IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    еми незнам що не са .... питай ги ....
    КОРУПЦИЯ, МАФИЯ, ОЛИГАРХИЯ...и всичко това по руски образец у нас пречи на това "заробване".
    Та кой, освен КОЙ би инвестирал в "държава" в която могат да ти откраднат фирмата, имота, че и децата с една фалшива "запис на заповед" или подкупен нотариус, съдия, прокурор???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Радвам се, че всички достигнахте най-сетне до това, което милиони хора по света са разбрали отдавна.
      А то е, че на Запад е лайф, а на "изток - североизток" - жизн.
      Беше...не лъжи 'орицата !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Моят интерес е не да има чужди фабрики, в които нашенеца ще е робче, а високи стандарт и качество на живот.
        Високи стандарт и качество на живот се постигат със стимулиране предприемачеството, държавна подкрепа чрез законови рамки и спазване и прилагане на законите в полза на изрядния данъкоплатец, гарантирани справедливи условия на труд...
        С две думи - трябва си ни наши фабрики собственост на свестни хора(не на комунистически наследници), а не вносни...
        ама ти не можеш да схванеш, че ние ако ги имаме тея неща то населението в България трябва предимно да купува тези наши български стоки иначе сме чао как ше се конкурираш със международните концерни, Know How имаш ли ?!? То войните не се водят само ей така за спорта, а за пазари също нали някой трябва да ги купува тия произведени стоки ?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

          Вчера случайно забелязах, че пастата ми за зъби Colgate е произведена в Полша. И си казах, абе що така не са направили фабриката в България...
          еми незнам що не са .... питай ги .... Huawei имат научно звено отворено в Румъния, Mercedes имат заводи в Румъния и в Русия, Американски концерни праят заводи в Полша, Жабария, Франция имат заводи в Русия, Румъния еее при нас кога ?!?
          Last edited by michaelis12; 25.04.2017, 12:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

            Вчера случайно забелязах, че пастата ми за зъби Colgate е произведена в Полша. И си казах, абе що така не са направили фабриката в България...
            Е ти сега искаш роби на Колгейт ли да станем?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12

              Ако искаш уговори нещо с тоя Тръмп да напрай заводи и фабрики на Nike, Ford, GMC, Apple, Tesla, East Pack, Samsonite, Monsanto ако щеш у България нещо някой клон на НАСА на university MIT, Google, и аз искам такава окупация айде аз съм ЗА, тогава с карамфили ше ги обсипваме американските войски ......
              Вчера случайно забелязах, че пастата ми за зъби Colgate е произведена в Полша. И си казах, абе що така не са направили фабриката в България...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Радвам се, че всички достигнахте най-сетне до това, което милиони хора по света са разбрали отдавна.
                А то е, че на Запад е лайф, а на "изток - североизток" - жизн.
                Интересно защо, всеки се прави на луд, за причините за бягството на милиони хора от изток на запад...

                И наричат посочването на причините за това - омраза..... Еееееееееееееееееееееееееееее..................... ................
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  "Половината гърци готови да емигрират, ако намерят работа в чужбина"

                  АБЕ НА ТИЯ НА КОЙ ТОЧНО ЗАТВОР И КАКВИ ТОЧНО СТЕНИ МУ ПАДНАХА,ЧЕ И ТЕ СА СЕ ЗАСИЛИЛИ ДА ЕМИГРИРАТ????????????????????????????????????????? ?????

                  http://www.dnes.bg/balkani/2015/04/0...hujbina.259417
                  Гърците желаят да емигрират по същата причина, по която и поне 50% от руснаците и 100-120% от венецуелците.
                  А тя е - КОРУМПИРАНАТА и НЕКАДЪРНА върхушка, която провали държавата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    Ако искаш уговори нещо с тоя Тръмп да напрай заводи и фабрики на Nike, Ford, GMC, Apple, Tesla, East Pack, Samsonite, Monsanto ако щеш у България нещо някой клон на НАСА на university MIT, Google, и аз искам такава окупация айде аз съм ЗА, тогава с карамфили ше ги обсипваме тия американски войски да го ева ......
                    Моят интерес е не да има чужди фабрики, в които нашенеца ще е робче, а високи стандарт и качество на живот.
                    Високи стандарт и качество на живот се постигат със стимулиране предприемачеството, държавна подкрепа чрез законови рамки и спазване и прилагане на законите в полза на изрядния данъкоплатец, гарантирани справедливи условия на труд...
                    С две думи - трябва си ни наши фабрики собственост на свестни хора(не на комунистически наследници), а не вносни...
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Радвам се, че всички достигнахте най-сетне до това, което милиони хора по света са разбрали отдавна.
                      А то е, че на Запад е лайф, а на "изток - североизток" - жизн.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Гърците като емигрират, изобщо няма да станат ПО-РАБОТЛИВИ.

                        Още няма данни за 50 години комунизъм в Гърция, със затворени граници и стрелби..
                        Ако искаш уговори нещо с тоя Тръмп да напрай заводи и фабрики на Nike, Ford, GMC, Apple, Tesla, East Pack, Samsonite, Monsanto ако щеш у България нещо някой клон на НАСА на university MIT, Google, и аз искам такава окупация айде аз съм ЗА, тогава с карамфили ше ги обсипваме тия американски войски да го ева ......

                        Коментар


                        • Само малоумник може, да твърди, че хората са избягали от България заради дошлата "демокрация".

                          Хората избягаха масово, защото бяха държани насила тук с автоматично оръжие по границите.

                          След отварянето на границите, избягаха милиони българи, а не по някаква друга причина...

                          Къде видяхте омраза в тази констатация???????????

                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                            Manyface God струиш омраза към всеки и всичко! интересно от какво ли е породено това....
                            Не обичам лъжата. Ти обичаш ли лъжата?

                            По каква причина емигрираха хората от България масово?

                            Когато изобличиш лъжа, това не е омраза..

                            ​​​​​​​От кога изобличаването на лъжата е омраза??
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              "Половината гърци готови да емигрират, ако намерят работа в чужбина"

                              АБЕ НА ТИЯ НА КОЙ ТОЧНО ЗАТВОР И КАКВИ ТОЧНО СТЕНИ МУ ПАДНАХА,ЧЕ И ТЕ СА СЕ ЗАСИЛИЛИ ДА ЕМИГРИРАТ????????????????????????????????????????? ?????

                              http://www.dnes.bg/balkani/2015/04/0...hujbina.259417
                              Гърците като емигрират, изобщо няма да станат ПО-РАБОТЛИВИ.

                              Още няма данни за 50 години комунизъм в Гърция, със затворени граници и стрелби..
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                АБЕ, НЕ СЕ ЛИ НАУЧИХТЕ, ЧЕ ХОРАТА ИЗБЯГАХА, КОГАТО НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ НРБ ЗАТВОР МУ ПАДНАХА СТЕНИТЕ??????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????
                                Manyface God струиш омраза към всеки и всичко! интересно от какво ли е породено това.... ​​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X