IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
    И точно това ми е тезата, и тя не е моя, а го показват анализите, които не могат да бъдат премълчани даже и от либерастската преса.
    Грешката ми е, че не включих доказателствения материал, срещнат в други статии - щото е длъжък - а го пуснах декларативно кратко. Критиката ти по този начин е правилна и ми помага да видя недостатъците си. Ще гледам точно по този въпрос да "си вържа гащите" в следващ пост и тогава може да се поспори, дали... (виж долу)...

    ... "Амазон" е цялата Америка или загубилите демократи-либерасти от девет дола носят вода, само и само да омаловажат Тръмп и т.н.червени шии.
    Винаги съм отворен към критика, чрез която се търси истината.
    Споровете с текилата са същите както с Мишо Илиев ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

      Файзер, много е опасно, .. щото мнозина само на база респект към теб биха прочели твърдението погрешно като "растежът започна заради идването на "популиста Тръмп" и не е спирал."
      И точно това ми е тезата, и тя не е моя, а го показват анализите, които не могат да бъдат премълчани даже и от либерастската преса.
      Грешката ми е, че не включих доказателствения материал, срещнат в други статии - щото е длъжък - а го пуснах декларативно кратко. Критиката ти по този начин е правилна и ми помага да видя недостатъците си. Ще гледам точно по този въпрос да "си вържа гащите" в следващ пост и тогава може да се поспори, дали... (виж долу)...

      Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      Та ето ти причинител, причина, доказателство,тайминг, че и източника е същия:
      https://www.cnbc.com/2018/10/02/amaz...employees.html
      ... "Амазон" е цялата Америка или загубилите демократи-либерасти от девет дола носят вода, само и само да омаловажат Тръмп и т.н.червени шии.
      Винаги съм отворен към критика, чрез която се търси истината.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
        Заплатите в частния сектор в САЩ продължават стабилно да растат и то повече, отколкото са очаквали спицялистите - се казва в обзор на Дау Джоунс, цитиран от CNBC:
        https://www.cnbc.com/amp/2019/01/04/...mber-2018.html

        Да напомня, че растежът започна с идването на "популиста Тръмп" и не е спирал.
        Лош, много лош и много глупав Тръмп, който върши само дивотии и поразии.
        Файзер, много е опасно, когато умен и разсъдлив човек, като теб пише щуротии, щото мнозина само на база респект към теб биха прочели твърдението погрешно като "растежът започна заради идването на "популиста Тръмп" и не е спирал."
        Ето ти от мен една също така спорна теза, но теза, която поне може да се подкрепи с факти:
        Причината за внезапния трус извадил заплатите от стагнация се казва Безос, а не Тръмп.
        На 2 октомври 2018г. Амазон обяви, че повишава минималната надница за служителите си на $15/час. Мярката засяга незабавно над 250хил служители на Амазон, а през следващите месеци и 10-ки милиони служители в ритейла и логистиката на САЩ.
        Защо засяга и други фирми? Ще е знак на неуважение да обясня.
        Доказателство за значението на този акт може да бъде и че на тази дата започна най мощната корекция на американския фондов пазар през последните години, която продължава и до днес. Причина? Инвеститорите прецениха, че от тук нататък разходите по бизнеса ще растат по бързо от приходите.

        Та ето ти причинител, причина, доказателство,тайминг, че и източника е същия:
        https://www.cnbc.com/2018/10/02/amaz...employees.html
        Last edited by Tkilata; 05.01.2019, 19:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          На друг континент ли живееш или може би на друга планета?
          Живея на планетата Земя в континента Европа държавата България близо до град Плевен.Днес е събота 18:22 часа.И си ползвам главата по точно това което е вътре за разлика от вас сляпо вярващите.Първо Германия е все още окупирана страна и не може да взема самостоятелни решения.А митовете за икономиката и финансиите изобщо не желая да ги коментирам..Германия е една страна за съжаление..

          Коментар


          • Заплатите в частния сектор в САЩ продължават стабилно да растат и то повече, отколкото са очаквали спицялистите - се казва в обзор на Дау Джоунс, цитиран от CNBC:
            https://www.cnbc.com/amp/2019/01/04/...mber-2018.html

            Да напомня, че растежът започна с идването на "популиста Тръмп" и не е спирал.
            Лош, много лош и много глупав Тръмп, който върши само дивотии и поразии.
            Last edited by И.Зверов; 05.01.2019, 12:39.

            Коментар


            • Тръмп възнамерява да въведе извънредно положение в САЩ заради границата с Мексико
              За това не е нужно одобрението на Конгреса, обяви държавният глава

              И да вкара малко леберасти в затвора ...другите ше се наакат сами .

              Прочети още на: https://www.bgonair.bg/world/2019-01...sata-s-meksiko

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                германецът обаче ше е поне 40 годишен ... от по-младите чеп за зеле не става ...
                Не. И тези са с едва ли не вроден комплекс за вина - вина, просто че са немци. Требва да е некой над 60, от Източна Германия, а и те са рядкост, за съжаление.

                Маани ги папагалчетата като трафикс, те говорат наизуст квото батковците-еврейчета са ин ги казали.

