IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Ами очевидно не сме вземали - затова и няма нищо построено. 1300 години безпрецедентна бедност И върл отпор на всяка възможност за забогатяване.
    Ма ти май не знаеш какво е бедност?И каиш нищо не сме построили.А бе я вземи се огледай наоколо и виж само демократите колко разрушиха?Това Плама АЕЦ Козлодуй Химко Стомана Нефтохим сигур Дядо Коледа го е донесъл.А Младост Надежда Люлин Дружба Овча купел е паднало от небето.Боже шрости му той не знае какво говори

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Ай не знаех.Ние сме по тия земи 1300 годин ЕС има няма 60-70.Отде ли сме вземали пари?Ба си кухавелите има
      Ами очевидно не сме вземали - затова и няма нищо построено. 1300 години безпрецедентна бедност И върл отпор на всяка възможност за забогатяване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Didkata Разгледай мнение
        Разликата драги, е че Великобритания все ще се оправи без ЕС, а бедна България няма да има откъде да вземе пари за магистрали.

        Случайно да си чел за онази теория, в която икономическото производство е функция от капитала и труда, умножени по технологията. Я ни светни откъде точно ще дойде капитала и технологиите???
        Ай не знаех.Ние сме по тия земи 1300 годин ЕС има няма 60-70.Отде ли сме вземали пари?Ба си кухавелите има

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Ти наистина си много зле! Какво ми си се писал "червенасган", като ти си най-големия ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТ и комунист! Виж се само какво си написал. Ти си като консомолски секретар! Остави, че си национален предател, защото реално искаш да се затрие България, ти искаш да сме ГУБЕРНИЯ на Брюксел, както Тодор Живков е искал да ни прави не знам си коя губерния на СССР. Няма никаква разлика!
          Данъци и консолидация, означава точно това. Край с България, тя ОСТАВА САМО КАТО ТЕРИТОРИАЛНО ПОНЯТИЕ!

          "...всъщност това за което най-много пропагандираш тук не само няма да стане, ами точно обратното.
          Цялата тая психоза с "разложените нрави", "упадъчната Европа" и "самоубиващите се западняци", ще допринесе до още по-силна консолидация на ЕС..."


          Я чукни някъде в гугъл, да видиш дали едно време КОНСОМОЛСКИТЕ СЕКРЕТАРИ, с подобен плам не са обяснявали как СЪЮЗ НЕРУШИМЪЙ, ще пребъде и ще надмогне гнусните капиталисти! 1:1 с твоето!
          Ти си един евтин национален предател, нищо друго!

          Ако аз искам по-добро Бъдеще за България след разпад на ЕС, каква е разликата с 54% процента хора във Великобритания, които искат тя да напусне ЕС! Сигурно половин Англия са някакви комунисти скапани! Хората просто си искат националния суверинитет и не искат марксистката брюкселска клика да върши безумията си от тяхно име!
          Разликата драги, е че Великобритания все ще се оправи без ЕС, а бедна България няма да има откъде да вземе пари за магистрали.

          Случайно да си чел за онази теория, в която икономическото производство е функция от капитала и труда, умножени по технологията. Я ни светни откъде точно ще дойде капитала и технологиите???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Най-ниската добавена стойност в земеделието е в зърнопроизводството,само по това ми е ясно колко си наясно с нещата
            Именно защото е ниска добавената стойност ти трябват икономии от мащаба.

            Коментар


            • Why Trump Terrifies The Washington War Party

              http://davidstockmanscontracorner.co...ton-war-party/

              "The candidacy of Donald J. Trump has upended American politics, and, indeed, has changed the political landscape in ways our liberal and conservative elites never expected and clearly abhor. He talks like an ordinary person, for one thing – a rarity in a realm where politicians routinely speak as if they are giving a speech before the Peoria Rotary Club. Unrehearsed and raw, he doesn’t do “talking points” – and this, I think, more than his controversial proposal to deport millions of illegal immigrants, has provoked the policy wonks and the “intellectuals” into paroxysms of contempt. It’s also what’s endears him to ordinary people, and makes them listen – perhaps for the first time – to what a candidate for the highest office in the land is saying about where America is today and where he wants the country to go..."

