IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
    Аз ВЕЧЕ се готвя за ядрения апокалипсис. Имам бункер като пуканка, тон консерви и още толкова боеприпаси.

    И като вземат да падат слънцата ще влизам тука да питам троловете как са и дали не им растат нови крайници....



    Поздрав за заслужилия инвеститор Кефала.
    Опустошението на древна Сирия може да се тълкува като престъпление срещу човечеството.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
      Аз ВЕЧЕ се готвя за ядрения апокалипсис. Имам бункер като пуканка, тон консерви и още толкова боеприпаси.

      И като вземат да падат слънцата ще влизам тука да питам троловете как са и дали не им растат нови крайници....



      Поздрав за заслужилия инвеститор Кефала.
      Веднага ша се намери някоя бодра НПО балалайка , която ще твърди че след като новите крайници и растат от радиацията на американски бомби....значи всичко е наред и е за доброто на света
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Не ме топи така за "играта". Аз най-учтиво му обяснявах историята да се не излага. Дано поне благодарен.
        По-скоро ти трябва да си ми благодарен, понеже някъде ще изцепиш тия глупости и доста ще ти се хилят.
        ---------------------------------------

        Ето, какво казва Ст. Стамболов:

        Цитат:

        После свалянието на княз Александра от българский престол руската политика захвана все повече и повече да си разкрива картата.

        Всеки, който по-напред предполагаше, че може би с отиванието на княз Александра из България ще се премахнат причините за едно сдобрявание с руското правителство, остана смаян, като видя как царский пратеник г. Каулбарса работеше не за едно сближаванье и споразумение, а приготовляваше бунтове и смущения в страната с цел да предизвика една окупация на България с руски войски и за окончателно завоевание (на) Отечеството ни. За всекиго вече стана ясна тая цел на руските дипломати и на царя.

        Грубите отношения на руския пратеник спрямо нашето правителство, неговото незачитанье на законите в страната, приготовлението на бунтове посредством подкупничества и още други гнусни работи на този господин, накара всеки един честен и съвестен человек да изгуби всяка симпатия към "покровителката" и да са позамисли върху нейните благопожелания за наший народ.

        В. "Свобода", бр. 7, 19.XI.1886 г.
        ------------------------------------------------------

        П.П. Мислите ли, че вие сте по-достоверен източник на информация за тия събития от него?
        Last edited by marandi; 06.08.2015, 23:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Ердоган не може да схване играта ,че падне ли Асад иде неговият ред.
          Аз ВЕЧЕ се готвя за ядрения апокалипсис. Имам бункер като пуканка, тон консерви и още толкова боеприпаси.

          И като вземат да падат слънцата ще влизам тука да питам троловете как са и дали не им растат нови крайници....



          Поздрав за заслужилия инвеститор Кефала.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Пак ти казвам, бъркаш нещата. Сърбия е галеното дете на Русия, но това е по стратегически, православни и донякъде племенни (заблудено славянски) причини. Между другото, 1876-1877 Русия залага на голяма България и сърбите сериозно са игнорирани. Ако 1885 крал Милан не беше все още противен на руснаците, те щяха да провалят Бг във войната, както направиха със своите агенти през юли 1913.
            Плащат ли ви да ръсите такива "бисери" или БГ матрьошките сте си природно обли?
            ----------------------
            1876-1877 БГ империя въобще не е залагана никъде в сметките, а е окупирана при Руско-Турската война от монголците.
            ----------------------

            Относно басните ти за Сърбия, мислиш ли, че през 1886г Стефан Стамболов е бил изтрещял кат' мИня, за да напише тия неща за Монголия и сърбелите?
            -------------
            Защо Русия пречи на Съединението?

            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2014/..._suedinenieto/

            Това е писано от Стамболов и посочва точния враг, който системно пречи на БГ империя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Българей Разгледай мнение
              Путин за Ердоган: Този малък диктатор ще отиде в ада!!


