IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И обратно ако качат доларът акциите ще отбележат дълбока корекция .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Разликата е че не сме в разгара на цикъла , в неговия край.
      Така изглежда ,но ако харзулне доларът 2-3 пъти както направи Рейгън акциите ще станат евтини без да
      е имало дълбока корекция.

      Коментар


      • Разликата е че не сме в разгара на цикъла , в неговия край.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
          Поправка , ще стане втория Никсън. До края на мандата остават три години. Достатъчно време за срив на пазарите. Май цари някаква еуфория.
          Вторият Рейгън.

          Коментар


          • Поправка , ще стане втория Никсън. До края на мандата остават три години. Достатъчно време за срив на пазарите. Май цари някаква еуфория.

            Коментар


            • ... единствено дето ме е гъдел относно "новото величие" на щатите. Периодично личи, че и Дончо живее в паралелен свят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Много мекушав ми се вижда твоят човек. Ако аз бях американски президент, тея боклуци журналята дето го плюят, щях отдавна да съм ги разстрелял. Или най-малко щяха да пишат репортажи от лагери в Аляска. Предимно на Кодиак. При мечките.
                Кво да прави човекът ... да стане втория Кенеди ли ...?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Днес: една година откак великият човек оглави своята велика страна !!!...

                  Абе, а Полуживата няма ли да се озъби най-после, та да си отдъхне света? Апропо - все още чакам ПОНЕ ЕДНО доказателство, че Вова и Русия са се намесили в щатските избори !!! Доналд - само това не му харесвам - че търпи всякакви боклуци да го клеветят и плюят, вместо да се разправи безмилостно с тях. Разбира се - плюещата върхушка и журналята - защото иначе го плюят всякакви неначесани феминистки, извратеняци и прочее паплач - те тия господ ги е наказал, няма нужда такъв велик човек да си мърси ръцете с някакви дегенерати.
                  Много мекушав ми се вижда твоят човек. Ако аз бях американски президент, тея боклуци журналята дето го плюят, щях отдавна да съм ги разстрелял. Или най-малко щяха да пишат репортажи от лагери в Аляска. Предимно на Кодиак. При мечките.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Днес: една година откак великият човек оглави своята велика страна !!! Напук на целият бойкот на изметта от всякакъв цвят и вид, първата четвъртина на мандатът му е повече от успешна. Някой да помни друг щатски президент и въобще: политик да е изпълнил толкова ного от обещанията си отпреди изборите само за една година? Могъщ, решителен и достоен човек !!!


                    Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Наградите за фалшиви новини.

                    https://www.gop.com/the-highly-antic...e-news-awards/

                    The New York Times’ Paul Krugman claimed on the day of President Trump’s historic, landslide victory that the economy would never recover.

                    Първо място отива за Пол Кругман, който е професор по икономика, има Нобел по икономика през 2008. Изобщо светило на светилата, дето огрява целия Свят.

                    Та в деня на избора на Тръмп като президент Пол Кругман пише в статия в Ню Йорк Таймс, че икономиката и пазарите от Тръмп никога няма да се възстановят.

                    Една година по-късно всички знаят къде е индекса, къде са пазарите и как се движи американската икономика.

                    Извод - не вярвайте на Нобелови лауреати по икономика.




                    Другите награди за фалшиви новини също са добри.
                    Абе какъв професор, какъв лауреат? ЦИРКАДЖИЯ !!! Надали се отличава от някои професори в УНСС, дето нямат една сделка през живота си !!! нима той може да се сравнява с Доналдът и неговите РЕАЛНИ постижения в бизнеса?
                    И не беше само тоя смешник - нозина лаеха като него и аз се прецаках заради тях - очаквах да се паникьосат поне временно пазарите и да се спихнат... а те тръгнаха веднага нагоре - т.е. аз бях сигурен, че нагоре могъщо ще вървят, но вярвах - след временен спад...

                    Така че - дано тоя пишман лауреат да си счупи глезенът.




                    Абе, а Полуживата няма ли да се озъби най-после, та да си отдъхне света? Апропо - все още чакам ПОНЕ ЕДНО доказателство, че Вова и Русия са се намесили в щатските избори !!! Доналд - само това не му харесвам - че търпи всякакви боклуци да го клеветят и плюят, вместо да се разправи безмилостно с тях. Разбира се - плюещата върхушка и журналята - защото иначе го плюят всякакви неначесани феминистки, извратеняци и прочее паплач - те тия господ ги е наказал, няма нужда такъв велик човек да си мърси ръцете с някакви дегенерати.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ей ама ти да не си се осъзнал най накрая?
                      Човека не е задължително да е като тебе влюбен до уши в путРусия за да може да мисли разумно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Наградите за фалшиви новини.
                        Забравили са да включат в класацията нашата медиа.
                        Всичко що е либерастко и фалшиво се копи/пейства на общо основание.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Наградите за фалшиви новини.

                          https://www.gop.com/the-highly-antic...e-news-awards/

                          The New York Times’ Paul Krugman claimed on the day of President Trump’s historic, landslide victory that the economy would never recover.

                          Първо място отива за Пол Кругман, който е професор по икономика, има Нобел по икономика през 2008. Изобщо светило на светилата, дето огрява целия Свят.

                          Та в деня на избора на Тръмп като президент Пол Кругман пише в статия в Ню Йорк Таймс, че икономиката и пазарите от Тръмп никога няма да се възстановят.

                          Една година по-късно всички знаят къде е индекса, къде са пазарите и как се движи американската икономика.

                          Извод - не вярвайте на Нобелови лауреати по икономика.




                          Другите награди за фалшиви новини също са добри.
                          Ей ама ти да не си се осъзнал най накрая?

                          Коментар


                          • Наградите за фалшиви новини.

                            https://www.gop.com/the-highly-antic...e-news-awards/

                            The New York Times’ Paul Krugman claimed on the day of President Trump’s historic, landslide victory that the economy would never recover.

                            Първо място отива за Пол Кругман, който е професор по икономика, има Нобел по икономика през 2008. Изобщо светило на светилата, дето огрява целия Свят.

                            Та в деня на избора на Тръмп като президент Пол Кругман пише в статия в Ню Йорк Таймс, че икономиката и пазарите от Тръмп никога няма да се възстановят.

                            Една година по-късно всички знаят къде е индекса, къде са пазарите и как се движи американската икономика.

                            Извод - не вярвайте на Нобелови лауреати по икономика.




                            Другите награди за фалшиви новини също са добри.
                            Last edited by mathematician; 19.01.2018, 13:29.

                            Коментар


                            • Днес е Антоновден-Дончо има имен ден .Той като Югославски зет би трябвало да знае и да го празнува

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                Президентът Тръмп е пич ! Няма ЛГБТ работи при него !

                                Сега надявам се съдържанието е приемливо .
                                Страшен пич е няма що, изфирясал старец дето всичко на инат прави

                                Коментар

                                Working...
                                X