IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами да си пуснал ти темата и да си я измислил по-хубаво, съсел на съселите.

    Баба ти е дървар.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • нали, няма как да сбъркам, а представяш ли си ако някой индивид от Бургас е трябвало да го напише.................. ум ми не побира

      Коментар


      • Така е, О3. Така е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
          Няма да ме изненада и чичо Дони да бъде избран за президент. Даже много ми се иска да се случи, за да се види, че президентът на САЩ не е нищо повече от една марионетка на конци и от него освен да забавлява публиката, нищо друго не зависи.

          Какъв ИДИОТ трябва да си за да изпишеш заглавието на темата ......доналдът....
          няма начин това да е друг освен някой дървар от троянско..........................................

          Коментар


          • Няма да ме изненада и чичо Дони да бъде избран за президент. Даже много ми се иска да се случи, за да се види, че президентът на САЩ не е нищо повече от една марионетка на конци и от него освен да забавлява публиката, нищо друго не зависи.

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=ufGlBv8Z3NU

              "FIRST REPUBLICAN DEBATE HIGHLIGHTS: 2015" — A Bad Lip Reading of The Republican Debate

              5 минути простотии!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                Доналд Дък ала бала, като го слушам ето този полковник Lawrence B. "Larry" Wilkerson -

                "We are imperial, and we are in decline... People are losing confidence in the Empire."

                The Travails of Empire
                https://www.youtube.com/watch?featur...&v=YM_MH_Bfq5c

                няма значение кой ше дойде тези няма да бъдат империя в скоро време също както Римската империя на времето ..........
                Той тоя голяма скука! Изобщо не е за слушане!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  "Несъстоятелност".
                  Не е в състояние ДА ПЛАЩА ... според както са свикнали /щото парите са малко или щото искат много?/.
                  - Що да не може? МОЖЕ. Ако във всичките му фирми има /ПРИМЕРНО!/ 100 К работници, всеки иска по 3 К заплата /с осигуровките - към 4 К/ то, наистина, може /напр., щото е прекалил с инвестициите?/ да не може да вади по 400 М/мес. И, ето ти го на, "банкрутирал". Няма нищо ликвидно, те парите после ще дойдат, ама сега няма...
                  Банкрутирал, банкрутирал - колко да е банкрутирал? - като фирмите са отделени от личността на Дончо?

                  ...Забравих:
                  И пак, да е с добри пачки, заради пустите "права" в/у име, марки и т.н. Той не може да плаща но, може да получава /и продължава да гО/. Капиш?
                  Светът е странен и много, ама наистина, МНОГО неща са възможни в него...ЕДНОВРЕМЕННО. Затова, е време да се поучим от успелите.
                  Така де, говорим май за едно и също!

                  Банкрутират фирмите, друг е въпросът дали поръчково, щото, като си "поръчаш" един фалит, компанията, която трябва да плаща "умира", но другите компании/ тръстове, в които са активите, те си съществуват, но никой не може да ги пипне, защото с тях нямаш договорни отношения.

                  И пак за протокола, на Тръмп не вярвам!
                  Но виждам, че корпорациите на Америка, банкерските фамилии, все повече и повече нямат избор, нямат хора! За което си има причина де!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                    По повод фалита!

                    Първо, няма играч, който да не играе с възможно най-голям брой тръстове!
                    Бизнесът разбит на видове и подвидове. За всяка дейност или дейност, отделен собственик, по-точно отделен тръст.

                    Няма играч вързан с политиците и да има собственост.. Откъде и кой изучи наш Пеевски?

                    Та и Тръмп не може да фалира "лично", Никога не е оставал на дребни в джоба!

                    Това са историйки за простолюдието.

                    Та Тръмп си е поредната играчка. Нищо лично, но изобщо че Тръмп е различен, .....никаква вяра!
                    "Несъстоятелност".
                    Не е в състояние ДА ПЛАЩА ... според както са свикнали /щото парите са малко или щото искат много?/.
                    - Що да не може? МОЖЕ. Ако във всичките му фирми има /ПРИМЕРНО!/ 100 К работници, всеки иска по 3 К заплата /с осигуровките - към 4 К/ то, наистина, може /напр., щото е прекалил с инвестициите?/ да не може да вади по 400 М/мес. И, ето ти го на, "банкрутирал". Няма нищо ликвидно, те парите после ще дойдат, ама сега няма...
                    Банкрутирал, банкрутирал - колко да е банкрутирал? - като фирмите са отделени от личността на Дончо?