              Коментар


              • Meet The Dumbasses Who Hate Trump

                https://www.youtube.com/watch?v=w0ve...layer_embedded

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                  Ти наистина си много зле! Какво ми си се писал "червенасган", като ти си най-големия ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТ и комунист! Виж се само какво си написал. Ти си като консомолски секретар! Остави, че си национален предател, защото реално искаш да се затрие България, ти искаш да сме ГУБЕРНИЯ на Брюксел, както Тодор Живков е искал да ни прави не знам си коя губерния на СССР. Няма никаква разлика!
                  Данъци и консолидация, означава точно това. Край с България, тя ОСТАВА САМО КАТО ТЕРИТОРИАЛНО ПОНЯТИЕ!

                  "...всъщност това за което най-много пропагандираш тук не само няма да стане, ами точно обратното.
                  Цялата тая психоза с "разложените нрави", "упадъчната Европа" и "самоубиващите се западняци", ще допринесе до още по-силна консолидация на ЕС..."


                  Я чукни някъде в гугъл, да видиш дали едно време КОНСОМОЛСКИТЕ СЕКРЕТАРИ, с подобен плам не са обяснявали как СЪЮЗ НЕРУШИМЪЙ, ще пребъде и ще надмогне гнусните капиталисти! 1:1 с твоето!
                  Ти си един евтин национален предател, нищо друго!

                  Ако аз искам по-добро Бъдеще за България след разпад на ЕС, каква е разликата с 54% процента хора във Великобритания, които искат тя да напусне ЕС! Сигурно половин Англия са някакви комунисти скапани! Хората просто си искат националния суверинитет и не искат марксистката брюкселска клика да върши безумията си от тяхно име!
                  + 100500 !!! Браво , Майк !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                    Грешиш Майк,екосистемата около малките магазинчета създаваше много работни места ,имаше много дребни производители които изчезнаха ,не можеха да продават продукцията си на големите вериги,отделно имаше огромна дистрибутурска мрежа.Аз посочих ориентировачно че Българиа губи от осигуровки от това около 120 000 000 годишно и поне няколко пъти по толкова от заплати и принадена стойност която ще остане тук.Веригите само изнасят пари,инвестициите са им еднократни за изграждането на дадения обект и дотам.Според мен загубата е много голяма от това.
                    Значи аз съм псоледния човек, който е лоби на корпорациите или на някакъв глобализъм, но в ЕС или извън ЕС, е нормално търговската мрежа да претърпи някакво укрупняване с цел по-голяма ефективност!
                    Кварталните магазинчета се държаха от тарикати и лентяи!
                    Никой не е виновен на Карфур, който го взеха българи, че се провалиха с гръм и трясък! Т маркета мисля също преди беше български, кой му е виновен, че е на светлинни години от Била.
                    Всичко е въпрос на регулации, да не се позволява на веригите да притискат производителите. Сега в Била има някакъв контрол на произхода, гаражните търговци продават масово само турско и мамят! Била развива и собствени градини, което е похвално. Кой люлински тарикат може да направи нещо подобно!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Михаил Коми, всъщност това за което най-много пропагандираш тук не само няма да стане, ами точно обратното.
                      Цялата тая психоза с "разложените нрави", "упадъчната Европа" и "самоубиващите се западняци", ще допринесе до още по-силна консолидация на ЕС, уеднаквяване на данъчни, икономически, външни и вътрешни политики.
                      Е тогава дупе да им е яко на всички противници на гадния ЕС.
                      Почакай и ще видиш.
                      Ти наистина си много зле! Какво ми си се писал "червенасган", като ти си най-големия ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТ и комунист! Виж се само какво си написал. Ти си като консомолски секретар! Остави, че си национален предател, защото реално искаш да се затрие България, ти искаш да сме ГУБЕРНИЯ на Брюксел, както Тодор Живков е искал да ни прави не знам си коя губерния на СССР. Няма никаква разлика!
                      Данъци и консолидация, означава точно това. Край с България, тя ОСТАВА САМО КАТО ТЕРИТОРИАЛНО ПОНЯТИЕ!

