IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • М-да, хубавото на технологиите е, че се крадат много по-лесно отколкото се създават. А луди, които да създават нови технологии има един куп, макар и концентрирани само в няколко държави...

    Коментар


    • Не ви ли писна да спорите/обяснявате очевадни неща?

      "Ресурсите" под земята били най-важното! Бедно, ми бедно полурусненце, ако това бе истина, венесуела щеше да е световна сила и НЕ в смисъла на квартален бандюга, както путофилите го разбирате, а като един Сингапур или Холандия (без никакви "ресурси" ти да видиш!).

      Не им увират чугунените кратуни на тиранолюбите, че ресурсите в 21 век са в главите на свободните хора, а не под земята. А свободните хора НЕ се застояват в кочини, като параша или венесуела, дори и заградени с телени огради и оръжие по вишките.
      Last edited by X_Y; 18.07.2018, 15:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Ресурсите без технологиите са просто някакви скали. Технологиите ги правят ресурс и пак технологиите ги обезценяват впоследствие, едни ресурси престават да бъдат ценни, за сметка на други. В крайна сметка цената на ресурсите клони към нула.
        Каменната ера не е свършила защото са свършили камъните.
        Боже-боже - с коя ръка да се кръстя !!!!

        Абе, момко - технологии се СЪЗДАВАТ, ресурси не !!! Цената на ресурсите ще клони към нула, ако се върнем в каменната ера, за която говориш !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Да не забравяме че тая регионална сила мое ви ликвидира за половин час.Да не забравиш как ви набиха в Сирия.Туриха ви и Тръмп за Президент.Не са рекли не са ви потопили лайняните авианосци.Така че внимавай с приказките...Битката днес е между хората на нашият Бог Исус Христос начело с Путин и Русия и Сатаната начело с еврейския боклук в САЩ.Бога е на наша страна....Много ще плачете много...Дошло е време всеки да избере на чия страна да бъде.Аз избирам Бог.А Западноевропейските гейове дори ми е под достойнството да ги коментирам дори ме е гнус от тая гмеж
          И що реши че Бог е избрал някаква страна. Лично ли ти го каза.
          Last edited by Todor Sabev; 18.07.2018, 13:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Ресурсите са готини само ако си монополист. Иначе не е чак такава далавера

            В технологиите е истината и голямата добавена стойност
            Ресурсите без технологиите са просто някакви скали. Технологиите ги правят ресурс и пак технологиите ги обезценяват впоследствие, едни ресурси престават да бъдат ценни, за сметка на други. В крайна сметка цената на ресурсите клони към нула.
            Каменната ера не е свършила защото са свършили камъните.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              E чак пък, голям си вовофил те знаем, ма я посмали малко изхвърлянето.
              Факт е че икономически е след италия, канада и южна корея дори като тежест. В сравнение с големите батковци си е направо икономическо джудже, какво толкова те възмущава думата парий
              Само благодарение на ядрения си арсенал (както си отбелязал) все още има статут на регионална сила.
              Но е в залез.
              ми бях в Булгатистана и видях кой е в залез, тая година бех цифра пъти в различни градове, Варната тотал жал там не бяха ли на власт феодалите от ТИМа ?!? .... Софето без една асфалтирана улица, винетките по 100 леа а Магистралата на Боце се строши вече, в Шумен са в 15 век спрели на завоя.... а при регионалната сила Нетаняхуто хои 2 пъти за месец, че и световното там аз не си споням у нас да е било .... та Щъркeлица беше сопорнайсе пъти, Макарона и наще сополи да реват за тръба, ее те ни казаха да напрайм по една тръба ....
              начи фащате да учите чуждоземни езици и четете чуждоземни медии различни от Тиквестора и ше видите къде е света и ние къде сме .....
              а разговора с перчема не знам дали го гледахте, щот тука нема смисъл да се чете, но Теомпета пита Джуджаро ако шамаросат чайниците да не се месят или да не им помагат .... а чайниците са най-големата икономика в света ..... и апропо Вовата е само служител, той не е император и властелин ....

