IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Факю пак се убърка бе...Глупави били не не са .Я гледай какви лекоатлети футболисти и спортисти са?Белите не моем ги настигнем...
    То за да търчиш и да скачаш образование не се иска.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

      Бате Пешо, още в миналия век ми правеше впечатление за леката атлетика - всичко което е с уред, копие, препятствия при негрите се получава по-трудно. В доста спортове само с чисти физически умения негрите са по-напред, но в другите.... Интересно, че в борбата ги нямаше, но пък висок и дълъг скок са супер.
      За борбата трябва мислене, тактика и съобразителност, не е като да търчиш без умисъл.
      Имат по-развита мускулатура, расите не са еднакви, европеидна , азиатци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Факю пак се убърка бе...Глупави били не не са .Я гледай какви лекоатлети футболисти и спортисти са?Белите не моем ги настигнем...
        Бате Пешо, още в миналия век ми правеше впечатление за леката атлетика - всичко което е с уред, копие, препятствия при негрите се получава по-трудно. В доста спортове само с чисти физически умения негрите са по-напред, но в другите.... Интересно, че в борбата ги нямаше, но пък висок и дълъг скок са супер.
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ха! Това не работи при мен. Много елементарно.
          Омразата идва от цветните ти приятели. И либерастията. Споменах преди, че приятелите ти са неспособни да се развиват със същата скорост като белия човек.
          Факти?
          Няма нито един черен или цветен добър шахматист, математик, физик, инженер, и всичко останало за което се иска остър ум и интелект.
          И понеже е така - всеизвестен факт - се появява завистта, а оттам се развива и идеята че белият човек подтиска цветния. Т.е, не му дава да се развива. А например САЩ са държавата в която най-лесно може да се развие бизнес. Не знам някой да пречи на чернилките и останалата шарения да започнат какъвто и да било бизнес. Проблемът е че не могат. Поне четири опита съм виждал на черни да правят бизнес, и четирите са се проваляли. На единия даже му разправях че както го е намислил няма да стане, но той нали е Президент на фирмата и ми разправя - "енлаит ме". Е, за резултата можеш да се досетиш.
          Но завистта си остава, а най-лесното е друг да е виновен за това че си глупав и прост. Но нима ги спират да ходят на училище? Някой да им забранява да продължат с учението и да си намерят хубава работа? Не!
          Но когато дойде време за интервю, за показване на умения пред евентуален работодател, обективно се провалят в сравнение с бял човек. И какво - да го назначим защото е черен? Да му създадем специални условия защото е черен?
          Защо някой трябва да има предимства заради цвета на кожата? Щото само черните искат предимства, никой друг!
          Мързи ме повече да пиша. Но ето ти една статия която прочетох, интересно ще е мнението ти.

          https://www.tialoto.bg/a/5-moda/1021..._campaign=home
          Факю пак се убърка бе...Глупави били не не са .Я гледай какви лекоатлети футболисти и спортисти са?Белите не моем ги настигнем...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Ако хетеросексуалният мъж е педераст - това не е за харесване независимо дали е бял, кафяв, жълт, богат, беден, здрав или болен
            Вече взе откровени глупости да говориш. Предполагам си много либера...

            Но обясни моля, как хетеросексуален мъж е педераст?
            Това ще да е някаква новост от дебрите на либерастията,

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              А що се отнася до това, че съм мразел белия мъж, това е твоя проекция върху мене. Понеже ти мразиш хората по този начин и смяташ, че всички други имат същия манталитет

              Или си като мене или те мразя просто ей така, щот се кефя да мразя и това автоматично ме кара да се чувствам по-значим
              Ха! Това не работи при мен. Много елементарно.
              Омразата идва от цветните ти приятели. И либерастията. Споменах преди, че приятелите ти са неспособни да се развиват със същата скорост като белия човек.
              Факти?
              Няма нито един черен или цветен добър шахматист, математик, физик, инженер, и всичко останало за което се иска остър ум и интелект.
              И понеже е така - всеизвестен факт - се появява завистта, а оттам се развива и идеята че белият човек подтиска цветния. Т.е, не му дава да се развива. А например САЩ са държавата в която най-лесно може да се развие бизнес. Не знам някой да пречи на чернилките и останалата шарения да започнат какъвто и да било бизнес. Проблемът е че не могат. Поне четири опита съм виждал на черни да правят бизнес, и четирите са се проваляли. На единия даже му разправях че както го е намислил няма да стане, но той нали е Президент на фирмата и ми разправя - "енлаит ме". Е, за резултата можеш да се досетиш.
              Но завистта си остава, а най-лесното е друг да е виновен за това че си глупав и прост. Но нима ги спират да ходят на училище? Някой да им забранява да продължат с учението и да си намерят хубава работа? Не!
              Но когато дойде време за интервю, за показване на умения пред евентуален работодател, обективно се провалят в сравнение с бял човек. И какво - да го назначим защото е черен? Да му създадем специални условия защото е черен?
              Защо някой трябва да има предимства заради цвета на кожата? Щото само черните искат предимства, никой друг!
              Мързи ме повече да пиша. Но ето ти една статия която прочетох, интересно ще е мнението ти.

              https://www.tialoto.bg/a/5-moda/1021..._campaign=home
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Ако хетеросексуалният мъж е педераст - това не е за харесване независимо дали е бял, кафяв, жълт, богат, беден, здрав или болен

                Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                Имх. специално писа, за да не стават недоразумения - белият хетеросексуален мъж.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  А що се отнася до това, че съм мразел белия мъж
                  Имх. специално писа, за да не стават недоразумения - белият хетеросексуален мъж.

