IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

    1. Oct 3, 2018 09:05:28 AM - Blowout numbers on New Jobs and, separately, Services. Market up!
    Eй, гамен, що крадеш от паничката на ОйБанана бе, всичко е благодарение на него...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


      Ъъъ, тука нещо не разбрах какво се опитваш да кажеш?

      Демокрацията работи на друг принцип - който събере най-много гласове. В случая със САЩ, който събере най-много електорални гласове.
      Е ти пък, каква ясна мисъл и резонност можеш да очакваш от сбъркани либерални главички

      Но идеята не е Тръмп да прогресира, защото е "най-добрият"... Този тард и клоун, ха-ха...
      Едно от най готините му качества (което обожавам със сигурност не само аз ) е благодарение на цветистия му и антиполиткоректен израз - че прави всички либералета на кайма, влудява ги, направо изкрейзват, запенят се от злоба
      При все че донякъде се въздържа, заради позицията, смятай ако не бе президент....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Ако си съгласен с принципа, че обществото трябва да предоставя възможност на всички да се докажат ми е малко трудно да си представя, че ще си фен на DJ Тръмп

        Но идеята не е Тръмп да прогресира, защото е "най-добрият"... Този тард и клоун, ха-ха...

        Иначе за квотите може да се дебатира, принципно не съм им голям привърженик. Но ако изборът е между тотална и необуздана простотия и квоти, предпочитам квотите
        Ко речи състави изречение задай въпрос

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Ако си съгласен с принципа, че обществото трябва да предоставя възможност на всички да се докажат ми е малко трудно да си представя, че ще си фен на DJ Тръмп

          Но идеята не е Тръмп да прогресира, защото е "най-добрият"... Този тард и клоун, ха-ха...

          Иначе за квотите може да се дебатира, принципно не съм им голям привърженик. Но ако изборът е между тотална и необуздана простотия и квоти, предпочитам квотите

          Ъъъ, тука нещо не разбрах какво се опитваш да кажеш?

          Демокрацията работи на друг принцип - който събере най-много гласове. В случая със САЩ, който събере най-много електорални гласове.

          Коментар


          • Ако си съгласен с принципа, че обществото трябва да предоставя възможност на всички да се докажат ми е малко трудно да си представя, че ще си фен на DJ Тръмп

            Но идеята не е Тръмп да прогресира, защото е "най-добрият"... Този тард и клоун, ха-ха...

            Иначе за квотите може да се дебатира, принципно не съм им голям привърженик. Но ако изборът е между тотална и необуздана простотия и квоти, предпочитам квотите

            Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Е нали ти каза, че либералната идея е най-добрите прогресират.

            Коментар


            • Жена с шест+ топки, това трябва да е от консервтардните джендъри... Няма какво друго да е

              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Туй както си описал звучи като некъв джендър.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Туй както си описал звучи като некъв джендър.
                Тия умнозаключения можеш да си ги запазиш за себе си.
                Всякакви джендъри,пишман социалисти, недо...и феминисти, me too к....ви и прочие човешка измет са неизменна и характерна част от вашия, либерасткия лагер.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Тая ми е любимка. Обаче тя има повече топки от Обама, Макрон и Юнкер взети заедно.

                  +++
                  Aбсолютно. Желязна отвсякъде.
                  И по миграцията е безкомпромисна, още преди 40г...

                  https://www.margaretthatcher.org/document/103485

                  Но е изключение от правилото. Именно затова то си и важи с пълна сила.
                  Няма държава управлявана от жена да е сколасала, все нещо накрая оцапват, дори и да започнат добре...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Тая ми е любимка. Обаче тя има повече топки от Обама, Макрон и Юнкер взети заедно.

                    Туй както си описал звучи като некъв джендър.
                    Last edited by Todor Sabev; 03.10.2018, 12:40.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Значи наистина това бил проблемът...

                      Принципно жените са предимно секретарки и продавачки на касата в супермаркетите. Все много привлекателни професии.

                      А и как това, че има 50% жени иминстри е проблем, при положение, че жените са 50% от населението?
                      Е нали ти каза, че либералната идея е най-добрите прогресират.

                      Аз ти казвам, че на теория звучи добре. На практика обаче имаш квоти. Сещаш се как ЕУ, Германия, етц натискат в бордовете на компаниите да има не знам си какъв процент жени. Как това се връзва либералната идея за най-добрите след като имаш квоти?

                      Сещаш се като ги избират в комисията на ЕС също да имало квоти.

                      Същото беше и с Хилари - всички медии изпитваха оргазъм и пишеха възхваляващи статии за бъдещата първа жена президент на САЩ. Обаче никоя медия не подкрепяше Льо Пен за първата жена президент на Франция.

                      Аз виждам лицемерие. Льо Пен не е ли жена? Абе жена е, ама не е от нашите.


                      Коментар


                      • Тая ми е любимка. Обаче тя има повече топки от Обама, Макрон и Юнкер взети заедно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Значи наистина това бил проблемът...

                          Принципно жените са предимно секретарки и продавачки на касата в супермаркетите. Все много привлекателни професии.

                          А и как това, че има 50% жени иминстри е проблем, при положение, че жените са 50% от населението?

                          Зависи от жените.


                          Коментар


                          • Значи наистина това бил проблемът...

                            Принципно жените са предимно секретарки и продавачки на касата в супермаркетите. Все много привлекателни професии.

                            А и как това, че има 50% жени иминстри е проблем, при положение, че жените са 50% от населението?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Не става дума за доминация, аз не съм за доминация на когото и да било. В едно либерално общество всеки е свободен да се докаже. Това е идеята
                              Това звучи добре на теория. На практика разни групи почват да се оплакват че няма равенство и почва натиск за равенство.

                              Резултатът е че имаш 50% жени минстърки и на ръководни позиции. Ама нито една жена в строителството или в непривлекателните професии.


                              Един чудесен пример е Швеция. Пълно с жени министърки, които са създали една перфектна среда за жените - на втората снимка е перфектната среда.











                              Коментар


                              • Ми то за 6000 хиляди години при патриархална доминация. Във войни и конфликти са загинали над половин милиард, но може и да са повече.
                                Е да ама имаш компютри, автомобили, самолети, Интернет, антибиотици, етц.

                                А там имат малария и СПИН.

                                Както се казва прогресът изисква жертви. Въпреки че при матриархата също има жертви, ама нема прогрес.



                                Коментар

                                Working...
                                X