IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Когато нещата в една парламентарна република не вървят се прибягва до диктатурата като форма на управление за да се въведе ред
    и просперитет.Идването на Тръмп изобщо не е случайно и ще го държат докато стабилизира САЩ. После пак ще почнат да си играят
    техните парламентарни игрички и далавери.
    Ако по време на диктатура независимо от въведеният ред нещата пак не вървят. Не че не се случвало.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
      Да, Пакс Романа по времето на Август е най-добрият период за Рим.Но още Юлий Цезар е провъзгласен за пожизнен Диктатор от Сената след изключителните му победи в Галия, Иберия, Египет ....И затова небеизвестните Брут и Касий скрояват заговор.Тя историята, който не я познава е принуден да я повтаря.Правя аналогия с това , което може да му се случи на Тръмп.Е, чак такъв летален изход -едва ли.Достатъчно е да му съсипят репутацията или както писах-импийчмънт или кой знае какво.Да не съм врачка.
      Когато нещата в една парламентарна република не вървят се прибягва до диктатурата като форма на управление за да се въведе ред
      и просперитет.Идването на Тръмп изобщо не е случайно и ще го държат докато стабилизира САЩ.После пак ще почнат да си играят
      техните парламентарни игрички и далавери.

      Коментар


      • Да, Пакс Романа по времето на Август е най-добрият период за Рим.Но още Юлий Цезар е провъзгласен за пожизнен Диктатор от Сената след изключителните му победи в Галия, Иберия, Египет ....И затова небеизвестните Брут и Касий скрояват заговор.Тя историята, който не я познава е принуден да я повтаря.Правя аналогия с това , което може да му се случи на Тръмп.Е, чак такъв летален изход -едва ли.Достатъчно е да му съсипят репутацията или както писах-импийчмънт или кой знае какво.Да не съм врачка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
          Едни от най-великите мъже в историята, оставили ярка следа са били Диктатори.Като започнем от Чингиз хан, Александър Велики, Юлий Цезар , Карл Велики , Наполеон и тнт.Но когато "Бащите"създават Конституцията на САЩ, Томас Джеферсън е бил посланик на САЩ във Франция.И е видял произвола на Абслютната власт по времето на Людовик 15.Той се е забавлявал с млади принцески в 1 резиденция и Маркиза дьо Помпадур е управлявала реално Франция.Тогава Франция губи почти всички свои отвъд морски владения и Канада в 7-годишната война с Англия.И затова в САЩ има и Конгрес и Сенат и мандатност на Президента.Защото Ердоган може и да е пожизнен, но Тръмп не може.Даже могат да му спретнат 1 импийчмънт.Тръмп има харизма и много качества в сферата на бизнеса.Но притежава и невероятната способност да си създава врагове.А някои от тях са доста влиятелни.
          При Юлий Цезар Рим е република,при наследникът му Август се превръща в империя и диктатура и това е най-хубавият период за Рим.

          Коментар


          • Едни от най-великите мъже в историята, оставили ярка следа са били Диктатори.Като започнем от Чингиз хан, Александър Велики, Юлий Цезар , Карл Велики , Наполеон и тнт.Но когато "Бащите"създават Конституцията на САЩ, Томас Джеферсън е бил посланик на САЩ във Франция.И е видял произвола на Абслютната власт по времето на Людовик 15.Той се е забавлявал с млади принцески в 1 резиденция и Маркиза дьо Помпадур е управлявала реално Франция.Тогава Франция губи почти всички свои отвъд морски владения и Канада в 7-годишната война с Англия.И затова в САЩ има и Конгрес и Сенат и мандатност на Президента.Защото Ердоган може и да е пожизнен, но Тръмп не може.Даже могат да му спретнат 1 импийчмънт.Тръмп има харизма и много качества в сферата на бизнеса.Но притежава и невероятната способност да си създава врагове.А някои от тях са доста влиятелни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
              Какъв гълъб бре Зверов!!!"Тръмп всява ужас в света..."Това са думи на Мит Ромни, сега сенатор и един от най-влиятелните републикаци.Бяха стоплили отношенията , но уволнението на Матис и изтеглянето от Сирия са преляли чашата.Това е политиката на Тръмп-заплахи , закани, обиди, уволнения и ругатни срещу всеки който му се изпречи или изрази различно мнение.Уволни цяла дузина способни министри , съветници и се обгради с послушковци , които не смеят да изразят свое мнение за да не накривят перчема на Тръмп и да ги изгони.Гледайте реалностите, стига сте го благославяли като Господ.Сега и Мълър ако извади някой компромат...те демократите само това чакат, стой та гледай.И много републиканци ще се обърнат срещу него.
              Диктатор го раздава,само дето като Ердоган не ги е окаушил още.Това е бъдещето на демокрацията бой,еб.н и
              мюсулмански кьочек.
              Last edited by Grosss; 13.01.2019, 13:12.

