IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Американският президент Доналд Тръмп в реч пред свои привърженици във Флорида нарече САЩ нация, която е победила в две световни войни и е поставила комунизма на колене, предаде телевизионният канал Fox Business. "Ние сме нация, която прокопа Панамския канал, спечели две световни войни, изпрати човек на Луната и постави комунизма на колене", заяви Тръмп. След това той се обърнал към привържениците си с ободряващи призиви, отбелязва Fox Business.

    В каква степен е истина това- по спомен се включват във ВСВ малко преди края и с идеята да вземат парче от баницата европа. За панамския канал правят фирма в която потъват доста пари и фирмата фалира. След това отново се прави друга фирма. За първата световна война някой ще каже ли нещо

    Коментар


    • Aleks кое е неприемливо а?Факт ли е че евреите прости разпънаха Христос?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Тоя папа е малоумник и няма нищо общо с Йоан Павел II и Бенедикт XVI. Сегашният е типичен латинос и прост, като такъв. Симпатизирам на католицизма, но тоя е не папа, а куку! Искаше да води преговори с Ислямска държава и миеше краката на талибаните които нахлуват в Европа. Иначе нищо кой знае не е станало. Медиите вдигат шум понеже си падат по араби - факт, спомнете си ''бежанците''. Това е... Днес жена ми се чу с познати (няколко) в Йерусалим. Градът е спокоен и няма кой знае каква дандания. Аз пък огледах какво става при арабите, метнах някоя дума с тия познати от тях, които въобще се занимават с това. Въпреки ''драматизма'' на телевизиите, интифадата за Йерусалим е доста постна и се изразява главно с гневни или тъжни емотикони и колажи в арабските групи във Фейсбук. Половината араби пък въобще не понасят палестинците, които са им дошли до гуша с претенциите си.

        Консерваторите във Великобритания направиха най-разумното предложение ''1 столица на 2 държави'', но едва ли някой ще послуша бившата колониална сила, въпреки, че това е най-разумното решение и за евреи и за араби, след като договорят финансовия и търговски въпрос по подобно решение. Би било чудесно Йерусалим да стане свободна икономическа зона за търговия и бизнес, но едва ли.
        Ами и аз това имах предвид "1 столица две държави",Йерусалим град на всички.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Ето какво мисли Ватикана по въпроса https://m.dnevnik.bg/sviat/2010/10/2...ibliiata_kato/
          Тоя папа е малоумник и няма нищо общо с Йоан Павел II и Бенедикт XVI. Сегашният е типичен латинос и прост, като такъв. Симпатизирам на католицизма, но тоя е не папа, а куку! Искаше да води преговори с Ислямска държава и миеше краката на талибаните които нахлуват в Европа. Иначе нищо кой знае не е станало. Медиите вдигат шум понеже си падат по араби - факт, спомнете си ''бежанците''. Това е... Днес жена ми се чу с познати (няколко) в Йерусалим. Градът е спокоен и няма кой знае каква дандания. Аз пък огледах какво става при арабите, метнах някоя дума с тия познати от тях, които въобще се занимават с това. Въпреки ''драматизма'' на телевизиите, интифадата за Йерусалим е доста постна и се изразява главно с гневни или тъжни емотикони и колажи в арабските групи във Фейсбук. Половината араби пък въобще не понасят палестинците, които са им дошли до гуша с претенциите си.

          Консерваторите във Великобритания направиха най-разумното предложение ''1 столица на 2 държави'', но едва ли някой ще послуша бившата колониална сила, въпреки, че това е най-разумното решение и за евреи и за араби, след като договорят финансовия и търговски въпрос по подобно решение. Би било чудесно Йерусалим да стане свободна икономическа зона за търговия и бизнес, но едва ли.
          Last edited by Jay Gould; 08.12.2017, 22:00.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Ти на палестинците ли залагаш да опазят християнските светини там ? Блажени верующите...
            Аз лично предпочитам тези

            https://www.youtube.com/watch?v=Q4os_92wR4w
            Ако Палестина (Хамас) поемат контрола над Йерусалим то освен джамии и палестинци (мюсюлмани) друго няма да остане там. Даже не съм сигурен, че ООН ще си дадат зора да направят някоя резолюция против разрушаването на християнски храмове. За сегашния папа съм сигурен че няма да си отвори устата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от caller Разгледай мнение
              Това не е провокация, а реалния ход на събитията. Все пак вече минаха 50г. от 1967г. и войната тогава, време е за следваща крачка. Време е Израел наистина да си поеме пълния контрол над Ерусалим и да си построи заветния трети храм или както там се нарича. Въпросът е обаче как ще се постъпи с Ал Акса, дали просто ще се събори или ще се премести на друго място. Събарянето няма да с приеме добре, но ако се премести някъде на друго място може би няма да е толкова лошо. Ако се реши въпроса с Ерусалим тогава поне за много време няма да има напрежение в района.
              Тия ли които убиха Божият син???И дето разпалват войни по целият свят?????

