IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    И още малко забавни новини около него - ето какво казва Шер за него
    .
    А ето, какво казва Тина Търнър:



    https://www.youtube.com/watch?v=lGNJ...NcPVQ&index=24

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      А тук осмиват пък неговото харесване на Путин - директно казват че това че Тръмп харесва Путин повече от Обама има доста смисъл - от Тръмп ми станало прекрасен руски олигарх, но той все пак се бори за президент на САЩ

      http://www.vox.com/2015/6/17/8796209...vladimir-putin
      Руските олигарси са производни на лихварите, капиш?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Равновесиев - от това, дето си го пейстнал, не виждам Доналдът да е очесал някого.


        Аз докато я четях, стана ми тужно - за бившата страна на Неограничените Възможности.
        Не мога да кажа, че зная кой знае какво за Тръмп, освен всеизвстното, но наистина е тъжНо за страната бивша на възможностите!

        Има една малка книжка на Форд, той също говори срещу лихварите, Линкълн е бил срещу лихварите, Кенеди си отиде заради лихварите, Рейгън беше говорител на лихварите, заради Рузвелт, стигнал до четвърти мандат измислиха президента да кара само два мандата, защото ако кормилото се поеме от умен човек .....

        Между другото, не ми е много ясно, трябва да се поровя, но точно Рузвелт дели банките по някакъв начин, вкарва закони, но тези закони бавно, много бавно се изхвърлят, последно 1998 и виждаме какво стана след това. Стремглаво падение на една държава, която може, т.е. можеше.


        Незная отношението на Тръмп към Глас Стийгъл, изобретението на Рузвелт
        А според мен само тази система може да вдигне САЩ пак на ниво!

        Коментар


        • А тук осмиват пък неговото харесване на Путин - директно казват че това че Тръмп харесва Путин повече от Обама има доста смисъл - от Тръмп ми станало прекрасен руски олигарх, но той все пак се бори за президент на САЩ

          http://www.vox.com/2015/6/17/8796209...vladimir-putin

          Коментар


          • А ето пък как Тръмп коментира останалите кандидати за президент от неговата партия

            http://www.politico.com/story/2015/0...ts-119057.html

            Тези се плюят взаимно все едно от коя партия са.

            Коментар


            • И още малко забавни новини около него - ето какво казва Шер за него

              http://www.usmagazine.com/celebrity-...-bigot-2015176

              "Доналд Тръмп не може да се справи с това да си направи човешка прическа, как може да вярваме че ще се справи с ISIS"

              "арогантен задник с его като тексас"

              На въпроса дали ще иска да се снима с него отговаря че по-скоро би си забила игла в окото

              На въпроса дали предпочита Доналд Тръмп или Тед Круз - друг републикански полудиот кандидат за президент - отговаря че това е все едно да я питат дали иска да има мигрена или да повръща.


              Та както казвам американската политическа реалност е съвсем различна от този комфорт на който тук се наслаждават нашите клоуни.

              Коментар


              • Импе аз ти давам американските медии как го виждат. Ето и от CBS му казват всичките глупости които е казал само за тази първа негова реч.

                http://www.cbsnews.com/news/election...paign-kickoff/

                Several of Trump's inaccurate statements came during a discussion of the economy.

                Няма да я поствам цялата че много глупости е наговорил.

                Американската политика е много по-различна от нашия цирк. тука има само някакви клоуни които плямпат глупости и медиите ги търпят. Ама в САЩ като приказваш глупости те наричат лъжец и клоун съвсем пряко и то основни медии.

                А този специално лъжец и клоун има ама много да го подиграват до като не се откаже. И наистина яко ще се забавлявам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  АМЕРИКА ПРЕД СПИХ !!!!





