IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Казах ли ....



    Май мисията на юнкерето отсега се очертава че ще е фиаско....
    Само глупости от тоз човек с перчема

    Коментар


    • Казах ли ....

      Jul 19, 2018 08:11:17 AM - I told you so! The European Union just slapped a Five Billion Dollar fine on one of our great companies, Google. They truly have taken advantage of the U.S., but not for long!
      Май мисията на юнкерето отсега се очертава че ще е фиаско....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Всеки си гледа работата.
        Ти затова ли денонощно си тука и кълвеш на гола кука!

        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Тия от Галъп са сватове на Архитекта!

          Ще изчакам новия брой на сп.Тайм на корицата на който има колаж с превръщането на Тръмп с чертите на Путин!

          Все пак написаното от теб,математиков, ще приема за вярно само ако следващото изследване докаже,че обикновенните американци са почнали да погасяват ипотеките си и кредитните си карти! Но това пък от своя страна ще е сигнал,че фед е пред фалит което с оглед замисъла от 1913 няма как да е вярно понеже са да фалира феда трябва да изчезнат сащ! И чак тогава печатницата ще е никому ненужна!
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Защо Тръмпито ще го преизберат или ако не е той, ще някой още по-краен.

            https://news.gallup.com/poll/237389/...lem-list.aspx?

            Хората в САЩ поставят нелегалната имиграция като най-сериозния проблем. А Русия и темата с Русия изобщо я няма за която медиите ни продъниха ушите.

            Както се вижда корелацията е абсолютно набратно. На хората им пука за нещо, за което медиите не говорят или говорят в обратен план спрямо обикновените хора. А медиите говорят за неща, за които хората не им пука.

            Че хората си имат собствени задачи да си решават. Новинарски телевизии гледат много малко хора. Всеки си гледа работата. Повечето хора само са чували за русия, и им е все тая.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Защо Тръмпито ще го преизберат или ако не е той, ще някой още по-краен.

              https://news.gallup.com/poll/237389/...lem-list.aspx?

              Хората в САЩ поставят нелегалната имиграция като най-сериозния проблем. А Русия и темата с Русия изобщо я няма за която медиите ни продъниха ушите.

              Както се вижда корелацията е абсолютно набратно. На хората им пука за нещо, за което медиите не говорят или говорят в обратен план спрямо обикновените хора. А медиите говорят за неща, за които хората не им пука.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                Така вече си ти!
                Къде беше тръгнал с тези дълги постове
                Да бе, само разваля всеобщото мнение за себе си

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • За това питай Орешарски, БСП и ДПС

                  На мене също не ми стана ясно защо КТБ фалира и с какво те са били по-зле от останалите банки в България. Всичко там май е строго секретно


                  Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                  Аз питам как така се оказа неморално да се спасява КТБ и какт така морално се спаси ПИБ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Не на мен шорошки либералистки простотии.Светът няма да се укроти докато Шорош и смешниците му не гушнат букета.Ма ного печелите бе ма вие как си вървите и печелите.Тва шорошката напас да не серете долари бе?И хоп 20 трилиона дългове ей тъй как си печелите.Смешници жалки
                    Така вече си ти!
                    Къде беше тръгнал с тези дълги постове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                      Изписа половин страница "справедлив" гняв, а не си направи труда за 5 минути да провериш за какво става въпрос
                      Не на мен шорошки либералистки простотии.Светът няма да се укроти докато Шорош и смешниците му не гушнат букета.Ма ного печелите бе ма вие как си вървите и печелите.Тва шорошката напас да не серете долари бе?И хоп 20 трилиона дългове ей тъй как си печелите.Смешници жалки
                      Last edited by RUBLA; 19.07.2018, 11:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Ама тва шорошките к....и цело село да се изтропа не мое ви затвори устите.Толкова сте гнусни мазни че чак не е за вярване...На едно и също деяние когато е във ваш интерес едни шпакли едни свирки но когато не е в ъв ваш интерес е незаконно неморално долно и неправилно.Не се засягай нямам за цел да те обидя на лична основа ама не може така.Интересно защо когато България примерно реши да купи влакове на БДЖ това било непазарно неморално и лошо ма видите ли когато САЩ решат е правилно и морално.....Аз питам как така се оказа неморално да се спасява КТБ и какт така морално се спаси ПИБ?.Не може повече да се живее по този начин.Представяш ли си ако Природните закони се променяха или не действаха според на когото харесват не харесват.Излезли били на печалба ай стига бе...Когато Жан печаташе пари това беше вредно а сега батковците печатат на поразия и това е количествено облекчение. Как го измислят бе нормален човек не мое с такива купешки куришки да борави.Ето за това свестните и почтени хора по света презират Запада.Не виждал големия проблем ми огледай се и ще го видиш.България е разсипана точно от такива пеераси и нашите свиркаджии. Са да питам и друго ще има ли съд за тези които като като разбраха че заемите са неспасяеми започнаха да ги продават с измама като инвестиционни продукти??Или на това му се вика пазарна стратегия и успех.Ма само как на измамника му лапат ****** вместо да го *********.И после ше ми раправяте врели некипели за пазар конкуренция предприемачество.Дрън дрън ярина

