IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • mathematician - понеже ти си мислиш че Русия продава газ на Европа, а то всъщност Русия и САЩ продават газ на Европа. Парите от продажбата на този газ се делят наполовина. Този дето е най приближен на Тръмп и в САЩ го обвиняват за връзки с Русия е дето прибира половината пари от продажбата на енергийни ресурси които не са на САЩ а са на Русия уж. Руснаците сами нищо не добиват, те притежават земята в която са тези ресурси, а сондажите им ги правят американци и канадци - те са шефовете а руснаците ходят с каски дори в администрацията защото са "много" дисциплинирани" и се натягат на чуждестранните си шефове.Разбираш ли защото САЩ и Русия ще ровят там и ще презапалват конфликта и войната в тази Сирия. Логиката е пълна и няма нищо нелогично.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Аз вече я направих - пачката де. Сорос знаеш ли колко кинти ми плати, за да съставя това логически издържано изречение, дето никой не се беше сетил за него преди това.

      Не си , щом още дращиш тука...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Яка пачка ше направиш с тая теория...обади се на Бойчо да ти спретне една статийка , ако па и Блумбърга те аресат , напрао те изтървахме !
        Аз вече я направих - пачката де. Сорос знаеш ли колко кинти ми плати, за да съставя това логически издържано изречение, дето никой не се беше сетил за него преди това.

        Коментар


        • Сега разбирам че може да са и две тръби. Една катарска и една иранска.

          Тук сега вече, ако сте по-умни, може да вкарате че въпросните държави се бият в Сирия за надмощие коя да си прекара нейната и само нейната тръба. Така малоумната теория за тръбата ще стане логически по-издържана. Но вече няма да е теория за тръбата, а теория за тръбите.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Т.е. Русия има нужда да поддържа огъня от една страна, за да пречи на тръбата от Катар.

            ИД (и спонсорите на ИД) имат нужда да поддържат огъня от другата страна, за да пречат на тръбата от Иран.

            Топло.
            Само ми кажи ако приемем, че твърденията
            1. Русия воюва с опозицията
            2. Щатите воюват с ISIS.
            Та ако приемем, че тези две прости изречения са граматически идентични.
            Ти защо избра подлога от първото, а от второто - допълнението?

            Как стана това, обмисли го или беше спонтанно?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Ми добре кой има далавера да НЯМА тръба през Сирия - Русия.

              Значи Русия е запалила войната. Нали така? Или бъркам някъде?

              Яка пачка ше направиш с тая теория...обади се на Бойчо да ти спретне една статийка , ако па и Блумбърга те аресат , напрао те изтървахме !

              Коментар


              • Тая теория съм я чел/слушал в различни разновидности. Даже видни анализатори (кауни) и по нашето ТВ я обясняваха.

                Значи Катар искал да построи тръба през Сирия, но Асад им пречел и затова запалили войната и искали да го свалят.

                Само че теорията не обяснява защо Асад не иска катарска тръба през Сирия. Това са инвестиции, работни места и транспортни такси.

                Въпросният анализатор (каун) просто пропусна да обясни този факт. Естествено още по-малоумния журналист кимаше с глава в знак на съгласие и не го попита този иначе така елементарен въпрос. Защо Асад не иска тръба през Сирия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  Ми добре кой има далавера да НЯМА тръба през Сирия - Русия.

                  Значи Русия е запалила войната. Нали така? Или бъркам някъде?

                  не бе така е бе така е ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                    Постоянно бъркаш , даже вече не само в отговорите, ами и във въпросите.
                    Не е важно, кой я е запалил, а кой и докога ще поддържа огъня
                    Т.е. Русия има нужда да поддържа огъня от една страна, за да пречи на тръбата от Катар.

                    ИД (и спонсорите на ИД) имат нужда да поддържат огъня от другата страна, за да пречат на тръбата от Иран.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Ми добре кой има далавера да НЯМА тръба през Сирия - Русия.

                      Значи Русия е запалила войната. Нали така? Или бъркам някъде?

                      Постоянно бъркаш , даже вече не само в отговорите, ами и във въпросите.
                      Не е важно, кой я е запалил, а кой и докога ще поддържа огъня

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                        Не е хубаво да се вадят така безотговорно пасажи от цялото. Губи се контекста.
                        Поста ми за теб имаше смисъл само ако ти се губи информация.
                        Виждам, обаче, че си наясно с всичко или просто не ти пука
                        Според вашата теория както и да го гледам излиза че Русия е против тази тръба.

                        Аз ти посочвам едни тотален недостатък в логиката, който разбива на пух и прах цялата конспиративна теория.

                        Т.е. като си измисляте теория на конспирацията проверявайте ги да нямат противоречия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          абе ама на тебе IQто като на немска овчарка ли ти е или ти си си такъв ?! ебаси пичовете, а кат си престая навремето по комунизма, че бах слаб ученик, са напрао съм професор с Нобелова награда сред чалгарската младеж ......
                          Ми добре кой има далавера да НЯМА тръба през Сирия - Русия.

                          Значи Русия е запалила войната. Нали така? Или бъркам някъде?


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Русия виновна за войната в Сирия. Знаех си аз още от малък че руснаците са виновни за всички злини по Света, пък вие обвинявате напразно американците.


                            Не е хубаво да се вадят така безотговорно пасажи от цялото. Губи се контекста.
                            Поста ми за теб имаше смисъл само ако ти се губи информация.
                            Виждам, обаче, че си наясно с всичко или просто не ти пука

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Т.е. Русия е запалила войната, щото тази тръба щяла да бъде директна конкуренция на Газпром ли?

                              По тази логика така излиза.


                              абе ама на тебе IQто като на немска овчарка ли ти е или ти си си такъв ?! ебаси пичовете, а кат си престая навремето по комунизма, че бах слаб ученик, са напрао съм си професор с Нобелова награда сред чалгарската младеж ......
                              Last edited by michaelis12; 13.04.2017, 21:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Т.е. Русия е запалила войната, щото тази тръба щяла да бъде директна конкуренция на Газпром ли?

                                По тази логика така излиза.


                                Не излиза...щот американците чий го търсеха в Сирия три години преди да се появят руснаци там ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X