              Турската карта от ръкава на Путин се оказа блъв, хахах
              Но защо се държи, така явно е захранвал КПП с оръжие и не само тях!!!
              Как така, стават тия тероризми червени???
              Ердоган не може да схване играта ,че падне ли Асад иде неговият ред.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Имаше един които казваше че пазара му бил работодател- и ти си същия смешник, ами карай да върви
                Ще съм смешник, ако съм рускопоклонник и мия чинии в Германия, но това е твое амплоа.
                Работодателя съм аз. Капиталиста. Победителя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                  През това време ще го давам ларж.. Бачкам Си, не Им бачкам. ВенСЕРЕМОС...
                  Имаше един които казваше че пазара му бил работодател- и ти си същия смешник, ами карай да върви

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Не знам дали ще ми повярваш но си нямаш на представа какъв цирк правите с миранда, колкото пъти се хванете да спорите толкова пъти съм се заливал от смях, то не бяха пенсионни системи, кораби, въоръжение, бюджет, абе няма тема по която да не е компетентен. Историята няма въобще да я слагам в сметката, ама нещо тракатрак му разказа играта снощи, днеска е малко в реанимация и чете уикито да си допълни знанията
                    Проблема е че той се чувства безкрайно компетентен във всички сфери , което реално няма покритие с действителността.
                    Ту спори с някои за история , ту с Бат пешо за енергетика, ту с фланкера за военни неща , ту с мен за икономика , ту с друг за кораби .....без да се усеща че човек не мое да е последна инстанция по всяка тема ......забелязал съм че когато някои си вярва че разбира от всичко, обикновенно реално не разбира от нищо....
                    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Не знам дали ще ми повярваш но си нямаш на представа какъв цирк правите с миранда, колкото пъти се хванете да спорите толкова пъти съм се заливал от смях, то не бяха пенсионни системи, кораби, въоръжение, бюджет, абе няма тема по която да не е компетентен. Историята няма въобще да я слагам в сметката, ама нещо тракатрак му разказа играта снощи, днеска е малко в реанимация и чете уикито да си допълни знанията
                      Не ме топи така за "играта". Аз най-учтиво му обяснявах историята да се не излага. Дано поне благодарен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        Не си губи времето да го четеш, на него обикновено всичко му е объркано.

                        Чиляка просто има нужда от поле за изява и се набива в най вървежните теми да си показва магариите. Щото ако няма зрители не му носи наслада , те му баха направили теми за история и БГ империя да си пише на воля ..но там кат няма кои да го чете ....он все се ръчка по другите....
                        Защо, бе, не заслужавам ли и аз да се забавлявам. Искате само за вас.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Аз не знам да е имало комунизъм, имаше социализъм. Ти също им бачкаш и лаеш месечината и да, фалира социализма. Но ако се взреш малко по напред и спреш по някаква причина пресата за пари и капитализма ще фалира, така че споко
                          През това време ще го давам ларж.. Бачкам Си, не Им бачкам. ВенСЕРЕМОС...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                            А комунизма фалира начело със СССР.....
                            Биха ви скапания строй, а сега им бачкате и лаете месечината. Смяяяяяях.
                            Аз не знам да е имало комунизъм, имаше социализъм. Ти също им бачкаш и лаеш месечината и да, фалира социализма. Но ако се взреш малко по напред и спреш по някаква причина пресата за пари и капитализма ще фалира, така че споко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              Не си губи времето да го четеш, на него обикновено всичко му е объркано.

                              Чиляка просто има нужда от поле за изява и се набива в най вървежните теми да се показва магариите. Щото ако няма зрители не му носи наслада , те му баха направили теми за история и БГ империя да си пише на воля ..но там кат няма кои да го чете ....он все се ръчка по другите....
                              Не знам дали ще ми повярваш но си нямаш на представа какъв цирк правите с миранда, колкото пъти се хванете да спорите толкова пъти съм се заливал от смях, то не бяха пенсионни системи, кораби, въоръжение, бюджет, абе няма тема по която да не е компетентен. Историята няма въобще да я слагам в сметката, ама нещо тракатрак му разказа играта снощи, днеска е малко в реанимация и чете уикито да си допълни знанията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                http://www.blitz.bg/news/article/353599
                                Apple загуби 90 милиарда долара за две седмици
                                А комунизма фалира начело със СССР.....
                                Биха ви скапания строй, а сега им бачкате и лаете месечината. Смяяяяяях.

                                Коментар

                                Working...
                                X