                  Коментар


                  • А що се отнася до това, че съм мразел белия мъж, това е твоя проекция върху мене. Понеже ти мразиш хората по този начин и смяташ, че всички други имат същия манталитет

                    Или си като мене или те мразя просто ей така, щот се кефя да мразя и това автоматично ме кара да се чувствам по-значим

                    Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Напротив, ти също мразиш белият, хетеросексуален, здрав, работещ, нерелигиозен, мъж, на средна възраст.
                    Същият който е изградил и продължава да изгражда света за всички други, за да живеят, крещят, рушат, плюят, пикаят, серат, пречат...

                    Коментар


                    • Защо нерелигиозен? Нещо си се объркал

                      Тия са доста "религиозни"

                      Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Напротив, ти също мразиш белият, хетеросексуален, здрав, работещ, нерелигиозен, мъж, на средна възраст.
                      Същият който е изградил и продължава да изгражда света за всички други, за да живеят, крещят, рушат, плюят, пикаят, серат, пречат...

                      Точно тъпите тръмптарди нищо не са изградили, а техните господари са направо паразити, какъвто е и самият им предводител

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Това е абсолютно вярно ако въпросното същество е злобно расистче-ксенофобче, което пуска ехидни расистки подмятания

                        В един типичен офис на запад в днешно време, където така или иначе преобладават белите и привилигированите, почти всички се отнасят с погнуса към този тип

                        (Не казвам дали това е добре или зле, но е така )



                        Напротив, ти също мразиш белият, хетеросексуален, здрав, работещ, нерелигиозен, мъж, на средна възраст.
                        Същият който е изградил и продължава да изгражда света за всички други, за да живеят, крещят, рушат, плюят, пикаят, серат, пречат...

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • 10. Държавният глава използва "Туитър", за да обяви заканата си, че ще арестуват всеки, който е хванат да събаря паметници.
                          Тръмп добави, че новата заповед ще се прилага със задна дата, което означава, че властите могат да задържат хора, които вече са участвали в такива вандалски прояви.
                          - " Упълномощих федералното правителство да арестува, който обезобразява или руши паметници, статуи или друга федерална собственост в САЩ, написа той в социалната мрежа и добави, че всеки задържан за такива вандалски актове може да лежи в затвора до 10 г."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Президентът Доналд Тръмп през последната седмица направи следното...
                            Добре е сторил, само по т.1 не съм особено съгласен.

                            Коментар


                            • Това е абсолютно вярно ако въпросното същество е злобно расистче-ксенофобче, което пуска ехидни расистки подмятания

                              В един типичен офис на запад в днешно време, където така или иначе преобладават белите и привилигированите, почти всички се отнасят с погнуса към този тип

                              (Не казвам дали това е добре или зле, но е така )



                              Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение


                              Светът днес!
                              Най-безправното същество на планетата:
                              Бял, хетеросексуален, здрав, работещ, нерелигиозен, мъж, на средна възраст.
                              Същият който е изградил и продължава да изгражда света за всички други, за да живеят, крещят, рушат, плюят, пикаят, серат, пречат...
                              Last edited by Money; 24.06.2020, 13:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение


                                Президентът Доналд Тръмп през последната седмица направи следното, но вероятно няма да чуете за това от Новините у нас:

                                1. Направи ваксините доброволни, не задължителни. Военните ще проверяват чистотата и ще разпространяват ваксините

                                2. Отмени връзките и финансирането на СЗО завинаги и поиска разследване на неговите операции

                                3. Отмени законопроекта за демократите HR6666, известен като Закон Covid19 TRACE, който беше основа за проекта за диагностика и проследяване на Бил Гейтс, който също беше отменен.

                                4. Отменен проект на Бил Гейтс, известен като ID2020

                                5. Отвори платформа за подаване на жалби за отчитане на цензурата във Facebook, Twitter и YouTube. Напоследък има много оплаквания и доказателства за което.

                                6. Изпълнителна заповед за повторно отваряне на щатите: Губернаторите които отказват да се отворят отново техните щати, ще бъдат съдени.

                                7. ИЗПЪЛНИТЕЛНА поръчка за Белия дом - да поеме контрол върху всички мрежи: които ще включват интернет сървъри, излъчващи системи, електронни системи.

                                8. Обявява местата за поклонение „Основни услуги“. Някои кметове глобяват хората за това, че отиват на църква.

                                9. Аплодира Австралия и 116 държави за настояването им в проучване на Китай за разпространението на Covid19, въпреки няколко заплахи от Китай за отказ на критичния износ.

                                Вярвате или не - той променя света!

                                УДРИ БАЙ ТРЪМПЕ..
                                Ако верно е направил това и от мен УДРИ Дончо.

                                Коментар

                                Working...
                                X