                      "...всъщност това за което най-много пропагандираш тук не само няма да стане, ами точно обратното.
                      Цялата тая психоза с "разложените нрави", "упадъчната Европа" и "самоубиващите се западняци", ще допринесе до още по-силна консолидация на ЕС..."


                      Я чукни някъде в гугъл, да видиш дали едно време КОНСОМОЛСКИТЕ СЕКРЕТАРИ, с подобен плам не са обяснявали как СЪЮЗ НЕРУШИМЪЙ, ще пребъде и ще надмогне гнусните капиталисти! 1:1 с твоето!
                      Ти си един евтин национален предател, нищо друго!

                      Ако аз искам по-добро Бъдеще за България след разпад на ЕС, каква е разликата с 54% процента хора във Великобритания, които искат тя да напусне ЕС! Сигурно половин Англия са някакви комунисти скапани! Хората просто си искат националния суверинитет и не искат марксистката брюкселска клика да върши безумията си от тяхно име!
                      Last edited by Mike Florida; 31.03.2016, 14:11.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                        Прощавайте, че не е по темата, ама каква екосистема!? На Кока-кола, Фанта /хладилникът е вече пълен/, дъвките и единия хляб ли? И какви осигуровки като в кварталните магазини работи жената на собственика. Няма такива балъци да плащат такива неща. А дистрибуторската система бяха "складовете", едни гаражи на м@йн@та си. Ама лютеници, ама мед, сладка или млечни продукти - чакай толкова място в един гараж няма.
                        И всъщност те, кварталните магазини още си съществуват - пък и що да фалират - гараж и хладилник си имаш, жената или някой друг от родата и без това си няма работа /осигуровки - смях/.
                        Колкото до производство, в момента в България се произвеждат много повече видове храни и консерви в сравнение не само с 2007, ами ако щеш и с 1989, имам предвид разнообразие, а не количество . /та то всеки Лидъл е и пекарна, а в едно Метро - то е тука още от 1995 - има повече техника от цех/ И то именно защото във веригите има място където да си разположиш продукцията.
                        Аман от философи и псевдофилософи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                          Грешиш Майк,екосистемата около малките магазинчета създаваше много работни места ,имаше много дребни производители които изчезнаха ,не можеха да продават продукцията си на големите вериги,отделно имаше огромна дистрибутурска мрежа.Аз посочих ориентировачно че Българиа губи от осигуровки от това около 120 000 000 годишно и поне няколко пъти по толкова от заплати и принадена стойност която ще остане тук.Веригите само изнасят пари,инвестициите са им еднократни за изграждането на дадения обект и дотам.Според мен загубата е много голяма от това.
                          Прощавайте, че не е по темата, ама каква екосистема!? На Кока-кола, Фанта /хладилникът е вече пълен/, дъвките и единия хляб ли? И какви осигуровки като в кварталните магазини работи жената на собственика. Няма такива балъци да плащат такива неща. А дистрибуторската система бяха "складовете", едни гаражи на м@йн@та си. Ама лютеници, ама мед, сладка или млечни продукти - чакай толкова място в един гараж няма.
                          И всъщност те, кварталните магазини още си съществуват - пък и що да фалират - гараж и хладилник си имаш, жената или някой друг от родата и без това си няма работа /осигуровки - смях/.
                          Колкото до производство, в момента в България се произвеждат много повече видове храни и консерви в сравнение не само с 2007, ами ако щеш и с 1989, имам предвид разнообразие, а не количество . /та то всеки Лидъл е и пекарна, а в едно Метро - то е тука още от 1995 - има повече техника от цех/ И то именно защото във веригите има място където да си разположиш продукцията.

