IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Причината е друга - устроени сме така, че да харесваме себеподобни
    А как се обяснява, че Груйчето никак не аресва Бат Бойко.
    Може би има значение и некви специфики на националната арактеристика - По подобие "особеностите на руския лов и риболов" ))
    Last edited by precakanoto; 09.11.2020, 14:42.

    Коментар


    • БАЙ ДОНИ КАЗА, ЧЕ ВАКСИНАТА ИДВА ДО СЕДМИЦИ, БЕШЕ ПРАВ. САМО ДЕТО ЗАРАДИ НЕГО Я ПУСНАХА С ЕДНА СЕДМИЦА ЗАКЪСНЕНИЕ. ТОЧНО ТОВА СТАНА. ЩЕ ГО ПОМНИМ С ДОБРО!

      Коментар


      • Тиранът падна и ковидът свърши. Егати... егатито. Колкото и да ги подценявам тия, винаги излизат надценени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Аз сега разбрах що подсъзнателно съм харесвал перчема - ми той бил първият нормален в Белия дом, дето няма куче! Евала, значи кучкарската мафия го е свалила, а кучкарите са особен род двукраки, че ми е трудно да ги нарека хора, щото са с едно особено девиантно поведение...
          Eй мискин, няма обиждаш, ама ха.
          И аз си имам един готен голдън ретривър. Верно, в къщи не го пускам, но това е друго.
          А относно оня дом...

          Click image for larger version

Name:	viber_изображение_2020-09-12_21-47-51.jpg
Views:	1
Size:	17.2 КБ
ID:	3674321

          Коментар


          • Ахаха, не знам, Грую не е корумпиран до мозъка на костите си нарцис и психопат. Просто не го вярвам да е като перчема. Верно по някои теми говори пълни глупсоти, но за мене е само заблуден

            Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Причината е друга - устроени сме така, че да харесваме себеподобни

            Коментар


            • БАЙ ВИ ДОНИ, НЕ РАЗПРАВЯШЕ ЛИ ЦЯЛ МЕСЕЦ И НЕЩО, ЧЕ ЕЙ СЕГА СЕ ЧАКА ДО СЕДМИЦА ВАКСИНАТЕ, ЧЕ ИДВА ВСЕКИ МОМЕНТ.
              БАЙ ВИ БАЙДЪН НЕ РАЗПРАВЯШЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО?
              САМО АКО БЕШЕ ДОШЛА ПРЕДНИЯ ПОНЕДЕЛНИК?
              МАЙ НАРОЧНО СЕГА Я ПУСКАТ.
              ЩЕ ГО ТЪРСИМ БАЙ ДОНИ МАЙ. ПРАВ БЕШЕ!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Аз сега разбрах що подсъзнателно съм харесвал перчема - ми той бил първият нормален в Белия дом, дето няма куче!
                Причината е друга - устроени сме така, че да харесваме себеподобни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Аз сега разбрах що подсъзнателно съм харесвал перчема - ми той бил първият нормален в Белия дом, дето няма куче! Евала, значи кучкарската мафия го е свалила, а кучкарите са особен род двукраки, че ми е трудно да ги нарека хора, щото са с едно особено девиантно поведение...
                  Аз като видя жена с голям пес почвам да си мисля ,че се е отказала от мъжете.

                  Коментар


                  • Аз сега разбрах що подсъзнателно съм харесвал перчема - ми той бил първият нормален в Белия дом, дето няма куче! Евала, значи кучкарската мафия го е свалила, а кучкарите са особен род двукраки, че ми е трудно да ги нарека хора, щото са с едно особено девиантно поведение...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Ама като няма грам доказателства... май единствения шанс на Тръмпа си остава преврат и установяване на личен режим

                      Това на този етап ще е много трудно. Той първо трябваше да вземе втори мандат законно и тогава да поготви почвата като още повече увеличи корупцията и се обгради с блюдолизници
                      Май сега вече няма голям шанс, горкия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Трябваше да уточниш, че пишеш за българските "политици"
                        В цивилизованите Държави клиничните психопати и тежките криминали
                        ги изритват след един мандат
                        Бе то ако не беше вируса, щяхме видим кой кого
                        "Цивилизованите" държави удариха "джакпота" с тоя вирус, че да "изритат" и "клиничните психопати и тежките криминали"

                        Коментар


                        • Мани ги путинистите фенове на Тръмпа. Те са ясни. Путин не е нито ляв, нито десен. Тръмпа е замесен от същото тесто и просто ползва Републиканската партия като една куха черупка за прокавране на крайнодесни политики, които се родеят с националсоциализма

                          Но защо либертарианците в България са масово фенове на Тръмпа? Какво ти е обяснението?


                          Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          проблемът на Тръмп е, че е популист. Опропасти шансовете на десните и феновете на пазарната икономика, че и дивият капитализъм ако щеш - аз съм фен на пазарната икономика и ако щеш умерена анархия... но протекционизъм,хаотчино поведение и заплахи в туитър (основно) са всико друго, но не и лостове с който да освободиш пазара. А да и постоянни призиви ФЕД да надува балона.... жалки напъни.

                          Тръмп не е капиталист - той е мошеник, но с харизма и успя да пре...бе 50% от енергията само защото едно е да приказваш, а съвсем друго е да има ефект.

                          явно има доста наивни гъдулки, които са с него... не е важно, че е схемаджия..важно е , че обещава...

                          сега ще ги оправят социалистите (демократите), но по същния начин навремето Костов прееба дясното и отвори вратата за поредица от месии...


                          да уточня - аз съм ДЕСЕН и фен на пазарната икономика. Тръмп е десен в главите на наивниците, реднеците и хората, които са пряко заинтересовани от протекционизма му (оправи едно развали три..)

                          ако не си реднек, схемаджия се чудя какво се палиш... за тръмп ние сме аборигени някъде там на балканите...
                          Last edited by X_Y; 09.11.2020, 12:56.

                          Коментар


                          • Откъде, откъде? Сети се откъде

                            Те сами си казват

                            Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                            Откъде ги знаеш тия работи? Да не му развързваш обувките всяка вечер?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              На сътрудниците на Тръмп им е ясно, че той е тотално куку и затова в memo-тата до президента опцията за военна интервенция винаги е отсъствала

                              Основно работата на струдниците на Тръмп е да не го оставят сам да направи някоя дивотия
                              Откъде ги знаеш тия работи? Да не му развързваш обувките всяка вечер?

                              Коментар


                              • Trump to revive campaign rallies as he pursues legal challenge to election results

                                Коментар

                                Working...
                                X