IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес: Коми в Сенатът.
    Утре: Сенатът в Коми.


    Мачкай, Доналд, мачкай.

    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Студен термоядрен синтез НЯМА. Точка.
      А супертрейдърът е фантазьор. Обладан е от фантасмагории. И сам не го разбира. Според него отпреди две-три години електроколите щяха да са масови, а пък аз дори не съм виждал такава. Дори и в Япония електромобил е по-скоро екзотика, нещо като едно на милион.
      Може просто да има склонност към мечтателство - това не е нещо лошо или позорно. И аз не съм виждал електрическа кола, но това не значи, че те не са бъдещето - и то сравнително скорошно бъдеще. За мен въпросът е друг - доколко електрическите коли са реална алтернатива и доколко: самозалъгване на купилите ги капризници, че така не замърсявали природата, без да мислят, че точецът, с който си зареждат Тесличката или Бъдчето, може да е произведен от най-калпави въглища... и че биха били ного по екологически хора, ако си бяха турили една газова уредба...


      Абе - ей: що ми пишете странични работи в темата, а не за Доналдът? Затова ли ви я измислих?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        v_tin - няма да се правят в Китай.
        Има един българин който се занимава с ток от кълбовидна мълния, погледни в тубата има негови видеа, той замина за китай и от там каза че каквото има ще се случва там. Има негови интервюта в телевизиите погледни ги. Приятел е на баджанака

        Коментар


        • v_tin - няма да се правят в Китай.
          D.Y.F-091066

          Коментар



          • Студен термоядрен синтез НЯМА. Точка.
            А супертрейдърът е фантазьор. Обладан е от фантасмагории. И сам не го разбира. Според него отпреди две-три години електроколите щяха да са масови, а пък аз дори не съм виждал такава. Дори и в Япония електромобил е по-скоро екзотика, нещо като едно на милион.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              michaelis12 - да така е, но щом го има ще излезе от стадий на разработка. Нямам предвид информации от този род, тези реактори с толкова висока енергийна плътност както пишат в статията са НЕСТАБИЛНИ. Енергийната плътност на стабилен реактор, който може да се използва е 5 пъти по висока от тази на литиевойонна батерия, но няма никакви елементи които да се разрушават бързо. Дори аз не ги виждам тези които като китайците ако някога се случи масово производство във фабрики, как ще направят тези реактори - батерии да имат кратък живот както направиха с компютрите.
              А бе търговецо има много неща които никога няма да напуснат разни лаборатории защото са неизгодни. Прави се някакво откритие и покрай него се открива нещо друго, и така върви света. Пеницилина е открит съвсем случайно, но става основа за цяла индустрия. Има и българи които се занимават с такива работи, но и тях няма да ги видиш- човека отиде в китай, обади се и каза каквото има да става тук ще става

              Коментар


              • michaelis12 - да така е, но щом го има ще излезе от стадий на разработка. Нямам предвид информации от този род, тези реактори с толкова висока енергийна плътност както пишат в статията са НЕСТАБИЛНИ. Енергийната плътност на стабилен реактор, който може да се използва е 5 пъти по висока от тази на литиевойонна батерия, но няма никакви елементи които да се разрушават бързо. Дори аз не ги виждам тези които като китайците ако някога се случи масово производство във фабрики, как ще направят тези реактори - батерии да имат кратък живот както направиха с компютрите.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Трейдъров: Нетуеър 5 е атомен човек - слушай какво ти говори той, вместо да четеш фантастически сайтове
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • може нещо кат тва да е имал предвид ама тва е у лаборатория няква, някъде си не е централа или поне на мене не ми мяза на такава ....
                    Учени потвърдиха реактор за студен ядрен синтез с енергийна плътност 1 милион пъти по-голяма от тази на бензина

                    http://techworld.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%...-%D1%8F%D0%B4/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5
                      Дрън, дрън, ярина ... Откъде ги измисляш тия глупости бе?
                      Може да е от mazeto.net)))))) Образ е)))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                        Дрън, дрън, ярина ... Откъде ги измисляш тия глупости бе?
                        Tрейдърко е уникат ценител на ядрената енергия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          В момента в Света работят вече над 30бр атомни реактори за студен синтез, ако не сте чули вече се откриха начини да ги стабилизират - нещата вървят на там да се получи такъв реактор който ще работи 50-100 години стабилно. Малки са и могат да бъдат мобилни и никоя от корпорациите които сега смучат пари продавайки енергия не иска да инвестира в това и 1 цент, напротив биха инвестирали в нещо което да отложи появата на технологията.
                          Дрън, дрън, ярина ... Откъде ги измисляш тия глупости бе?
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • В момента в Света работят вече над 30бр атомни реактори за студен синтез, ако не сте чули вече се откриха начини да ги стабилизират - нещата вървят на там да се получи такъв реактор който ще работи 50-100 години стабилно. Малки са и могат да бъдат мобилни и никоя от корпорациите които сега смучат пари продавайки енергия не иска да инвестира в това и 1 цент, напротив биха инвестирали в нещо което да отложи появата на технологията.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Хората с малко в главата не харесват атомната енергетика защото предполага монопол - колкото ти кажат плащаш и няма цена която да не могат да ти кажат. А тези които искат атомна централа нека да я платят, нищо работа - нали е евтина.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                                Ми явно мушкатото не смогва.
                                А на теб защо графиката ти спира 1960г. Тоя дето я е чертал, да не е получил слънчев удар?
                                Щот такава намерих в бързината или викаш не са СО2 е у небесата и последствията кви беха ?! Студ до Май месец 10° зимата ебаси виелицата на "глобалното затопляне" и нивото на океана се покачило с 15 метра, че чак вече си паркирам яхтата пред блоката в София ....
                                Според мене ако стане нещо с океана първо глей Венеция, Маледивите, Сан Франциско, Манхатъна и Японско ако тия са под водата начи климата се е променил, ако са си там начи нищо му нема ....
                                Last edited by michaelis12; 07.06.2017, 15:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X