IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак е точен ...lowlifes...абсолютно !

    NYC, CALL UP THE NATIONAL GUARD. The lowlifes and losers are ripping you apart. Act fast! Don’t make the same horrible and deadly mistake you made with the Nursing Homes!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Разказ от първо лице: Стада таласъми превзеха Манхатън

      https://m.offnews.bg//news/Sviat-_12...5JvS63chECx48A
      Tия сцени ме радват много. Точно така съм си представял мулти култи бъдещето на либералите. Но мисля че може и още

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
        Рубикона е дали оргинизаторите на събитията биха си позволили да пресекат тънката червена линия от където връщане назад няма.
        Според мен никой не контролира ситуацията, освен ако не е искал пълна анархия.

        Вечер мародерите се организират по социалните мрежи и рушат и крадат. Това в момента изместват темата за полицейското насилие или за каквото и друго да е.

        Но па хубавото е че едни анти-тръмписти тероризират други анти-тръмписти.

        Всички либерални и прогресивни градове са сериозно пострадали. Другия път ще си имат едно наум за какво да гласуват. Ако не, пак ще им рушат бизнесите.

        Коментар


        • Разказ от първо лице: Стада таласъми превзеха Манхатън

          https://m.offnews.bg//news/Sviat-_12...5JvS63chECx48A

          Коментар


          • До сега умело успяваше да парира и най-коварната атака с някой съществени пропуски, но не и фатални-
            По принцип всичко зависи дали имат пълен контрол над силовия апарат и разузнаването, контраразузнаването. Не се справят добре с овладяването на информационния поток, а той е жизнено важен. Ако го овладеят следва да пренасочат критичната енергия към друга външна и вътрешна цел/и, и заплаха. И съответно да фокусират/разконцентрират натрупалото се напрежение в няколко нови точки с цел намаляване на натиска и съответно пълното му елеминиране възможно най-бързо. При добра разработка може да я пренасочат именно към тези, информационни центрове които разпалват напражението и да постигнат огледална защита. Прекъсване на финансовите потоци захранващи противниците му.
            Рубикона е дали оргинизаторите на събитията биха си позволили да пресекат тънката червена линия от където връщане назад няма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Какви са причините-наказателната отговорност е лична....
              Какво му се обясняваш толкова на мецобабето, от километри се вижда че е захранена с опорки от фейксиенен или бг либерастки парцали.
              Що бил се скрил бункера ( гаче му е светила там) и не отидел при народа, сякаш тая улична пяна е народа...
              Същото го дрънкаха тия дни и сиенен, днес са сменили плочата след като ДТ отиде на църква - защо излизал да дразни хората...няма угодия

              Баси и народа...

              Las Vegas: Rioter Shoots Police Officer in the Head from Behind

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Едно интересно четиво по темата. Има доста верни неща вътре.


                https://aidanmaclear.wordpress.com/2...to-da-streetz/
                И нарочно е дал заглавието и първото изречение с елементи на Ebonics
                https://en.wikipedia.org/wiki/Ebonics

                Ако те интересува и не си запознат, виж явлението white flight.
                https://en.wikipedia.org/wiki/White_flight

                Коментар


                • Черните са вече около 13% и латиносите да са 9% - около 20% са потенциано протестъри..Има и много емигранти..През последните няколко дена говорих с приятели от Ню Йорк, Чикаго, Маями- всички казват, че зад протестите стоят противниците на Тръмп и медиите го раздухват..Аз не знаех но там имало солидна система от социални жилища, помощи, купони за храна,безплатно образование и здравни осигуровки..Който му се работи и иска може да се измъкне от гетото..За съжаление много не искат..Медиите са повлияни от Сорос и Хилари- незнам защо ги наричате леви..За тях ляв е Б.Сандърс..Разбира се има и много богати афроамериканци и латиноси..След тези протести ще получат още блага и ще продължат да обвиняват работещите американци за расисти..

                  Коментар


                  • Едно интересно четиво по темата. Има доста верни неща вътре.


                    https://aidanmaclear.wordpress.com/2...to-da-streetz/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                      Редовно има убийства при задържане от полицията в САЩ.
                      Около три четвърти от убитите са бели.

                      Черните са 11% от населението в САЩ.
                      Тези числа помня от времето на предишните вълнения по същия повод, бяха застреляли съмнителен млад индивид от привилегированата сега в САЩ раса, познайте коя е, обикалящ след кражба дрогиран задните дворове на хората с патлака си. От този случай се вдигна и черното движение за черните животи, които значели, BLM.
                      Сайтът беше силно левичарски и антикапиталистически, но с много и разнообразна статистика, основана на сериозни източници, а не на ЕЖК по CNN.

