IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не съм казвал това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Четейки тази тема човек може да напише дисертация по психология на тълпата. Едно от типичните и качества е неспособността и да разсъждава. Наскоро бях изумен от откритието, че новите технологии създадоха тълпи, които нямат пряк физически контакт по между си. Това отключи огромна деструктивна сила и светът направи смела крачка напред към хаоса под бурните овации на глупаците. Едно от най-удивителните неща е, че умни хора губят способности да разсъждават, когато са част от тълпата. Затова са от значение само емоциите, които и се създават. Истината след гугъл и фейсбук няма значение.
      Като гледам си узрял за идеята че демокрацията трябва да се премахне и държавите/Светът да се управлява от "експерти". Много е модерна в ляво-либералните среди на Запад. Не за друго, ами щото електората им се сви до един файтон хора.


      Коментар


      • Четейки тази тема човек може да напише дисертация по психология на тълпата. Едно от типичните и качества е неспособността и да разсъждава. Наскоро бях изумен от откритието, че новите технологии създадоха тълпи, които нямат пряк физически контакт по между си. Това отключи огромна деструктивна сила и светът направи смела крачка напред към хаоса под бурните овации на глупаците. Едно от най-удивителните неща е, че умни хора губят способности да разсъждават, когато са част от тълпата. Затова са от значение само емоциите, които и се създават. Истината след гугъл и фейсбук няма значение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Да, моите постове отпреди 3 години са 100% в десятката - те показват колко добре съм изучил този велик лидер. НЕПАЛЯЧО !!! Ето и сага - покрай споразумението с чушкаджиите - се вижда как могъщата десница на Доналд тласва пазарите нагоре.
          To и аз съм за, че алтернативата хич ме не кефи, а и с тая тотална медийна истерия с/у него ми става все по симпатичен, ама пък ти си баси мегахипер зомбито
          По полекинка с тия култове бре, гледам и към джуджака си развил подобен...

          Коментар


          • Наистина ми стана тъжно за клиентите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Всички икономисти се изказваха че Тръмп бил лошо нещо за икономиката, за борсата, за имиджа на САЩ, за туризма, за квото се сетиш.

              Нищо не познаха. Въпросът е що трябва да им вярваме пак?
              Аз - при победата на Доналд - се подведох. Не че се съмнявах, че той ще срази Полуживата. Не че се съмнявах, че той е най-доброто за икономиката и дългосрочно пазарите могъщ ръст ще направят.
              Просто очаквах пазарите да послушат пишман анализаторите и поне временно да пропаднат след неговата победа. Това ме прецака ного - а подведох без да ща и част от моите клиенти с погрешен съвет.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Я ти виж на Импето постовете най-малкото от 2015 и тогава се изказвай

                А също да те питам, ако той беше афроамериканец щеше ли да те кефи? Примерно ако правеше същите неща и беше същия палячо какъвто е сега... Хм?



                Да, моите постове отпреди 3 години са 100% в десятката - те показват колко добре съм изучил този велик лидер. НЕПАЛЯЧО !!! Ето и сага - покрай споразумението с чушкаджиите - се вижда как могъщата десница на Доналд тласва пазарите нагоре.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Общо взето 90% от това, което излиза от устата на Тръмп няма връзка с реалността и е разтягане на локуми и измислици. И вие тръмпетата тука никакви факти не можете да извадите освен "фактите" от www.breitbart.com

                  To oбщо взето 100% от това което пишеш в този форум няма връзка с реалността и е соросодна параноя ама те търпим

                  Коментар


                  • Доналд Тръмп искал да засенчи дори "Тур дьо Франс", но без никакъв успех

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп

                      Оатави го мазньото. Избъзиках те с с твой цитат.
                      А и да кажа че ако беше негър, нямаше да ме кефи. Независимо какво прави. За да е по-ясно ще кажа, че един негър може само са развали нещата каквито и да са те. Обама може би е единствения който видимо нищо не развали, но и нищо не направи. Мек като бебешко дупе.

                      аргумент - виж какво стана в бившата Ангола и какво се случва в юар.
                      Ами Франция?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Всички икономисти се изказваха че Тръмп бил лошо нещо за икономиката, за борсата, за имиджа на САЩ, за туризма, за квото се сетиш.

                        Нищо не познаха. Въпросът е що трябва да им вярваме пак?
                        При Тръмп Америка е средно 43-44% more great.
                        Може да се види и останалия свят къде е...общо взето слаба ракия.
                        Пък Мишо да си се пени и бълва гущерчета колкото си иска

                        Ооопс, забравих, то било легасито на О"банана
                        Ticker
                        Gain%
                        SPY 33.86%
                        QQQ 59.05%
                        DIA 38.24%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Общо взето 90% от това, което излиза от устата на Тръмп няма връзка с реалността и е разтягане на локуми и измислици. И вие тръмпетата тука никакви факти не можете да извадите освен "фактите" от www.breitbart.com

                          Всички икономисти се изказваха че Тръмп бил лошо нещо за икономиката, за борсата, за имиджа на САЩ, за туризма, за квото се сетиш.

                          Нищо не познаха. Въпросът е що трябва да им вярваме пак?

                          Коментар


                          • Общо взето 90% от това, което излиза от устата на Тръмп няма връзка с реалността и е разтягане на локуми и измислици. И вие тръмпетата тука никакви факти не можете да извадите освен "фактите" от www.breitbart.com

                            Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Това са минусите, а плюсовете са създаване на нови работни места в промишлеността.

                            Времето ще покаже кой крив и кой прав. Иначе другото е разтягане на локуми върху разни теории със съмнителна връзка с реалността.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              И иска да въвежда мита, които да оскъпят продуктите, които консумира обикновения американец... и които правят доста американски компании неконкурентноспособни, защото зависят от внос на междинни продукти...
                              Лош, много лош, гад направо.
                              И на мексико колко мита въведе...пък сега изведнъж се предаде.
                              По насетне ще се предаде и на Канада, ЕС, Китай и т.н.
                              Лош лош, много лош

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Я ти виж на Импето постовете най-малкото от 2015 и тогава се изказвай

                                А също да те питам, ако той беше афроамериканец щеше ли да те кефи? Примерно ако правеше същите неща и беше същия палячо какъвто е сега... Хм?



                                Че той по душа си е черен, тях ги влече клоуниадата и траш толка

                                Коментар

                                Working...
                                X