              Коментар


              • Какъв гълъб бре Зверов!!!"Тръмп всява ужас в света..."Това са думи на Мит Ромни, сега сенатор и един от най-влиятелните републикаци.Бяха стоплили отношенията , но уволнението на Матис и изтеглянето от Сирия са преляли чашата.Това е политиката на Тръмп-заплахи , закани, обиди, уволнения и ругатни срещу всеки който му се изпречи или изрази различно мнение.Уволни цяла дузина способни министри , съветници и се обгради с послушковци , които не смеят да изразят свое мнение за да не накривят перчема на Тръмп и да ги изгони.Гледайте реалностите, стига сте го благославяли като Господ.Сега и Мълър ако извади някой компромат...те демократите само това чакат, стой та гледай.И много републиканци ще се обърнат срещу него.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Mмм, не само, далечния изток - Япония, Южна Корея, Тайван - всички са на себе си.
                  Тук да не забравяме почти цяла Изт.Европа, Австрия, Италия, дори и една Дания не е като заобикалящите я с изпити от чавка мозъци.
                  Да, така е и това е добре.

                  ​​​​​​На изток от линията Шчечин-Триест сме все още с акъла си, независимо от напъните на либерастските кучанца по света и у нас.


                  Говорех само за англосаксонските страни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                    - - - - -
                    * - прочее, Австралия и Нова Зеландия все още държат фронта и са от страната на здравия разум засега. .
                    Mмм, не само, далечния изток - Япония, Южна Корея, Тайван - всички са на себе си.
                    Тук да не забравяме почти цяла Изт.Европа, Австрия, Италия, дори и една Дания не е като заобикалящите я с изпити от чавка мозъци.

                    https://moneymaven.io/mishtalk/econo...UmXbS4op4RnoA/

                    Те това ако излезе вярно...
                    Ма няма страшно, има лесни решения, виж бат Матео няма да даде, ама германците моментално могат си внесат още милион талибанета, а Макарона още милион кюмбета, яки социалки на всички тех на корем и няма шанс рецесията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Франция и Германия къде и забрави.И там малоумието е взело невиждани размери
                      Бе като че ли в Европата чак толкова изперкали нема?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                        Фанал ги е птичи грип в главътъ

                        Ха, че Тръмп сега е гълъб в международната политика в сравнение с дебилните демократчета-либерастчета, които са загубили всякакъв ориентир и здрав мозък по рождение , не знаят какво (да) правят с празните си глави, които мислят, че държат на раменете си неслучайно (и не са прави​​​​​​), щъкат като уплашени пуйки из двора и се питата една друга "Аз ли съм, аз ли съм?".
                        ​​​​​​
                        Такъв малоумен свят, какъвто са сегашните либерал-социалистически САЩ, Канада и Англия*, май досега не е имало човечеството? Не съм срещал пример в историята.


                        - - - - -
                        * - прочее, Австралия и Нова Зеландия все още държат фронта и са от страната на здравия разум засега. По-далече са от вируса на тотално консуматорското празноглавие и празнодушие.
                        Франция и Германия къде и забрави.И там малоумието е взело невиждани размери

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Tи да видиш....

                          https://theintercept.com/2019/01/11/...n-republicans/

                          Вируса на Тръмп синдрома не прощава.
                          Фанал ги е птичи грип в главътъ

                          Ха, че Тръмп сега е гълъб в международната политика в сравнение с дебилните демократчета-либерастчета, които са загубили всякакъв ориентир и здрав мозък по рождение , не знаят какво (да) правят с празните си глави, които мислят, че държат на раменете си неслучайно (и не са прави​​​​​​), щъкат като уплашени пуйки из двора и се питата една друга "Аз ли съм, аз ли съм?".
                          ​​​​​​
                          Такъв малоумен свят, какъвто са сегашните либерал-социалистически САЩ, Канада и Англия*, май досега не е имало човечеството? Не съм срещал пример в историята.


                          - - - - -
                          * - прочее, Австралия и Нова Зеландия все още държат фронта и са от страната на здравия разум засега. По-далече са от вируса на тотално консуматорското празноглавие и празнодушие.
                          Last edited by И.Зверов; 12.01.2019, 11:32.

                          Коментар


                          • Tи да видиш....

                            https://theintercept.com/2019/01/11/...n-republicans/

                            Вируса на Тръмп синдрома не прощава.
                            Сигурен съм че и Мишо либералето е измежду тия 2/3 шизофреници и че преди няколко годинки е бил за когато любимеца му бе на власт, ама сега е против изтеглянето от близкия изток, нали трябва се налагат там ценностите на прогресисткия социализъм, в които безрезервно вярват (за разлика от капитализма) тия магарета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                              Не мисля, че е тъй.
                              Струва ми се, че Ткила винаги се обосновава с лично свое виждане и/ли съждения.
                              Успех !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Споровете с текилата са същите както с Мишо Илиев ...
                                Не мисля, че е тъй.
                                Струва ми се, че Ткила винаги се обосновава с лично свое виждане и/ли съждения.

                                Коментар

                                Working...
                                X