IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    ..........Не съм чувал руснаци да са убивали изнасилвали грабели.......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Да, 1944 дойдоха едни "дето изнасилват пиянстват убиват бият се и са недосегаеми за съдилищата на съответната страна" в България, но съвсем не бяха американци.
      Още не са си тръгнали, сега държат горива, почти цялата енергетика и голяма част от стратегическите предприятия. Ти също работиш за тях, срещу "висока" заплата, която ти изглежда такава в плевенските села, защото не си излизал от България, иначе знаеш всичко, щото си чел вагон с книги.
      Аз с гордост бих работил за тях но жалкото е че си отидоха и дойдоха истинските боклуци тука западняците.Не съм чувал руснаци да са убивали изнасилвали грабели...чувал съм само лъжи на крадливи арогантни и прости демократи.Да заплатата наистина е висока и е по висока от западните заплати а ако сложим и какво мога да си купя с нея Запада утече у канало.От България нямам намеренеие да излизам освен на екскурзия щото не съм възпитан в лакомия нито да зарязвам родителите си и страната си когато те имат най голяма нужда от мен.А това че държали стратегически предприятия мога само с усмивка да го подмина.Вярно е само че те ги построиха а вие крадливата демократична пасмина ги окрадохте и съсипахте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Да, 1944 дойдоха едни "дето изнасилват пиянстват убиват бият се и са недосегаеми за съдилищата на съответната страна" в България, но съвсем не бяха американци.
        Още не са си тръгнали, сега държат горива, почти цялата енергетика и голяма част от стратегическите предприятия. Ти също работиш за тях, срещу "висока" заплата, която ти изглежда такава в плевенските села, защото не си излизал от България, иначе знаеш всичко, щото си чел вагон с книги.
        А енергетиката и "стратегическите" предприятия / другите ги окрадохте и нарязахте за скрап / ги построи америка налЕ ... я ми покажи какво е построила америка за 30 годин тука , че нещо не видя !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Не не съм чувал да се появявали напоследък освен в Полша и Румъния.Но съм чувал за едни дето дойдоха 1944г и не си тръгват въпреки многобройните намеци и покани да си тръгнат.Дори съм чувал че изнасилват пиянстват убиват бият се и са недосегаеми за съдилищата на съответната страна.А японците са пропищели от тях.Дори съм чувал че има едни и тука в България и даже чух че откакто в една дискотека им потрошиха зъбите и ги ебаха са подвили опашки и не ходят по дискотеки в България..Даже чух че наши военни са отказвали да стрелят по натовски мишени на които е изобразен руски войник.
          Да, 1944 дойдоха едни "дето изнасилват пиянстват убиват бият се и са недосегаеми за съдилищата на съответната страна" в България, но съвсем не бяха американци.
          Още не са си тръгнали, сега държат горива, почти цялата енергетика и голяма част от стратегическите предприятия. Ти също работиш за тях, срещу "висока" заплата, която ти изглежда такава в плевенските села, защото не си излизал от България, иначе знаеш всичко, щото си чел вагон с книги.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Откакто съществува ЕС, т.е. 1957 година насам, в Западна Европа има само вайни и разруха



            Актуална снимка от Берлин...

            [ATTACH=CONFIG]n3405126[/ATTACH]
            Ако продължат както са я подкарали скоро тая снимка може да е реалност..А ако се намесят и климатичните промени не ми се мисли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              А чувал ли си дали са се появявали американски зелени човечета в европейска страна напоследък? И как би реагирал ако се появят такива в Бургас и Варна, както в Крим? Или викаш, те щом са руснаци, значи са братушки, да правят какво искат.
              Не не съм чувал да се появявали напоследък освен в Полша и Румъния.Но съм чувал за едни дето дойдоха 1944г и не си тръгват въпреки многобройните намеци и покани да си тръгнат.Дори съм чувал че изнасилват пиянстват убиват бият се и са недосегаеми за съдилищата на съответната страна.А японците са пропищели от тях.Дори съм чувал че има едни и тука в България и даже чух че откакто в една дискотека им потрошиха зъбите и ги ебаха са подвили опашки и не ходят по дискотеки в България..Даже чух че наши военни са отказвали да стрелят по натовски мишени на които е изобразен руски войник.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                А чувал ли си дали са се появявали американски зелени човечета в европейска страна напоследък? И как би реагирал ако се появят такива в Бургас и Варна, както в Крим? Или викаш, те щом са руснаци, значи са братушки, да правят какво искат.
                Има ги колко щеш да почвам ли от Рамщайн ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Бе не съм чувал Да направим Русия отново велика.Нито съм чувал Путин да иска рекет от Европа че ги пазел от някой си...Ма за всичко са виновни куманягите Путин и Русия
                  А чувал ли си дали са се появявали американски зелени човечета в европейска страна напоследък? И как би реагирал ако се появят такива в Бургас и Варна, както в Крим? Или викаш, те щом са руснаци, значи са братушки, да правят какво искат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Бе аз не им знам жизнения стандарт не съм бил там но знам че не е никакъв стандарт да бачкаш до 100 г за едното ядене наем ипотека и сметки.Да им пикая на жизнения стандарт на западняците...и тама е пълно с мизерници само в очите на наште седесарско демократични тиквочи тама са богати.А за кражбите грабежите убийствата и войните нито дума
                    Не си бил, ама знаеш.

                    Коментар


                    • Откакто съществува ЕС, т.е. 1957 година насам, в Западна Европа има само вайни и разруха



                      Актуална снимка от Берлин...

                      Click image for larger version

Name:	Berlin.jpg
Views:	1
Size:	59.3 КБ
ID:	3405126

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Со кротце, со благо и со малце кютек. Сигурен съм че повечето народи сами са се присъединили към руската федерация, пленени от сияйната православна и комунистическа идеология, както и от страхотната икономика и жизнен стандарт.
                        Бе аз не им знам жизнения стандарт не съм бил там но знам че не е никакъв стандарт да бачкаш до 100 г за едното ядене наем ипотека и сметки.Да им пикая на жизнения стандарт на западняците...и тама е пълно с мизерници само в очите на наште седесарско демократични тиквочи тама са богати.А за кражбите грабежите убийствата и войните нито дума

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Тръмп иска ЕС да се разпадне (също както Путин и Корнела, шефката но тролската агидка тука)

                          Да кажат псевдокомунетата и псевдоконсерваторите по какъв начни раздухването на национализъм и омраза ще помогне на мира в Европа и света
                          Ха ха ха Курнела искала да се разпадне ЕС смях.Путин също не иска разпадане на ЕС.Паричко Паричко земи се осъзнай

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                            А кой раздухва национализма и омразата?
                            Бе не съм чувал Да направим Русия отново велика.Нито съм чувал Путин да иска рекет от Европа че ги пазел от някой си...Ма за всичко са виновни куманягите Путин и Русия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Тръмп иска ЕС да се разпадне (също както Путин и Корнела, шефката но тролската агидка тука)

                              Да кажат псевдокомунетата и псевдоконсерваторите по какъв начни раздухването на национализъм и омраза ще помогне на мира в Европа и света
                              А кой раздухва национализма и омразата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Тръмп иска ЕС да се разпадне (също както Путин и Корнела, шефката но тролската агидка тука)

                                Да кажат псевдокомунетата и псевдоконсерваторите по какъв начни раздухването на национализъм и омраза ще помогне на мира в Европа и света
                                Айде по-напред педитолерастетата да обяснят защо европейците не щат за съквартиранти чернокафяви / щот попОлизъма се появи вследствие на педитолерастката политика на ЕС / и колко е мирна сега Европа ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X