IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ного ми е забавно да ви чета глупостите - но и тъжно - че дори на вас - умни хора - пропагандата така им промива тимбериците. Не се ли усещате, че нямате никакви доводи в подкрепа на всичките си обвинения?
    Просто ей-така - повтаряте каквото чуете или прочетете в продажните медии. От друга страна дори и това показва могъществото на Тръмп - както и приятният факт, че голяма част от хората все още са неподдатливи на промиване на тимберицата - и медиите не са всесилни.

    И нито дума не казвате за това, че един душманин на България и доказано злобен, е умрял. А това е новината на деня.
    Last edited by RUBLA; 26.08.2018, 12:56. Причина: Спазвайте добрия тон!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Дедото е най-обикновен мошенник и непоправимо пристрастен към лъжата човек. Както и цялата фамилия и почти всички, с които са се обградили...
      Click image for larger version

Name:	Doing time.jpg
Views:	1
Size:	79.1 КБ
ID:	3374243



      Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
      Тоя 72г дедо,той не помни вчера какво е правил ,те президент го назначиха.
      Ама ще трябва виновник за резета,няма как

      едит:Сега видях че дедото бил един най-обикновен политически хамелеон
      от уикипедиа

      Коментар


      • kurta007 - не му е лесно на него, тези които му дърпат конците май са на път да заключат всичките му приближени. Не знам с какво ги е стресирал толкова, той едва ли прави нещо което не им се нрави съзнателно..най много от склероза да се е пообъркал. Много е странно житието му, голям фюлм.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Тоя 72г дедо,той не помни вчера какво е правил ,те президент го назначиха.
          Ама ще трябва виновник за резета,няма как

          едит:Сега видях че дедото бил един най-обикновен политически хамелеон
          от уикипедиа

          Полит. партия Демократическа партия (до 1987, 2001 – 09); Републиканска партия(1987 – 99, 2009 – 11, 2012-настояще); Реформистка партия на САЩ (1999 – 01); независим (2011 – 12)
          Last edited by kurta007; 25.08.2018, 23:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение



            Импето съвсем изкрейзи с тая де не е ясно от кой от 3те дузини джендъри е.
            Тогава защо пускаш ОБЛИЗВАЩО СЕ ЧОВЕЧЕ, бе?

            И ти и се облизваш.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Сега се върнах назад-назад - първите няколко страници на темата... направо сам от себе си се втрещих. Как съм могъл да дам на 98% (поне) вярна прогноза - не просто за победата на този могъщ старец на изборите (това само по себе си - все още твърдя - не бе особено трудно), но и НАЧИНЪТ по който това ще се случи, както и последващите му действия?

              Аз съм баси политикоанализаторският шаман - не е истина просто....

              Аферим и на Пирамидов - който единствен повярва в очевидното.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Мазньо внимавай с тая, ще те размята като мокър парцал и ще те сдави като кон врабец,



                Импето съвсем изкрейзи с тая де не е ясно от кой от 3те дузини джендъри е.

                Коментар


                • Извинявай, модераторе Алекс - но е така.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                    Дядо ти Перчемов също е нерасист и веднага ще го опраши това.

                    Ама кое е това и защо да става президентка? Не е ли по-добре: Серена Уилямс? Пък и те са стари приятели с Доналдът.

                    [ATTACH=CONFIG]n3374073[/ATTACH]
                    Мазньо внимавай с тая, ще те размята като мокър парцал и ще те сдави като кон врабец,

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • http://epicenter.bg/article/I-tazi-a...o/162116/11/33
                      Още когато бе връчен мандатът на специалния прокурор, цялата работа намириса на политическа разправа И тази атака срещу Тръмп няма да успее. Времето на Мюлър и Демократите изтича неумолимо

                      Ако все пак има нарушение, може ли Тръмп да бъде преследван? Понастоящем кодексът на Правосъдния департамент изключва възможността да се преследва действащ президент

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Вие там у лево освен зомбита сте и много по големи расисти отколкото дясномислещите. Вкл. и собствената си раса мразите.
                        Oтново си в грешка, както обикновено.
                        На 100% бих подкрепил първата жена президент, при това сладко шоколадче. Е, хубаво би било дедо перчем да и е вице и да удря по 1 рамо при нужда.
                        Поне х 10пъти по умна от О'банана и мъжа му.

                        https://www.youtube.com/watch?v=lJ7M8zzpi_c

                        Дядо ти Перчемов също е нерасист и веднага ще го опраши това.

                        Ама кое е това и защо да става президентка? Не е ли по-добре: Серена Уилямс? Пък и те са стари приятели с Доналдът.

                        Click image for larger version

Name:	17serena-bare.jpg
Views:	1
Size:	41.7 КБ
ID:	3374073

                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          От Тръмпетата виждам само кухо бла-бла, съвсем в стила на DJ Тръмп и "факти" от крайнодесни хейт сайтчета

                          Имаше една шегичка, че каквото и да направи или каже Тръмп, феновете му пак ще го подкрепят. Единствено ако се превърне в чернокож феновете му ще се откажат от него и ще го намразят
                          След като "Тръмпето" е без значение , ти що си нон стоп в тая тема бе Монев ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Общо взето е така, ама що ли ми се струва че ти си от феновете на сеирджиите (ей там по на север и изток) де не играят.

                            Иначе съдиите не ни бъркат - вече водим някъде 55 на 45...% население.
                            Всички играем , няма как иначе . Най добре е да си вън от матрицата , ама нема как да стане .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Единствено ако се превърне в чернокож феновете му ще се откажат от него и ще го намразят
                              Вие там у лево освен зомбита сте и много по големи расисти отколкото дясномислещите. Вкл. и собствената си раса мразите.
                              Oтново си в грешка, както обикновено.
                              На 100% бих подкрепил първата жена президент, при това сладко шоколадче. Е, хубаво би било дедо перчем да и е вице и да удря по 1 рамо при нужда.
                              Поне х 10пъти по умна от О'банана и мъжа му.

                              https://www.youtube.com/watch?v=lJ7M8zzpi_c


                              Коментар


                              • Моней после да не се чудиш що в Германия ще изберат АфД. С такива политици начело, избора на АфД е в кърпа вързан.



                                Коментар

                                Working...
                                X