                      Сега "ЕЖ по CNN" казала, че процентът на убийства на черни при задържане от полицията в Минеаполис бил 60.
                      Знам ли?
                      Абе по-скоро знам, като ги знам либерастските лъжливи парцали медии.
                      Last edited by R1a1; 02.06.2020, 10:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                        МИ много неща е могъл да направи.
                        Трябвало е да се задейства още от самото начало. Да е посетил Минеаполис, той или някой от обкръжението му на достатъчно високо ниво. Да се запознае какви са причините. Да се е задействал за бързо правосъдие. Да се е задействал това повече да не се случва- да се правят реформи в правосъдие, полиция, закони. Дори нашият тулуп е по-адекватен от него. Проблема не е само с това убийство, ако е бил взел мерки при предишните не би се стигнало до тук, все пак не е президент от миналата седмица, а от години. И през тези години резултата от работата му е това. А този резултат показва, че е некадърен и не може да се справя със ситуацията. Ми като е некадърен и смотан, то да си подаде оставката и да си тръгне. Да каже: ми хубаво аз не се справям, давам път на другите и ще работя това с което се справям. А той какво направи- скри се в бункера!!??! ми мишка си е и то от най-глупавите.
                        Какви са причините-наказателната отговорност е лична.Ако някой е престъпил закона и си е превишил правата следва да отговаря лично.И си има органи,които да го подведат под отговорност.И начини да се се сезират тези органи,а ако не си вършат работата да се обжалва пред съда и така нататък.А не тълпа питекантропи да граби,пали и насилва.
                        И полицаята в САЩ вече масово е от малцинствата,щото белите хетеросексуални мъже ги изкараха най-големите боклуци.
                        Ама както вървят нещата ще вземат да се отделят белите в отделна
                        ​​​​държава,та тогава ще ги видим как ще се оправят„афроамериканците„.
                        Интересно ще е ако в някое районно ошамарят някой циганин и циганите се вдигнат на протест и почнат да палят,грабят и насилват,какво ще говорите зашитниците на протестите в САЩ.Още повече ако запалят ваша кола или магазин.
                        А да наричаш глупак президента на САЩ,който е милиардер,има пет деца и изключително красива жена,явно трябва да си много преуспял в живота.
                        Last edited by mirodes; 02.06.2020, 10:26.

                        Коментар


                        • МИ много неща е могъл да направи.

                          Трябвало е да се задейства още от самото начало. Да е посетил Минеаполис, той или някой от обкръжението му на достатъчно високо ниво. Да се запознае какви са причините. Да се е задействал за бързо правосъдие. Да се е задействал това повече да не се случва- да се правят реформи в правосъдие, полиция, закони. Дори нашият тулуп е по-адекватен от него. Проблема не е само с това убийство, ако е бил взел мерки при предишните не би се стигнало до тук, все пак не е президент от миналата седмица, а от години. И през тези години резултата от работата му е това. А този резултат показва, че е некадърен и не може да се справя със ситуацията. Ми като е некадърен и смотан, то да си подаде оставката и да си тръгне. Да каже: ми хубаво аз не се справям, давам път на другите и ще работя това с което се справям. А той какво направи- скри се в бункера!!??! Ми мишка си е.

                          Това е стандартна ситуация, още по римско време е имало бунтове, та и перди това. Има много политици който от векове са се изправяли пред нея. Едни се справят, други не и не е нужно да откриваш топлата вода...
                          Last edited by baba_meca; 02.06.2020, 10:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                            Според мен тоя си е поредната мишка, крие се в бункера от собственият си народ(според едни),Толкоз е зле и се е панирал, че го е страх от народната любов, и несмее да се покаже сред народа. С полицейски кордон му се налага да ходи на църква. И оставка го е страх да подаде... мижитурка общо взето..
                            Според други това не е америнаският народ а негри и лесбийки. Та тая мишка се страхува от някакви си лесбийки и не може да защити своя народ и държава от погром и ходи да се крие в бункери да не го опънат. Иначе е много ербап да се праи на интересен например на Иран и други дето са на другия край на света.
                            Много си смел пред компа.Една разярена тълпа е способна на насилие,палежи,дори убийства.Никой не е глупак,та да излезе пред такава тълпа.Освен лесбийки сред тълпата са и негри престъпници,анархистите от Антифа и всякаква подобна паплач.
                            И в САЩ много лесно могат да усмирят подобна сган,само дето левичарските медии само чакат да раздухат някой случай от страна на полицията срещу размирниците. А те от убеждаване не разбират,а само от сила.Ама като се прилага сила винаги има опасност да пострада някоя отрепка.

                            Коментар


                            • Според мен тоя си е поредната мишка, крие се в бункера от собственият си народ(според едни),Толкоз е зле и се е панирал, че го е страх от народната любов, и несмее да се покаже сред народа. С полицейски кордон му се налага да ходи на църква. И оставка го е страх да подаде... мижитурка общо взето..
                              Според други това не е америнаският народ а негри и лесбийки. Та тая мишка се страхува от някакви си лесбийки и не може да защити своя народ и държава от погром и ходи да се крие в бункери да не го опънат. Иначе е много ербап да се праи на интересен например на Иран и други дето са на другия край на света.
                              Last edited by baba_meca; 02.06.2020, 07:50.

                              Коментар


                              • Los Angeles, Minneapolis, Fayetteville, Atlanta, New York, Nashville, Seattle, Portland, Philadelphia, Chicago, Milwaukee, Salt Lake, Washington DC, Detroit, Indianapolis, San Francisco, Kansas City, Houston, Charlotte, Cleveland, Pittsburgh, Denver, Dallas, Phoenix, Tampa, Baltimore, Oakland, Louisville…

                                What do all those American cities have in common?
                                1. They’re all run by Democrats, many for generations.
                                2. They’ve all been looted and burned by left-wing Antifa terrorists and other anarchist groups over the past few nights.
                                That’s no coincidence.
                                До сряда 22 Май, окръзите на САЩ, които гласуваха за демократа Хилари Клинтън на президентските избори през 2016 г., отчитаха 39 смъртни случаи от коронавирус на 100 000 жители, сочи анализ на демографски данни и данни за общественото здраве.

                                Тези, които гласуваха за републиканца Доналд Тръмп, 13 от всеки 100 000 души са загинали от вируса.

                                Коментар

                                Working...
                                X