IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Осите са в Мюнхен- 2 процента инфлация означава че един дълготраен актив се създава за 50 години, кой има нужда от такъв актив..тези си мислят че ще живеят по 500 години. Фед са болни от същата болест.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Пипбелче, пич, напълно съм наясно с това, което съм написал, ще ти го повторя, за да ме разбереш, че явно чукча е писател,а не е читател - Импето ми е ясен от 15-на години на кой е фен и за какво му е фен, водили сме дълги диалози с него, защото вижданията ни съвпадат почти на 100%.
      Иронията, заради която написах тези редове, е, че избирателите на Тиквата и Доналдът са еднакъв социо профил, а Импето е върл опозиционер на единия и симпатизант на другия.
      Другата ирония е, че всички комуноидни тролчета (обратното на сороспиите, които също са платени) бяха толкова яко про Тръмп, че сега неговата антикомунистическа реторика им идва като гръм от ясно небе.
      Толкоз, лека вече от мен - Тръмп ще е бедствие за света в този му вид. И не, няма да е бедствие за еврейско-банкерско-ЛГБТ и т.н. лоби, а точно за неговите избиратели, защото няма да направи нищо от това, за което го избраха, а само ще внесе смут и хаос. Въпрос на време - почти съм убеден, че няма да изкара пълен мандат, а спечели, просто защото алтернативата беше баба Килъри, Бърни щеше да го отнесе...
      Ok, малко си по ясен и разбирам накъде биеш.
      Все пак предполагам не искаш да кажеш че комундето Бърни с обсесиите си по шведските модели( не женски) би бил по добрия вариант за уса и света ?
      Руските тролета също са ясни - харесват тръмп само щото си правят четки с кремълския дребняр....дали и докога - ще видим тепърва.
      А дали ще разочарова и ядоса електората си - времето ще покаже най добре. Може би да, а може би не, знаеш ли...
      Той верно изглежда хахо и устата му голяма, но и Рейгън как ли не са го обиждали едно време, ама пък после....
      Не по малко са важни и тия около него, според мен ако слуша повече хора като Руди Жулиани и Бен Карсън може да стигне далеко !

      Най ми харесва паниката която е обзела гнездото на осите в Брюксел, дано да е напълно основателна.
      Last edited by pipbel; 05.12.2016, 22:16.

      Коментар


      • Тръмп ще прави всички неща които обещаваше и неща които не е обещавал а само намекваше - например по някое време няма да имаме интернет.Смятат да го спират. Не занам това ляво ли е дясно ли е.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Пипбелче, пич, напълно съм наясно с това, което съм написал, ще ти го повторя, за да ме разбереш, че явно чукча е писател,а не е читател - Импето ми е ясен от 15-на години на кой е фен и за какво му е фен, водили сме дълги диалози с него, защото вижданията ни съвпадат почти на 100%.
          Иронията, заради която написах тези редове, е, че избирателите на Тиквата и Доналдът са еднакъв социо профил, а Импето е върл опозиционер на единия и симпатизант на другия.
          Другата ирония е, че всички комуноидни тролчета (обратното на сороспиите, които също са платени) бяха толкова яко про Тръмп, че сега неговата антикомунистическа реторика им идва като гръм от ясно небе.
          Толкоз, лека вече от мен - Тръмп ще е бедствие за света в този му вид. И не, няма да е бедствие за еврейско-банкерско-ЛГБТ и т.н. лоби, а точно за неговите избиратели, защото няма да направи нищо от това, за което го избраха, а само ще внесе смут и хаос. Въпрос на време - почти съм убеден, че няма да изкара пълен мандат, а спечели, просто защото алтернативата беше баба Килъри, Бърни щеше да го отнесе...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Хаха, Доналдът се оказа анти-комуноидно настроен, а и си бърка капите с Чините, та май ще стават мизерии отрано, освен ако не е просто поредната вербална атака за успокояване на сащианските бойкоборисовски избиратели, щото в умсвения капицитет на избирателите на Доналдът и нашата Тиква разликата е нулева, странно само Импето как се вмества в картинката като върл анти Тиквоч и яко про Доналд.
            Та ще е интересно за всички комуноиди, които реваха и даваха мило и драго за Доналдът, пък тя каква става..
            . Аз лично се плаша от този селяк, амакр принципно да го подкрепяш, докато уж декларираше, че щял да пресушава блатото
            Сори пич, ма май ти е тотална каша кое е ляво, кое е дясно и каква философия изповядват едните и другите по спектъра си.
            Айретен намесваш и анти/комунизма в миш маша си.
            Не да съм му адвокат, ама доколкото съм го чел импето си е десен отвсякъде та дрънка, и в полит и в икономически смисъл, та най естественото нещо си е да подкрепя Тръмп.

            А тези дето са срещу новия президент, т.е всякакви либерасти, културмарксисти, опушени мангалоси, BLM расисти, нелегал и нарколатиноси, грийнтерористи, лесбопедали, крейзифеминисти и прочие ( стандартния електорат на демократкомунетата) - явно според теб са каймака на обществото та си горд да си в такава хай ай кю компания, а...

