IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

    Ааа той вече "намери" отговора за себе си.
    Дончо разбира се не е виновен, но еврейското, юдомасонското и оръжейно лоби, както и рептилите и фашистите държат здраво юздите в сащ и не му позволяват да мръдне.
    Пък и иванка с тия СМС-и......
    мАААни, таа Иванка, ВСИЧКО развали...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

      Ами един от симпатичните образи на клетият русофил беше като апологет на истинският, здравоработещ, класически капитализъм Питай Императора, той още се чуди по въпроса
      Ааа той вече "намери" отговора за себе си.
      Дончо разбира се не е виновен, но еврейското, юдомасонското и оръжейно лоби, както и рептилите и фашистите държат здраво юздите в сащ и не му позволяват да мръдне.
      Пък и иванка с тия СМС-и......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        НЕ.
        Не че някой ме пита налЕ, но спорет мен, Тръмб бе по-добрата опция от Клинтъновица.
        АБСОЛЮТНО НИЩО ПОВЕЧЕ.
        Ами един от симпатичните образи на клетият русофил беше като апологет на истинският, здравоработещ, класически капитализъм Питай Императора, той още се чуди по въпроса

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Не е така, когато бръщолеви глупотевините, които ви устройват, си го харесвате
          НЕ.
          Не че някой ме пита налЕ, но спорет мен, Тръмб бе по-добрата опция от Клинтъновица.
          АБСОЛЮТНО НИЩО ПОВЕЧЕ.
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Ама нали много се радвахте на кандидатурата му, нали много се радвахте на победата му, Путин го командваше, почти победихте даже... Ко стана ся... Онзи кравар лъжел... Сега вече не се радвате, щот бил лъжел.. Радвайте се бе!!! Къде остана октомрвийския ентусиазъм??
            НЕ.
            Не че някой ме пита налЕ, но спорет мен, Тръмб бе по-добрата опция от Клинтъновица.
            АБСОЛЮТНО НИЩО ПОВЕЧЕ.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              Не е така, когато бръщолеви глупотевините, които ви устройват, си го харесвате
              Имаше оня ден една много добра статия, за това как на родните руснета, както и на самите руснаци им харесва твърдата ръка и непредсказуемостта на разни фюрери, НО само когато не ги бият тях.
              Натрапва се просто сравнението и с дончо и с ердоган-султан, в зависимост от това дали единия сваля руски самолети или открива джамия заедно с късия или дали единия иска разпада на ЕС (архиврага в руските очи) или бомби асадистите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                Думите на този човек, очевидно не струват и пукната пара.
                Няма никакво значение, какво ше напише в туитър, лице книга или друг сайт ...
                Не е така, когато бръщолеви глупотевините, които ви устройват, си го харесвате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                  Думите на този човек, очевидно не струват и пукната пара.
                  Няма никакво значение, какво ше напише в туитър, лице книга или друг сайт ...
                  Ама нали много се радвахте на кандидатурата му, нали много се радвахте на победата му, Путин го командваше, почти победихте даже... Ко стана ся... Онзи кравар лъжел... Сега вече не се радвате, щот бил лъжел.. Радвайте се бе!!! Къде остана октомрвийския ентусиазъм??
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                    Накрая на американците ще им писне и ще позволят и на Япония и на Ю.Корея, че и на Тайван да си направят по няколко ядрени бойни глави и носители.
                    За колко време мислите, тези технически нации ще ги "сделат"....и то не от талашит и с гвоздеи, като фетким?
                    ами, няма да стане от днес за утре...
                    друг е въпросът, с какво ще доставят новонаправените заряди...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Ах, този кравар значииии......


                      САЩ се нуждае от силен Европейски съюз, обяви Доналд Тръмп

                      Нека окончателно приключат колебанията на Импето, Пешо, Че Гевара и Колчо....



                      Венсеремос, ребята!!!!!!!!
                      Думите на този човек, очевидно не струват и пукната пара.
                      Няма никакво значение, какво ше напише в туитър, лице книга или друг сайт ...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Кой е тръгнал бе? Ти май не четеш друго, освен аганьок.
                        Бат дончо ги излъга, че праща КВ към кореиите, а той си правил круиз до Индийския океан.....ма ония масово болните от синдрома на даун се насраха и почнаха да подскачат по площадите и да манифестират.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                          Накрая на американците ще им писне и ще позволят и на Япония и на Ю.Корея, че и на Тайван да си направят по няколко ядрени бойни глави и носители.
                          За колко време мислите, тези технически нации ще ги "сделат"....и то не от талашит и с гвоздеи, като фетким?
                          Бре каква пушилка се вдигна само зарад "талашит и гвоздеи"....цели американски флотове тръгнАха на бой с "фетким"...абе вие американските тролове сами се излагате бе...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                            Япония почти нямаше армия до преди 20г. Но някакви севернокорейци постоянно създават излишно напрежение в района. Откакто нахлуха в Южна Корея през 1950г. та и до сега северенокорейците не са се кротнали. Разработват ракети, правят си експерименти.

                            Какато виждаж даже и китайците вдигат ръце от тях.
                            Накрая на американците ще им писне и ще позволят и на Япония и на Ю.Корея, че и на Тайван да си направят по няколко ядрени бойни глави и носители.
                            За колко време мислите, тези технически нации ще ги "сделат"....и то не от талашит и с гвоздеи, като фетким?

                            Коментар


                            • Ах, този кравар значииии......


                              САЩ се нуждае от силен Европейски съюз, обяви Доналд Тръмп

                              Нека окончателно приключат колебанията на Импето, Пешо, Че Гевара и Колчо....



                              Венсеремос, ребята!!!!!!!!
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Misho ILIEV - японците ровят от двете страни, не знам защо толкова им е притрябвало да правят ракети и самолети..обаче натискат. Няма да повярваш но те помагат на Пънки да ги "заплашва", а за него е някакъв бизнес. Безработен ли да стои, пък и трябва да сплотява народа срещу "враговете" на личния му капитализъм - социализъм защото капитализъм няма по дефолт и всички ползват парични знаци белега на "капитализъма".
                                Япония почти нямаше армия до преди 20г. Но някакви севернокорейци постоянно създават излишно напрежение в района. Откакто нахлуха в Южна Корея през 1950г. та и до сега северенокорейците не са се кротнали. Разработват ракети, правят си експерименти.

                                Какато виждаж даже и китайците вдигат ръце от тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X