IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След нападението на Капитолия, смешниците от крайно-десните медии сега се надпреварват да обясняват как те винаги били признавали победата на Байдън и никога не са зарибявали "консеваторите" с изсмукани от пръстите лъжи за масови фалшификации на изборите

    Смешници!



    Click image for larger version

Name:	Tucker.jpg
Views:	1
Size:	20.7 КБ
ID:	3702658

    Коментар


    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
      Capitol Attack False Flag: A Play In 4 Acts

      https://conservativedailypost.com/ca...lay-in-4-acts/
      Ай, стига бре. Не думай.

      07.01.2021, 21:20
      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Активното мероприятие от вчера е като убийството на Киров. Толкова са елементарни нещата, че чак боли. Казвам аз да се учи история, ама глас в пустиня и после все изненадани.

      Коментар


      • Capitol Attack False Flag: A Play In 4 Acts

        https://conservativedailypost.com/ca...lay-in-4-acts/

        Коментар


        • Пип, нали знаеш, че крайно-лявото и крайно-дясното като станат много крайни и разликата се размива... Това не е майтап ами наистина си е така

          И както не веднъж съм ти казвал, част от електората на Сандърс гласува за Тръмп 2016. Без тези гласове перчема нямаше да стане президент


          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Струва ми се ти е сериозна каша в главата, с посоките...

          Ма това пък донейде обяснява афинитета ти на наша почва към цар тиква.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Лириката я знам малко по-различно:

            "Ха на ляво, ха на дясно, право през лай..ото прясно"


            Много добре си се сетила. Харесва ми


            Аре и ти го обърка с момиченце.

            Коментар


            • Лириката я знам малко по-различно:

              "Карам, карам колело,
              А на среща ми лай..о,
              Ха на ляво, ха на дясно,
              Право през лай..ото прясно"


              Много добре си се сетила. Харесва ми


              Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Mи то имаше една детска песен едно време "а на ляво, а на дясно, а в "екскрамента" -прясно"

              Коментар


              • Американският посланик Херо Мустафа празнува днес "Ромската Нова година" - Банго Васил. Това съобщава посолството на САЩ на профила си във "Фейсбук". Във ключване онлайн г-жа Херо Мустафа отправи послание на ромски към учениците от училище "Христо Ботев" в Каспичан.
                Посолство, училище, gypsy lives matter, фейсбук... Иначе една (едно?) Мустафа да говори на цигански не е изненада.

                Представете си колко им е влезнал под кожата Тръмп, че наскоро не са пускали статия как Русия фалира до две седмици.

                Коментар



                • EXCLUSIVE: President Trump’s Executive Order from Yesterday Directly Impacts the Bidens’ Investments in China
                  https://twitter.com/RSBNetwork/statu...ments-china%2F

                  https://www.federalregister.gov/documents/2020/11/17/2020-25459/addressing-the-threat-from-securities-investments-that-finance-communist-chinese-military-companies
                  Last edited by neon7; 14.01.2021, 21:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Ми то така се получава- фашизмът ляво течение или дясно, консерваторите какво точно искат да връщат- комунизма, капитализма, феодализма или предхристианските класически времена, либералите колко точно свобода или свободия искат и само за себе си или и за другите?
                    Мечия пазар може да изглежда че не е дошъл на Запад а от тук не си тръгвал , но в социалния и културен тренд е вече в ход. Въпрос на време да се отприщи отново.
                    Имам лошото предчуствие че САЩ в ролята на Хегемон приличат на на Германия преди Първата Световна като кандидат такъв.
                    А Европа по скоро прилича на СССР В КРАЯ НА 80 те.
                    Различни времена така че бъдещете събития ще взаимстват от различни епохи.

                    Пазара също има хибриден характер от 1906 , 1966, 2000 и 1929
                    Last edited by Todor Sabev; 14.01.2021, 20:55.

                    Коментар


                    • Ех, Нанси, ех, Пелоси. Самата тя не може да спази собствените си предложения за джендър-неутрален език в Конгреса. При дебатите за (поредния неуспешен) импийчмънт на Тръмп, Нанси Пелоси казва:
                      "Заставам пред вас като съпруга, майка, баба и дъщеря". Вместо да каже, както тя самата предлага да се говори, следното: "Заставам пред вас като брачен партньор, родител, пра-родител и дете".
                      Абсурден им е новговорът, а? Толкова абсурден, че и те не си го спазват. Виж, биха ви накарали вие да го спазвате, в това съмнение не може да има. Такива са си. Лицемери.

                      -- Взето от Фейса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Ми то така се получава- фашизмът ляво течение или дясно, консерваторите какво точно искат да връщат- комунизма, капитализма, феодализма или предхристианските класически времена, либералите колко точно свобода или свободия искат и само за себе си или и за другите?
                        Mи то имаше една детска песен едно време "а на ляво, а на дясно, а в "екскрамента" -прясно"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Хехе, май тръмптардите ви досрамя какви сте

                          Анджели си е баш тръмптардче участвало в многобройни тръмптардни прояви и борещо се с BLM


                          https://www.standard.co.uk/insider/j...l-b848447.html





                          Глупостта, че BLM били организирали нападението на Капитолия го осмяха дори и във Фокс Нюз. А и ми си вижда малко лигаво Broud Boys да се крият като мишоци по този недостоен начин... поне знаем, че са страхливци
                          Много си убедителен! Пробвай с вестник '' Шок''!

                          Коментар


                          • Son of Brooklyn Judge Is Arrested Over Role in Riot at Capitol

                            Click image for larger version

Name:	73OKC7WNBNFU7OSTEB7O65BTBY.jpg
Views:	1
Size:	85.1 КБ
ID:	3701611
                            Draped head-to-toe in fur pelts, a bulletproof vest strapped to his torso, the son of a Brooklyn judge wandered the halls of the U.S. Capitol last Wednesday, stopping amid the melee to give an interview while clutching a riot shield.

                            “We were cheated,” he told The New York Post, parroting President Trump’s baseless claims of election fraud. “I don’t think 75 million people voted for Trump — I think it was close to 85 million.”

                            On Tuesday, the man, Aaron Mostofsky, was arrested on federal charges, part of a national manhunt by law enforcement officials to identify members of the mob that had forced its way into the Capitol. Another man, a Metropolitan Transportation Authority employee, was also arrested on Tuesday in White Plains.

                            Mr. Mostofsky, 34, is the son of Kings County Supreme Court Judge Steven Mostofsky, who also goes by Shlomo. He and his father are registered Democrats, according to New York State election records.
                            Aaron Mostofsky was taken into custody by F.B.I. agents at his brother’s home in Brooklyn, according to two people briefed on the matter, who spoke on the condition of anonymity to discuss an ongoing investigation.
                            https://www.nytimes.com/2021/01/12/n...t-capitol.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение



                              Струва ми се ти е сериозна каша в главата, с посоките...

                              Ма това пък донейде обяснява афинитета ти на наша почва към цар тиква.
                              Ми то така се получава- фашизмът ляво течение или дясно, консерваторите какво точно искат да връщат- комунизма, капитализма, феодализма или предхристианските класически времена, либералите колко точно свобода или свободия искат и само за себе си или и за другите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Нъц. По-скоро електоратът на Тръмп е ляв. Лявото в момента е консервативната сила.........


                                Струва ми се ти е сериозна каша в главата, с посоките...

                                Ма това пък донейде обяснява афинитета ти на наша почва към цар тиква.

                                Коментар

                                Working...
                                X