IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

    По гореизложените критерии възраст и плащане на данъци, Тръмп не би имал право даже да гласува, камо ли нещо повече.
    Импе, тъкмо разсъждавам над понятието популизъм и аз в момента, че е много модерно и всичко се замерват с него.
    Ти какво мислиш собствено по-въпроса? Какво точно е това животно?
    Щеше да има право - предоставяйки документ, че е с мозъкът си. Апропо - нормално ли е да искат психотест за шофиорче, но да НЕ искат психосест за министър, депутатин, дори за премиер и президент? За популизъмът, аз мисля, че съм рекъл всичко в коментари под статия:

    Изследване показва защо политици като Марин Льо Пен или Норберт Хофер се радват на растяща популярност
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      помниш ли тия дето са измислили тоя принцип, как го забравиха и наринаха обратно към българия и румъния свободни, равни и братски джанговци със самолет за наши разноски?
      или той принципа е другите да го спазват?
      не изопачавай диалога,
      казвам, че ако цял живот лежиш на помощи и обираш безпомощни пенсионери в домовете им, не може да имаш право на глас. съгласен ли си?

      пп на бай пешето няма да репликирам, правилно забеляза колегата, толкова преуспял а толкова негативен и озлобен.
      Пак си приел желаното за реално.Нито съм преуспял нито съм негативен и злобен.Просто мразя лъжата и писането на глупости по форумите.
      Last edited by X_Y; 04.12.2016, 19:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Храбрата льо Пен е почти единственото спасение за Франция. Иначе Мишкин е прав за хъхрешките катуни - нали ромовете са европейски граждани? нали уж - като всички - имат свобода на придвижване? Нали европейската конвенция забранява груповото експулсиране по расов или етнически признак? Интресно - къде в случаят бяха "правозащитните" организации? И какво излиза? - нас ни принуждават да развъждаме ромовете и да им търпим безчинствата - но когато същите ги налазят - връщат ни ги? Демек: "Не ме гледай какво правя, слушай какво ти говоря"?
        Иначе - което питаш е лесно - измисля се закон: "Който не живее в законен дом, който няма средно образование, който не плаща данъци, да НЕ гласува." За неплащането на данъци - изключения за пенсионери, студенти редовна форма на обучение и ученици. Кое е сложното? За пенсионерите - има логика да се тури горна граница на имащите право на глас - например 70 години. Ако по-стар иска да гласува - може - ама само срещу медицинско удостоверение, че е със запазен разсъдък. Щото съм виждал да гласуват бабета, дето сигурно не си помнят и името вече.
        По гореизложените критерии възраст и плащане на данъци, Тръмп не би имал право даже да гласува, камо ли нещо повече.
        Импе, тъкмо разсъждавам над понятието популизъм и аз в момента, че е много модерно и всичко се замерват с него.
        Ти какво мислиш собствено по-въпроса? Какво точно е това животно?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
          ratten,очаквах да ми напишеш за това как французите натириха обратно ромските катуни от българи и румънци!Правилно решение.Самата Франция има много тежки демографски проблеми-има 6-7 млн.черни , предимно от бившите френски колонии, които са натурализирани отдавна и променят демографията.Много от тях са мюсюлмани при това радикални.Батаклан не е случаен епизод.Затова Националистите във Франция имат около 30% влияние и нищо чудно, ако Марин льо Пен е следващия Президент.
          Съгласен съм с теб за живеещите на социални помощи и обирджии-да нямат право на глас.Но нямам идея как да бъде решен въпроса.А и това няма да бъде голяма драма за манго-ще губи по 2 кебпчета от соя преди избори!
          Храбрата льо Пен е почти единственото спасение за Франция. Иначе Мишкин е прав за хъхрешките катуни - нали ромовете са европейски граждани? нали уж - като всички - имат свобода на придвижване? Нали европейската конвенция забранява груповото експулсиране по расов или етнически признак? Интресно - къде в случаят бяха "правозащитните" организации? И какво излиза? - нас ни принуждават да развъждаме ромовете и да им търпим безчинствата - но когато същите ги налазят - връщат ни ги? Демек: "Не ме гледай какво правя, слушай какво ти говоря"?
          Иначе - което питаш е лесно - измисля се закон: "Който не живее в законен дом, който няма средно образование, който не плаща данъци, да НЕ гласува." За неплащането на данъци - изключения за пенсионери, студенти редовна форма на обучение и ученици. Кое е сложното? За пенсионерите - има логика да се тури горна граница на имащите право на глас - например 70 години. Ако по-стар иска да гласува - може - ама само срещу медицинско удостоверение, че е със запазен разсъдък. Щото съм виждал да гласуват бабета, дето сигурно не си помнят и името вече.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
            ratten, аз не съм го измислил този принцип:доколкото знам французите с техния девиз:"Равенство, братство , солидарност" са го наложили по света като най -справедливо.И какво предлагаш като алтернатива?Да върнем някаква форма на расизъм, апартейд, сегрегация?Или да възродим национал-социализма и газовите камери за разни малцинства, които живеят в коптори, не работят, не се образоват и крадат?
            Първо - газовите камери са спасили животът на стотици хиляди евреини, отървавайки ги от паразитите, приносители на тиф. Те с тая цел са построени. Ако целта им беше да бъдат избивани хора, в тях щяха да пускат Зарин и Зоман, а не Циклон Б.
            Второ: отказващите да работят, учат и препитаващи се с кражби, трябва да бъдат удряни законно, за да бъдат заставени да спазват законите и да се трудят, вместо да ощетяват и тероризират работещите хора. Защитавайки техните "права", ти лишаваш от права нормалните хора. Апартейдът и расизмът ги има СЕГА - когато тъмни индивиди имат негласно дадено право да нарушават безнаказано законите и да водят паразитно съществуване. Когато една "ромка" взема над 1000 лв помощи, защото отказва да работи, но ражда всяка година, докато на една Българка, останала без работа и вземат децата, вместо да и помогнат (подобен случай нашумя тия дни), това е РАСИЗЪМ и геноцид. Когато орда ромове се самонастанят в чужд имот, отнемайки го де факто от законните собственици Българи и институциите не си мърдат пръста и забраняват на собственика да защити имотът си, това е АПАРТЕЙД, под формата на експроприация - пише го и в Наказателния кодекс. Единственото което искаме ний: нормалните хора - е РАВЕНСТВО ПРЕД ЗАКОНИТЕ, ама реално, а не само на хартия - и ЗАКОНИТЕ ДА СЕ ПРИЛАГАТ. Това фашисти ли ни прави?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Ти да видиш, похвалил бил филипиноса за войната с наркотиците.
              Най после нормален уса президент за който правата на престъпниците са либерастка глупост.