                Ей тая баба заслужава най-големо уважение - прследвана от еврейчетата и слугите им еврогейчетата, на стари години многократно вкарвана в затвора, тя гордо държи знамето и не им се дава: Урсула Хавербек, Ursula Haverbeck.
                https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ursula_Haverbeck

                http://holocaustrevisionism.blogspot...Haverbeck.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Да да ама не.Нито имат финансов ресурс нити могъща икономика.Едни таралясници и те с измама и нищо друго.Пуснат ли свободна търговия в ЕС с каляски немските дръгели утекоа у канала....Кой ше им купува боклуците за по 100000 ево?Кой Кой?Лъжат и с газовете и с разхода измамници.Немеца е генетичният боклук на Европа.
                  На друг континент ли живееш или може би на друга планета?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                    Тя Америка , в своя генезис е продукт на Европа.И много е жалко, че един Президент, който е наполовина германец и шотландец да говори глупости.НАТО е създадена след 2-та световна не само да защитава Западна Европа от СССР, а и да не позволи Германия да се милитаризира отново.Раздробена е на 14 провинции за да я децентрализират.Защото , ако реши да го направи- при тази могъща индустрия и финансов ресурс-даже Пентагона ще започне да купува германско оръжие.В Германия нацизма още е жив и тези , които не го знаят-да си поговорят с някой германец на бутилка шнапс или червено вино.
                    Да да ама не.Нито имат финансов ресурс нити могъща икономика.Едни таралясници и те с измама и нищо друго.Пуснат ли свободна търговия в ЕС с каляски немските дръгели утекоа у канала....Кой ше им купува боклуците за по 100000 ево?Кой Кой?Лъжат и с газовете и с разхода измамници.Немеца е генетичният боклук на Европа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ми в такъв случай европейците идиоти ли са?Разтуряне на НАТО незабавно гонене на американците от Европа и визи за тях.И едни убави данъци за Майкрософт Гугъл Фейсбук и други подобни дришни.И незабавно изтегляне на всички европейски войници от Сирия Ирак Афганистан.Никакви покупки на американска военна техника приемане на Русия в ЕС и създаване на европейска армия.Перчема да го духа деба и дебила изкукуригал.На мен не ми пука за аборигенската му дрислива държавичка
                      Подчертаното - съгласен, ала другото бе велико, дори и за твоя стил...само забрави да споменеш какво ще прави мармота в това време

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                        В Германия нацизма още е жив и тези , които не го знаят-да си поговорят с някой германец на бутилка шнапс или червено вино.
                        германецът обаче ше е поне 40 годишен ... от по-младите чеп за зеле не става ...

                        Коментар


                        • Тя Америка , в своя генезис е продукт на Европа.И много е жалко, че един Президент, който е наполовина германец и шотландец да говори глупости.НАТО е създадена след 2-та световна не само да защитава Западна Европа от СССР, а и да не позволи Германия да се милитаризира отново.Раздробена е на 14 провинции за да я децентрализират.Защото , ако реши да го направи- при тази могъща индустрия и финансов ресурс-даже Пентагона ще започне да купува германско оръжие.В Германия нацизма още е жив и тези , които не го знаят-да си поговорят с някой германец на бутилка шнапс или червено вино.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            Доналд Тръмп: Не ми пука за Европа

                            Американският президент призова европейските страни да плащат задълженията си към НАТО

                            Казват, че в Европа не ме харесват. Европа не трябва да ме харесва, ако ме харесва, значи не си върша работата. Защото аз искам Европа да си плаща”, коментира американският президент.

                            Тръмп припомни, че Германия плаща четири пъти по-ниска вноска за НАТО. Други европейски държави също не спазват финансовите си задължения, подчерта държавният глава.



                            „Не ми пука за Европа. Не съм избран от европейци, а от американските данъкоплатци. Отношенията ми с европейските лидери са много добри. Аз съм приятел с всички и като ги попитам, дори се чудят, как толкова години им се е разминавало да не си плащат”, каза още американският държавен глава.

                            Според Тръмп, той може да спечели всеки отговорен пост в Европа, но не го е направил, защото не е поискал.

                            Е това се казва мъжка приказка !
                            Ми в такъв случай европейците идиоти ли са?Разтуряне на НАТО незабавно гонене на американците от Европа и визи за тях.И едни убави данъци за Майкрософт Гугъл Фейсбук и други подобни дришни.И незабавно изтегляне на всички европейски войници от Сирия Ирак Афганистан.Никакви покупки на американска военна техника приемане на Русия в ЕС и създаване на европейска армия.Перчема да го духа деба и дебила изкукуригал.На мен не ми пука за аборигенската му дрислива държавичка

                            Коментар


                            • Доналд Тръмп: Не ми пука за Европа

                              Американският президент призова европейските страни да плащат задълженията си към НАТО

                              Казват, че в Европа не ме харесват. Европа не трябва да ме харесва, ако ме харесва, значи не си върша работата. Защото аз искам Европа да си плаща”, коментира американският президент.

                              Тръмп припомни, че Германия плаща четири пъти по-ниска вноска за НАТО. Други европейски държави също не спазват финансовите си задължения, подчерта държавният глава.



                              „Не ми пука за Европа. Не съм избран от европейци, а от американските данъкоплатци. Отношенията ми с европейските лидери са много добри. Аз съм приятел с всички и като ги попитам, дори се чудят, как толкова години им се е разминавало да не си плащат”, каза още американският държавен глава.

                              Според Тръмп, той може да спечели всеки отговорен пост в Европа, но не го е направил, защото не е поискал.

                              Е това се казва мъжка приказка !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Туит написан от дебил за други дебили, негови фенове
                                То май и алкохола по новогодишните празници още повече влошава ситуацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X