IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Сорос е най-големият злодей и в основата на всичко гнило в света
    Точно така.
    Правилно започваш да разбираш.

    Когато не ме мързи, ще ти покажа и докажа с общодостъпни факти, как той държи в ноктестите си лапи цялата световна медия, прилагайки парите "си" в ключови места.

    Коментар


    • Тука само да добавя, ако Банън беше успял да създаде крайно-дясно популистко трансевропейско движение (нещо като нео-фашистки интернационал), вероятно много бързо щеше да обърне палачинката и да стане нео-глобалист

      Коментар


      • Сорос е най-големият злодей и в основата на всичко гнило в света


        Стив Банън, пич от Голман Сакс с лично състяние от 50 млн. долара и интерес от намаляване на данъците за най-богатите, сега е нашият герой, продводител на интернационалния нео-псевдо-фашизъм... Да се надяваме, че ще успее. (Сигурен съм, че и Баневи и Стайкови са нео-псевдо-националисти, както и много други като тях. Псевдо-национализмът е последното и най-сигурно убежище за псево-елита. За мене най-любопитното е как БСП, които от край време са си псевдо-елит, псевдо-леви и т.н., сега станаха и псевдо-националисти.)


        "Стив Банън, бившият съветник на Тръмп, харесва случващото се. Сега той се опитва да организира трансевропейско движение, което да включва и анти-Сорос кадри. През лятото Банън каза, че това е война и е война за контрол, война срещу малкия човек. И допълва: "Погледнете Сорос и другите неправителствени организации, те ви унищожават"."

        https://www.webcafe.bg/webcafe/anali...na_populistite


        Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        Данни за тея дето са на социални помощи в САЩ. 63% от мигрантите на социални. Натурализираните мигранти - 55% на социални.

        https://www.cis.org/Report/63-NonCit...lfare-Programs


        Данни и за престъпността извършвана от нелегалните.

        https://www.gao.gov/products/GAO-18-433

        Коментар


        • Данни за тея дето са на социални помощи в САЩ. 63% от мигрантите на социални. Натурализираните мигранти - 55% на социални.

          https://www.cis.org/Report/63-NonCit...lfare-Programs


          Данни и за престъпността извършвана от нелегалните.

          https://www.gao.gov/products/GAO-18-433

          Коментар


          • Сорос е финансирал женските маршове срещу избирането на Тръмп.
            Финансирал е също ислямски екстремистски организации в тази връзка.

            https://womenintheworld.com/2017/01/...on-washington/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              За Пети американски флот ли намекваш?
              За всичките им флотове за цялата им държава.
              Last edited by X_Y; 02.12.2018, 21:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Благодарим ти Бахрейн
                За Пети американски флот ли намекваш?

                Коментар


                • Благодарим ти Бахрейн

                  Коментар


                  • Гледам тука разни медии, като 24 часа и Труд, какви щуротии пускат. Хем възхвала на Тръмп, хем сипят змии и гущери по неолиберализма. И това в една и съща статия.

                    Пък Тръмп си е баш неолиберал. Общо взето единственото, което не е неолиберално при него са митата. Но иначе, по-ниски данъци за най-богатите, премахване на задължителното здравно застраховено (сиреч, бедните да мрат), либерализация на банковия сектор, премахване на регулациите за защита на околната среда, за да могат големите корпорации да правят каквото си искат, свободно носене на оръжи (и стрелби в училищата).

                    Пип, ти поне разбираш какво прави Тръмп и го подкрепяш именно за това, защото те кефи неолиберализмът.

                    Ама нещо не ми е ясно масовката в България на какви глупости се възхищава по вестниците.

                    ***

                    А сега точно Младен Червеняков обясняваше за концентрацията на капитала и как Блакрок "имали" двуцифрено число трилиони долари, като той намеква, че те са си тяхни, в контекста на това как няколко фамилии управялавли света. Пък Блакрок управляват чужди пари и тези трилиони са всъщност пенсиите на американците...