              P.S. само не можах да разберем що местят цели ИТ отдели от австрийско в руско, че и ме карат да ги обучавам, е що не ги местат у българско или румунско ?!?..... тва ми остана мнооо Х и също как беха строени австрийците в една редица кат Джуджарото беше у Виената и всичко беше блокирано ....
              Last edited by michaelis12; 18.07.2018, 13:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Ресурсите са готини само ако си монополист. Иначе не е чак такава далавера

                В технологиите е истината и голямата добавена стойност
                Мани не думай.
                Мисли, преди да пишеш.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Ресурсите са готини само ако си монополист. Иначе не е чак такава далавера

                  В технологиите е истината и голямата добавена стойност

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    E чак пък, голям си вовофил те знаем, ма я посмали малко изхвърлянето.
                    Факт е че икономически е след италия, канада и южна корея дори като тежест. В сравнение с големите батковци си е направо икономическо джудже, какво толкова те възмущава думата парий
                    Само благодарение на ядрения си арсенал (както си отбелязал) все още има статут на регионална сила.
                    Но е в залез.
                    Интересно - кой е в залез? Италия ли (щото я цитираш), по чиито улици безнаказано върлуват орди черни нашественици? Канада ли - дето и тя е тръгнала към самозатриване с джендърство? Отделно - какво точно произвежда Канада, освен да копа суровини, които Русия има в петорно по-голям обем? За разлика от тях Русия е очевадно прогресираща държава, просто защото си е запазила нормалните цивилизационни и държавнически ценности.

                    Кога ще разберете, че:
                    - Който държи РЕСУРСИТЕ, той държи всичко във свят на мирно сътрудничество.
                    - Който държи най-тежкият ядрен боздуган, той държи всичко в свят на конфронтация.

                    Русия дълго се отърсваше от съветската епоха, когато пое и изплати всички дългове на СССР, освобождавайки републиките. Русия е мачкана чрез принудата да отделя огромни ресурси за въоръжаване, за да брани свободата си от хиените, които искат да я завладеят и разпарчетосат. Разните ембаргота няма дори да ги коментирам - защото те всъщност оказаха благотворно влияние - Доналдът се мъчи с цената на собственото си непопулярство, да налага протекционизъм и да укрепи щатската икономика... на Вова му наложиха наготово протекционизъм отвън - но какво друго да се очаква от глупавият обонго? Вова се радва толкова много на Доналдът, ама ако му падне обонго, трябва да го окичи с най-високите руски държавни органи... защото сега Русия произвежда и дори изнася куп неща, които преди внасяше отвън !!!


                    Барбарон - тия допитванета ги знаем - според тях Полуживата щеше да спечели изборите категорически. Щом казват, че 42% подкрепят Доналдът, вероятно са най-най-най-малко 58%. За Русия като "враг" - навремето едно допитване в САЩ шокиращо показа, че американците харесващи Вова са повече от тия, дето се кефят на ТЕХНИЯТ си президент - обонго. Очевидно е, че рейтингът на Доналд днес е в пъти по-висок от рейтингът на жалкият, глуповат, но кръвожаден *** преди 3 години.
                    Last edited by X_Y; 18.07.2018, 12:16.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Тоя Тръмп наистина е психопат Затова го харесват ватниците
                      Доналд Тръмп отново: Не сте ме разбрали за Русия

                      Американският президент заяви, че напълно вярва и подкрепя разузнавателните служби на САЩ и приема техните заключения за руската намеса в изборите от 2016 г. Тръмп обаче каза друго в Хелзинки след срещата с Путин

                      Според данните от допитването, 42% от гражданите на САЩ одобряват работата на Тръмп. Изследвано е и отношението на американците спрямо Русия. За 38% от тях Руската федерация е „враг“, почти за толкова тя е „съперник“, а за едва 8% „приятел“.

                      https://www.vesti.bg/sviat/amerika/d...rusiia-6084578

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        E чак пък, голям си вовофил те знаем, ма я посмали малко изхвърлянето.
                        Факт е че икономически е след италия, канада и южна корея дори като тежест. В сравнение с големите батковци си е направо икономическо джудже, какво толкова те възмущава думата парий
                        Само благодарение на ядрения си арсенал (както си отбелязал) все още има статут на регионална сила.
                        Но е в залез.
                        Да не забравяме че тая регионална сила мое ви ликвидира за половин час.Да не забравиш как ви набиха в Сирия.Туриха ви и Тръмп за Президент.Не са рекли не са ви потопили лайняните авианосци.Така че внимавай с приказките...Битката днес е между хората на нашият Бог Исус Христос начело с Путин и Русия и Сатаната начело с еврейския боклук в САЩ.Бога е на наша страна....Много ще плачете много...Дошло е време всеки да избере на чия страна да бъде.Аз избирам Бог.А Западноевропейските гейове дори ми е под достойнството да ги коментирам дори ме е гнус от тая гмеж
                        Last edited by X_Y; 18.07.2018, 12:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Ами те дори си го ПРИЗНАХА, бе !!!! Бяха достатъчно нагли или честни, за да си признаят.