            Коментар


            • Хаха, Доналдът се оказа анти-комуноидно настроен, а и си бърка капите с Чините, та май ще стават мизерии отрано, освен ако не е просто поредната вербална атака за успокояване на сащианските бойкоборисовски избиратели, щото в умсвения капицитет на избирателите на Доналдът и нашата Тиква разликата е нулева, странно само Импето как се вмества в картинката като върл анти Тиквоч и яко про Доналд.
              Та ще е интересно за всички комуноиди, които реваха и даваха мило и драго за Доналдът, пък тя каква става... Аз лично се плаша от този селяк, амакр принципно да го подкрепяш, докато уж декларираше, че щял да пресушава блатото
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Не би трябвало да бъдеш глобяван с пълен с толкова неща автомобил, става въпрос за тези които возят само себе си.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Това не е грубо, това е нормалната реакция на тези проблеми.
                  Трейдърко това е нормална реакция на посредствен човек.Ето аз например тръгвам при родата в София и съм натоварил два кашона лютеница компоти буркани с чушки патлиджани половин прасе десет кори яйца и ти искаш да ма спираш????Не мой така

                  Коментар


                  • Това не е грубо, това е нормалната реакция на тези проблеми.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      По проблема с климата, първо китайците го променят, второ на араби пари не трябва да се дават, трето автомобила за 4 човека като се движи с един да се спира и глобява, споделените пътувания трябва да са задължителни.
                      Трейдърко не така грубо де с рогите напреде

                      Коментар


                      • По проблема с климата, първо китайците го променят, второ на араби пари не трябва да се дават, трето автомобила за 4 човека като се движи с един да се спира и глобява, споделените пътувания трябва да са задължителни.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Импе съвременните проблеми си имат съвременни решения. Тези психотестове само ще напълнят джобовете на психарите. Дънъчни карти и може вече и безконтактни да са. А границите да се пазят има много добро и 100% действащо решение, слагат се импулсни лазери и те ще ги пазят перфектно, не човек да мине а камък ако някой хвърли през границата лазера ще го направи на прах. А по повод това дали плащащите данъци трябва единственно те да имат правото да определят кой да управлява и похарчи целесъобразно събраните от плащащите данъци пари !!! Това е най малкото справедливо и ще стане в един момент, плащащия данъци не по глупав от тарикати дето цоцат и като му писне може да каже - аз що не ви... и ще ги ...Аз не казвам че цоцащите данъци ще могат да се адаптират в обществото в което управляват плащащите данъци но има затвори за това.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Това са оправдания, драги. За 70-годишните - те и без това обикалят по доктори - ако искат да гласуват, ще си извадят тапия... ако я заслужават. По-нормално ли е хора, дето са вече съвсем неадекватни и утре ще се озъбят, да решават бъдещето ти и бъдещето на децата ти? За неплащалите данъци - знам че говориш за Доналд - ми няма да гласува за себе си, какво от това? За затоплянето - откъде знаеш, че преди 1000 години Малдивските острови не са били някакви плитчини? Може пък тогава климатичните разлики да са били по-резки и просто полярните шапки да са били по-дебели или поне антарктическата. Климатът не е проста система. Ти бъркаш със замърсяването, то Е проблем, който не отричам. От друга страна - Сахара НЕ е била пустиня преди не толкова ного отдавна. От трета страна Южна Европа може да стане пустиня - ама не заради затопляне, но заради изсичане на горите. Сложно е, но реалните факти са, че планетата или поне северното полукълбо, е влязло в миниледникова епоха през 11 век. Сега климатът се връща към нормалното - или поне това, което е било нормално от античността до средното средновековие. Вместо борба с реални проблеми, бяха похарчени неизвестно колко ГБ за борба с несъществуващ проблем. Повишаването на океанското ниво се бори по прост начин, дето холандските хора го умеят добре. Заплашен бил 1/3 от Китай... ми ако всеки китайски човек удари по пет лопати, няма да е заплашен.
                            За референдумите - ами ето - швейцарците най-ного си падат по тая работа, а Швейцария не е пропаднала сума си време значи.
                            Ами пробвах, колкото можах. Сега от там нататък да ти обяснявам за връзката между замърсяването и затоплянето е необходимо да имам повече мотивация. Межу другото и мен ми направи впечатление магическия начин по който швейцарците се разминават с безумни решения.
                            Спомняш ли си референдума им за златото. Интуицията ми подсказва, че ти смяташ, че сгрешиха и трябваше да се набият с решение да купят една камара злато и то точно в определена времева рамка. Също така смятам, че ако го бяха решили така - на следващия ден златото щеше да отвори на между 1400 и 1700 долара и да ги изчака да се нашият до раменете в злато и когато хубаво се назлатят - щеше да си падне пак там където е било при липса на други фактори.
                            Жив и здрав!