                    Абе много глупости по нашите медии, предимно глупости се говорят и пишат

                    (Ив Макса да не би на чашка с Младен Червеняков да е чул за хората с трилионите )
                    Last edited by Money; 02.12.2018, 10:29.

                    Коментар


                    • Пип, това и аз много пъти съм мислил да ти го кажа, ама накрая съм се отказвал. Да не взема да те обидя, пък и какво ще спечеля от това...

                      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                      Не смятам че си тъп, със сигурност не си, ама ми е чудно защо се правиш на такъв ?

                      Коментар


                      • Тръмп и Путин. Двамата заедно

                        Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                        За да не съм извън темата, да кажа, че в Тръмп е надеждата да удари гъбата на комунизма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Аз разбирам ама и Комунизма се е смятал за нещо ново ни прогресивно и то дори сред голяма част от ителектуалците на запад и бая бой са изяли левите у Щатите.
                          Яли са бой и не са успели с позиви и тайни събрания да си наложат комунизма. Били са наивни и бедни. Сега Сорос не е наивен и беден и налага такъв комунизъм, дето ония наивните не са си и и мечтали. Все пак трябва да си сляп да не го видиш.
                          За да не съм извън темата, да кажа, че в Тръмп е надеждата да удари гъбата на комунизма.
                          Last edited by vikhunter; 30.11.2018, 22:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Да, всичко е било естествено постигнато от хора работливи и амбициозни. И сигурно не им е било много приятно на заселниците да се смазват от работа и да умират при лоша реколта. Съвсем естествено е било полицията да преследва и пребива хипита, рокаджии и рисувачи на графити. Обърни внимнание полицията преследва младите бунтари тези, които носят новото. Сега полицията охранява гейпарадите - новата вълна /разбираш ли/. Неестествено е. Неестествено е новото да бъде носено от един старчок.
                            Аз разбирам ама и Комунизма се е смятал за нещо ново ни прогресивно и то дори сред голяма част от ителектуалците на запад и бая бой са изяли левите у Щатите.

                            Относно трудът в миналото не малка част се е изнесъл от робите.
                            Last edited by Todor Sabev; 30.11.2018, 22:14.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Както и Христофор Колумб и белите ,,пълчища,, последвали го. От гледна точка на Индианските племена и цивилизациите на Ацтеките. Инките и Майте ,
                              Да, всичко е било естествено постигнато от хора работливи и амбициозни. И сигурно не им е било много приятно на заселниците да се смазват от работа и да умират при лоша реколта. Съвсем естествено е било полицията да преследва и пребива хипита, рокаджии и рисувачи на графити. Обърни внимнание полицията преследва младите бунтари тези, които носят новото. Сега полицията охранява гейпарадите - новата вълна /разбираш ли/. Неестествено е. Неестествено е новото да бъде носено от един старчок.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                                Не смятам че си тъп, със сигурност не си, ама ми е чудно защо се правиш на такъв ?
                                Да си ме чул ( моля да ме цитираш) да кажа нещо срещу планомерна и контролирана миграция с наблягане най вече на изисквания за умения и квалификации от приемащата страна, т.е. легална и умна такава ?

                                Разбира се и сред нелегалните варварски тълпи могат да се намерят някои, па макар и единици от рода на тези които си цитирал.
                                Но бъди сигурен че срещу всеки един такъв неразпознат талант седят хиляди негови сънародници престъпници, убийци, крадци, наркомани или просто мангалоидни използвачи на системата. Всъщност всички до 1 са криминали още щом стъпят нелегално на чужда земя.
                                Както и Христофор Колумб и белите ,,пълчища,, последвали го. От гледна точка на Индианските племена и цивилизациите на Ацтеките. Инките и Майте ,
                                Last edited by Todor Sabev; 30.11.2018, 20:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X