не е така.

                        Това което съм казал преди месец два че към оня момент рублата е била най-добре представящата се валута за 2015 .......

                        както и да е , мисля да излазям в градината да пия една биричка вместо да прекарам късния следобед олигофренираики с теб ....
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Противоречието е, че не може да си избереш една дата, която теб те кефи и да я обявиш за базисна.
                          Ма това важи и за настоящия момент бе....след месец ако сега поевтинее бая ще връща и кво от това ....ти можеш да обявиш някаква дата за базисна , друг не мое според теб...
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Ти малоумен ли си ......преди 2 месеца е била най- добре представящата се , този месец е зле представяща ...... и какво противоречие има в това бе Лясковски ?

                            Кога съм твърдял че в момента се представя добре ???
                            Противоречието е, че не може да си избереш една дата, която теб те кефи и да я обявиш за базисна.

                            Тогава нямаше да ръсиш фростотии, че била най-добре представяща се, щот' я мериш от измисляшка дата, като тя е най-зле представяща се. Ама, ти на +70 обезценка за една година викаш, че руплата е спукала от бой гущера.

                            Нещо не различаваш плюс от минус сякаш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ако искаш и аз да ти го напиша по-бавно, че към днешна дата валутата на Монголия е най-зле представящата се от развиващите се.

                              Как се получава този парадокс според тИбя? Че нещо вместо да е най-добре, всъщност се оказва най-зле?

                              Четвъртото измерение или си бил попаднал в Сатурнова дупка?
                              Ти малоумен ли си ......преди 2 месеца е била най- добре представящата се , този месец е зле представяща ...... и какво противоречие има в това бе Лясковски ?

                              Кога съм твърдял че в момента се представя добре ???
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                                Готвача си е готвач и това е .
                                Когато съм го казал това е било така.
                                Ти с егоцентричтния си мозък не можеш да схванеш че повечето валутни курсове са плаващи , а не фиксирани и съответно всяко твърдение касаещо обменните курсове няма как да е вярно вечно , а е вярно към определен момент.

                                Да ти го напиша ли по бавно щото както винаги не можеш да схванеш
                                Ако искаш и аз да ти го напиша по-бавно, че към днешна дата валутата на Монголия е най-зле представящата се от развиващите се.

                                Как се получава този парадокс според тИбя? Че нещо вместо да е най-добре, всъщност се оказва най-зле?

                                Четвъртото измерение или си бил попаднал в Сатурнова дупка?

                                Коментар

                                Working...
                                X