              https://www.theguardian.com/world/20...e-house-invite




              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Не трябва програма и нищо сложно не е необходимо, просто се въвеждат данъчни карти - платиш ли данък и той се отразява в картата, получиш ли пари от бюджета и те се отразяват в нея с обратен знак. Много е просто да се направи при тези технологии.
                не братле, цялостната концепция трябва да се промени
                препоръка е

                Коментар


                • Не трябва програма и нищо сложно не е необходимо, просто се въвеждат данъчни карти - платиш ли данък и той се отразява в картата, получиш ли пари от бюджета и те се отразяват в нея с обратен знак. Много е просто да се направи при тези технологии.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                    ratten,очаквах да ми напишеш за това как французите натириха обратно ромските катуни от българи и румънци!Правилно решение.Самата Франция има много тежки демографски проблеми-има 6-7 млн.черни , предимно от бившите френски колонии, които са натурализирани отдавна и променят демографията.Много от тях са мюсюлмани при това радикални.Батаклан не е случаен епизод.Затова Националистите във Франция имат около 30% влияние и нищо чудно, ако Марин льо Пен е следващия Президент.
                    Съгласен съм с теб за живеещите на социални помощи и обирджии-да нямат право на глас.Но нямам идея как да бъде решен въпроса.А и това няма да бъде голяма драма за манго-ще губи по 2 кебпчета от соя преди избори!
                    да, нещата са малко по-сложни от няколкото коментара и аргумента, които ние с теб можем да изложим.
                    нужна е цяла програма и целенасочена политика за прилагането и.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • ratten,очаквах да ми напишеш за това как французите натириха обратно ромските катуни от българи и румънци!Правилно решение.Самата Франция има много тежки демографски проблеми-има 6-7 млн.черни , предимно от бившите френски колонии, които са натурализирани отдавна и променят демографията.Много от тях са мюсюлмани при това радикални.Батаклан не е случаен епизод.Затова Националистите във Франция имат около 30% влияние и нищо чудно, ако Марин льо Пен е следващия Президент.
                      Съгласен съм с теб за живеещите на социални помощи и обирджии-да нямат право на глас.Но нямам идея как да бъде решен въпроса.А и това няма да бъде голяма драма за манго-ще губи по 2 кебпчета от соя преди избори!

                      Коментар


                      • trafix- Никой не елеминирам, всеки ще има данъчна карта и това означава че никой няма да бъде елеминиран. Напротив точно сега елеминираните са много, защото те сами се самоелиминират като виждат че правото им на глас нищо не значи и нищо не определят.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                          ratten, аз не съм го измислил този принцип:доколкото знам французите с техния девиз:"Равенство, братство , солидарност" са го наложили по света като най -справедливо.И какво предлагаш като алтернатива?Да върнем някаква форма на расизъм, апартейд, сегрегация?Или да възродим национал-социализма и газовите камери за разни малцинства, които живеят в коптори, не работят, не се образоват и крадат?
                          помниш ли тия дето са измислили тоя принцип, как го забравиха и наринаха обратно към българия и румъния свободни, равни и братски джанговци със самолет за наши разноски?
                          или той принципа е другите да го спазват?
                          не изопачавай диалога,
                          казвам, че ако цял живот лежиш на помощи и обираш безпомощни пенсионери в домовете им, не може да имаш право на глас. съгласен ли си?

                          пп на бай пешето няма да репликирам, правилно забеляза колегата, толкова преуспял а толкова негативен и озлобен.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                            И кои ще останат с право на глас, ако махнем работещите към бюджета, пенсионерите , тези които нямат данъчна карта и тнт.?Ти елиминираш 2/3 от обществото!Пишеш глупости supertrader!
                            Умните и красивите другите сме прости и пречим

                            Коментар


                            • И кои ще останат с право на глас, ако махнем работещите към бюджета, пенсионерите , тези които нямат данъчна карта и тнт.?Ти елиминираш 2/3 от обществото!Пишеш глупости supertrader!

                              Коментар


                              • Това не е расизъм и сегрегация..идеята е всеки да има данъчна карта в която да се трупат всички данъци които плаща..всяка стотинка и да гласува с картата като силата на неговия глас да е равна на това което има в картата. Никой не е казал на ромите да им се отнеме правото на глас. Правото на глас и правото да бъдат избирани би трябвало да се отнеме на военните, полицията , пожарникарите и всички които се издържат от бяджета но това ще става автоматично защото от парите в данъчната карта ще се отнемат парите получени от бюджета на държавата..да и пенсионерите няма да имат тежест на гласа си..каква голяма трагедия.Какъв е проблема, ние виждаме че борбата за власт е борба кой да разпределя парите от данъците ни и не е ли редно гоз който дава парите, той да определя кой да ги преразпределя и харчи.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X