IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Click image for larger version

Name:	IMG_3415.JPG
Views:	1
Size:	16.1 КБ
ID:	3442456

    Коментар


    • Само бръмбари в главите ви, бе

      Най-много ме кефи, как милениълс си губели времето в World of Warcarft... А Стив Банън къде си го губи, бе капацитети? Цялата му стратегия за кампанията на Тръмп идва от World of Warcarft... Щом един геймър като Банън се смята за интелектуален титан на консервите за какво говорим...




      Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

      Те не са още излезли от детската градина, няма и да излязат.



      Ето какво мислят за тях техните батковци и чичовци:
      https://encyclopediadramatica.rs/Millennials

      Коментар


      • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
        Спирането на работата на правителството (35 дена, най-дългото до сега) заради несъгласието на демократите в Камарата на представителите да се дадат исканите от Тръмп 5,7 милиарда долара за строеж на оградата на границата с Мексико е струвало на икономиката на САЩ 11 милиарда.

        https://www.cbo.gov/system/files?fil...ownEffects.pdf
        (.pdf файл, правителствен източник)
        Нещо го удариха на инат и заяждане - Тръмп и демократите.И ето това е резултата!....Абе много жени демократки кандидати за Президент на уса за следващите избори!?Да не са решили да се преобразуват във Феминистка или Джендърска партия...Няма ли мъже там?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ба си тая работа да не е в концлагер
          „Arbeit macht frei“

          Коментар


          • Спирането на работата на правителството (35 дена, най-дългото до сега) заради несъгласието на демократите в Камарата на представителите да се дадат исканите от Тръмп 5,7 милиарда долара за строеж на оградата на границата с Мексико е струвало на икономиката на САЩ 11 милиарда.

            https://www.cbo.gov/system/files?fil...ownEffects.pdf
            (.pdf файл, правителствен източник)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              30 деня по 10 часа ...на хляб и вода ! Германия е трудов лагер ...
              Ба си тая работа да не е в концлагер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Валентине бе кви са тия 300 часа работни за месец бе човек
                30 деня по 10 часа ...на хляб и вода ! Германия е трудов лагер ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Ела при мен и ще удариш тройно, един познат започна в някаква ремонтна фирма с 22 евро на час. Понеже пътува насам-натам и му плащат и пътуването за предния месец около 300 часа работни. Договорили се след три месеца 25 евро. Завършил е в търново за танкист
                  Валентине бе кви са тия 300 часа работни за месец бе човек

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


                    Това къде бе вате?.......в магнитогорск? Нали на там все ви влече.
                    Някаква фирма в мюнхен, в магнитогорск плащат повече, ама какво да се прави, аз съм тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Ела при мен и ще удариш тройно, един познат започна в някаква ремонтна фирма с 22 евро на час. Понеже пътува насам-натам и му плащат и пътуването за предния месец около 300 часа работни. Договорили се след три месеца 25 евро. Завършил е в търново за танкист
                      Не става, там са все убийци, рекетьори, изнасилвачи и прочие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Ела при мен и ще удариш тройно, един познат започна в някаква ремонтна фирма с 22 евро на час. Понеже пътува насам-натам и му плащат и пътуването за предния месец около 300 часа работни. Договорили се след три месеца 25 евро. Завършил е в търново за танкист
                        Мерси аз не съм танкист

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Ела при мен и ще удариш тройно, един познат започна в някаква ремонтна фирма с 22 евро на час. Понеже пътува насам-натам и му плащат и пътуването за предния месец около 300 часа работни. Договорили се след три месеца 25 евро. Завършил е в търново за танкист

                          Това къде бе вате?.......в магнитогорск? Нали на там все ви влече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Малко под двойна
                            Ела при мен и ще удариш тройно, един познат започна в някаква ремонтна фирма с 22 евро на час. Понеже пътува насам-натам и му плащат и пътуването за предния месец около 300 часа работни. Договорили се след три месеца 25 евро. Завършил е в търново за танкист

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              За тебе не се и съмнявам ти си вундеркинд.За един семестър завъпваш вишу.Ма то направо си почнал от четвърти курс и два семестъра за един направо са те освободили от всякаква математика и са ти признали оценгите от мезето пардон мегето
                              Бате Пешо, бобчо е як и е изпедепцал всичките математики за един семестър, не е като теб да е учил 5 години едно вишу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                                Нямам думи просто! Брат ми от 20 години е инженер със заплата в момента 3,2К. Почти двойно на моята. Тошко, на теб каква ти е заплатата, щото брата се чувства недооценен?
                                Малко под двойна

                                Коментар

                                Working...
                                X