IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Също се чудя, ако следващият президент е DJ Тръмп само, че в една по-крайно лява версия и ръси същите непремерени простотии, но по-вляво... как ли ще реагират тръмпетата? Сигурно ще стоят кротко пред телевизорите и ще привеждат смислени аргументи и ще дават трезва и аналитичена оценка на ситуацията

    А представи си пък въпросният хубавец да е спечелил с малциноство от гласовете и пак с подкрепа от Кремъл?!

    Не случайно доста политически анализатори дават голяма вероятност в САЩ да има гражданска война в следващите 10 години
    Няма какво да се чудиш, един такъв малко поопушен комуноид бе цели 2 мандата начело и вършеше простотии.
    Изтърпяха го патриотично ама веднага си избраха този дето обеща да обезкости наследството му, в ход е.

    А относно гражданската война - никой няма шанс срещу ядосан бял хетеросексуален мъж, историята го е доказала категорично.
    Още повече там зад локвата са си прилично въоръжени...колкото и да дразни това нежните либерални душички.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Защо аз да давам? Питай Пип, той говори за хейт спийч и даже е прочел последната съдебна практика...

      Аз като адски не харесвам някой го наричам идиот, защото знам, че в Страсбург има съдебна практика, че това е окей и е защитено от свободата на словото и мнението. Дали е хейт спийч не знам
      Самия термин е ... Даже не знам как да го определя...
      Както и да е.
      Омразата не е забранена от никакъв закон. Обаче много го разшириха понятието. Да не харесваш някого на каквато и да било основа си е лично право. Не може да заклеймиш някой че не харесва негрите, арабите, педалите и всякакви други и едва ли не да вменяваш престъпление за това.
      Ами че това си е част от природата. А да спомена че всички изкуствени експерименти завършват трагично. Примери има доста.

      По отношение на хората, (което явно най-много те терзае) то всички са расисти. Ми като видиш негър в София, всички се обръщат след него. В САЩ не се обръщат щото има доста, но сегрегацията си е съвсем естествена - никой бял не иска да живее сред негри. И така негрите си живеят в негърските квартали, белите - в белите. И никой не казва нищо за това, защото иначе ще стане война.
      Ами белите дори в ресторанти не ходят където има предимно негри.
      Каквито и либерални мантри да се ръсят, не може да се измени.
      ...
      Има огромна разлика между торерантството и толерастията.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Не, определението на тръмпетата е всичко, което наранява нежните чувства на феновете на Тръмп е хейт спийч

        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        https://www.youtube.com/watch?v=JPQEIKqt93k

        И тоя либераст не може да отговори на въпроса....много труден въпрос е вика определението....
        Което не му пречи да банва в европа и щатите всичко що е вдясно.

        А всъщност е много елементарно - всичко що наранява нежните liberal feelings е хейт спийч.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Не отговори на въпроса.
          Как да ти отговоря като не даваш определение на хейт спийч?
          https://www.youtube.com/watch?v=JPQEIKqt93k

          И тоя либераст не може да отговори на въпроса....много труден въпрос е вика определението....
          Което не му пречи да банва в европа и щатите всичко що е вдясно.

          А всъщност е много елементарно - всичко що наранява нежните liberal feelings е хейт спийч.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Не отговори на въпроса.
            Как да ти отговоря като не даваш определение на хейт спийч?
            Защо аз да давам? Питай Пип, той говори за хейт спийч и даже е прочел последната съдебна практика...

            Аз като адски не харесвам някой го наричам идиот, защото знам, че в Страсбург има съдебна практика, че това е окей и е защитено от свободата на словото и мнението. Дали е хейт спийч не знам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Е, не знам и аз се чудя като осмивш един палячо, това хейт спийч ли е?
              Не отговори на въпроса.
              Как да ти отговоря като не даваш определение на хейт спийч?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Също се чудя, ако следващият президент е DJ Тръмп само, че в една по-крайно лява версия и ръси същите непремерени простотии, но по-вляво... как ли ще реагират тръмпетата? Сигурно ще стоят кротко пред телевизорите и ще привеждат смислени аргументи и ще дават трезва и аналитичена оценка на ситуацията

                А представи си пък въпросният хубавец да е спечелил с малциноство от гласовете и пак с подкрепа от Кремъл?!

                Не случайно доста политически анализатори дават голяма вероятност в САЩ да има гражданска война в следващите 10 години
                Last edited by Money; 09.08.2018, 17:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Е добре де, какво имаш впредвид с хейт спийч?
                  Е, не знам и аз се чудя като осмивш един палячо, това хейт спийч ли е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    Hate speech-а и шит спама идват от DJ Тръмп и тръмпетата. Това е стратегията на Банън...
                    Е добре де, какво имаш впредвид с хейт спийч?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Hate speech-а и шит спама идват от DJ Тръмп и тръмпетата. Това е стратегията на Банън...
                      С човек либераст говорещ със сиенен лозунги е безмислено да се спори.
                      Още чакам от теб насрещен на моя списък не с реч, а с реални хейт действия.
                      Няма и да дочакам, щото няма, иначе всеки такъв случай щеше да се дъвчи с месеци от сиенен и другите масмедийни боклуци.

                      https://www.breitbart.com/big-journa...mp-supporters/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Не само моето, и твоето право.
                        От мен не страхуйся, няма те гръмна, с кого иначе ще се бъзикам тъй харно туканка...
                        Hate speech-а и шит спама идват от DJ Тръмп и тръмпетата. Това е стратегията на Банън...

                        Коментар


                        • Да, а в САЩ има повече огнестрелно оръжие сред населението отколкото е броя но хората. И масовите стрелби май почти винаги се извършват от бели... А DJ Доналд подкрепя правото да се носи оръжие. Той нали е голям конституционалист

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Верно, ти по добре се оглеждай внимателно наоколо че все по дълги ножове и мачетета като мечове вадят неграта и талибаните из лондоня...

                          https://www.thesun.co.uk/news/525126...are-mill-hill/

                          In February more than 250 knives and swords were seized across London in just one week and 283 people, many of them teenagers, were arrested for carrying them.

                          By June, stabbings were reported on a nearly daily basis

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Ама чакай сега, нали вие тръмпетата бяхте привърженици на здравия разум и сериозните аргументи... Сега изведнъж вадиш съдебна практика, с която да защитиш правото си на hate speech...




                            Не само моето, и твоето право.
                            От мен не страхуйся, няма те гръмна, с кого иначе ще се бъзикам тъй харно туканка...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Предлагам двубоят да е със самурайски мечове


                              Верно, ти по добре се оглеждай внимателно наоколо че все по дълги ножове и мачетета като мечове вадят неграта и талибаните из лондоня...

                              https://www.thesun.co.uk/news/525126...are-mill-hill/

                              In February more than 250 knives and swords were seized across London in just one week and 283 people, many of them teenagers, were arrested for carrying them.

                              By June, stabbings were reported on a nearly daily basis

                              Коментар


                              • Пип, това либерален хейт ли е?

                                Човекът просто е такава карикатура, че няма накъде...

                                Коментар

                                Working...
                                X