IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жена ще бъде '' 44 последен бял баща''Обама е 44

    Коментар


    • Както е тръгнало, настина ще си изберат. Ако можех да ги съветват американците, никога не им го бих препоръчал. Беда е, беда е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от The Big One Разгледай мнение
        Ами да, "нестандартен" е Доналдът.

        Точно по това си личи че явно е бъдещият президент.

        Иначе въобще нямаше и да е издигнат де.

        Щяха да си ги карат к'ат досега - "стандартни".

        /Днес разкриха някви врътки с фондацията на Хилари-то/.


        Импе - самия факт че Доналдиньо се "заигра" наскоро със /лафа за/ Путин - говори че на Путя му е скроена шапката.

        Разбира се ще се получи по друг начин - самите рашки ще отсвирят Валодка-та.
        Вярвай си. Руският народ вижда кой защитава интересът му и бъднините му - а Доналдът - като мъдър мъж и бизнесмен - който разбира, че проблемите на САЩ са вътрешни, ще се споразумее с Путин - той сам вече каза това.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Ти, това, верваш ле го ?
          Готов съм, да напраим лек облог. ( В смисъл, склонен съм, кат спечеля, кротко да ма почерпиш неколко бирЕта. Ако ле загубя, ас ща почерпня там, дет се разберем...)
          Аз, твърда, че Тръмп, НЕМА да стане президент.

          м ?
          Нямам обичай да обзалагам за неща, дето не зависят от мен. И аз сам неного уверен - защото от самите избиратели паразитната измет, живееща на социални помощи, няма да гласува за доналдът, щото той ного мрази такива работи и може да им спре кранчето.

          Но ок - няма проблем да се почерпим по бира щом минат изборите.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Велики лидери и могъщи мъже...също като едни други велики лидери и могъщи мъже дето си беха ортаци и си поделяха Полша, Балтика и цяла Европа.
            А - или ти предпочиташ жалки личности и простаци начело на САЩ и Русия?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              НАЙ-ПОСЛЕ АМЕРИКА ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЗАСТАНЕ ЗАД ВЕЛИК ЛИДЕР !!!

              http://www.blitz.bg/news/article/343058


              Велик строител, велик предприемач, велик учител, човек, който умее да преговаря и най-вече - умее да гради. Няма нищо по-добро за Америка и света от Тръмп - президент на САЩ.
              Импе скива ли коментара отдоле ....


              Irko Heraklit Heraklit ·
              TSU
              Да може би преди години сега нада ли.
              По вероятно е да се съжеви мумията на Хеопс.

              иначе котака трепе гущерите с прашка .....

              Коментар


              • Ами да, "нестандартен" е Доналдът.

                Точно по това си личи че явно е бъдещият президент.

                Иначе въобще нямаше и да е издигнат де.

                Щяха да си ги карат к'ат досега - "стандартни".

                /Днес разкриха някви врътки с фондацията на Хилари-то/.


                Импе - самия факт че Доналдиньо се "заигра" наскоро със /лафа за/ Путин - говори че на Путя му е скроена шапката.

                Разбира се ще се получи по друг начин - самите рашки ще отсвирят Валодка-та.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Точно туканка грешиш, Доналдът ще се споразумее с Путин - защото и двамата са велики лидери и могъщи мъже..
                  Ше се разбЕрат ако Бойко Борисов им разреши.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Точно туканка грешиш, Доналдът ще се споразумее с Путин - защото и двамата са велики лидери и могъщи мъже.


                    Анди - Доналдът би бил могъщ и велик президент - забавен - на трето място чак.
                    И мен ме кефи Доналд!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      ако еврейското финансово лоби не го подкрепи - няма шанс...мислите, че нагласени работи има само у нас, но там са още по...
                      +1
                      дА.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Май ного-ного хора с доста сериозно закъснение проумяват, че Доналдът е основен кандидат за Овалният кабинет.

                        Включително опонентите му, които вече изостават от - а тепърва предстоят телевизионните диспути, в които всички те - опонентите му - просто са обречени. Кой политически пъпеш има шанс срещу човек, направил милиарди като телевизионер?
                        Ти, това, верваш ле го ?
                        Готов съм, да напраим лек облог. ( В смисъл, склонен съм, кат спечеля, кротко да ма почерпиш неколко бирЕта. Ако ле загубя, ас ща почерпня там, дет се разберем...)
                        Аз, твърда, че Тръмп, НЕМА да стане президент.

                        м ?
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Точно туканка грешиш, Доналдът ще се споразумее с Путин - защото и двамата са велики лидери и могъщи мъже.


                          Анди - Доналдът би бил могъщ и велик президент - забавен - на трето място чак.
                          Велики лидери и могъщи мъже...също като едни други велики лидери и могъщи мъже дето си беха ортаци и си поделяха Полша, Балтика и цяла Европа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Big One Разгледай мнение
                            Та точно когато Доналдиньо стане президент, малко след това в Раша едно джудже ще бъде изритано и разни др.врътки в Юръп и Азия шА има.

                            Ще има световни промени - политически и икономически.

                            Опичайте си акъла навреме как шА инвестирате, господа.
                            Точно туканка грешиш, Доналдът ще се споразумее с Путин - защото и двамата са велики лидери и могъщи мъже.


                            Анди - Доналдът би бил могъщ и велик президент - забавен - на трето място чак.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Има ли вече по-представителни poll-ове какви са настроенията?
                              Кака Хилъри май води с доста?
                              Макар че Доналд би бил много забавен президент.

                              Коментар


                              • Вероятността да стане президент е доста ниска според мен,просто е изтъркан , а пък Американ има нужда от нови лица и идеи.

                                Коментар

                                Working...
                                X