              Коментар


              • Истината е,че тръмпето се зае с наследен и дълго отлаган проблем от Буш-старши до Обама.Дали е правилно най-стария президент да се занимава точно с това?! Ами да - когато човек работи на парче и без визия, е нормално, доколкото смята да получи дивидент бързо и така да позачисти имиджа си от досегашните провали.Дали света ще го разбере?!Не ,няма - просто защото човешкия живот се върти много по-бързо от колелото на историята....
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                  Добро е решението, време беше да се каже и да се сложи край на половинчатите решения. Йерусалим си е територия на Израел, време е да се каже официално и Израел да поеме пълния контрол над Йерусалим. Защото досега уж Йерусалим е израелски, но с една камара недомлъвки. Сега е време и да се Премахне Ау-Уакса и да се позтрои Третия свещен божи храм, както е редно.
                  хахаха, скоро не се бях смял така

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Е на мен ми пука стига провокации стига войни.Докато тоя уродски краварник не бъде заличен с атомни бомби спокойствие по света няма да има.Тия освен да крадат убиват разпалват войни и да грабят друго не правят.Искам само Бог да ми даде възможност да ги видя разорени гладни в дрипи и да се избиват помежду си в гражданска война.Това е най гнусната държава на света.
                    Недей да кълнеш, старите хора казват че се връщало.

                    Коментар


                    • Това не е провокация, а реалния ход на събитията. Все пак вече минаха 50г. от 1967г. и войната тогава, време е за следваща крачка. Време е Израел наистина да си поеме пълния контрол над Ерусалим и да си построи заветния трети храм или както там се нарича. Въпросът е обаче как ще се постъпи с Ал Акса, дали просто ще се събори или ще се премести на друго място. Събарянето няма да с приеме добре, но ако се премести някъде на друго място може би няма да е толкова лошо. Ако се реши въпроса с Ерусалим тогава поне за много време няма да има напрежение в района.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Гросов, на кого му пука за позицията на разни епископи ( голяма част от които педолюбци) или за мненията на свещения ЕС, арабската лига, путин или който още щеш.
                        Колко десетилетия вече преговарят за града, резултат - няма. Няма и да има. Колко още ?

                        Ти на палестинците ли залагаш да опазят християнските светини там ? Блажени верующите...
                        Аз лично предпочитам тези

                        https://www.youtube.com/watch?v=Q4os_92wR4w
                        ​​​​​​​
                        Е на мен ми пука стига провокации стига войни.Докато тоя уродски краварник не бъде заличен с атомни бомби спокойствие по света няма да има.Тия освен да крадат убиват разпалват войни и да грабят друго не правят.Искам само Бог да ми даде възможност да ги видя разорени гладни в дрипи и да се избиват помежду си в гражданска война.Това е най гнусната държава на света.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Ето и официялната позиция на на ЕС https://trud.bg/%D1%84%D0%B5%D0%B4%D...1%D0%B0%D0%BB/
                          Гросов, на кого му пука за позицията на разни епископи ( голяма част от които педолюбци) или за мненията на свещения ЕС, арабската лига, путин или който още щеш.
                          Колко десетилетия вече преговарят за града, резултат - няма. Няма и да има. Колко още ?

                          Ти на палестинците ли залагаш да опазят християнските светини там ? Блажени верующите...
                          Аз лично предпочитам тези

                          https://www.youtube.com/watch?v=Q4os_92wR4w
                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Ето и официялната позиция на на ЕС https://trud.bg/%D1%84%D0%B5%D0%B4%D...1%D0%B0%D0%BB/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              За тия "християни" ли говориш дето махнаха кръста от паметника на полския папа да не се обидел някой си ?
                              И още много дела се в тоя дух.
                              Не ги мисли тях ,макар и да дърпат юздите на ЕС - ще си горят в ада. Барабар със сегашния папа пе...либераст.
                              Ето какво мисли Ватикана по въпросаhttps://m.dnevnik.bg/sviat/2010/10/2...ibliiata_kato/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                За тия "християни" ли говориш дето махнаха кръста от паметника на полския папа да не се обидел някой си ?
                                И още много дела се в тоя дух.
                                Не ги мисли тях ,макар и да дърпат юздите на ЕС - ще си горят в ада. Барабар със сегашния папа пе...либераст.
                                +10

                                Коментар

                                Working...
                                X