                            Коментар


                            • Това са оправдания, драги. За 70-годишните - те и без това обикалят по доктори - ако искат да гласуват, ще си извадят тапия... ако я заслужават. По-нормално ли е хора, дето са вече съвсем неадекватни и утре ще се озъбят, да решават бъдещето ти и бъдещето на децата ти? За неплащалите данъци - знам че говориш за Доналд - ми няма да гласува за себе си, какво от това? За затоплянето - откъде знаеш, че преди 1000 години Малдивските острови не са били някакви плитчини? Може пък тогава климатичните разлики да са били по-резки и просто полярните шапки да са били по-дебели или поне антарктическата. Климатът не е проста система. Ти бъркаш със замърсяването, то Е проблем, който не отричам. От друга страна - Сахара НЕ е била пустиня преди не толкова ного отдавна. От трета страна Южна Европа може да стане пустиня - ама не заради затопляне, но заради изсичане на горите. Сложно е, но реалните факти са, че планетата или поне северното полукълбо, е влязло в миниледникова епоха през 11 век. Сега климатът се връща към нормалното - или поне това, което е било нормално от античността до средното средновековие. Вместо борба с реални проблеми, бяха похарчени неизвестно колко ГБ за борба с несъществуващ проблем. Повишаването на океанското ниво се бори по прост начин, дето холандските хора го умеят добре. Заплашен бил 1/3 от Китай... ми ако всеки китайски човек удари по пет лопати, няма да е заплашен.
                              За референдумите - ами ето - швейцарците най-ного си падат по тая работа, а Швейцария не е пропаднала сума си време значи.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Щеше да има право - предоставяйки документ, че е с мозъкът си. Апропо - нормално ли е да искат психотест за шофиорче, но да НЕ искат психосест за министър, депутатин, дори за премиер и президент? За популизъмът, аз мисля, че съм рекъл всичко в коментари под статия:
                                Ей за това ти говоря. Хващате някакъв истински проблем. Ама наистина болезнен и който трябва да се реши. Обяздвате го с цялата си енергия и справедливо негодувание. И накрая предлагате и съвесем простичко решение, което понеже е простичко, претендира и че е гениално. А то не работи. Това е като да играеш шах и минимума за да не се опозориш е да мислиш поне един ход напред.
                                Какво ще стане, ако предложиш на 70 годишните психотест срещу правото да гласуват? Най-вероятно 80% от тях няма да се подложат на него и...няма да гласуват. Това ли искаше в началото или искаше максимално много хора да гласуват.
                                След няколко десетки години става още по-интересно. В момента енергията на това движение срещу "лошите неща" - глобализацията, емиграцията, интеграцията я носи твоето поколение (което е и моето). Днес това е силно и многобройно поколение, но някъде след 25-30 години, то ще влезе в капана на собственото ти предложение за атестация от днес и ако допуснем, че следващите няколко години ще биете и наказвате след това ...ще станете на 70 и сте дотам.
                                Виж с данъците как е? Изглежда справедливо този, който плаща повече данъци да има по-силен глас. Обаче, какво правим с тези, които поради неочаквани еднократни загуби - са получили право на данъчен кредит 18год. Тази тема изглежда ти избяга. Няма да те питам повече, ако ти е неприятно.
                                За този фейк глобалното затопляне, ако искаш спори с около 30 държави (островни държави), които в момента бавно изчезват. Според някои прогнози имаш около 30-тина години за да видиш Малдивите без шнорхел с маска.
                                Така и не разбрах категорично от теб. Тецовете и автомобилите влияят или не влияят на климата около теб. Ако не влияят дай да те вкараме в един затворен гараж в който пушат един комин и 10 автомобила и да те почакаме. Ако твърдиш, че Земята е много по-голяма от един гараж, и може да издържи неограничената ти алчност и цинизъм, кажи колко голям искаш да бъде и пак да те пробваме. Ти казваш колко да е голям, ние - колко време да стоиш там.

                                Виж как стоят нещата и с референдумите. Мнозина твърдят, че референдума дава резултат на средно аритметичния интелект на нацията и вероятно това е причината, резултатът от тях в повечето случаи да разочарова повече отколото решения взети от избрани представители на нацията. Има някакво зрънце аргумент в това, но не е то. Тук в инвестор имаше една статия, която ще се опитам да ти преразкажа. При референдума, като нация губиш възможността да си гъвкав в решението. То е да или не. Няма място за договаряне. Няма място за компромис. И особено когато решението на референдума се взема от една нация, а касае много други - то е обречено на провал.

                                Или си представи, че вместо да организираш референдум срещу мен - играеш покер с мен. Дотук си 50 на 50. Обаче на финала, когато трябва да вземеш решение за окончателната миза - ти организираш референдум. С детайлно и прозрачно обществено допитване. Импе, кажи ми, как точно мислиш да спечелиш срещу мен, като ще знам всичките ти карти.

                                Коментар

                                Working...
                                X