IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Никога не съм харесвал Тръмп и още не ми харесва преди да го видя нещо да свърши, а най-не ми е харесвал, че е против Трансатлантическото и Тихоокеанското и т.н, търговски споразумения на които съм голям фен щото от алъш-вериша по добро няма, но толкова много го мразят всички които мразят буржоа като мене, тия които мразят капитализма и тия еко и зелени заради които ми бяха надули в предните години цената на тока, че почна да ми става симпатичен. Пък и идеята на баба ви Клинтън да прави сунитска държава в Сирия (то вече си има - ИДИЛ) въобще пък не ми допада!
    Търговията е хубаво нещо. Като всяка хубост обаче трябва да се ограничава от време-навреме. Това ще направи и Тръмп. Ще възстановява американската нация, ще стимулира и предпазва американската икономика, ще подбужда доминацията на белите, англосаксите, индустриалците. Затова либерализмът и глобализацията ще бъдат затискани под похлупака на ексцентричността му. Основният конфликт ще се преориентира от САЩ - Русия към САЩ - Китай. Но това не означава, че китайците биха предпочели Хилъри. Светът ще стане при Тръмп по-плуралистичен и може да свърне към оная хубава епоха отпреди 1914 - Бел епок, когато големите се уважаваха и уравновесяваха. Голямата война и болшевишката революция вкараха лумпените в политиката. И макар че Рузвелт и Сталин успяха да стабилизират международния ред, вече столетие живеем в свят на крадливи лумпени.
    Разбира се, тоя товар от очаквания може да се окаже непосилен за шоумена или просто да го отстранят като някои негови предшественици.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=RmBwEMo8UxE
      Хубаво чуйте какво казва Тръмп в това видео
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Така е и то доста убедително и при нас сега като спечели генерала социалист и ще почнем да връзваме. Нали сме цъфнали. Спокойно президент ще е той, но не мога да ти гартирам че ще си изкара мандата..със сигурност НЯМА.
        Тая твоя прогноза е удивително смешна, както и прогнозата ти че до 2015та година електромобилите ще преобладават. Това са фантасмагории. В българия няма президент, който да не си е завършил мандата и със сигурност няма да има. Няма причина някой президент да подаде оставка. Освен ако не се разкрият някакви непростимо срамни истини за него. Това с Радев НЯМА да се случи. Залагам си никнейма за това.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • gigow

          Така е и то доста убедително и при нас сега като спечели генерала социалист и ще почнем да връзваме. Нали сме цъфнали. Спокойно президент ще е той, но не мога да ти гартирам че ще си изкара мандата..със сигурност НЯМА.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Така е - спечели Хилъри, президент би трябвало да бъде тя. Тя обаче не иска и извика дори FBI на помощ.
            Пий си хапчетата.
            Спечели Тръмп. При това убедително.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Така е - спечели Хилъри, президент би трябвало да бъде тя. Тя обаче не иска и извика дори FBI на помощ.
              по-добре да се оплаче на арменския поп

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Вярвай на Таймс... И Конго е демократична република République démocratique du Congo
                ...
                писах демократска, не демократична

                Коментар


                • съни(тя)

                  Така е - спечели Хилъри, президент би трябвало да бъде тя. Тя обаче не иска и извика дори FBI на помощ.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Никога не съм харесвал Тръмп и още не ми харесва преди да го видя нещо да свърши, а най-не ми е харесвал, че е против Трансатлантическото и Тихоокеанското и т.н, търговски споразумения на които съм голям фен щото от алъш-вериша по добро няма, но толкова много го мразят всички които мразят буржоа като мене, тия които мразят капитализма и тия еко и зелени заради които ми бяха надули в предните години цената на тока, че почна да ми става симпатичен. Пък и идеята на баба ви Клинтън да прави сунитска държава в Сирия (то вече си има - ИДИЛ) въобще пък не ми допада!
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Но, не американците, а електорите избират президента
                      ...и Таймс е демократска медиа, та истината казва, но зависи от гледната точка ))
                      Вярвай на Таймс... И Конго е демократична република République démocratique du Congo

                      Повечето американци дори като население са гласували за Тръмп, но в демократичните медии сигурно още пише, че хората се запасяват със злато, продават доларите си и се крият в мазетата с буркани Омния пълни с храна
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Повече американци са гласували за Хилъри Клинтън
                        ако избирателната система беше ...наистина ...мажоритарна за кандидата ))
                        Hillary Clinton - 60,071,781 votes (47.7%) --- 228 електори
                        Donald J. Trump - 59,791,135 votes (47.5%) --- 279 електори
                        http://www.nytimes.com/elections/results/president

                        Но, не американците, а електорите избират президента

                        ...и Таймс е демократска медиа, та истината казва, но зависи от гледната точка ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Изчакай да почне да говори.
                          Няма значение дали говори мазно поне за мен .. Тия неща вълнуват фризьорите които се прехласват по клишета понеже така говорят по ТВ. Важно е дали ще намали данъците в САЩ и дали ще свали разрешителните режими. Пък и неговото е повече театър. Както бе Регън навремето. Всичко го вземаха за палячо, а той им разказа играта.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Аз съм търпелив обаче.
                            "Good things sometimes take time ...."
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Изчакай да почне да говори.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Всички искат да са на късо.
                                Аааааааа не всички... дори като купувах пут опции върху Дау не съм очаквал да е нещо дълготрайно повече от 3 месеца. Просто си знаех, че ще има спад - корективен но спад.. Случи се, но вместо за няколко седмици, за няколко часа.. Гад.. И ме прецака.. Иначе до 2018 както бях казал още преди години, сме си нагоре. И няма още никакви сериозни сигнали за голям мечи пазар.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X