                          Като отворих Инвесторът, първата статия, която ми попадна по очите - бе за световният престъпник обонго, който от Йоханесбург (!?!?!?!?) говори срещу "расизмът и национализмът", говори за някакви "ценности" - без да се интересува, че държавата, от която прави подобни изказвания, подлага на дискриминация, терор и геноцид милиони свои граждани, ЗАЩОТО СА БЕЛИ !!! Явно за обонго белите не са хора и нямат човешки права !!! Проява на неговите "ценности" видяхме в дестабилизацията до степен кървава гражданска война в Либия, Сирия (сега ще кажеш, че САЩ и там нямат пръст, а извънземните убиха Кадахи и опитаха да свалат Асад), Украйна, за да могат съплеменниците му - и също разни талибанци - да нахлуват безпрепятствено в Европа !!!

                          КОГА ще се търси сметка на тоя индивид, на тоя расист за причинените смърт и страдания на милиони хора ????

                          Доналд Тръмп не е просто някакъв ексцентрически президент, той е една от последните надежди на бялата раса !!! Неслучайно е презрението му към пишман лидерите на Европа - това е презрението на честният патриот към хора, които доброволно и съзнателно подлагат на терор и дискриминация собствените си народи !!!
                          Какви европейски лидери бе императорче.Сал Виктор Орбан е лидер другото са *** воглаве с най голема *** Бибитко
                          Last edited by X_Y; 18.07.2018, 11:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Инвесторът - озаптете си палячовците по клоновата мрежа. Да се нарича Русия: "държава-парий", при положение, че държи лъвският пай от световните ресурси, че с ядреният си чук може да смаже когото си поиска и че пред лидерът и цял свят стои мирно, е толкова смехотворно, че достига стадий на ментално увреждане.
                            E чак пък, голям си вовофил те знаем, ма я посмали малко изхвърлянето.
                            Факт е че икономически е след италия, канада и южна корея дори като тежест. В сравнение с големите батковци си е направо икономическо джудже, какво толкова те възмущава думата парий
                            Само благодарение на ядрения си арсенал (както си отбелязал) все още има статут на регионална сила.
                            Но е в залез.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Бе май е време и тук да те поставят под карантина,

                              Преди това обаче ще е любопитно да припомниш как САЩ се намесиха в Украйна, сваляйки с преврат законният им президент и законното им правителство?
                              Ами те дори си го ПРИЗНАХА, бе !!!! Бяха достатъчно нагли или честни, за да си признаят.

                              Като отворих Инвесторът, първата статия, която ми попадна по очите - бе за световният престъпник обонго, който от Йоханесбург (!?!?!?!?) говори срещу "расизмът и национализмът", говори за някакви "ценности" - без да се интересува, че държавата, от която прави подобни изказвания, подлага на дискриминация, терор и геноцид милиони свои граждани, ЗАЩОТО СА БЕЛИ !!! Явно за обонго белите не са хора и нямат човешки права !!! Проява на неговите "ценности" видяхме в дестабилизацията до степен кървава гражданска война в Либия, Сирия (сега ще кажеш, че САЩ и там нямат пръст, а извънземните убиха Кадахи и опитаха да свалат Асад), Украйна, за да могат съплеменниците му - и също разни талибанци - да нахлуват безпрепятствено в Европа !!!

                              КОГА ще се търси сметка на тоя индивид, на тоя расист за причинените смърт и страдания на милиони хора ????

                              Доналд Тръмп не е просто някакъв ексцентрически президент, той е една от последните надежди на бялата раса !!! Неслучайно е презрението му към пишман лидерите на Европа - това е презрението на честният патриот към хора, които доброволно и съзнателно подлагат на терор и дискриминация собствените си народи !!!
                              Last edited by X_Y; 18.07.2018, 10:15.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Бе май е време и тук да те поставят под карантина,

                                Преди това обаче ще е любопитно да припомниш как САЩ се намесиха в Украйна, сваляйки с преврат законният им президент и законното им правителство?
                                Aз пък ще напомня как спряха Южен поток и Белене.Са се опитват да запрат Северен поток.Ако Путин го е направил в което не ми се вярва заслужава само адмирации.Велик човек.

                                Коментар

                                Working...
                                X