IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    А шахмат..
    Време е Холивуд да пусне някое филмче с гениален черен бриджор например. Естествено фантастика.

    Коментар


    • А шахмат..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Бате Пешо, още в миналия век ми правеше впечатление за леката атлетика - всичко което е с уред, копие, препятствия при негрите се получава по-трудно. В доста спортове само с чисти физически умения негрите са по-напред, но в другите.... Интересно, че в борбата ги нямаше, но пък висок и дълъг скок са супер.
        И аз съм забелязал горното.
        За високия скок, обаче, не съм сигурен, че са добри.

        Няма ги и в спортовете, в които се изисква по-фино владеене на тялото и труд, за да се постигне, също така в спортовете, в които се иска мигновено предвиждане и комбинация, а и в спортовете свързани с опасност.

        Гимнастика, например, скокове във вода, водно поло, много са.
        Негър и тройно салто, хах! Не, той ще го направи, разбира се, но като падне, ще се изпочупи, освен ако не е паднал на главата си по случайност.

        Тенис на маса, волейбол?

        Или паркура, той е само бял.

        За който не знае, какво е паркур
        https://www.youtube.com/watch?v=7cBWJBwynnM
        https://www.youtube.com/watch?v=xbqVWZD-sfI
        Last edited by R1a1; 29.06.2020, 23:48.

        Коментар



        • The Rolling Stones VS Тrump. Става забавно

          "Ролинг Стоунс" заплаши Тръмп със съд, ако продължи да използва песните им в кампанията си

          Last edited by RUBLA; 29.06.2020, 12:30. Причина: Забранен линк!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Това вече стана преди стотина години
            Да така беше само че не на Червения площад.То САЩ като са 100 г след Русия са ше строят комунизма

            Коментар


























            • Париж. Не ходете в Париж. Борете се за правата ИМ!





              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Москва, червения площад.
                Тълпа хипита и от бившите републики всякакви.
                Опъват палатки, почват да скандират, че не искат да виждат полиция и обявяват червено площадска република.
                Вечер чупят витрините на магазините и ги ограбват.

                И като се събудиш, чаршафа на въже, изпотен и пръстите в контакта...
                Това вече стана преди стотина години

                Коментар




                • На изборите в САЩ тази година има рекорден брой кандидати с нетрадиционна сексуална ориентация.

                  Двама чернокожи кандидати, открити хомосексуалисти, са на път да спечелят места в Конгреса на САЩ, за първи път в историята на страната, заявиха експерти и активист....

                  OFFNEWS.BG
                  Ройтерс: Двама чернокожи хомосексуалисти влизат в Конгреса на САЩ | Свят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                    Изумителното в антирасистката лудост обзела щатите, та и света, е че през никой предишен исторически период негрите не са имали толкова права и възможности, колкото имат днес. Всъщност те са много по-облагодетелствани от всички останали расови групи както по отношение на образование, така и за наемане на работа. Ама не им е достатъчно, особено когато Мишо и съмишленици от сутрин до вечер им го повтарят.
                    Оше една причина белите задължително да гласуват за Тръмп - при победа на Байдън,
                    ще стане още по-зле за белите (а и оръжието ще бъде забранено от Байдън)
                    И тогава черните ще имат най-хубавия си период, който току виж станал осем години.
                    А, досега, най-добре са били при Обама.

                    П.П.Демократите прокарват идеи на Антифа, да не зачитат резултатите от гласуването.
                    И да започнат погроми тогава.
                    Ще видим !
                    Last edited by hazard; 26.06.2020, 03:12.

                    Коментар


                    • Изумителното в антирасистката лудост обзела щатите, та и света, е че през никой предишен исторически период афроамериканците не са имали толкова права и възможности, колкото имат днес. Всъщност те са много по-облагодетелствани от всички останали расови групи както по отношение на образование, така и за наемане на работа. Ама не им е достатъчно, особено когато Мишо и съмишленици от сутрин до вечер им го повтарят.
                      Last edited by aleks262; 26.06.2020, 08:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Напротив, ти също мразиш белият, хетеросексуален, здрав, работещ, нерелигиозен, мъж, на средна възраст.
                        Същият който е изградил и продължава да изгражда света за всички други, за да живеят, крещят, рушат, плюят, пикаят, серат, пречат...