                    ...Забравих:
                    И пак, да е с добри пачки, заради пустите "права" в/у име, марки и т.н. Той не може да плаща но, може да получава /и продължава да гО/. Капиш?
                    Светът е странен и много, ама наистина, МНОГО неща са възможни в него...ЕДНОВРЕМЕННО. Затова, е време да се поучим от успелите.

                    Коментар


                    • Доналд Дък ала бала, като го слушам ето този полковник Lawrence B. "Larry" Wilkerson -

                      "We are imperial, and we are in decline... People are losing confidence in the Empire."

                      The Travails of Empire
                      https://www.youtube.com/watch?featur...&v=YM_MH_Bfq5c

                      няма значение кой ше дойде тези няма да бъдат империя в скоро време също както Римската империя на времето ..........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        ДОНАЛДЪТ ЗА БАНКРУТЪТ СИ:


                        "Когато бях на върхът на славата и богатството си, влезех ли в някой ресторант, моментално се появяваше управителят или собственикът и предлагаше безплатен обяд на мен и всичките ми придружители, въпреки че ако поисках, можех без проблем да купя целият му ресторант. Когато бях банкрутирал обаче - и наистина се нуждаех от някой и друг безплатен обяд, навсякъде искаха от мен да си плащам. Баси хората."


                        "Веднъж, когато бях стигнал до дъното на фалитът и дължах над 9 МБ, един просяк протегна ръка към мен на улицата и ме помоли за някой и друг долар. Посегнах машинално към портфейлът си и в тоя момент осъзнах, че тоя прошляк в моментът е с девет милиарда по-богат от мене, просто защото няма дългове !!! Е, все пак му бутнах десет кинта.



                        Цитирам по памет.
                        По повод фалита!

                        Първо, няма играч, който да не играе с възможно най-голям брой тръстове!
                        Бизнесът разбит на видове и подвидове. За всяка дейност или дейност, отделен собственик, по-точно отделен тръст.

                        Няма играч вързан с политиците и да има собственост.. Откъде и кой изучи наш Пеевски?

                        Та и Тръмп не може да фалира "лично", Никога не е оставал на дребни в джоба!

                        Това са историйки за простолюдието.

                        Та Тръмп си е поредната играчка. Нищо лично, но изобщо че Тръмп е различен, .....никаква вяра!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Само че Доналдът около 92-ра фалира и изгуби всичко, наследено от Татко Фред, дори имаше над 9 МБ дългове... но преодоля всичко и пак стана милиардерин. С каквито и пари да е разполагал, на 27 още той построява една от най-прекрасните сгради в Ню Йорк след поредица изумително сложни сделки.

                          И Доналдът не е обикновен бизнесмен, но истински американец, който се вълнува и страда за съдбата на Америка и настоящето и незавидно състояние. Опитва се да помогне по свой начин - затуй правеше Чиракът, затуй пише книги, вместо да си живее животът, затуй сега иска да стане президент, защото му е писнало да гледа как некадърни простаци и политически демагози съсипват Америка. Мене ного ми хареса какво казва за нахлуващите от юг паразитиращи и бандитстващи латиноси - ей-такъв човек ни трябва и туканка: да оглави Европа - а не орди талибани да ни завладяват, а ние да ги настаняваме и хрантутим, че и да се съобразяваме с диващините им.
                          На теб хубаво ти харесва какво казва, но обръщал ли си внимание на това?

                          http://www.mintpressnews.com/wp-cont...07/YA6EP0W.jpg

                          Тръмп много обича да говори, но като стане време да действа нещата са други. В това отношние по-скоро ми напомня на един друг местен играч.

                          Коментар


                          • Я да го преведем от цигански на човешки:

                            Доналд и Клинтънова вървели по улицата и срещнали бездомен човек, протягащ злочесто ръка за милостиня. Тръмп го съжалил, дал му визитката си и му казал да отиде в неговият офис, за да получи някаква работа, след това извадил 20 кинта от портфейлът си и ги подал на бездомникът.

                            Клинтънова останала впечатлена от това и когато след малко стигнали до друг просяк, тя избързала към него, за да изпревари Доналдът, казала му къде е социалната служба, където да поиска помощи, щипнала ловко 20 долара от джобът на Доналдът, удържала си 15 кинта административни такси и гордо подала на беднякът останалата петачка.


                            Ного правдив един вид виц.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Е пак се разбира

                              Не, че ще цъфнат и вържат автоматично с него но...По-симпатичен ми е пред някои, които го правят само за семейната традиция, пусто.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                ...И същото, с превод от Жужъл транслате:
                                Е пак се разбира

                                Коментар

                                Working...
                                X