                          Коментар


                          • Михаил Коми, всъщност това за което най-много пропагандираш тук не само няма да стане, ами точно обратното.
                            Цялата тая психоза с "разложените нрави", "упадъчната Европа" и "самоубиващите се западняци", ще допринесе до още по-силна консолидация на ЕС, уеднаквяване на данъчни, икономически, външни и вътрешни политики.
                            Е тогава дупе да им е яко на всички противници на гадния ЕС.
                            Почакай и ще видиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                              За веригите не съм съгласен, защото малките магазинчета си бяха и са едни лентяи, които на завишени цени само смучеха, който е имал някъде на локация гараж, го превръща в мизерна дупка и почва да цоца! От БГ веригите, сами са си виновни, че нямат добър мениджмънт! Не смятам, че ЕС е виновен, че Карфур сринаха веригата си, а Била процъфтява! Никой не е виновен и на Т маркет, че е кочина! Има една малка верига за алкохол и сладки неща АВАНТИ, евала на пичовете, те цените им са по-ниски от Била или Кауфланд. И обслужване и подредба, а бе всико! Който си го може го може, това е! МЕНИЖМЪНТ!!!
                              Малките магазинчета, може и да създават работни места, но те са обслужваща сфера и там е необходимо да има оптимизация както е в момента, те не произвеждат продукт. Дори и днес, когато си добър като Аванти, може да си малък, но успешен и на пазара!

                              ЕС обаче ни залива със стоки, на които няма как да сме конкурентни, а над 80% от евросредствата отиват в различни корупционни схеми, при политици и се изграждат изцяло ненужни неща, или такива, който са некачествени, а цената Х5(справка пътища)!
                              Добавената стойност от тия пари е минимална, поради гореизброените причини. Има училища санирани за 800 хиляди лева с 10 ученика в провинцията. Училището се затвяря след 2 години, всичко е погубено(не, че не трябва да има готини училища там, но всико се прави само за кражбата и без перспектива, без мисъл за утре). Половината пари са откраднати разбира се, че и повече. Обявяват се милиони влезли в държавата, реално те влизат само в определени джобове, а за държавата и за хората няма никаква добавена стойност!Демографската катастрова, за която ЕС съдейства е факт, по две линии. Първата, че източва хора от БГ и втората е, че съдейства за отглеждане на мангусти, при които изгарят 3 милиарда на година, вместо тези пари да отидат за поущрение на раждаемост при етнически българки, инвестиции за вдигане на доход и прочие. Политиците им купуват гласовете ДА, но от ЕС има систематичен натиск, тези хора да са извън закона и държавата да се изцежда с каквото може, за да осигурява доходи за абсолютни лентяи! Защо това нещо го няма в съседните страни, които са извън ЕС, там няма такива модели на гавра към плащащите данъци! Във всички страни с малцинства, така наречени, които са в ЕС обаче, едно и също е навсякъде!

                              п.п.
                              Кочината ЕС, трябва да бъде разпусната!
                              Грешиш Майк,екосистемата около малките магазинчета създаваше много работни места ,имаше много дребни производители които изчезнаха ,не можеха да продават продукцията си на големите вериги,отделно имаше огромна дистрибутурска мрежа.Аз посочих ориентировачно че Българиа губи от осигуровки от това около 120 000 000 годишно и поне няколко пъти по толкова от заплати и принадена стойност която ще остане тук.Веригите само изнасят пари,инвестициите са им еднократни за изграждането на дадения обект и дотам.Според мен загубата е много голяма от това.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                                п.п
                                Аман от евтина пропаганда!
                                Изнервено ми се виждаш.
                                Олаби малко, почини. Няма да стане това дето пискаш с фалшив фалцет по форумите. Аспакой ся.

                                Коментар

                                Working...
                                X