                        Москва, червения площад.
                        Тълпа хипита и от бившите републики всякакви.
                        Опъват палатки, почват да скандират, че не искат да виждат полиция и обявяват червено площадска република.
                        Вечер чупят витрините на магазините и ги ограбват.

                        И като се събудиш, чаршафа на въже, изпотен и пръстите в контакта...
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                          Браво! И аз съм голям расист!

                          За мен, който твърди, че между расите няма разлика, нещо не е У ред с главата!
                          То разлика има между хората от една раса камо ли между расите...Ние смятаме че ние сме правите и че те трябва да живеяткакто ние сме решили.Те смятат че ще си живеят както те са решили и не им пука ние какво мислим по въпроса...Как да живеем заедно в този случай.Щото за другото не ми се мисли....то е ясно че опре ли до кой кого те нямат никакъв шанс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            То за да търчиш и да скачаш образование не се иска.
                            Ма ти пак не разбираш..Ти си учи бачкай прави бизнес те си вземат парите без да работят влизат в твоя магазин чупят грабят е кой е по умен?Ти ли или те???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                              10. Държавният глава използва "Туитър", за да обяви заканата си, че ще арестуват всеки, който е хванат да събаря паметници.
                              Тръмп добави, че новата заповед ще се прилага със задна дата, което означава, че властите могат да задържат хора, които вече са участвали в такива вандалски прояви.
                              - " Упълномощих федералното правителство да арестува, който обезобразява или руши паметници, статуи или друга федерална собственост в САЩ, написа той в социалната мрежа и добави, че всеки задържан за такива вандалски актове може да лежи в затвора до 10 г."
                              Нещо не ми е ясно.
                              До сега им е било разрешено да събарят паметници и лошия Дончо им забранява?
                              Ко са иска да се втълпи, че до сега безнаказано е можело да се вандалства???
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Ха! Това не работи при мен. Много елементарно.
                                Омразата идва от цветните ти приятели. И либерастията. Споменах преди, че приятелите ти са неспособни да се развиват със същата скорост като белия човек.
                                Факти?
                                Няма нито един черен или цветен добър шахматист, математик, физик, инженер, и всичко останало за което се иска остър ум и интелект.
                                И понеже е така - всеизвестен факт - се появява завистта, а оттам се развива и идеята че белият човек подтиска цветния. Т.е, не му дава да се развива. А например САЩ са държавата в която най-лесно може да се развие бизнес. Не знам някой да пречи на чернилките и останалата шарения да започнат какъвто и да било бизнес. Проблемът е че не могат. Поне четири опита съм виждал на черни да правят бизнес, и четирите са се проваляли. На единия даже му разправях че както го е намислил няма да стане, но той нали е Президент на фирмата и ми разправя - "енлаит ме". Е, за резултата можеш да се досетиш.
                                Но завистта си остава, а най-лесното е друг да е виновен за това че си глупав и прост. Но нима ги спират да ходят на училище? Някой да им забранява да продължат с учението и да си намерят хубава работа? Не!
                                Но когато дойде време за интервю, за показване на умения пред евентуален работодател, обективно се провалят в сравнение с бял човек. И какво - да го назначим защото е черен? Да му създадем специални условия защото е черен?
                                Защо някой трябва да има предимства заради цвета на кожата? Щото само черните искат предимства, никой друг!
                                Мързи ме повече да пиша. Но ето ти една статия която прочетох, интересно ще е мнението ти.

                                https://www.tialoto.bg/a/5-moda/1021..._campaign=home
                                Браво! И аз съм голям расист!

                                За мен, който твърди, че между расите няма разлика, нещо не е У ред с главата!

                                Коментар

                                Working...
                                X