                  Въобще напоследък - в тоя сайт - виждам - изненадващо за мен - някакво сиромахилство. Всички могъщи капиталисти са крадци и негодници, а нагло просещите и арогантни гърчоля са едва ли не герои - според ного пишещи тук. Е, с тоя акъл, чий го дирите в сайт за инвестиране?
                  Е, Импе все пак това не е WallStreetJournal , нали...а пък дай да не отваряме темата за честност и почтеност при могъщите капиталисти , че отиде нощта...а колкото повече се отваря ножицата между бедни и богати , ше почне и на барутец да ти понамирисва.

                  Коментар


                  • Имп, рано е да спихваш, гледай си бфб-папирките, не си утежнявай мозъка с излишни мрежови графици и полигони в чужденеция )))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • АМЕРИКА ПРЕД СПИХ !!!!

                      http://www.blitz.bg/news/article/343234


                      Муси - чел съм достатъчно, за да знам, че тия неща, дето тепърва ги пишат в тая статия, Доналдът ги говореше и предупреждаваше още преди 12-13 години.

                      Гледал съм Стажантът - ами така е - големият бизнес не търпи компромиси. Помня как и един млад пъпеш, който отпадна на полуфиналът ПЛАТИ на Доналдът четвърт КБ, за да РАБОТИ за него.... дали е случайно туй?

                      Въобще напоследък - в тоя сайт - виждам - изненадващо за мен - някакво сиромахилство. Всички могъщи капиталисти са крадци и негодници, а нагло просещите и арогантни гърчоля са едва ли не герои - според ного пишещи тук. Е, с тоя акъл, чий го дирите в сайт за инвестиране?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • И нова атака от пресата - този наистина ще ме забавлява

                        "Доналд Тръмп за президент - подарък от боговете на комедията"

                        NEW YORK -- He doesn't need the money, but if Donald Trump's presidential campaign falters, late-night comics would surely pass the hat to keep it going.

                        http://www.ctvnews.ca/politics/donal...gods-1.2426877

                        Коментар


                        • Тръмп май ще направи доста новини - сега отвръща на вестниците Доста тъпо според мен да се заяждаш с пресата преди избори ама явно Тръмп не мисли така

                          "They're loser," Trump said. "They're just losers. They sit there; they haven't done anything. Think about it: I've built a $9 billion net worth. I've employed tens of thousands of people. I do a television show; it becomes one of the biggest shows on all of television. NBC renewed it again; they're begging for me to do it. I write a book called 'The Art of the Deal'; it's the No. 1-selling business book of all time. And I've got a jerk named Krauthammer or George Will saying, 'Oh gee, he doesn't deserve to be in the race,'" he said.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!!!!

                            И Христо Стоичков - тоже президент !!!
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Хубаво де - докажи обратното. Или ти само си твърдиш някакви неща - а може би и ти ще тръгнеш да защитаваш някакви шотландски травестити?
                              Не защитавам никакви травестити (още повече пък шотландски), щото просто ги ненавиждам!!!
                              Равновесието го каза как прави бизнес и от какво печели. Ако си чел биографията му - той си го и признава (е*аси наглото копче) - събира всички банкери и ги пита дали искат да си вземат обратно парите, които са му дали. При очакваният положителен отговор, той ги кани да финансират следващия му проект, "от който щели да спечелят" много и отново попадат в омагьосаният кръг, в който са влезли - Бърни Мадофф на строителството. Тези, които се излъжат да купят от него след това го съдят за неизпълнени ангажименти и т.н. и т.н.
                              Единственото хубаво нещо, което е създал (или поне така се говори) е Иванка !!!
                              Ако си гледал "Стажанта" смятам си видял , колко безскрупулно копеленце е Възвеличаваният от теб Д.Тръмп ...
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Тръмп е един мошеник с неограничено его и обтекаем морал. Човек който прави милиардите си като прецаква кредиторите си не може да ми има моето уважение поне.
                                Е ако продължаваш да казваш истината може и ти да си спечелиш уважение

                                Коментар

                                Working...
                                X