                        Изписа половин страница "справедлив" гняв, а не си направи труда за 5 минути да провериш за какво става въпрос
                        Last edited by RUBLA; 19.07.2018, 11:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                          Виж сега, от спасяването на AIG американският данъкоплатец е направил печалба от 23 млрд. долара като съответно акционерите губят около 80% от капитала си. Сиреч, хем клиентите на AIG не са ущетени, хем данъкоплатецът прави пари, хем подлите акционери са наказани. А и почти цялото ръководство на AIG от преди кризата е подменено. Така че там не виждам какъв е големият проблем

                          Значи, като дадеш на заем пари на закъсала компания и няколко години след това тя ги върне с лихвите, значи не е било голяма грешка да се даде заема. Така си мисля аз поне
                          Ама тва шорошките к....и цело село да се изтропа не мое ви затвори устите.Толкова сте гнусни мазни че чак не е за вярване...На едно и също деяние когато е във ваш интерес едни шпакли едни свирки но когато не е в ъв ваш интерес е незаконно неморално долно и неправилно.Не се засягай нямам за цел да те обидя на лична основа ама не може така.Интересно защо когато България примерно реши да купи влакове на БДЖ това било непазарно неморално и лошо ма видите ли когато САЩ решат е правилно и морално.....Аз питам как така се оказа неморално да се спасява КТБ и какт така морално се спаси ПИБ?.Не може повече да се живее по този начин.Представяш ли си ако Природните закони се променяха или не действаха според на когото харесват не харесват.Излезли били на печалба ай стига бе...Когато Жан печаташе пари това беше вредно а сега батковците печатат на поразия и това е количествено облекчение. Как го измислят бе нормален човек не мое с такива купешки куришки да борави.Ето за това свестните и почтени хора по света презират Запада.Не виждал големия проблем ми огледай се и ще го видиш.България е разсипана точно от такива пеераси и нашите свиркаджии. Са да питам и друго ще има ли съд за тези които като като разбраха че заемите са неспасяеми започнаха да ги продават с измама като инвестиционни продукти??Или на това му се вика пазарна стратегия и успех.Ма само как на измамника му лапат ****** вместо да го *********.И после ше ми раправяте врели некипели за пазар конкуренция предприемачество.Дрън дрън ярина
                          Last edited by RUBLA; 19.07.2018, 11:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            А я ми кажи гледам че си голем разбирач защо AIG не фалира през 2008.Да изреждам ли банки разни имотни фирми???Да има осъден за кризата??
                            Виж сега, от спасяването на AIG американският данъкоплатец е направил печалба от 23 млрд. долара като съответно акционерите губят около 80% от капитала си. Сиреч, хем клиентите на AIG не са ущетени, хем данъкоплатецът прави пари, хем подлите акционери са наказани. А и почти цялото ръководство на AIG от преди кризата е подменено. Така че там не виждам какъв е големият проблем

                            Значи, като дадеш на заем пари на закъсала компания и няколко години след това тя ги върне с лихвите, значи не е било голяма грешка да се даде заема. Така си мисля аз поне

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Няма идеален свят. Навсякъде има такива. Но я виж какво се случва с тях като ги хванат. 2008 Мадоф беше в затвора още ноември.
                              А например какво направиха с ктб? Взеха държавен заем да платят...

                              Та това което казах си е точно така. Виж какво им е в главите. Да си откраднат.

                              Да те заплашват с оръжие.

                              А я ми кажи гледам че си голем разбирач защо AIG не фалира през 2008.Да изреждам ли банки разни имотни фирми???Да има осъден за кризата??

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Няма идеален свят. Навсякъде има такива. Но я виж какво се случва с тях като ги хванат. 2008 Мадоф беше в затвора още ноември.
                                А например какво направиха с ктб? Взеха държавен заем да платят...

                                Та това което казах си е точно така. Виж какво им е в главите. Да си откраднат.

                                Да те заплашват с оръжие.

                                Един адаптивен българин, който е “в акъла си” как искаш да мисли?

                                Коментар

                                Working...
                                X